Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: oziljak nakon carskog i kako da bude sto manji

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    51

    Početno oziljak nakon carskog i kako da bude sto manji

    caos svima.

    na starom forumu se pricalo o tome kako i cime mazati oziljak od carskog da bi bio sto manji. spominjane su i neke strakice i neki biljni preparati.

    ima li neko link?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sverige-Sarajevo
    Postovi
    251

    Početno

    Meni je radjen carski.....Nisam koristila nikakve preparate vec sam trakice stavljala duzi period.....To je nesto poput flastera ali mogu duze trajat i moze se kupati sa njima a da ne spadnu.....Oziljak mi je uzduzni tako da su mi trakice pomogle dosta.....Nije primjetan kao prije...samo sto jos ima onu ruznu crvenu boju......

  3. #3
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    Imaju silikonske trakice kaj se stavljaju na ožiljak, a meni je izvrstan contactubex gel. Da se malo hvalim - moj ožiljak se ni ne vidi.

    Je da je gel malo skuplji, i da ga kupuješ sama

  4. #4
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Negdje sam pročitala da zarastanje rana ovisi o krvnoj grupi. Ja imam 0+, nisam na ranu stavljala ama baš ništa, imala sam2 carska i ožiljak se skoro ne vidi. Tanka svijetlo rozna crtica na rubu dlačica i to je sve.

  5. #5

    Početno

    Dva puta sam rodila i ožiljak mi se manje vidi, ništa nisam
    stavljala na ranu, samo ga ponekad osjećam kod promjene
    vremena i naprezanja

  6. #6
    Laura

    Početno

    Carski prije 2 godine, rez skoro da se ne vidi, bez ikakvih tretmana. Nisam primjetila da boli kod promjene vremena. Sve u svemu zadovoljna sam s njihovim obavljenim poslom.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    51

    Početno

    a kako se zovu te trakice, koliko kostaju i gdje ste ih nabavile?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno

    dva carska, zadnji prije 2 god., ožiljak se sasvim stopio sa bojom kože.
    ne osjećam neku bol, ali osjećala sam prije god. dana na promjenu vremena i pred mengu.
    nisam nikad ništa stavljala, ne znam da li i vi imate neki čudan "bezosjećaj"oko reza, kao da nije moja koža,ne osjećam jasno dodir.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    bezosjecaj oko reza, joj, znam.

    trakice se zovu medgel, postoji i gel bas koji se maze. Ja nabavila u ducanu Rozi-step u Gotovcevoj, i trakicu dugu 20 cm platila 250 kn. Znam da ima jos na jednom mjestu u ZG i košta 270 kn. Meni je pola trakice bilo dovoljno, kao što mi je žena u dućanu i preporučila, pa sam mogla drugu polovicu koristiti kad se prva potrošila.

    A contractubex navodno postoji - ali pod drugim imenom - od nekog slovenskog proizvođača, i navodno je dosta jeftiniji.

    Sretno!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Evo Silva samo da ti javim da sam ja kupila contractubex u Sarajevu i platila ga 28,50 KM u apoteci i čini mi se da djeluje jer mi je ožiljak već posvijetlio. Čula sam da su te trakice djelotvornije, ali njih nisam mogla naći.
    Pozdravčić

  11. #11
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    kazu da pomaze mazanje s uljem od gospine trave, kantarionovo ulje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •