Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: koju školu izabrati

  1. #1

    Početno koju školu izabrati

    Dragi roditelji,

    molim za pomoc oko izbora skole za buducu prvasicu. U potrazi smo za stanom, pa dakle i za novim kvartom, a onda i za skolom. Buduci da je to vazna stavka prilikom izbora kvarta, raspitujemo se unaprijed o skolama u zapadnom dijelu grada: Jarun, Knezija, Tresnjevka, Trnje, Vrbik Cvjetno.

    Za Vrbik, Kneziju i Cvjetno znamo da imaju dobre skole, ali me jako zanima situacija na Jarunu.

    Imamo povucenu i strasljivu djevojcicu, osjetljivu na grubosti, nepravdu i slicno. Sto cete, dogodi se.
    Tako da je skola koju trazimo prije stroga (u smislu discipline) i zahtjevna (strogi ali pravedni nastavnici: postoji li to uopce vise?) negoli liberalna.

    Ne bojim se da ce mi dijete imati problema s ucenjem, ali da ce morati nekako prezivjeti pod odmorima, to me muci.

    Koliko ima djece u razredima na Jarunu, kakve su smjene? Ima li netko lijepo / izrazito ruzno iskustvo?

    Svaka informacija je dobrodosla. Hvala unaprijed.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mislim da je egemamin sin u školi na jarunu. probaj joj se obratiti na pm. ne znam točno kakva je situacija, ali znam da je uvijek opaka gužva (u sve 3-kašić, meštrović, stepinac, s tim da su meštrović i stepinac zapravo jedna škola). matija gubec na knežiji je navodno super, a za to se obrati sorciere, ona bu ti znala više reći, njena kćer je završila tu školu. mi nešto razmišljamo da bi se prebacili tamo (inače smo u kloviću na trešnjevci i nismo baš zadovoljni).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    ima li negdje na forumu opisi skola tj. nesto slicno kao sto imamo za rodilista - komentare pojedinih skola...

    mi idemo nagodinu u skolu i culi smo uglavnom dobre stvari za nasu najblizu osnovnu na Kneziji ali me zanima da li ima vec neki folder sa preporukama i komentarima da se ne ponavljamo

  4. #4
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    i mene zanima.
    mi smo vec odlucili, toncek ce u skolu na vrbiku kraj FF-a, i cula sam da je skola dobra, ali bih voljela imati vise informacija.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    mislim da bi bilo super da sastavimo takav popis; s objektivnim dobrim i lošim stranama.
    još jedna informacija; mi smo bili na testiranju kod psihologa i ,pošto razmišljamo o promjeni škole, gospođa se ponudila da će nam pomoći u odabiru; tak da je to isto opcija za nekoga ko ima "drukčije" dijete, a ne barata informacijama....

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    matija gubec - za nas super.

    otvoreni za suradnju s roditeljima, može se puno toga napraviti. imaju i puno aktivnosti za djecu, boravak (mislim prve dvije godine)...

    jedna je od boljih škola i po znanju koje pruža djeci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •