Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: par dilema oko slinga

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno par dilema oko slinga

    Nedavno smo kupili sling i u principu smo zadovoljni s njim. Moja N. se nije prije htjela nositi tako da bude okrenuta prema onome tko je nosi, pa kako se to nedavno promijenilo, tako smo se odlučili na sling. Posebno me oduševljava to što je nevjerojatno koliko je komunikacija s djetetom intenzivna, pa me više ne peče savjest dok smo recimo u nekom dućanu, a dijete samo u kolicima. Naime, bez obzira što mi pričamo, komentiramo s njom ono što vidimo i dok je ona u kolicima, nije to to.


    Ipak, imam par pitanja/dilema:
    1. jako mi je teško dobro ga zategnuti samostalno, tako da to uvijek radi MM. e sad to naravno nije baš praktično kad bi N i ja bile same i koristile sling - ima li netko ideju u čemu je štos, a nije da sam baš neka bespomoćna ženica pa da je to razlog ove poteškoće
    2. sling se malo po malo otpušta, pa ga je recimo tijekom 1,5 sat potrebno recimo 2 puta zategnuti - da li je to normalno?
    3. N. se ponekad prilično krivi u njemu kad je u položaju na boku (taj smo jedini koristili), pa me to brine zbog eventualno lošeg utjecaja na kralježnicu. Imate li i vi takva iskustva?
    Hvala.

  2. #2
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ja imam dva slinga, jedan ima potfutrani rub i taj se tesko zateze, pa ga uvijek drzim namjestenog. drugi ima obicni rub i lako se zateze. normalno je da pomalo otpusta i da se treba povremeno zategnuti.
    moje dijete se stalno nesto naviruje, gleda ovo i ono i cesto mijenja polozaj pa mi je o tome malo tesko govoriti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •