Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 138 od 138

Tema: DV 'Bajka'

  1. #101

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Nedavno smo se preselili pa se dvoumim da li da ih prebacim iz sadašnjeg vrtića u DV Bajka koji nam je na lokaciji Opatijski trg nešto bliže nego vrtić koji su do sada pohađali (Voltino). Normalno ako bismo se uopće i mogli sada prebaciti zbog mjesta i dr.
    Poprilično sam zadovoljna sadašnjim vrtićem, al nemaju nikakve dodatne aktivnosti (tipa jezici, sport, sl), mada vidim da sa njima dosta rade. A i tete su im fantastične u starom vrtiću. Nisam još odlučila, tako da će mi svaki komentar dobro doći. Najviše mi je kada jednom krenu u školu (mada to tada još ima dosta) da imaju poznate dječice sa njima pogotovo jer smo se u Zg doselili nedavno (prije 1 godinu).

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    na ritmiku se ide u bazu.
    na jezik mogu ići sa navršenih 5 godina,umjesto spavanja.
    u taj vrtić idu djeca koja će ići u šenou ili ljubljanicu.npr.moja curka neće ići sa nikim iz grupe jer su grupe miješane.to znači da su zajedno djeca od 3 do 6 godina.ja sam na početku bila nezadovoljna,ali vidim da to u vrtiću super funkcionira,ali mi je žao što su njene frendice ove godine otišle u školu.
    ne znam,izbor je tvoj...

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala ti puno!
    Prošetat ću jedan dan do tamo pa vidjeti. Moji se ipak još ne kvalificiraju za dodatne aktivnosti . Koliko grupa ima?

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    294

    Početno

    mislim da su 2 grupe za veću djecu (3-6 god),1 grupa za male (koji će uskoro 3 god) i 1 za autističnu djecu.

  5. #105

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    33

    Početno

    Ima li među vama iz Zorkovačke nekoga kod tete Veronike?

    (u pitanju je 2. miješana vrtićka grupa...)

  6. #106

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    203

    Početno

    Mi smo kod tete Veronike :D !

  7. #107
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    I mi smo kod tete Veronike - mješovita grupa.

  8. #108

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    33

    Početno

    Citiraj miloc prvotno napisa
    Mi smo kod tete Veronike :D !
    Citiraj ribica prvotno napisa
    I mi smo kod tete Veronike - mješovita grupa.
    pa onda HELLO

    jeste 'stari' ili novi kao mi?

    mi smo tek krenuli (i već na 'bolovanju', nažalost).

    ne mogu dočekati neki sastanak ili nešto slično, a kad ostavljam ili skupljam m. nema vremena za čavrljanje.

    kako im je tamo? što rade? kakvi su im dnevni rasporedi? kako ste zadovoljni tim miješanjem (vidjela sam na vratima da su u grupi djeca 2002.-2006. godište)?

  9. #109
    Ribica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    381

    Početno

    Pandolina

    imaš PP

  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    26

    Početno

    molim sve koji idu u dv bajka u humskoj da potpisu peticiju da vrate predivnu tetu Zvonku u vrtic (stariju jaslicku grupu)....
    ili pisite mail ravnatelju vrtica....


    svi koji idu tamo znaju (barem iz druge ruke) da je to jedna od najboljih odagateljica u tom vrticu i stvarno nije u redu da su joj tako dali otkaz

  11. #111
    Mama Martina avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb-Malešnica
    Postovi
    198

    Početno

    Gdje se može potpisati peticija?

  12. #112
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj bajkica prvotno napisa
    molim sve koji idu u dv bajka u humskoj da potpisu peticiju da vrate predivnu tetu Zvonku u vrtic (stariju jaslicku grupu)....
    ili pisite mail ravnatelju vrtica....


    svi koji idu tamo znaju (barem iz druge ruke) da je to jedna od najboljih odagateljica u tom vrticu i stvarno nije u redu da su joj tako dali otkaz
    Zasto je Zvonka dobila otkaz?!?! :shock:

    Moj stariji vise neide u vrtic, a mladji ide u integracijsku grupu tako da me bas ni nema tamo, pa sto se desilo pobogu? (moze na PP?)

  13. #113

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Upisi u vrtice krecu pa skupljam informacije o dv bajka -selska! Kakva je atmosfera,tete,aktivnosti? Gdje parkirati?
    Nas stariji sin ide u pongracevo,i jako jako smo zadovoljni. No,najesen krece u o.s.august senoa pa nam se cini prakticnije mladeg sina upisati tamo u vrtic nego ih razvazati ujutro na 2lokacije. Ali to je vrtic uz samu cestu i to jednu od najprometnijih...kakav divan zrak djecica udisu kad ih tete izvedu u dvoriste???

  14. #114

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Moji su išli u Selsku godinu dana dok se nismo preselili i bilo im je stvarno super. Meni se vrtić nije sviđao, betonsko dvorište okrenuto prema selskoj cesti, bez hlada ali tete su bile super, tamo su samo tri grupe, otvorena i prijateljska je atmosfera, moja je stalno odlazila u stariju grupu i oblačila haljinice, tete su je puštale jer se svi tamo znaju, mali je vrtić pa imaju otvorena vrata. Voljeli su i spremačice i tete, sve su brzo upoznali, idan danas, nakon dvije godine spominju svoje tete iz selske. Ja ih toplo preporučam.

  15. #115

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Hvala tm,bas mi je drago. Zanima me ipak koliko djeca provode vremena na tom betoniranom igralistu bez hlada kad je suncano i vruce kao danas? Uz buku i prasinu sa Selske? Da li organiziraju tecajeve stranih jezika? Hvala
    Posljednje uređivanje od Sony : 02.05.2012. at 13:36 Razlog: Greskica

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    372

    Početno

    Oni se i mjere prema suncu, kad su velike vrućine izlaze ranije van i vraćaju se ranije unutra, tako i aktivnosti prilagode, koliko se sjećam imaju klime u sobi.
    U naše vrijeme nije bilo dodatnih aktivnosti u selskoj al se sjećam da su starije curice išle na ritmiku u centralni objekt, došla bi trenerica po njih ili teta- nisam više sigurna i dovela ih natrag nakon treninga. Još jedan veliki minus je prilaz tom vrtiću, ali navikneš se.

  17. #117
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Podizem temu dobili smo Humsku i tete Tihanu i Marijanu i molim za sva iskustva tu ili na pp

    vidim da je prije bila tema vrata i laganog izlaska djece ili ulaska nepoznatih u vrticko dvoriste je li to rjeseno?
    ravnateljica je pretpostavljam ostala ista a je li se komunikacija poboljsala?

    I najvaznije kakve su tete Tihana i Marijana?

  18. #118
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Ne znam za tete, ali sto se tice dvorista, sve je ogradjeno. Glavni ulaz je na sifru, tesko da djeca mogu sama dohvatiti.

    Najveci problem koji ja imam s Bajkom je hrana. Nisam vidjela ni u jednom vrticu hrenovke, pastete i ostale gluposti na meniju osim kod nas.

  19. #119
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Meni se place na pomisao bajke i da moramo tamo jer nemamo drugog izbora!

  20. #120
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam za tete, ali sto se tice dvorista, sve je ogradjeno. Glavni ulaz je na sifru, tesko da djeca mogu sama dohvatiti.

    Najveci problem koji ja imam s Bajkom je hrana. Nisam vidjela ni u jednom vrticu hrenovke, pastete i ostale gluposti na meniju osim kod nas.
    Hvala Rivendell
    dakle prehrana nije ok, nemaju svoju kuhinju ili? Je li takva hrana jednom tjedno ili svaki dan?
    sto je sa aktivnostima koje se dodatno placaju je li se nudi ritmika,sport, engleski jezik za djecu u Humskoj? Ili moram doci po nju i furati ju u Zorkovecku?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj Rivendell prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam za tete, ali sto se tice dvorista, sve je ogradjeno. Glavni ulaz je na sifru, tesko da djeca mogu sama dohvatiti.

    Najveci problem koji ja imam s Bajkom je hrana. Nisam vidjela ni u jednom vrticu hrenovke, pastete i ostale gluposti na meniju osim kod nas.
    Moj jedan je u Selskoj, a drugi na centralnom objektu.

    Veća djeca mogu otvoriti vrata na izlasku.
    Ne sviđa mi se što nemaju kameru na ulazu u vrtić, što omogućuje lakšu krađu (nama su ukrali kolica Peg Perego), a i svake godine nešto nestane.

    Što se tiće hrenovki, paštete, rečeno mi je da se to radi posebno za vrtić.

  22. #122
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    bila sam na uvodnom sastanku i tamo je predstavnica roditelja u upravnom vijecu mama koja ima 10djece te je ponovno predlozena za jos jedan mandat od ravnateljice i to kao pretpostavlja se da nema boljeg kandidata No tako postoji mogucnost i preko nje prenijeti poruke o potrebi poboljsanja prehrane, sigurnosti kolica i sl....

  23. #123
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Bila u izvidnici i lose je održavana Humska
    Vrata prema Zagorskoj pokvarena ne mogu se ni zatvoriti!
    Dječji park pun smeća, sprave derutne, sa stabala vise grane polu- slomljene,
    Igračke razbacane po dvorištu,
    Tende za sunce odlomljene vise sa pročelja i svašta još...
    Naravno poslikala sve i poslala upit i fotke ravnateljici i tajnici...

  24. #124

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    466

    Početno

    Citiraj Minda prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno poslikala sve i poslala upit i fotke ravnateljici i tajnici...
    Bravo Minda za poduzetnost.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    naši su boravili (mlađa je još iduću godinu) u centralnom objektu i zadovoljni smo uvjetima u vrtiću, pogotovo tetama.
    oboje su bili na raznoraznim aktivnostima (engleski, ritmika, sportska bubamara).
    mislim da se aktivnosti u humskoj održavaju u toj podružnici (susjeda ima tamo dvoje djece).

    dvorište u humskoj je daleko ljepše i veće nego ono u zorkovačkoj, iako ima stare i derutne igračke.
    koliko znam, ne može se iz zagorske ući u dvorište vrtića. prije nekoliko godina se moglo, pa su roditelji
    tamo dovodili djecu na igru u popodnevnim satima (i mi skupa s njima). problem su bili pijanci
    koji su tamo također dolazili i ostavljali smeće iza sebe, šetači pasa koji su tamo činili nuždu itd -
    pa su dvorište zatvorili.
    zašto su igračke u stanju kakvom jesu ... koliko znam, financije su im gorući problem.
    prije par godina su krenuli u renoviranje ograde u centralnom objektu jer su
    školarci iz a. šenoe preskakali ogradu i demolirali igračke u dvorištu.
    pa su prošle godine obnovili igralište u objektu u selskoj, zorkovačkoj, ...
    nadam se da je idući na redu objekt u zagorskoj / humskoj.
    u svakom slučaju treba popričati s ravnateljicom, imamo dobra iskustva s osobljem vrtića.

  26. #126
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Sutra budem popricala sa ravnateljicom na email mi naravno nije odgovorila jer nije bed da su sprave u parkicu stare ali ke koma da su NEodrzavane unatoc vrtickim majstorima, jednako i za igracke za vrt umjesto da ih spreme u zgradu ostave vani na kisi i suncu dva mjeseca pa naravno da onda bas nece biti u funkciji jer u dvoriste ulaze raznorazni "prolaznici" i po danu i po noci. Kamera naravno nema cak ni naljepnice da je objekt "pod video nadzorom" ma nista... a danas oko 17h jedan radni dan prije otvaranja vrtica!? grane i dalje slomljene vise, smeca po dvorištu u obilju, tende puknute i vise - meni to za smjenu ravnateljice sasvim dovoljno
    Posljednje uređivanje od Minda : 28.08.2014. at 20:05

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Nećeš uspijeti ju smijeniti, ona je već tamo preko 20g ravnateljica. Reći će da nemaju novaca, a ni ljede. Selsku su obnovili zato što od jednog dijeteta mama radi u zg holdingu, pa je tamo pritisnula. Tete se izmjenjuju u svih 4 objekta, moj ide za 2 god u školu i od ove godine opet ima novu tetu (4 po redu).

  28. #128
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Humska, uzas! Sokirana sam na sto taj objekt lici!

  29. #129
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj vlatka100 prvotno napisa Vidi poruku
    Nećeš uspijeti ju smijeniti, ona je već tamo preko 20g ravnateljica. Reći će da nemaju novaca, a ni ljede. Selsku su obnovili zato što od jednog dijeteta mama radi u zg holdingu, pa je tamo pritisnula. Tete se izmjenjuju u svih 4 objekta, moj ide za 2 god u školu i od ove godine opet ima novu tetu (4 po redu).

    Naravno sama neću moći a obzirom na pasivnost roditelja (blago sam se izrazila) uvjeti će biti jednaki ili gori

  30. #130
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Dragi svi

    molim vas da uzmete malo vremena i date svoj glas za obnovu DV Bajka podružnica Humska svi detalji su tu http://www.klokanica.hr/prigode/uredenje-vrtica

    treba minuta ili dvije za registraciju na portal i onda samo klik na glasaj pored DV Bajka (slika je vrtićkog dvorišta) Molim da se aktivirate i proslijedite dalje informaciju jer se glasuje samo do utorka. Već je DV Bajka u zaostatku sa brojem glasova pa molim sve roditelje da krenu u glasanje, jer će onda iduća potencijala lova ići za uređenje drugih objekata ili što već bude potrebno a ovo je donacija privatnih firmi... Hitno na glasanje
    Posljednje uređivanje od Minda : 17.09.2014. at 21:30

  31. #131
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    hop hop treba nam vaših klikova na http://www.klokanica.hr/prigode/uredenje-vrtica kako bi dobili tu donaciju za obnovu DV Bajka

    Molim da ne gledate je li vaše dijete ide u tu podružnicu već da pomognete da se dobiju neka sredstva, a onda ćemo u akciju za ostale objekte... razgovarala sam sa MO - ima ima prostora za uređenje u budućnosti samo treba napraviti par poteza...
    u međuvremenu do utorka dajte glas da osvojimo donaciju za uništene dvorišne sprave za igranje i slično...

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    toliko o poštenosti natječaja. Bajka nije pobjedila, jer su otkrili da su ljudi se prijavljivali iz nepostojećih e-mail adresa(da mi je znati kako su to otkrili).

  33. #133
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    jep baš mi je žaooo
    No kreću nove akcije za uređenje tog dijela kvarta pa molim kad vidite da nešto napišem da se javite na pp
    Već naravno imam prvo pitanje za stanovnike onih ulica koje pokriva MO Pongracevo http://www.zagreb.hr/default.aspx?id=13982 Javite mi se sa vašim prijedlozima što želite da se uredi u vašem kvartu i gdje vidite potrebu za investicijama. Što detaljnije molim s nazivom ulice, objekta ...

  34. #134

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Molim najnovija iskustva s jaslicama,tetama i hranom. Ima li promjena na bolje? Prijavili smo naseg malog bubimira tamo,Humska,i u DV Tresnjevka pa ne bi voljela da mu je grozno. Muka mi je i od odvajanja,a kamoli da su i jaslice lose. Hvala unaprijed!

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Meni je hrana ok, s obzirom na ostale vrtiće. Neznaš dali ćeš dobiti Humsku ili centralni objekt, dok ne dođeš vidjeti raspored. Tete ti kruže kroz sva 4 objekta, tako da ni ja neznam sve tete, al one koje su imali moji klinci, bile su ok.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Hvala. Ali koliko cesto kruze? Moj se misic tesko navikava na strane ljude pa me strah da ce se naviknuti na jednu tetu a ono dolazi vec druga. Bezveze.

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    285

    Početno

    Teško ti je to reći. Uglavnom je jedna teta jaslička (2 god), i 1 teta je do škole. Moj stariji je imao 1 jasličku i na par mj 1 tetu. Navodno se ona stalno žalila i nakon par mjeseci je došla druga mlada. Ona je ostala godinu dana i otišla u privatni vrtić, pa nam je došla treća teta. Koja je s njima bila 3 godine. Ove godine su dobili 4 tetu. Da ne kažem da je bio u jaslicama na centralnom objektu, a zatim su cijelu grupu (kao mlađa vrtić) prebacili na Selsku. Zna ti i ravnateljica zadnju godinu u vrtiću razdvojiti na više grupa.
    Dok kod mlađeg nije bila takvih traumi. Imaju svoje tete i ne mjenjaju ih.
    U pravilu se nezna dal će tete ostati do kraja 8 mj.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    Hvala ti. Nadam se da nece biti puno suza.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •