Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Što da radim?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno Što da radim?

    Evo me opet s problemima.Kad krene onda krene! Izgleda da se još uvijek nisam nisam riješila onom mojih beštija već su mi sad u mokraći našli i tragove krvi,proteina i eritrociti su mi povećani.Normalno je 1-2.a ja imam 4-5.Antibiotike više ne bi smjela piti jer ih pijem već dva mjeseca i8 crijeva su mi u totalnoj komi.Imam proljev od kojeg sam dobila i hemoroide koje ni nakon poroda nisam imala.Osim toga i temperatura mi stalno varira od 37 do 37.5.
    Cure moje znala sam da se ženino tijelo mijenja nokon poroda,ali baš ovoliko nisam ni slutila.Već mi je dosta svega.Hoće li doći dan kad će opet sve biti u redu?
    Sad pijem neki sirup od dragoljuba,brusnicu i opet uvin čaj.Ako se sad od ovih pustih trava ne pretvorim u biljku neću nikad.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Bas mi je zao da se toliko mucis. Ne znam sta bi ti rekla za ovo ostalo sto si nabrojala ali te hocu pitati da li s obzirom da uzimas tolike antibiotike koristis prolife probiotics jer to je odlicno za crijevnu floru. Jogurti sa dobrim bakterijama su isto super ali mi se nekako cini da tebi treba malo nesto jace od jogurta a ovaj prolife je super. Moja djeca i ja sam ga uzimala. Imas u kapsulama ili neke male bocice pa je u tekucem obliku.
    Probaj jer stvarno je dobar.

  3. #3
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Ajooooj
    Stvarno, kad krene, krene.
    Što se tiče hemoroida i poroda, i ja sam ih osjetila tek nekoliko mjeseci poslije, ne u prvo vrijeme. Tako da je ipak moguće da su ti ostali kao posljedica. Imaš kupiti u apoteci vlažne maramice u aloe vera soku protiv hemoroida. Meni su dosta pomogle.
    Ovo s temperaturom i nema baš neke veze s mijenjanjem tijela nakon poroda, ali vjerojatno ima s tim mokraćnim infekcijama koje vučeš. Nisam te to nikad prije pitala, ali jesi li i ranije imala sličnih problema ili ti se to sad događa prvi put u životu? Jer ukoliko jest, onda je moguće da si infekciju stvarno uhvatila tijekom poroda ili nakon njega.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    Koke, draga, zao mi je sto se mucis, temperatura ti je sigurno povecana od nekog upalnog procesa u tijelu, ali bolje da si povisene eritrocite i ostalo otkrila sada, nego za par mjeseci, kad ce te, nadam se, muciti sladje brige :wink:.
    Rijesi to, drzim palceve i nadam se ljepsim vijestima
    Pusa :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Ma nikad prije nisam imala nikakve probleme s mokraćom,bakterijama i tome slično.Izgleda da sam sve to ipak skupila možda za vrijeme poroda i poslije.Za ove prolife probiotics nisam čula no probat ću, ništa me ne košta.
    Osim svega toga danas će se u mm obitelji roditi jedan mali cvrčak pa mi je i to još na duši.Ma meni je jako drago zbog njih,ali još uvijek ne mogu svariti da i ja nisam mogla uživati u istoj toj sreći kroz koju će oni proć.Veselim se zbog novog života,ali se odmah sjetim moga Luke koji je pod Božjim okriljem.To mi je tako teško.Što da radim?Kako vrijeme prolazi meni je nekako sve teže umjesto da se polako mirim s tim.Sve me više vuče odlazak k njemu i kad odem sve mi je teže otići.Nikome to ne mogu objasniti i imam osjećaj da to nitko ne razumije.
    Žao mi je ako vas opetrećujem ali nemam kome reći osim ponekad vama.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Draga Koka vjerojatno si već sve probala i možda sad pišem gluposti za koje već znaš, ali moja beba je imala uroinfekcije i uputili su me doktorici koja ima svoju "ljekarnu" - "Ljekovitim biljem do zdravlja". Čula sam da ima odlične rezultate baš sa urinarnim infekcijama. Radi individualne čajeve, kapi, kreme... za sve žive bolesti.Mi smo dobili čaj i kapi i od kad to uzima nije dobila infekciju. Ako želiš dat ću ti njen broj

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Hvala ti ,no sad pijem taj neki sirup od dragoljuba pa ćemo vidjeti.Kažu da je jako dobar,a i mora biti s obzirom da ima okus i miris ko da je neko u njemu oprao svoje čarape.To je nešto fuj,bljak,grozno!
    Kad je takvo valjda će valjati.Ipak hvala ti,ako ni ovo ne pomogne onda može broj. :wink:

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    1,228

    Početno

    Probaj izbaciti šećer i slatkiše iz prehrane, alkohol, kruh, rižu, kavu, vrhnje i sireve. Od mesa jedi malo piletine i puretine, a svinjetinu izbaci.
    Jedi puno povrća i soje, leću, integralne makarone, grah. To bi trebalo stvoriti nepovoljnu "klimu" u organizmu za bakterije i gljivice.

    Nisam probala, ali ne košta te ništa da probaš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •