Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 107 od 107

Tema: Malo razmišljam o dojenju

  1. #101
    ivarica

    Početno

    Gorjana Gjuric, Sve o dojenju.
    takoder, izdanja LLLI, kasno ti je sad narucivati, stiglo bi za 4-5 mjeseci, ali javi se u rodu, mozemo ti nesto posuditi

  2. #102
    Ifigenija avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Postovi
    4,570

    Početno

    Hvala, javit ću se

  3. #103
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    ja imam the womanly art of brastfeeding za posuditi

  4. #104
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    za one koje zanima socioloski pogled na dojenje u svijetu nekad i danas, evo dvije jako zanimljive knjige :

    "The Politics of Breastfeeding"
    by Gabrielle Palmer
    i
    "The Milk of Human Kindness: Defending Breastfeeding from the Global Market and AIDS Industry"
    by Solveig Francis, Selma James, Pheobe Jones Schellenberg, Nina Lopez-Jones

  5. #105
    Kaja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    259

    Početno

    Ajme, al se zahuktalo . Evo me, javljam se. Gdje i kada ćemo se okupiti i dočekati "vinkovačku osječanku iz zagreba"?
    Nosit ću letke, radit ću svašta , amo nemojte vikati. I Marija??? Kad i gdje ćeš doći

  6. #106
    Ivana Š.

    Početno

    Janoccka, Kajo i ostale mame, evo me opet. Bila sam malo u gužvi pred Božić. Još nisam sigurna koliko se mogu angažirati barem trenutno. Volontiram u izviđačima 17 godina i puno svog slobodnog vremena odvajam na tu organizaciju tako da mi nije stran pojam organizacije nečega kao ni Kaji. Sada prije operacije mogu pomoći Kaji oko letaka. Voljela bih da se nas tri i Osječanka (oprosti čitala sam brzo pa nisam zapamtila ime) nađemo i da popričamo o mogućnostima i vremenu. U svakom slučaju u neko dogledno vrijeme mogli bismo se povremeno nalaziti u prostoru jedne udruge, ali to moram provjeriti. Ako bude bilo mogućnosti da Rodine članice vode tečaj sredimo to i preko medija. Ali prije svega, nakon što se nađemo molim Rodino osoblje da nas uputi u to što sve možemo i kako, da ne radimo mimo Udruge. Imam ja tu još ideja, ali molim vas da me razumijete da bih s nekim većim akcijama barem ja morala pričekati dok mi ne prođe operacija i oporavim se, tj. do proljeća, ako sve bude u redu. Smijem li ostaviti svoj broj mobitela ovdje ili...Sve naj za Božić.

  7. #107
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    cure drage, zbog novih pravila na forumu, zakljucavam ovaj topic i otvaram vam novi -

    jos malo razmisljanja o dojenju

    pa vas pozivam da tamo nastavite dogovore

    hvala na razumijevanju

    cure koje se dogovarate o brosurama i ostalom, molim vas, otvorite poseban topic da se ne pogubimo hvala

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •