Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 637

Tema: LH testovi za utvrđivanje ovulacije 3

  1. #1
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno LH testovi za utvrđivanje ovulacije 3

    Ok, nerado se odlučih za otvaranje 3. epizode, jer u 2. smo toliko toga "pametnog" napisale...
    Molim sve cure koje se vrzmaju po ovoj temi da iskopiraju s epizode 2 ono što misle da je bitno.
    Evo, ja npr. mislim da je jako bitno na kojim stranicama se mogu naručiti LH trakice. Pa evo mog doprinosa:
    http://www.testsforless.com/
    http://www.saveontests.com/Ovulation%20Instructions.htm
    http://www.accuratepregnancytests.com/
    Rene2, daj ti stavi onaj link sa sličicama za usporedbu.

  2. #2
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Evo i mene nešto zakopkalo s tim vašim trakicama, pa ću ih probati i ja, iako mi je sluz prilično dobra orjentacija. Samo u kratko možete li napisati kako / što?, točnije kad krenete s testiranje i koliko puta dnevno, i koliko trakica potrošite za 1 ciklus?

  3. #3
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Ineska prvotno napisa
    Rene2 (napisa):
    Meni po FF-u prosječno O oko 17 dana, kada mi savjetujete da počnem???

    Ako ti ovulacija ne šeta (kao meni od 14-21 dana), znači ako ti je uvijek oko 17 dana ja bi počela testiranje 14 dc.
    A 15,16 i 17 dc bi testirala 2 puta i to popodne i navečer.

    Da ne pišem sada ponovo ovo sam kopi-pejstala sa jednog odbrojavanja i vidiš zašto mislim da se oko očekivane ovulacije treba testirati 2 puta.
    Ineska (napisa):

    14 DC oko podne napravila sam prvi test i bio je negativan (crtica je bila svjetlija od kontrolne). Taj isti dan predvečer osjetila sam da sam nekako izrazito horny... jelte nekako hebežljiva a znam da mi je to uvijek oko ovulacije pa da ne bi odnio vrag šalu napravila sam još jedan test navečer oko 20 sati i bio je pozitivan (crtica iste debljine ko i kontrolna).

    15 DC ujutro oko 10 opet sam napravila test i bio je još pozitivniji nego jučer (crtica testa deblja od kontrolne).
    Oko 14 sati počeli su oni moji davno zaboravljeni ovulacijski bolovi i onda sam napravila još jedan test da vidimo kako se crtica kreće (jer pošto mi ov.bolovi kažu da ovuliram - test bi morao sada biti negativan - jer LH kad ovulacija počne padne), i naravno test je bio negativan... bolovi su mi trajali još do cca ponoći.
    Dakle od prvog pozitivnog testa do ovulacije prošlo je cca 12 sati.

    A zamislite da nakon prvog testa 14 dc u podne koji je bio negativan, da sam sljedeći napravila 15 dc oko 14 sati i taj bi bio negativan i ja bi se dakle testirala dalje ko manijak, još bi pala u bed jer kao ne ovuliram...

  4. #4
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Sandrij2

  5. #5
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo prikaz mojeg testiranja. Crtice na nekim sličicama se ne vide jer je blic jak, a bijela podloga, ali tamo su i jako blijede, a ova današnja je gotovo ljubičasta kao kontrolna, dakle danas ili sutra je dan D. A tako slijedi i po BT. Evo vam pa gledajte
    LH testići

  6. #6
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Reneeeee

  7. #7
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Rene, baš ti hvala za ovu slikicu!!!

    I ja sam ih nabavila, ali imam jedno pitanje...
    Naime, znam da nisam ni blizu ovulaciji, ali sam napravila jedan test onako za probu. Ono što sam primjetila je da je ona kontrolna crtica jako blijeda... dali i ona mjenja boju oko/kod ovulacije ili :?

  8. #8
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Evo ovdje ima sličica koje prikazuju razne nijanse LH testova.
    http://www.fertilityplus.org/faq/opk.html

  9. #9
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Pa ako bi te baš gledale sličice LH testića - na FeFe-u imate cijelu galeriju,
    evo link za serijsko ovulacijsko testiranje, imate 150 sličica pa uživajte.
    Ja sam magistrirala na njima. (a da ne govorimo o galeriji HPT-a )

    http://www.fertilityfriend.com/tg/ga...=category&id=8

  10. #10
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7614950.html


    Na ovoj ispada da je ova žena ovulirala nekoliko dana, ili ja nešto krivo??? Ineska, netko?

  11. #11
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Skontala sam o čemu je riječ, čitala sam prošlo izdanje vašeih testiranja i cure moram reći da mi vas je bio gust čitati, više puta ste me nasmijale.

    Samo ću tu ukratko kopirati neke vaše odgovore, kao ponavljanje, da znam što mi je činiti u sljedećem ciklusu, a možda i pomogne kome:

    Citiraj Ineska prvotno napisa
    Kad je crtica ista ili jača od kontrolne to znači da će ovulacija nastupiti za 12-48 sati. U mom slučaju za 12 sati. A kad započne ovulacija crtica počne svjetliti..Uglavnom hops-hops od debele crtice pa sve dok ne počne svijetliti!
    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Kad je crta tamnija od kontrolne to znači da je LH hormon u punoj snazi, ovulacija nastupa nakon toga, ali nije zgorega hopsati i taj dan...

    Cure, i ja krećem s ovim trakicam, baš sam sad uzbuđena radi toga :D , mada moram sačekati još 15 dana do sljedeće O.

  12. #12
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    http://www.fertilityfriend.com/tg/entry/7614950.html


    Na ovoj ispada da je ova žena ovulirala nekoliko dana, ili ja nešto krivo??? Ineska, netko?
    U ovom slučaju žena je ovulirala negdje između 15 i 16 dc.

  13. #13
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Evo, da malo prijavim stanje s testiranjem. Kratko i jasno: 15. dc, a nula bodova, N-I-Š-T-A. Izgleda da je ovaj put neka kasnija O... Ne želim ni pomisliti da ovulacije neće biti. Cure koje se testirate, kad je vama O ovaj ciklus? Rene2, ti si dokazano ovulirala. Jel' bila akcija u pravo vrijeme?

  14. #14
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Bilo bi fora sastaviti listu cura kojima su trakice pomogle da ostanu trudne.
    Sandrij2, bude ovulacije!

    Koliko vi trakica potrošite za jedan ciklus? Bojim se da kad krenem se testirati da ću ih sve slistiti u 2 dana

  15. #15
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Rene2, ti si dokazano ovulirala. Jel' bila akcija u pravo vrijeme?
    Vidi Fefegraf

  16. #16
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Rene2, ti si dokazano ovulirala. Jel' bila akcija u pravo vrijeme?
    Vidi Fefegraf
    Šta? Šta? Štaaa? Niš ne vidiiiim

  17. #17
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ah da, vi ne vidite moja hopsanja. Pa hopsanje je (nažalost samo jedno zbog preopterećenosti mene i MM) bilo u ponedjeljak navečer, a prema Fefeu, žene uglavnom ovuliraju ujutro. Ja sam odmah poslje toga ko klada zaspala, tako da se u miru mogla odvijati situacija, a da smo pogodili vidi se po OPK testu i BT shiftu, a još je bolji porast danas. :smajlić zadovoljno trlja ruke:

  18. #18
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Al tebi je tek u utorak bio pozitivan OPK što znači da si ovulirala negdje između utorka (nakon testa) i srijede šta ne?
    Glavno da imaš puno eggwhite-a pa su ~o mogli lijepo plivati

  19. #19
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Mogu ti reći da je curilo iz mene tog eggwhitea, sigurno su mogli dugo plivati.
    Nekako sam ohanila oko ove O, više su me držali simptomi prošle, pa sam i taj testić napravila, a i čekam Klomifen, pa se onda možda nešto upeca oko Božića (a pred Božić mi je i rođendan).

  20. #20
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj Ineska prvotno napisa
    Al tebi je tek u utorak bio pozitivan OPK što znači da si ovulirala negdje između utorka (nakon testa) i srijede šta ne?
    Zapravo u utorak je druga crta već bila svjetlija od kontrolne, tako da ja mislim da sam profulala trenutak kad je bila najtamnija, a po BT ipak mislim da je O bila u utorak ujutro.

  21. #21
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Ja sam ljubomorna na vas sluzave, hocu i ja, hocu i ja :D

    Iduci ciklus opskrbljujem se jajcima!

  22. #22
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj stelerina prvotno napisa
    Ja sam ljubomorna na vas sluzave, hocu i ja, hocu i ja :D

    Iduci ciklus opskrbljujem se jajcima!
    ili grejpom

  23. #23
    Ineska avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    806

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Zapravo u utorak je druga crta već bila svjetlija od kontrolne
    A-ha. Onda dobro. Definitivno je akcija bila u pravo vrijeme.

  24. #24
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Idem cackati malo kak da budem sluzasta, odoh opet na macinu, nisam jos te kapi kupila.

    Sve mi to stoji doma na sanku i onda kad nam gosti dolaze, onak mahnitalo sam sve poberem i bubnem u najblizi ormar

  25. #25
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Dakle:
    12.dc: ništa

    13.dc: ništa

    14.dc: am- ništa
    ..........pm- ništa

    15.dc: am- ništa
    ..........pm- ništa

    16.dc: am- konačno svijetla vidljiva crtica! (mislim, daleko je od kontrolne, ali se bar nešto konačno vidi!)

  26. #26
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Ineska prvotno napisa
    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Zapravo u utorak je druga crta već bila svjetlija od kontrolne
    A-ha. Onda dobro. Definitivno je akcija bila u pravo vrijeme.

  27. #27
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Cure moja i ja ću se početi ranije testirati jer sam jučer dobila presvijetlju kraljicu moga tijela, učinilo mi se nešto prerano, pa sam po sjećanju morala složiti zadnjih par ciklusa i stvarno došla mi ranije, kako nema spotinga i krene mi odmah nije do prolaktina,pa pretpostavljam da je to rezultat VRKUTE koju pijem već mjesec dana, koja možda tamo dole sređuje sve kako treba biti, pa.. u svakom sl. krenut ću se testirati od 8.dc, što je tamo sljedeći petak, a onda vas možda malo više i ugnjavim...ne znam zašto se osjećam ovako ushićeno, ko da sam otkrila sasvim novi svijet, tj.puca me takva pozitiva.

    Rene 2 vibram da je doplivao plivači da se dolje gnijezdi gnijezdo s maleckim.


    Sandrije2 je li tebi ciklusi šetaju ili ti se jednostavno dogodi da u istoj dužini ciklusa ovulacija bude različite dane?

    stelerina nadam se da postaneš sluzasta čim prije :D

  28. #28
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    :D stigli, jutros moji testeki
    odmah sam jedan umočila, jer sam jutros izvlačila, doslovno izvlačila sluz iz sebe (postala sam čajomanka! pijem neku mješavinu za jajnike s nevenom), kad ono test nula, ništa, nada...
    ostaje mi čekati l l

  29. #29
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Sandrij, negdje sam pročitala, da LH-u treba dulje vrijeme da dođe do urina, i da bi trebalo proći barem četiri sata od posljednjeg da bi urin bio pouzdan. Također kao Ineska preporučuju dva testiranja dnevno i to oko 14h i nešto prije 20h, jer da su tada koncentracije u urinu najveće.
    To sam pročitala kad je moja O već prošla, ja zapravo dosad ni jednom nisam vidjela drugu crtu tamniju od kontrolne (osim u galerijama tuđih testova), vjerojatno je to jer često idem na WC, a i testiram se oko 10 h, pa ako padne drugo, onda oko 16h.
    Nadam se da ove informacije pomažu svima. Meni su bile otkriće :shock:

  30. #30
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Rene2 prvotno napisa
    Sandrij, negdje sam pročitala, da LH-u treba dulje vrijeme da dođe do urina, i da bi trebalo proći barem četiri sata od posljednjeg da bi urin bio pouzdan. Također kao Ineska preporučuju dva testiranja dnevno i to oko 14h i nešto prije 20h, jer da su tada koncentracije u urinu najveće.
    To sam pročitala kad je moja O već prošla, ja zapravo dosad ni jednom nisam vidjela drugu crtu tamniju od kontrolne (osim u galerijama tuđih testova), vjerojatno je to jer često idem na WC, a i testiram se oko 10 h, pa ako padne drugo, onda oko 16h.
    Nadam se da ove informacije pomažu svima. Meni su bile otkriće :shock:
    Hvala, Rene2. U stvari, bilo bi idealno kad bi UVIJEK prije testiranja prošlo jednako vrijeme od prethodnog pipi. No, uz to bi onda i svi drugi uvjeti morali biti jednaki: jednake količine popijene tekućine, tjelesnih aktivnosti....
    No, da ja nadopunim onu svoju listu od jučer:

    12.dc: ništa

    13.dc: ništa

    14.dc: am- ništa
    ..........pm- ništa

    15.dc: am- ništa
    ..........pm- ništa

    16.dc: am- konačno svijetla vidljiva crtica! (mislim, daleko je od kontrolne, ali se bar nešto konačno vidi!)
    ..........15h- jako vidljiva crtica, za nijansicu svjetlija od kontrolne
    ..........20h- tamnija crtica :D
    ..........22h- mrvicu svjetlija crtica

    17.dc: am- svjetlija od one 16.dc u 22h

    (sinoć je bilo )
    a sad čekamo...
    rene2, jako lijepo ti izgleda graf i super je tempirano hopsanje. Držim fige figetine da iz školskog grafa proizađe jedna prekrasna školska trudnoća i prekrasna bebica!!!
    Citiraj Indi prvotno napisa
    Sandrije2 je li tebi ciklusi šetaju ili ti se jednostavno dogodi da u istoj dužini ciklusa ovulacija bude različite dane?
    Ciklusi mi šetaju od 26-32 dana, a Ovulacija od 15-18.dc, a lutealna faza od 9-13 dana (ovo 13 je samo jednom zabilježeno). Baš sam sada pregledavala sve grafove. Spotting mi recimo 6 ciklusa počeo 9.DPO, a u 2 ciklusa 11. DPO. Tako da sam ja onaj put kad sam ostala trudna prvi put pomislila da je to možda trudnoća kad mi je i 12.DPO prošao bez spottinga, a BT nije padala.
    anamar, vibram za kombinaciju čajeva, sluzi, trakica, BT.... i da rezultat bude

  31. #31
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    sandrij2, rene2 dvaput hura i za pogođeno hopsanje.
    i vibrrrrrr, vibrrrrr, vibrrrrr za uspješnu oplodnju i implantaciju.

    i hvala cure na informacijama o Lh testovima, bit će mi od koristi. ja sam oduševljena jer sam dobila pošiljku od testforlessa, jer sada ne moram u ljekarnu niti po test za tudnoću.

    Indi i ja sam prošvrljala po svojim ciklusima, osam ih je na fefeu. O mi šeta od 15-21 dc, samo jednom je bila 25 dc i jednom 14 dc. lutealna mi je 16 dana, jednom (u zadnjem ciklusu) 15. ciklus je od 32-38 dana.

  32. #32
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    anamar, vibram za kombinaciju čajeva, sluzi, trakica, BT.... i da rezultat bude
    nadam se, hvala i

  33. #33
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Hvala cure na informacijama. Meni je ovaj put M došla 24.dan ciklusa, ako sam dobro sračunala, tako da ću se 8.dan za svaki slučaj početi testirati.

    A ovo za urin, ja sam protočni bojler i nema šanse da mi razmak između dva urina bude 4 sata.

  34. #34
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    I cure vibram za vase male anđeliće i za to da se sad u vama gnijezde ~~~~

  35. #35
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Ja ovaj mjesec dobila, ali je nešto sitno ... tako da ću početi ranije sa testiranjem...
    Držite mi fige!!!

  36. #36
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    rene, sandrij ~~~~~~~~ za uspjesno _ --___---___ (to ja pokusavam docarati hopacupkanje sa sto manje smajlica )

    e usput, ove godine ne kupujem kuglice ni trakice za bor, kitim Lh trakicama, kutijicama od silnih vitamina, cepovima od silnih ljekovitih kapi i sl. pa da malo ustedim

    Ja ovaj mjesec glumim slapove niagare, pa se nadam da ce M ranije zavrsit i ne otegnut do 9dana, ma to joj je u principu zadnje zavrsno ciscenje prije moje mrvice

  37. #37
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    stelerina, to uopce nije losa ideja
    rene2, sandrij2 ~~~~ za najveci osmijeh na vasem licu

  38. #38
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    sandrij2 vidjela sam na odbrojavanju da si napisala da ti je ovul.bila jučer, a LH test ti pokazao još u subotu debelu crtu. Kolika je uopće pouzdanost LH testova, tj. pretpostavljam da si ti došla zaključka da je O bila jučer radi temperature koju si mjerila?
    Ma ko šljivi temp. ostani 8)

  39. #39
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Indi zbunj zbunj sam ostala od tvog posta. meni je danas Lh test pokazao O i sad sam zabrinuta može li on biti faličan.
    Sandrij2 što ti misliš?

    9. dc : ništa
    10. dc: jako blijeda crta
    11. dc: malo obojenija crta
    12. dc: tamnija crta od kontrolne

    bt nije porasla, a sluzi ovaj put ima ko u priči.
    inače fefe O najčešće pokaže od 15-21 dc u zadnjih 8 ciklusa.

    hops-hops od 7. dc polumaraton, a od 11. dc maraton.

  40. #40
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    sori sandrij2 sad sam pogledala na stranicu testforlessa i vidim, da kad je test pozitivan ovulacija nastupa kroz 24 do 48 sati.
    znači maraton se nastavlja. oj iscjedit ću MM-a.

  41. #41
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    sandrij2 vidjela sam na odbrojavanju da si napisala da ti je ovul.bila jučer, a LH test ti pokazao još u subotu debelu crtu. Kolika je uopće pouzdanost LH testova, tj. pretpostavljam da si ti došla zaključka da je O bila jučer radi temperature koju si mjerila?
    Ma ko šljivi temp. ostani 8)
    Ma ja sam totalno cool! 8) (kome ja to lažem, kome pričam basne....?)

  42. #42
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    nemam pojma šta je pouzdano tj. pouzdanije. Mislim da sam od idućeg ciklusa na skidanju sa svih tih pošasti.

  43. #43
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Kako mi bježe ovi postovi? Sve sam htjela staviti u jedan. Bo? :?
    anamar, još ne posustaj!!!! :D

  44. #44
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Kako mi bježe ovi postovi? Sve sam htjela staviti u jedan. Bo? :?
    anamar, još ne posustaj!!!! :D
    hops-hops maraton traje
    :smajlić koji miga: (na dijeti sam bez smajlića)

  45. #45
    bijeli ljiljan avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    270

    Početno

    ja sam danas uspjela dobila bliiiijedu crticu, ali O se priblizava :D :D

  46. #46
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Išla sam kupiti paketić tih testića na accuratepregnancytests i na kraju cijele balade mi izbaci error :? I kaj sad? Jesam li naručila ili nisam? Jel se kome to dogodilo?

  47. #47
    LO avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    341

    Početno

    Draga Suzzy to se meni isto dešavalo doma. Onda sam probala na poslu, jedan komp mi je isto tako radio a drugi bez problema. U čemu je stvar nemam pojma, al probaj i ti na neki drugi komp.

  48. #48
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Probat ću doma. Samo se bojim da narudžba ipak nije prošla pa da mi ne naplate dva puta. Možda bolje da pričekam 10-ak dana pa da vidim hoće li stići poštom?
    Jeste li se logirale ili ne? Piše da ne moraš, pa ja nisam. Jel možda u tome problem?

  49. #49
    anamar avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,334

    Početno

    suzzy ne znam ti odgovoriti ja sam naručila sa testforless, došli (i u moju zabit) za rekordnih 9 dana. i uredno mi je skinulo 20 eura
    s računa za 25 Lh testova i dodatnih 5 za utvrđivanje trudnoće.

  50. #50
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj Suzzy prvotno napisa
    Išla sam kupiti paketić tih testića na accuratepregnancytests i na kraju cijele balade mi izbaci error :? I kaj sad? Jesam li naručila ili nisam? Jel se kome to dogodilo?
    mislim da nisi naručila, moraš se logirati. I meni je prvi put izbacio error, ali kad sam se logirala sve je bilo u najboljem redu i ponovo sam prošla cijeli postupak narudžbe, i sve je bilo o.k. Testići stigli za točno 8 dana i naplaćeni samo jednom. Ne brini.

Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •