Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Auto sjedalica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno Auto sjedalica

    Evo, ovih dana, puno se po forumu pisalo o sigurnosti djece u autu, a ima i zanimljivih tekstova na samom portalu. Proučivši detaljno i jedno i drugo, sada nas zanimaju iskustva iz prve ruke, odnosno, koju auto sjedalicu imate, zašto ste se baš za nju odlučili, kada ste ju počeli koristiti (mislim na dob djeteta, odnosno, "veličinu"). Mi još uvijek koristimo onu "malu", ali s obzirom na Laurine dimenzije, mislim da ćemo uskoro u shopping!
    Ako se sjetite još čega vezano za ovu temu, slobodno napišite!

  2. #2
    Morwen avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    562

    Početno

    Winnie,
    u potforumu Pravna pitanja sam skužila da imate Inglesinu 0-13 kao i mi. Da li ste je uspjeli učvrstiti pojasevima kako je predvidio proizvođač? (Tu mislim na onaj pojas što ide iza leđa djeteta pa vam je bio prekratak da bi se zakvačio)
    Mi se izgleda borimo s istim problemom jer nam je pojas prekratak u našem autu. Kakva su tvoja iskustva?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Sjedalicu uspijemo zakačiti, ali sa teškom mukom. U principu, čitajući šta je Ančica radila prilikom provjere postavljenih autosjedalica, vidim da je dobro da se oznojiš prije nego što zakačiš stolicu.
    Po slikama koje sam gledala tu na forumu, ali i kod prijateljica koje imaju malu djecu, izgleda da samo Inglesina ima tako visoko postavljeno "mjesto" za gornji pojas.

    Ali ovaj topic nisam postavila zbog te sjedalice već zbog one sljedeće po veličini, odnosno, kada nam Laura preraste ovu od 0-13.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    49

    Početno

    e i ja polako razmišljam o kupnji iste, pa me zanima mogu li se negdje kupiti sjedalice s isofix sistemom, osim u auto salonima i da nisu bezobrazno skupe, i da ili se uz isofix sjedalica mora učvrstivati pojasevima?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Evo ja se samo moram pohvaliti da sam uspjela naći jednu vrlo zgodnu Chicco sjedalicu za malo veću djecu, onakvu iz 3 dijela (glava, leđa, sjedalica) koja za razliku od drugih takvih ima malo kraća leđa pa se može koristiti već od 9 a do 36 kg. U"Ivici i Marici" u Maksimirskoj košta 720 kn ali dobivaju jednu po jednu. Danas sam je isprobala i čini mi se super.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •