Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789
Pokazuje rezultate 401 do 417 od 417

Tema: mama saznala da je gay

  1. #401
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    da, tako ti je to kod nas...

  2. #402
    Klasik

    Početno

    Baš me zanima što se dogodilo s jadnim dečkom s početka čitave ove priče... Skoro pa je dvije god. prošlo!

  3. #403
    Klasik

    Početno

    hm, ustvari više

  4. #404

  5. #405
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    "homoseksualizam"
    sigurna sam da se štulhofer nije tako izrazio...

  6. #406
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    a pazi fotke:

    1. idila - dvoje hetero mladih u čistoj bijeloj posteljini, nasmijani i sretni
    2. razvrat - dve lezbe na tehno partiju si uvaljuju jezike, to će privući 50% čitatelja - da, mislim na 100% muških čitatelja
    3. ono što se slikom iskazati ne smije - zagrljeni momci, zapravo su snimljeni negdje na istoku i samo su prijatelji, jer je tamo najnormalnije da dobri (muški) prijatelji šeću zagrljeni ili držeći se za ruke, otprilike kao kod nas tinejđerice sa svojim prijateljicama

  7. #407
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Ma da, uopće ustvari ne znam zašto takve članke vučem sa Indexa, ali pomamila sam se jer je on u igri, tj. njegovo istraživanje

  8. #408
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    nemam namjeru podizati, samo da više vas vidi, ako netko želi pomoći
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...560&highlight=

  9. #409

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    37

    Početno Razlika

    Kao sto neko rece sta imam ja prihvatati nekog ako je gay? isto je tako nevazno neko prihvatati ili ne moju heteroorijentaciju?Ali me ipak smeta njihova borba za ostvarivanje njihove jednakosti - istoplni brakovi, posvajanje. Preagresivna je ta njihova kampanja. I u ostalom, zazto isticati svoju homoseksualnost?Ako neko ima takve porive, molim, ako si nadje partnera, slobodno neka zivi svoj zivot, ko mu brani?Samo nek se ne nabacuje drugima da to prihvate kao jednako prihvatljiv model nacina zivota(heteroseksualni). Jer ljudska je sexualnost aktivnost koja se odvija u odredjenim drustvenim granicama. Ovo drustvo u vecini prihvata heterosexualni model, te oni koji se otklanjaju od ovog modela trebalo bi postivati te granice, i nekako si naci mjesta za sebe. Naravno da homosexualnost ne mozete ukinuti dekretom i zakonima, ali kako rekoh, nek nas ne tjeraju da prihvatimo njihov izbor, zapravo nek nam ne saopstavaju njihov izbor, kad ih niko ne pita koje su sexualne orijentacije. Mislim, niko im ne bi pravio problema kad ne bi hodali okolo i trazili drustvenu afirmaciju. Sta imaju potrebu mahati okolo? U ostalom, takava ih je sreca zapala da se rode u kulturi koja ne prihvata taj nacin zivota. Drugacije je u jednoj maloj plemenskoj skupini u Africi, gde su i muskarci i zene homosexualno orijentirani, a samo par dana na godini zive heterosexualno, u cilju produzenja vrste. (Ovaj primer nema za cilj potcijenjivati kulturu africkih plemena, jer je svaka kultira sama po sebi vrijedna i originalna,nema primitivnih kultura, ali ovo su vec "akademiziranja" a to mi nije poanta). I jos nesto, na srpskoj TV novinarka Tanja Vojtehovski u emisiji "Laz-Istina" imala je ucesnika jednog mladica -gay-a. Ona jem pri tom rekla da je za nju razlikaizmedju homosexualne i heterosexsualne orijentacije, kao izmedju pisanja levom i desnom rukom. Za mene je to previse avangardno.Znaci nek svako napravi svoj izbor al' nek ne forsira druge da "prihvate".

  10. #410
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    za tanju vojtehovski .

  11. #411

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    za tanju vojtehovski .
    X

  12. #412
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    za tanju vojtehovski .
    X

  13. #413

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    ja volim žene... jesam li ja lezba? :?

  14. #414
    lidać2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,714

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    ja volim žene... jesam li ja lezba? :?


  15. #415

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Pa i mm poludi kad ga pitam šta bi napravio da mu je sin gay.

    Nije to lako.

  16. #416
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    najjaci su mi homofobi koji na moje pitanje: sta ako tvoje dijete jednog dana kaze da je gay, odgovaraju sa: nema hebene sanse...

  17. #417
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    najjaci su mi homofobi koji na moje pitanje: sta ako tvoje dijete jednog dana kaze da je gay, odgovaraju sa: nema hebene sanse...
    to ti je ka reči "nikad"
    život ti vrlo brzo očita bukvicu

Stranica 9 od 9 PrviPrvi ... 789

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •