Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: moja Rita

  1. #1
    Irma

    Početno moja Rita

    u petak, 25.6. u 10.20 ugledala je svijet moja beba. Rita je prava lijepa beba:3400 g i 50 cm. rodjena u 39/ +1 tjednu.
    ja na stolu, u operacionoj sali, carski traje, direktan prijenos cijele operacije imam u reflektoru iznad mene, epiduralna djeluje sto posto, osjecam da nesto mrdaju s mojim trbuhom, nekaj izvlace i - odjednom mi ju pokazuju - malo, sklupcano djetesce; bijela je, nema krvi. jos smo povezane pupcanom vrpcom, a ona ne pusta glasa. odnose ju na prvo ciscenje i za cas donose natrag umotanu u dekicu, s kapicom na glavi. cuje se i prvi plac. sada mi ju prinose kako bih ju poljubila. onda ju odnose k tati, na prvo kupanje, a meni jos vade miom, onak' - usput!
    nakon kratkog oporavka u sok-sobi, voze me na kat, gdje me u sobi ocekuju Rita i suprug. nisam mogla vjerovati da je to malo stvorenje upravo izaslo iz mog trbuha. gledam ju i jedva cekam da mi ju daju u narucje. uskoro dolazi babica i pomaze mi da ju nahranim. dojenje nije bas uspjesno, ali je najvaznije da ju imam u rukama.
    jucer smo dosle kuci - ona super napreduje, izbjegli smo zuticu, otpala je pupkovina, ja se osjecam super. danas sam vec obavila prvu kupovinu namirnica za rucak, dok se tata snalazio s uplakanom bebom koja voli spavati na rukama, a nije sretna sama u svom kreveticu. inace je jako dobra beba - zna odspavati i po osam sati u komadu, i to nocu. samo da tako i ostane.
    za sada se jos svadjamo tko ce ju nositi i smirivati kad place. uzivamo u njoj, promatramo izrazajno lisce koje vec sada tocno pokazuje kad je ljuta, kad nas zeza, kad ju nesto boli, ....

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    272

    Početno

    Čestitke tebi tvom mužu na maloj bebici! :D
    Uživajte i veselite se svakom novom danu s njom!!!!
    :D :D :D :D :D :D :D

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno


  4. #4
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno



    ČESTITAMO...!!!

    ............... :D :D

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    68

    Početno

    I mi želimo dobrodošlicu Riti i čestitke svima

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •