Pokazuje rezultate 1 do 18 od 18

Tema: plesati, a gdje?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno plesati, a gdje?

    Pubertetlija je odlučila ići na plesni tečaj, tako da kad je u njenoj 28.godini pustim van može biti kraljica večeri.
    Ako, kao ja , gledate MTV od jutra pa do kasne večeri, znati ćete na koje plesove mislim, jerbo ih ja ne znam imenovati. Za neupućene (one koje nemaju ludu trinaestogodišnjakinju) to je kombinacija nekih latino ritmova uz obilato vrćenje pozadinom.
    E sad, guglam, ali ispadaju mi samo neke škole po Istri. Mi živimo u Dubravi, zna li netko kakvu dobru školu na potezu Dubrava - Trg, gdje na miru mogu pustiti dijete da ne brinem. Ja osobno nikada nisam bila ni u kakvoj, pa nemam neku sliku kako to ide. Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    Ne znam za latino ritmove ali i moje cure provode i pasu oci na MTV-u non stop. Obje se bave i plesom koji zapravo i je na MTV.
    Imas srece klub koji se zove MEGABLAST (street dance, hip hop) djeluje u ZG na dvije lokacije - kulturni dom Remetinec i Dubrava. Ako si zainteresirana saljem broj GSM na pp.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ajde, pliz. Pa da vidim jel to što ona hoće.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    091 7682029 Tanja

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Tenks

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ovdje imaš neki MTV tečaj 2xtjedno, utorak i četvrtak 18-19h, Palmotićeva 19
    http://www.mgmbodyart.com/v1/aerobics/7.html

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Joj, ovo bi bilo super, ali 18 h je prerano kad ima školu popodne!

  8. #8
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ZNAM kako ti je!


  9. #9
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja sam plesala u megablastu i to ti nema veze s latino ritmovima, ali možda joj se svidi

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno


  11. #11
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Bomballurina, i mi smo u Dubravi! 8)

    Njoj ti treba trbušni ples ala Shakira! To ti imaju negdje u Sesvetama. Vidjela sam plakatić prije 2 tjedna negdje kod pizzerie Paprika - ona zgrada gdje je općina.

    A kulturni centar sad ima upise, pa i u plesne grupe. Tamo isto ima svašta, pa neka ode i vidi - možda joj se nešto svidi (moja predpubertetlijka se upisala u plesnu scenu).

  12. #12
    Storma avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb, Vidovec
    Postovi
    4,586

    Početno

    mislim da ima trbusni ples u dubravi, sogorica nesto gledala...ak te zanima pitat cu je

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Hvala vam cure. Našle smo što smo tražile, jazz dance, Liberdance plesni studio u Školi za primjenjenu umjetnost, dva puta tjedno od 20 - 21 h. 200 kn mjesečno.

  14. #14

    Početno

    imam 17 godina i plešem 6, pa evo šta znam.
    na trbušni ples nikako. nema ljudi koji to rade kak spada, curicama možda izgleda fora, ali vama neće kad ju vidite u grudnjaku na pozornici.

    megablast je u redu, tamo sam bila neko vrijeme, i sasvim je dobro ako se ne namjerava ništa preprofesionalno. biti će par natjecanja i nastupa i produkcija. minus je cijena. ne sama cijena treninga (to je standardno - cc. 200 kuna) nego ostatak. za kostime i putovanja.
    ali, ono šta se curama sviđa je vjerojatno to.
    postoji još i urban moves i freestylekings i slično (freestylekings.org, pa se raspitajte, ali to je više orjentirano na break dance), ali ne znam kako je tamo. u svakom slučaju, ne može biti preloše.

    edita cebalo ne. katastrofa. tihana škrinjarić isto tako.

    e sad. ja plešem na ribnjaku (centar mladih ribnjak) i plešem već 6 godina. to je suvremeni ples, ima nešto jazza, ali u principu, suvremeni. uglavnom, to vodi cura sa završenom akademijom, i odlično je. jedino što se možda mlađim curama neće svidjet jer svi imaju ideju da je to 'valjanje po podu' ali to je dobar trening. odličan. u svakom slučaju, može se doći pogledati trening. i to je najbolje mjesto u gradu za ples, sigurno.

    sad ću krenuti i na jazzdance, pa tražim nešto dobro. uži izbor su kelkope (kelkope.hr) i Tala (tala.hr), i mislim da je tamo na razini.
    ----
    u svakom slučaju, dajte klinku u nešto provjereno. prosječna cijena mjesečno je sad oko 200 kuna (2 do 3 puta tjedno).

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Citiraj d_irka prvotno napisa
    na trbušni ples nikako. nema ljudi koji to rade kak spada, curicama možda izgleda fora, ali vama neće kad ju vidite u grudnjaku na pozornici.

    .

    Nije mi to niti dolazilo u obzir. Zamisli da je jednog dana nađem kako pleše na stolu uz zvukove....hm...sumnjive glazbe. Eto, mi smo našli na taj Liberdance. Ne misli se baviti profesionalnoi plesom, a da li je taj studio dobar ili ne, ja, na žalost neću moći niti znati ocijeniti. Ono za što dajem ne malu lovu jest likovnost, to ju u stvari zanima i tu je usmjeravam. A ples.....mislim samo da je to neka njena tinejđerska fora, sumnjam da će je okupirati jednakim intenzitetom kao i crtanje. Ali, tko zna.....

  16. #16

    Početno

    to sam i ja mislila : )

    pa me uhvatilo.
    liberdance je dobar, svaka čast : )

  17. #17
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Bomballurina prvotno napisa
    Nije mi to niti dolazilo u obzir. Zamisli da je jednog dana nađem kako pleše na stolu uz zvukove....hm...sumnjive glazbe.
    :/

    sva sreća da me nisi poznavala u mladosti!


  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    Bomballurina, i moje "dijete" preslo u Liberdance iz Megablasta (usmena preporuka cure koja ide na Breakdance, a ja o tome ni rijeci nisam znala) i to u grupu za hip-hop. Mozda su skupa? (ponedjeljak i srijeda u Primjenjenoj, od 20h-21h)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •