Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Metoda FAM (Fertility Awareness Method)

  1. #1
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno Metoda FAM (Fertility Awareness Method)

    Nova sam na rodi, barem po stazu, ne znam jos uvijek bas sve teme koje su vremenom obradjene, ali ako vec nije spominjana onda bih vam zeljela skrenuti paznju na FAM metodu koja se koristi za povecanje sansi za zacecem.

    Ako je dakle bilo spomena ove metode, necu ponavljati, ali ako nije onda bih napisala par rijeci, mozda nekome bude od koristi.

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    budući da je većina cura ovdje logirana na www.fertilityfriend.com , mislim da smo velikim dijelom prožvakale charting bazalne temperature, cervikalnih tekućina i ostalih znakova


    jedino ako imaš nekih novih infosa, slobodno nam napiši!

  3. #3
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    koliko ja vidim od letimicnog citanja na googlu, radi se o mjerenju temperature i pracenju sluzi, zar ne?

    ako je to to, onda se o tome vec puno, puno pisalo...

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    ja nemam pojma o tome!
    dobrodošla orenla m

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    krasna zemlja
    Postovi
    515

    Početno

    sad me sram, pisale smo u isto vrijeme... imam pojma o tome...

  6. #6
    ornela_m avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Njemacka
    Postovi
    854

    Početno

    Hvala mamuska

    Prijateljica mi je nedavno javila za ovaj spomenuti web site, nakon sto sam ja njoj javila za FAM - sve to je naime za mene bilo veliko otkrice, ponajvise zbog toga sto ta metoda moze jasno pokazati da ovulacija ne nastupa nuzno 14.-ti dan ciklusa, nego moze biti pomaknuta. Zato za neke parove koji se koncentriraju oko 14-tog dana to moze biti cisto gubljenje vremena i zivaca.

    Pretpostavljala sam da je vec bilo rijeci o svemu, tako da se necu vrtiti u krug... FAM prati tri parametra plodnosti, temperaturu budjenja, plodnu sluz i polozaj cerviksa.

    Ja sam sva svoja saznanja stekla iz knjige na koju sam naisla citajuci preporuke nekih drugih knjiga o plodnosti na amazonu. Knjiga se zove "Taking Charge of Your Fertility", link na amazonu je ovdje
    http://www.amazon.co.uk/Taking-Charg...e=UTF8&s=books
    jednostavno napisana, sa izvrsnim ilustracijama i hrpom primjera raznim stanja na koje mjerenja ovih parametara mogu ukazati.

    Postoji i sajt vezan za nju: www.tcoyf.com... kako je meni to sve bilo novo, postoji opet rizik da pisem vec poznato... no mozda neko ipak nadje nesto korisno.[/b][/url]

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •