Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 167

Tema: Sisak - forumasice iz Siska i okolice - 1. dio

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Sisak - forumasice iz Siska i okolice - 1. dio

    evo cure!!!
    Marina mama ima dobrih ideja
    mozete ih ovdje razmjenjivati

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    pa da čujemo koje su to :D

  3. #3
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Prijavljujem se!!!!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    E pa cure evo mene s mojim idejama 8) ....željama 8) ....i potrebama 8) ....daklem, imam veliku želju pokrenuti Sisak u smislu da i tu imamo neke rodine radionice i kojekakve happeninge ....da bi takvo što krenulo u Sisku trebamo što više članova ....ja sam krenula i nadam se uz vašu pomoć da ćemo uspjeti zajedno pomoći Rodi da doleti u Sisak....zakaj i naši bebači nebi furali majičice sa Rodinim porukama, i zakaj se i mi nebi špancirale po gradu su fuksija majicama?! Ajmo cure zajedno pokrenuti Rodu u Sisku!!!!!!!!

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Ja sam mislila da će nas biti više tj.nadala se da nas ima više na forumu.Iz Petrinje sam ali vrlo vezana za Sisak.Nadam se da će se još netko javiti uskoro.Bilo je cura koje su prepričavale stanje u Sisčkom rodilištu.Gdje su one?Ajmo cure

  6. #6
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    nema mjesta malodusnosti

    u puli nas je bilo dvije kad smo krenule

    sad nas ima vise

  7. #7
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    irenas, ti si iz petrinje? i ja sam, samo trenutno tamo ne zivim. pokusat cu nagovoriti jednu forumasicu iz petrinje da vam se pridruzi.

    takodjer, znam da je Irenica iz Siska. nisam ju neko vrijeme vidjela na forumu, ali mogle bi joj se javiti putem pp-a.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    drzim fige za moje Siscanke da se skupe u sto vecem broju :D

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Možda se mi sve i poznajemo posebno mi Petrinjke

  10. #10

    Početno

    ima nas jos iz petrinje, skupila bi se dobra ekipa. Mogle bi RODE i u Petrinji imati podruznicu! [/i]

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Dobro došla

  12. #12
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Pridružujem vam se. Mi smo iz Siska. Lavić ima 4 godine. I mi smo za akciju. Gdje smo stali ?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Ej curke purke, ja sam malkoc izbivala s foruma, jednostavno nemrem sve stić ....imam posla ko u priči jerbo je takvo doba godine i razapeta sam na milijon strana a sve bi htjela, sve, baš sve :D ....htjela bih i sudjelovat u Rodinoj rasprodaji u subotu al nemrem jer mi je ova subota radna. ...baš šteta....kak sve uskladit a da su svi sretni i zadovoljni?! :?
    Vidim i Tileo02 nam došla.....dobro došla .....želim puno toga stići i postići al me vrijeme neumoljivo gazi.....Bože, kak će tek biti kad ću imati troje, četvero dečice kad sad niš ne stižem?!
    Imam prijedlog za cure iz Siska i okolice da dogovorimo neki termin, koji svima paše, i nađemo se na jednoj čajanci da malo popričamo o projektima Rode u našemu malome mistu....
    Kajk mislite ženice?!

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Kad i gdje?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Meni, ko meni, bi odgovaralo kod bazena jer mi je posao blizu, pa bi možda mogla šmugnut s radnog mjesta...ovaj tjedan sam do 19h naveče...

  16. #16
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Meni odgovara gdje god hoćete, popodne iza 17.00. Ajmo cure. Kada ???

  17. #17
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Citiraj icy prvotno napisa
    ima nas jos iz petrinje, skupila bi se dobra ekipa. Mogle bi RODE i u Petrinji imati podruznicu! [/i]
    bogme bi :D
    ima vas dosta za Sisacko-petrinjsku

    1. Marina mama
    2. irenas
    3. Barbara1
    4. icy
    5. tileo02

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Ima još i irenica.... :D

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Sad još samo da padne dogovor da se nađemo negdje.Nama Petrinjakama je bazen zaista daleko ali prvi put se možemo i tamo naći.Ako vama ipak nije problem da probamo na pola puta,recimo u Konzumo kod Taleta na kavi?

  20. #20
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Misliš u kafiću u Konzumu ? Meni paše. Kada ? Kada ? Kada ?

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Pa bilo kad popodne,nek se javi Marina mama da kaže jel može.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Joooj, ovaj tjedan sam opet u nekoj gužvi, moram obavit miljon stvari a malo mi dana....radim do 16h a onda letim doma detetu cicu dat....a kad ste mislile ovaj tjedan, da vidim jel bi se mogla prilagodit?! :?

  23. #23
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    SNIŽENJE od 40% U TIJEKU!!!!
    snizili smo cijenu kalendara na 15 kn/kom
    navali narode

    znamo da ste navikli DOBIVATI kalendare i skroz kuzimo sto vam se ne da kupovat kalendar
    ali kupnjom ovih, rodinih, PODUPIRETE NAS RAD, od novaca koje date za kalendar mi financiramo nase projekte

    osim toga trebamo spasit ivaricu, zatrpase je kalendari

  24. #24

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Cuke evo ja malo da podignem topić. :D ...tak sam imala volju i želju pokrenut rad Rode u Sisku al nekak mi ne ide od ruke za prvu ruku (baš sam si to super sročila) organizirat nalaženje forumašica nekoj kavi, čaju il čemu već a onda sve drugo ....daj se malo javite, kaj bumo, kad bumo!?!!!!!!!!! :D Ajmo žene, živo,živo! Akcija!!!!!!!!!!!!!!

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Kad i gdje hoces?Organizirat cu se da dođemako niš drugo makar na kavicu

  26. #26
    tileo02 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    352

    Početno

    Šta se čeka ? Ja sam za akciju. Ajmo cure.

  27. #27

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Cure, meni bi opet najviše pasalo kod bazena još danas i cijeli idući tjedan u vremenu od 14 do 18h, ja bi mogla šmugnut s posla....a poslje bi moglo eventualno onaj tjedan tamo od 15.-og negdje iza 18 h tam gdje vama paše....il cure probajte se bez mene nać pa poslje i ja uletim a vi ćete mi pisat kak je bilo i kaj ste izdogovarale....

  28. #28
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno Petrinjka

    Evo samo da vam se javi još jedna Petrinjka. Kad nešto orgnizirate zovite i mene? Ja sam vam uvijek za dobru akciju. Trebam jednu informaciju. U 30.tj sam pa tražim broj telefona gdje da se prijavim za trudnički tečaj ak što znate javite se!! Pusa

  29. #29

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Javi se u sisačku bolnicu, broj ti je 553-100 pa traži sestru Macu i onda joj objasni da bi išla na tečaj pa će ti ona sve objasnit...
    A čim uspijemo neko druženje izorganizirat javim ti....

  30. #30
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    Baš ti hvala na toj informaciji. Čitala sam dosta ali još uvijek imam neka pitanja i neke si stvari još nemogu posložiti. Tko je od vas cura imao iskustva s trudnički tečajem? Koliko love? Pusa Sisčankama i Petrinjkama

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Imala sam ja iskustva i bilo mi je super...love niš, to je besplatni tečaj....ja sam čak bila i pokusni zec u rađaoni na stolu kad smo išli na tečaj.....koliko god čitaš i slušaš i misliš da sve znaš dobro ti je i radi sebe i radi tvog dragog otići na tečaj, on ti je uvijet ako želiš muža na porodu a ako i ne želiš otiđi radi sebe....meni je to zbilja bila super stvar a niš ne košta...ak imaš kakvih pitanja vezano uz bilokaj, trudnoća, porod, kaj u bolnicu nosit, probat ću ti odgovorit...
    Drž se i pa-pa!!!!!

  32. #32
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    Nisam još stigla nazvati broj gospođe Mace, ali mi je to na listi prioriteta za ponedjeljak. Bila sam Kod ginića u srijedu. Imam 100 kg. Udebljala sam se 15 kg, a u 32 tj pa se njemu to čini jako puno. Koga šljivi danas sam nakon dosta vremena manula jedan hamburger u slast. Čisti orgazam. :shock:
    Baš super ako je tečaj besplatan. To ja radi sebe. Muž mi je BOSANAC pa nisam ekstra inzistirala da ide samnom na porod. NIsam puno stvari nakupovala za bebu ali sam kupila ono osnovno. Za bolnicu ni sama nisam svjesna što treba pa mi napiši bar okvirno.
    Zasada me nije strah poroda koliko što nikada u životu nisam bila u bolnici pa si to nekako nemogu predočiti. Znam da ti zvučim kao seljanka. Pusa Čujemo se ovih dana

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Opće se ne sekiraj za kile, to kao prvo 8) ....moj je gin ludel jer sam ja u startu krenula opako, od pregleda do pregleda sam dobila po 3 kg al na kraju sam se udebljala svega 16 kg i ošlo odma u porodu 10 kg tak da sam prezadovoljna bila :D ...a imaš milijon priča kad žene dobe čak i 30 kg pa sve bude o.k.nek te to najmanje bedira ...a kolko znam za bolnicu si pripremi osim osnovnih higijenskih potrepština(šampon za tušioranje i pranje kose, sapun, kaladont, četkica i sl.) još stvari tipa vlažne maramice koje ti puno znače, protuznojeći dezić,toalet papir, onih kuhinjskih rola papira, i obavezno brdo onih vatenih uložaka samo s mrežicom...ponesi si i grudnjak za dojenje + jastučiće za dojenje i meni je super stvar bila izdajalica jer mi je bebek imala žuticu pa mi je ona bila super jer sam joj svakih 3 sata nosila mlekeco a ručno se nisam mogla izdojit...e da, super stvar su ti jednokratne gaćice, znam da ih imaš u Tturbo limaču i mislim čak kod nas u Sisku u Bebinom svijetu...to ti je bebi trgovina u dvorištu gdje je restić Porto Latino...
    Kaj se prisutstva dragog na porodu tiče, moj je bil jer je u zadnji čas odlučil a ja ga nisam forsala...i sad je prezadovoljan kaj je bil i veli da bui uvek...a poroda se nemaš kaj posebno ni bojat jer je to najnormalnija stvar i najljepša na svijetu a Bogu hvala da nikad nisi bila u bolnici. ..bravo, bravo, znači da si zdrava djevojka i da buš imala super lagan porod... :D

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Ja sam još jedna nova iz Siska i dajte da već jednom pokrenemo nešto i da se nađemo.Meni odgovara bilo koje vrijeme i bilo gdje.Dajte da počnemo ,pa ne moramo se odmah sve naći ako neka ne stigne bude drugi puta.

  35. #35
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    Hej baš si mi ok potpora. Znaš zvala sam ovaj broj dva- tri puta danas i jučer ali mi se nitko nejavlja. Moram pokušati malo kasnije. Jučer mi je kumica kupila kinderbed i sve prateće uz to pa sam danas jako sretna. A ovaj Bebin svijet super je stvar. Napoko ok trgovina gdje sve mogu kupiti a da nemoram u Zg. Ove druge trgovine u Sk su malo bad. Ponuda loša i staromodna , a i skupo. Sutra ulazim u 33 tj. pa ću si početi prikupljati stvari za svoju torbicu.
    Što misliš o AVANT-ovoj izdajalici? Imaš li ti kakvu drugu? A dude? Imaš li možda ''ono nešto - plastična zdjela'' za dezinfekciju u mikrovalci?
    Mislim nemam love za razbacivanje ali dobro je znati.
    Pusa i budi dobra!!
    Kad je kava??

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Vidim ja da se kod nas u Sisku još uvijek samo priča ,a kao i obično ništa od akcije.Evo ja sam danas poslala pristupnicu za podupiruće članstvo pa ajmo cure i Vi pa nije 100 kuna tak puno novca

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Citiraj jasnica prvotno napisa
    A dude? Imaš li možda ''ono nešto - plastična zdjela'' za dezinfekciju u mikrovalci?
    Mislim nemam love za razbacivanje ali dobro je znati.
    Pusa i budi dobra!!
    Kad je kava??
    Ne treba ti duda,to je razbacivanje s novcima.Ima ovdje hrpa tekstova o nepotrebnim stvarima koje se nakupuju prije odlaska u rodilište

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Ma ne treba ti ni izdjalica unaprijed, meni uopće nije trebala, a da sam je kupila samo bih bacila novac, a ona baš i nije jeftina.Bolje nekome reci, u slučaju da ti zatreba u bolnici da ti je kupi

  39. #39
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    cure, vidim da se još niste organizirale, a imate veliku želju...

    neka jedna odredi datum, pa tko dođe - dođe: vrlo rijetko ćete uspjeti postići da baš svima odgovara i onda se nikada nećete naći.
    budući da vas ima i iz Siska i iz Petrinje, naizmjenično se dogovorite u jednom pa u drugom gradu, kao naše Slavonke: jednom u Osijeku, jednom u Vinkovcima.

    momze je trenutno u gužvi s jednom kampanjom, ali sigurna sam da će vam rado pomoći.
    i Casper je u Sisku.
    A ni nama nije daleko, ako se stvarno odlučite organizirati i poduzeti nešto u vašem kraju.

  40. #40
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    JA SAM ZA AKCIJU. NEMAŠ PROLEM!! Ja sam iz Petrinje i nije mi teško doći i u Sisak na čašicu kave. Štoviše imam i vremena ali me jedino moje naotečene noge muče pa nemogu nigdje dugo biti.
    Hvala na svjetima!! netko kaže super stvar a netko kaže bacanje novca. Mislim da cu ipak malo sačekati s kupnjom(u zadnjem postu navedenog).
    Ušla sam u 33tj. pa mislim da još imam vremena.
    Sinoć sam loše spavala zbog glupog vjetra. Škemba mi je ogromna,a muž radi noćnu pa se ne mogu tako lako niti okretati u krevetu.
    Imam termin u 15.3. Joshua

  41. #41

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Super, možda ti se dete rodi na moj rođič 14.03. :D

  42. #42
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    Hej ima neka vibra između nas dvije!! Ja ću možda sutra popodne u Sisak malo u lunjanje, pa ti se javim ujutro ako si za kratku kavicu. Na PM javim ti broj mobitela. Pusa
    Mogu ti reći da sam jučer bila šokirana tragedijom Virgo30. Kako je život kratak nemožeš vjerovati! Najbolje ga je što bolje iskoristiti!

  43. #43

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    76

    Početno

    Pozdrav!

    Tek sam sad primjetila da vas ovdje ima nekoliko iz Siska i okolice. Eto i ja sam za akciju, Sisčankom se smatram odnedavno,ali kako nas je život i posao vezao za Sisak, mislim da ćemo ovdje ostati za stalno. Obzirom da sam već tjednima na strogom mirovanju, 36+3, akcija će morati pričekati do poroda,ali nakon toga vam se pridružujem. Inače do nedavno sam za sve liječnicima odlazila u Zagreb, ali kako sam pronašla gin. u Sisku, i zadovoljna sam, na kraju ću i roditi ovdje,a već sam i odležala jedan period na bolnici i dobro upoznala osoblje i do sada su iskustva pozitivna. Nadam se da će tako i ostati.

    Do skorog viđenja i nadam se upoznavanja!

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Katja29 daj mi pliiiz reci s kojim si to gin u Sisku zadovoljna jer ja ga nisam našla pa sam išla u Zg i tam sam rodila :D ...i oduševljena sam s njime i opet ću kad zatrudnim ić k njemu ....ak ti je bad možeš mi i na pp poslat ime i prezime...
    Thnx...

  45. #45
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    hej, moram vam se požaliti da me u srijedu sredio visoki tlak, ali mi je ova dva dana dobro. Malo sam se bila prepala ali sad je situacija zadovoljavajuća.
    Bila sam u ponedjeljak u Getrou. Stvarno se isplati otići za dječju robicu. Bodići su od 19-29 kn. Čarapice po 5 kn. Ručinici za bebice po 10 kn. Oprala sam sve ništa se nije raspalo.

  46. #46
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    hej, moram vam se požaliti da me u srijedu sredio visoki tlak, ali mi je ova dva dana dobro. Malo sam se bila prepala ali sad je situacija zadovoljavajuća.
    Bila sam u ponedjeljak u Getrou. Stvarno se isplati otići za dječju robicu. Bodići su od 19-29 kn. Čarapice po 5 kn. Ručinici za bebice po 10 kn. Oprala sam sve ništa se nije raspalo.

  47. #47
    jasnica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    34

    Početno

    sorry u brzini sam poslala dve poruke

  48. #48

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb/Ozalj
    Postovi
    21

    Početno

    Evo, ja sam rođena Petrinjka koju je fakultet (pa posao) odvukao u Zagreb i zadržao je tamo dugi niz godina. A onda ju je ljubav odvukla u Ozalj i još ju uvijek tamo drži
    Kako često dolazim u Petrinju/Sisak (što zbog familije što zbog prijatelja) za kavu i upoznavanje/druženje sam uvijek...Možda se i znamo iz mlađih dana

  49. #49
    bubi27

    Početno

    Ima nas još iz Siska...skroz sam nova u cilom forumu, al rado bi popila tu vašu/našu kavu.
    ajmo cure mora jedna reći datum i sat, simbol raspoznavanja i krenimo

  50. #50
    casper avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    moje malo selo
    Postovi
    1,203

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    i Casper je u Sisku.


    yes, yes
    i Casper je iz Siska
    jako kratko istina bog, tak da ne znam još niti sve kvartova a kamoli nešto drugo, ali......

    svima

Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •