Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 77

Tema: Pl. ulosci -- Hm, ipak ja to ne mogu! :/

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno Pl. ulosci -- Hm, ipak ja to ne mogu! :/

    Dobila sam mengu danas. Osim sto su sretni pms-free dani prosli, odlucih ja isprobati platneni ulozak. Vec sam prije koji mjesec kupila nekoliko i sasila jos koji i sve to poklonila frendici koja je za njih pokazala interes. Ona se odusevila, rekla kako super upijaju, lako se peru i sve i krenula sam joj sivati jos da je razveselim kad se slijedeci put vidimo.

    No, kako sam dobila, jedan taj namijenjenoj njoj, ja probala. I suuuuper je feeling imati mekani flanel, osjecaj je susi (jer upija super) od onih "pampers ulozaka tipa carefree, always i slicnih... I duuugo mi je drzao.

    Nego, da se vratim na problem. Skinem ga i krenem ispirati (to se mora?) i ide i ispirem i ispirem... ispirem... ispirem... i nema tome kraja... radim to do pola i kazem ma ubacit cu ga u masinu pa nek se dovrsi u pranju i putem ugledam svoje lice u ogledalu zgrozeno i puno gadljivosti koje je govorilo više od tisuću riječi :"Ja to ne mogu." Gotovo da mi se grimasa ukočila s obzirom da je trajala za cijelo vrijeme ispiranja.

    Evo, to je to. Dala sam sansu. Mislila sam da mi se nece svidjeti, ali mislila sam isto i za platnene pelene pa mi je odlicno koristenje p.pelena. Kako sam smatrala da je širenje granica poželjno, evo dala sam sve od sebe, ali da ste vidjele onu facu, zamolile biste me da ih vise nikad ne koristim.

    Ali moram jos jednom ponoviti da mi je super gust nositi ga! Sad, da si ih sivam i bacam nakon koristenja... nije bas isplativo...

    Imate kakav prijedlog ili je ova prica za mene gotova?
    ____________________________

    p.s. I inace sam, da, izuzetno gadljiva i to od sitnica da sam na jednom planinarenju cijeli dan umirala od zedji jer se netko posluzio mojom bocom gdje je bila voda.
    Ili nakon svakog poroda moja nestrpljivost da se istuširam iako padam s nogu.. itd itd...

    Dječja kakica, ma i najsmrdljivija mi je super, ali moja hrana za vampire baš i nije.

    Uštogljena? Bolesna?
    Nešto za nadrasti? Ili prihvatiti?

    ______________________________

    Stvarno sam htjela koristiti platnene uloške!

  2. #2
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Ja sam se isto iznenadila koliko dugo treba da se ispiraju platneni ulosci, ali srecom nisam (uopste) gadljiva.
    Vreme ispiranja skratim tako sto prvo malo ispiram, pa onda ulozak operem sapunom, i isperem.
    I stvarno je krace.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Uh, ali ga dotičeš rukom da staviš sapun na njega?

    Ni sama nisam očekivala ovakvu svoju reakciju. Upravo sad sam morala staviti always (dobila poštom reklamne uzorke) jer nemam doma drugih (nisam očekivala mengu još neko vrijeme) i grozan je osjećaj. Bezveze. Plastika. Pokušat ću probati ponovno sutra. Možda da radim tanje, koji manje upijaju (sad sam sašila da je unutra sloj frotira i par slojeva flanela i turbo je velik i dugacak), pa ce biti manje posla oko ispiranja.. ne znam. Ovo mi je toliko grozno sad, da bi ga najradije sašila da ga imam za noć. Ali kad se sjetim što me nakon toga čeka... :/

  4. #4
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    pa jel moras non-stop gledat u njega dok ga ispires?

    gledaj naokolo, pa nakon nekog vremena pogledaj u njega, ako nije gotovo, opet malo zvjeras okolo pa opet provjeris... skrati broj pogleda u "neugodnu" radnju... mozda pomogne

    ispires ga pod mlazom vode? mozda bi pomoglo da ga prvo namocis u vodi (u nekoj kantici)? pa to izlijes bez gledanja, pa onda krenes dalje?

    malo lupam u ovaj rani sat...

  5. #5
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    ne moraš ispirati
    nek ti ih ispere veš mašina umjesto tebe

  6. #6
    suzyem avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    620

    Početno

    Anita, ja ih ubacim ga ubacim u malu kanticu i prelijem hladnom vodom, kroz neko vrijeme vodu bacim, pa prelijem drugom vodom i tako do pranja. Uopće ih ne dotičem! Probaj tako.... osjećaj u platnenim ulošcima je nezamjenjiv, i vjerujem da je i bebama tako otkad koristimo platnene pelene!

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Isto ostavljam da se namoči, pa bacim vodu. I ako treba ponovim postupak. Puno se vode i vremena potroši na ispiranje, a rezultat je na kraju isti.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni se ništa što izlazi iz mog tijela ne gadi,ni od malog ni od mm,jedino mi se želudac preokrene na miris neopranih ljudi

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja svoje uloske nikada ne ispirem. Stavim ih u masinu sa bijelim vesom ili pelenama i umjesto da ih ja perem stavim masinu na jednu turu ispiranja prije glavnog pranja. Problem rijesen.

  10. #10
    Roza avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,721

    Početno

    Ja svoje ne ispirem. Imam u vešeraju jednu plastičnu posudu s poklopcem, natočim unutra vodu i samo potapljam uloške. Naravno, mijenjam vodu svaki dan, ali ne da mi se gnjaviti s ispiranjem.
    Prije stavljanja na pranje uzmem jedan stari lonac, stavim malo praška za veš, ubacim sve uloške unutra i prokuham, pa tek onda u vešmašinu. Jedino na taj način mi nestanu sve fleke. Nije mi problem s flekama na ulošcima koje namočim odmah doma, nego s onima koje mijenjam na poslu (pa se valjda sve osuši do doma).
    Na prvi pogled izgleda puno posla s tim, ali nije.
    I 100 % sam uvjerena da se više neću vraćati na plastiku!

  11. #11
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    anita, ja imam frendicu koja je uzasno gadljiva na krv i iako sam joj poklonila uloske za probu i svidjeo joj se osjecaj, ne moze to hendlati. skroz joj vjerujem i tebe isto kuzim.
    kao da meni netko kaze da istisnem neciju bubuljicu. radije bi gola pretrcala preko trga.
    u bio i bio mozes kupiti biorazgradive uloske i tampone pa je steta ipak manja.

  12. #12
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    kao da meni netko kaze da istisnem neciju bubuljicu. radije bi gola pretrcala preko trga.

  13. #13
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    anita, a casica?

    ja se od sinoc odusevljavam :D

  14. #14
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    litala, kad se gadis krvi, gadis se.
    ko da meni netko kaze za bubuljice - a gaza?

    brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    ne mogu ni pisati o tome, tocno mogu zamisliti neciju gadljivu facu kad izlijeva mooncup, komadici endometrija zapinju na onoj resetkici na umivaoniku, ima ljudi koji to ne mogu.

  15. #15
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    anita, prihvati tu svoju krv i mrnstruaciju i procitaj knjigu 'mesnstruacija mi mitovi'

    evo recenzija
    http://www.zarez.hr/102/kritika3.htm


  16. #16
    svizac avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Samobor/Zagreb
    Postovi
    382

    Početno

    A mooncup? Ja skoro uopce vise ne koristim uloske. Ali kada ih koristim onda ih bacim u masinu na ciklus ispiranja prije pranja.

  17. #17
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    zrinka, pocela si sisat lalu i njezine tipfelere

    ivka, pa kuzim ja gadljivost, iako ja osobno nisam takva...

    al i kod casice, evo, sjednes na bide, otvoris vodu, pogledas sto ima na paucini na plafonu, izvadis casicu, prebrojis sampone, izlijes casicu, pogledas jel se vratio pauk, isperes je i pogledas dolje

    mislim, ne zelim uvjeravati nikoga da radi sto ne podnosi, ali mozda moze kombinirat nekako pa da joj ipak bude podnosljivo (i sa senzualne strane, i prakticne, i ekoloske i ine...)

  18. #18
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    a sto ako se gadi i pauka?
    vidim da medju vama nema gadljivica bas. ja tocno mogu zamisliti situaciju s plasticnom bocom iz koje je netko gucnuo. ne mozes okrenuti glavu pa popiti.

  19. #19
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja krv nemogu gledati nikako
    al eto cudi me sto menstrualna mi se nije nikada gadila
    ja stavim ulozak pod pipu tj. polozim ga ispod na lavandin pa curi na njega...onda ga zmiknem i stavim u kantu sa vodom

  20. #20
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    al osobnu higijenu ipak nekako morate odrzavati (vi = oni kojima se gadi )

    a mjesecnica isto funkcionira, neovisno o gadjalackom nivou, ne?

    ja samo pokusavam pomoc...

    ak se gade paukovi, poslat prvo muza da ih odseli, pa ic praznit casicu

    svizac - to ja pokusavam prodat foru s casicom casica = mooncup

  21. #21

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Zrinka, zanimljiv tekst!

    Ma prihvacam ja i svoju krv i mentruaciju i štošta još, ali sam gadljiva! Gadi mi se i znoj, svakojake izlučevine i sve to...

    Što se tiče same menstruacije, ja kad dobijem osjećam kao da sam zaštićena, kao da su ti dani moji dani za mir i opuštanje.

    I što se tuširanja npr. tiče dok imam mengu tiče, sve mi je to ok... jer ta krv brzo ode... ali to ispiranje iz uložaka s tušem koji šprica, puna kada krvave vode (yaaak), sve dalje kapa i curi i ne prestaje, kao da su litre u tom ulošku. MA katastrofa.

    Danas mi se muž ponudio da će ih on ispirati, ali ne mogu pristati na tako što. Svaka čast njegovoj otvorenosti, meni je to ipak too much.
    __________________________

    Im još jedna mala priča o gadljivost. Naime, nakon poroda mi se jaaako piškilo, a Barbara me nije pustila da odem na wc (uostalom i kad sam se digla da ja idem, skoro sam se srušila, ipak...) pa mi je donijela posudu i stavila ispod mene da piškim. Stavi ona to meni, ali ne mogu. Pusti mi vodu da mi bude lakše, ode u drugu sobu... ma svašta je smišljala, ali meni ne ide. Kažem joj da ne mogu jer će se onda mokraća slijevati po meni (s obzirom da piškim ležeći u tom slučaju), po guzi i svemu prije nego stigne do posude. Uh, iznenadila se mojom gadljivošću i onda smo posudu stavili na stolicu i mm i ona su me držali dok sam piškila. Onda nisam mogla podnijeti sve to prljavo oko mene i krenula se tuširati dok su me uvjeravali da ću se srušiti i da mi zato neće pomoći. Krenula sam sama, pa su mi morali pomoći.

    ________________________________________________

    To je jednostavno jače od mene. Ali evo, bilo je ovdje super raznih savjeta, pa ću prije nego odustanem pokušati još koji put!

    Druga stvar koja mi se ne svidja je korištenje platnenih za van! Debeli su i sigurno će se njihovi rubovi vidjeti! No dobro, nosit ću nešto gdje nije guza izložena.

  22. #22
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    Anita zaposli muža oko toga ako on nije gadljiv. Ne mora ispirati nego nek mijenja vodu ili kako već

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Citiraj hildegard prvotno napisa
    Anita zaposli muža oko toga ako on nije gadljiv. Ne mora ispirati nego nek mijenja vodu ili kako već
    Huh. Vidjet cu.

    Primjetih danas da su mi ovo nešto gadljivi dani općenito, možda sve ovo ipak nije trajno! :D Maloprije sam punila mašinu sudjem i imala istu gadljivu facu. Izgleda da sam u nekoj cudnoj fazi.

  24. #24
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja svoje uloske uopce ne ispirem!!
    drzim ih 2 do max 3 dana u kanti hladne vode u koju sam ukapala malo octa i eter. ulja!
    operem u masini na 60 i nemam nikakvih fleka po njima!!

  25. #25
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja ko bucka, al se nisam sjetila ulja

  26. #26
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Primjetih danas da su mi ovo nešto gadljivi dani općenito, možda sve ovo ipak nije trajno! :D Maloprije sam punila mašinu sudjem i imala istu gadljivu facu. Izgleda da sam u nekoj cudnoj fazi.

    Ovo daje nadu

  27. #27
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ja opet vibriram za casicu 8)

    mjerila prije. prvi put je koristim. danas prvi dan. cijela procedura od skidanja do oblacenja traje tocno jednu minutu

    ja preporodjena

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Ja isto ne ispirem ručno, na kraju dana ih bacim na mašinsko ispiranje.

  29. #29

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    jao,ja bolje da ovu temu nisam ni otvorila
    vjerujem da sam čitajući sve vaše postove imala izraz lica kao ti
    Anita...užas..
    nemam problema sa prihvaćanjem menstrucije, ali jednostavno gadi mi se
    pomisao ispirati krv...pa ne moram... zašto da se mučim?
    zašto uopće koristite platnene uloške? ekologija?
    meni su tamponi ok...
    eh, sad sama sebi zvučim kao cure koje navijaju za Pampersice i ostale
    jednokratne a pljuju po platnenima...
    sorry cure,ali morala sam...
    uf, još imam kiselu facu...

  30. #30
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ja ispirem rucno i ful mi je zanimljivo koliko toga izadje iz uloska. Gadljiva sam na izlucevine svih osim na moje, Emine i naseg psa.

    Ja sam, otkad koristim platnene, pocela s radoscu docekivati m.

  31. #31
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    nisam gadljiva, sve mi je to ok, sa krvlju se susrećem svaki dan , platnene uloške nisam probala , nikako da se odlučim na to :/
    ideja mi se čini ok ako sam kod kuće , ali na poslu sa vrećicom
    mislim da ću ipak zapjevati odu radosti čašici

  32. #32
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Citiraj kinder prvotno napisa
    nisam gadljiva, sve mi je to ok, sa krvlju se susrećem svaki dan , platnene uloške nisam probala , nikako da se odlučim na to :/
    ideja mi se čini ok ako sam kod kuće , ali na poslu sa vrećicom
    mislim da ću ipak zapjevati odu radosti čašici
    ah, tako sam i ja razmišljala, na poslu mi je stvarno bilo ful nezgodno pa sam zato nabavila čašicu, misleći, platnene ću ja po doma. yeah, right, od čašice se više ne odvajam. ok, po noći imam platneni (osim ako sam negdje na putu).

  33. #33
    svizac avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Samobor/Zagreb
    Postovi
    382

    Početno

    Mooncup je zakon. Kako bi ne eng. rekle "once you go mooncup you never go back"

    A sto se tice gadljivost ja uopce nisam gadljiva. A mislim da bi mi gadljivost prosla samo da nikada vise nemam onaj odvratan feeling jednokratnih ulozaka. FUUUUJJJJ.

    May sto se tice tampona pa valjda si citala o toxic shock syndrome. Ne znam ja se od svoje casice ne odvajam vise.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Ja vec nekoliko ciklusa koristim platnene uloske. Jucer mi je malo bilo prigustilo jer nisam na vrijeme neke oprala i stavila sam jednokratni. Mislila sam da cu poludjeti koliko me sve peklo i svrbilo. Pa sam rekla muzu da cu iduci put radije rasjeckati tetra pelenu i staviti u gace nego opet uzeti jednokratni ulozak. Ne mogu vjerovati da mi toliko smetaju, a prije sam ih bez problema(?) nosila. Pristajem i naziranje kroz hlace, eventualno procurivanje itd. samo da ne moram nositi plastiku.

  35. #35
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    joj ja mrzim tampone, a casicu cisto sumnjam da bi mogla
    jednostavno nisam takav tip

    mislim da sa platnenim uloscima treba prakse i vremena
    ja sam imala 3 ciklusa i sve sam bolja
    isto kao i sa pelenama, u pocetku su curile, promocivale...pa sa vremenom udes u stos

  36. #36

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    163

    Početno pl

    mooncup!!! legenda...

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    644

    Početno

    moram priznati da prvi puta čujem da si netko kroji uloške... :? nikad nisam ni pomislila da bi se to moglo. zanimljivo

  38. #38
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    probala sam se nagovoriti na mooncup, al još više ima contra nego pro. platneni ne dolaze u obzir jer ne nosim ni "normalne" - osim onih za tange, a ti mi fakat ne smetaju

    ali ovo
    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Pristajem i naziranje kroz hlace, eventualno procurivanje itd. samo da ne moram nositi plastiku.
    :shock: ne dolazi u obzir

    btw. nikog ne nagovaram na ništa nedobog nego ono s toxic schockom je ako ne mjenjaš tampon maltne cijelu menstruaciju. obično ga se mijenja nakon par sati i stvarno ne vidim problem

  39. #39
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj suzyem prvotno napisa
    Anita, ja ih ubacim ga ubacim u malu kanticu i prelijem hladnom vodom, kroz neko vrijeme vodu bacim, pa prelijem drugom vodom i tako do pranja. Uopće ih ne dotičem! Probaj tako.... osjećaj u platnenim ulošcima je nezamjenjiv, i vjerujem da je i bebama tako otkad koristimo platnene pelene!
    identicno i ja radim.
    i sve super stima.

  40. #40
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    meni idu suze na oči od ovog topika

    no uglavnom
    kah kah
    čujte vamo
    gledaj sad
    pazi
    ja
    antiprotivna
    imam platnene uloške
    molim aplauz

    glede uložaka
    gadljivost koju osjećam prema ispiranju uloška, a je, istina je mogu ga ispirati do vječnosti, brate mili,
    je ništa
    u usporedbi sa smradom
    plastičnih uložaka

    ŽIVJELA TI MENI HILDE!

  41. #41
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno


  42. #42
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    tnx joMa!

  43. #43
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    meni su moji savrseni. tako sam si dobar kroj i mjeru ulovila da ne mogu bit nego turbo zadovoljna.

  44. #44
    Audrey avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,028

    Početno

    Ja ih prvo namačem dan-dva u hladnoj vodi, isperem, pa namačem u hladnoj vodi s nešto deterdženta. Ako nemaju flis, idu direktno u mašinu s bijelim vešom na iskuhavanje, ako imaju flis onda ih još dan-dva potopim u vodi s par kapi čajevca, pa u mašinu na oko 60.
    Ali, kako ih preko dana kombiniram s čašicom, a same ih koristim uglavnom noću, ispadne da ih niti nema toliko puno koji su jako krvavi. Ali zato oni koji jesu, stvarno nikad isprat, i namačem, i ispirem, i žmičem, pa sve opet, a ono još krvava voda izlazi. Srećom, nisam jako gadljiva, a i taj osjećaj platnenih naspram jednokratnih ... Po meni - vrijedi to malo više posla i eventualne nelagode.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    1,241

    Početno

    meni je s platnenima odlično (još tu i tamo ubacim jednokratni ako idem negdje gdje mi je nepraktično baratati s platnenim), ali su mi se:
    potrgali svi drukeri!!!
    bili su plastični i koliko god ja to oprezno otkopčavala, izvukli su se...
    mislim da bi mi bilo puno bolje s čičkom umjesto drukera...

  46. #46
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    čičak greeebe
    tj. onaj rub od čička
    koliko god pažljivo namjestiš, on uvijek nađe di će te počešati
    ja imala na dnevnima pa zamijenila za drukere

  47. #47
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Bravo Mamita

    Ja se NIKAD, ali nikad vise ne bih vratila na plasticne uloske. NIKAD. Kombinacija platnenih ulozaka i mooncupa - pun pogodak 8)

    Ja sam iznimno zadovoljna. Imam svih velicina ulozaka. Nikad procurilo.. nikad nikakvih komplikacija.. A ugoda medju nogama nevidjena

  48. #48

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    Bravo Mamita

    Ja se NIKAD, ali nikad vise ne bih vratila na plasticne uloske. NIKAD. Kombinacija platnenih ulozaka i mooncupa - pun pogodak 8)

    Ja sam iznimno zadovoljna. Imam svih velicina ulozaka. Nikad procurilo.. nikad nikakvih komplikacija.. A ugoda medju nogama nevidjena
    potpis...

  49. #49
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa
    meni su moji savrseni. tako sam si dobar kroj i mjeru ulovila da ne mogu bit nego turbo zadovoljna.
    xo
    Ja sam u svoje za-ljub-lje-na!

    Mamita, bravo!

  50. #50
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    Citiraj anchie76 prvotno napisa
    A ugoda medju nogama nevidjena

    ocemo tumacit ovo?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •