Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: napisati zamolbu

  1. #1

    Početno napisati zamolbu

    znam da nije podforum za to bas pravni al trebam pomoc, strucnu...
    dakle trebam napisati jednu zamolbu a neznam kako... mislim znam, ali kako god je srocim ne cini mi se dovoljno dobra i uvjerljiva.
    ako ima netko tko bi mi pomogao, nek mi se javi na pp da mu dam detalje.tnx.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Daphnica, nekad davno ja sam bila ta koja je ljudima pisala molbe za posao! Svi su dobili posao! :D

    Eh, sad se vjerojatno vec promjenio princip pisanja i graficki dizajn potreban i sve to....

    S obzirom da previse toga radim trenutno i umirem od umora i umni procesor radi sve slabije, ja cu ti za koji dan poslati te molbe pisane za druge, da skuzis sablonu (samo-hvaljenja.... ), pa si sama napisi na bazi toga.

    Ili ti se netko javi takoder.
    Ja ti u svakom slucaju saljem na meil. Imam ga.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Tek sam sad skuzila da nisu sve zamolbe ovog svijeta pisane za posao! Znaci, ako se radi o zamolbi za posao, tu sam. Ako se ne radi o njoj, onda mogu pokusati pa ako me inspiracija uhvati ok, ako ne, nista ne obecajem.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    525

    Početno

    ako je za posao, baci oko na www.moj-posao.net, imaš detaljne upute i sugestije za pisanje molbe i životopisa

  5. #5
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    ja sam napisala jednu jedinu molbu u svom zivotu, tako da ti bas i ne mogu pomoci, ali je mm strucnjak u tome. uglavnom, moras se samohvalit, ono, da si odgovorna, komunikativna, da ti nije problem ostat prekovremeno, da se veselis svakom poslovnom izazovu i tako to....

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Prekovremene ne bi navela ni u ludilu!

  7. #7
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Prekovremene ne bi navela ni u ludilu!
    Ote mi riječ iz usta!
    Ni ja to nikada ne bih navela.

  8. #8

    Početno

    hvala cure na ponudi, vrijeska se ulovila posla. trebam zamolbu za opcinsko poglavarstvo(iz osobnih razloga) a na posao jos ni ne pomisljam.
    jos imam dve godine porodiljskog( a nemam ni neke mogucnosti zaposljavanja, prije toga mi treba neka kvalitetna prekvalifikacija, jos kad bi bila online ili dopisnim putem, to bi bilo ko sjekira u med)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •