Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 74 od 74

Tema: Lutka Baby amore

  1. #51
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    čini mi se da je cijena nešto povoljnija u Getrou, mislim u odnosu na ostale dućane.
    ne sjećam se točno koliko.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Bila sam neki dan u Slo u Mulleru i tamo su Baby born 10000 SIT (cca 300 kn), a baby Anabel cca 13 000 SIT.

    Nekakva akcija je u pitanju.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    4

    Početno Treba mi pomoc

    Dragi roditelji,

    Zna li netko kako da popravimo igracku koju smo kupili kcerci za rodjendan i za koju je ona postala jako vezana.
    Radi se o lutki "Cicciobello" sa medvjedicem WTP, koju smo kupili i koja je odjednom prestala da place. Jednostavno vise ne radi-promjenjene su i baterije, a kupljena je prije sedam mjeseci. Po mom misljenju to je kratak period trajanja za lutku koja je bila skupa. Meni je ovo cak i smijesno, ali sta covjek da radi sa skupim igrackama za koje i nema garancije, ali ima dobra cijena.
    Pozdrav,

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    4

    Početno Re: Treba mi pomoc

    Citiraj Doris prvotno napisa
    Dragi roditelji,

    Zna li netko kako da popravimo igracku koju smo kupili kcerci za rodjendan i za koju je ona postala jako vezana.
    Radi se o lutki "Cicciobello" sa medvjedicem WTP, koju smo kupili i koja je odjednom prestala da place. Jednostavno vise ne radi-promjenjene su i baterije, a kupljena je prije sedam mjeseci. Po mom misljenju to je kratak period trajanja za lutku koja je bila skupa. Meni je ovo cak i smijesno, ali sta covjek da radi sa skupim igrackama za koje i nema garancije, ali ima dobra cijena.
    Pozdrav,

  5. #55
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa i meni se čini da je sedam mjeseci prekratko. Ne znam, da se obratiš trgovcu ili napišeš mail proizvođaču?
    Doduše, naša lutka baby amore nakon godinu dana također puno tiše "plače" nego na početku, iako su stavljene pune baterije.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Pa i meni se čini da je sedam mjeseci prekratko. Ne znam, da se obratiš trgovcu ili napišeš mail proizvođaču?
    Doduše, naša lutka baby amore nakon godinu dana također puno tiše "plače" nego na početku, iako su stavljene pune baterije.
    Uh, slala sam mail Turbo limacu, gdje smo i kupili lutku, pa je receno da ako imamo racun da reklamiramo. Prvo racuna ne mogu naci a kome i reklamirati, kada tih lutkica "Cicciobello" nema vise u prodaji. Ma nije to vrijedno sekiracije, ali se covjek naljuti kada platis nesto skupo onda ocekujes kvalitet, a i mogucnost popravka.
    A bas sam razmisljala da curici kupim Baby Amore nina nana u turbo limacu, pa se evo sada razmisljam. Da opet covjek ne baci novac u zrak. A sto je najtuznije moja curica se osjeca krivom jer joj beba ne radi. Samo se dijete poslije razocara. U svakom slucaju hvala na odgovoru i ako netko skonta kako se otklanjaju kvarovi tih igracaka neka javi. A i sta mislite o Baby Amore i njenoj dugotrajnosti za igru?

  7. #57
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Pa, nama se baby amore isplatila jer joj je dugo vremena bila glavna igračka, a i sada je nekad traži. Ako se tvoja curica voli igrati s takvim igračkama, nećeš puno fulati. A meni je zgodna i baby born, iako nema šanse da više nešto takvoga kupujem.

  8. #58
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    Laura ima Baby Born i Čičobelu (ne znam kak se piše ). Tražila je i Baby Amore pa sam joj objasnila da je ne može dobiti budući da već ima dvije slične (i skupe) bebe. Mislim da ne treba dobiti sve što želi.

  9. #59
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mi smo svojoj curi za rođendan kupili Baby Amore u 11.mjesecu.Do Božića kapci su joj već pukli a sad je već sva pojedena od mlađeg brace Najgluplja investicija u životu a platili smo je 350kn ako se dobro sjećam.Da ne govorim da se mala s njom igrala sve skupa pola sata

  10. #60
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Bok cure, samo da vas pozdravim. Kakve su to slatke muke.. koju bebu kupiti. Ja imam tri dečka. Drago mi je da ne moram kupovati igračke jer će blizići imati sve od starijeg brace i neću bankrotirati .
    Samo, ponekad mi fale lutkice, ukosnice i barbike.. pa si ozbiljno mislim kupiti kuću za barbie što sam oduvijek željela ali nikad nisam imala.
    Uf, raspisala se ja nevezano uz temu..

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    32

    Početno

    U Quelle'u ima isto tih beba slicnih sa puno opreme..(krevetici na kat, kolica, nosiljke i cak i ormarici za odjecu) po naravno puno povoljnijoj cijeni! Pitanje je samo kud sa tim svim glomaznim dodacima :? !! Nama je isto kuca vec puna sa lutkicama i slicnim opremicama.....a imamo dvije cure :shock: !!!
    Sretno!!!!

  12. #62
    KATALENIĆ avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Gornja Rijeka
    Postovi
    309

    Početno

    I moja Sara je za 5.-i rođendan htjela bebu baby born. Dali smo za nju cca 450 kn u Turbo Limachu. 2 dana se igrala i sad već skoro godinu dana stoji i skuplja prašinu. Tu i tamo ju pogleda, nahrani, stavi piškiti i sl.

  13. #63
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Moja Iva je za 1. rođendan dobila ovu lutku .
    Tak je slatka kak se igra s njom. Kao velika.
    Nuna ju i hrani, mazi i govori "Daaaaaaaaaaaaa, daaaaaaaaaaa" (draga).
    Kaj bu do 5. godine.

  14. #64
    boban

    Početno

    jedan deda pita GDJE može kupiti šu-šu ? a na reklamama bi trebalo pisati da nisu primjerene za djecu(koliko ih god voljela više od crtića)
    :?

  15. #65
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Iva je svboju bebu slučajno bacila (mala je kaj ona kuži) i beba sada ne mićče oči ni usta, i neće hrkati .
    Baš mi je žao, kaj da radimo, je li se da to rastaviti pa pokušati popraviti?

  16. #66
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Da ispljunem 500 kuna za tu f..... lutku, šta mislite? Ili je BB bolja?

    Ma, kupovala sam slične gluposti, npr. ono kljuse maj litl poni, 300 kuna za plastiku koju nemoš ni obgrliti, koliko je tvrda.

    Pa me sad zanima jeli tko kupio ovu novu Baby Amore kojoj pored sveg šta može još i niče zub?
    Trebam ići po to danas, a sve se nećkam... može li u TL na 2 rate?

  17. #67
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Možeš ma mastercard na rate.
    Ja osobno nikada ne bih dala 500 kn za lutku...

  18. #68
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Ne sjedaj mi na muke

  19. #69
    cvijeta73 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    11,735

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Da ispljunem 500 kuna za tu f..... lutku, šta mislite? Ili je BB bolja?

    Ma, kupovala sam slične gluposti, npr. ono kljuse maj litl poni, 300 kuna za plastiku koju nemoš ni obgrliti, koliko je tvrda.

    Pa me sad zanima jeli tko kupio ovu novu Baby Amore kojoj pored sveg šta može još i niče zub?
    Trebam ići po to danas, a sve se nećkam... može li u TL na 2 rate?
    samo jedan
    baš si me nasmijala.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Koja je to nova lutka na reklamama?!

    Imamo već 3 godine Baby born. I stvarno je lijepa, kao nova. Ostale jeftinije su sve u smeću odavno završile.
    Jedno vrijeme se prestala igrati s lutkama, sada ju u 1. razredu opet primilo ... i hoće tu neku--- ja ne znam koju ...

    I do koje godine su ovim "novim" curicama zanimljive lutke (ne mislim nama mamama, u naše vrijeme je se bilo drugačije )?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    max 4 razred, u 5 je većina debelo u pubertetu

  22. #72

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    24

    Početno GG lutkice?!

    Dragi svi,

    i meni je doslo vrijeme da nasega Djedicu opskrbim jednom lutkom, pa citam sto ste napisale u posljednje dvije-tri godine...

    Naime, sto se tice reklama za igracke... na zalost... situacija je takva da crtice na (uglavnom komercijalne) televizije distribuiraju ducani kao sto su One2Play, Turbo limac i slicni i telke ih ne placaju ako prikazuju sve te silne reklame. Drugim rijecima, oni zapravo crtic dobiju uz reklame, a ne reklame uz crtic. Zato ih na doticnim televizijama ima toliko. HRT jedini producira i prikazuje crtice iz vlastite produkcije, pa zato ne moraju uz njih prikazivati reklame.

    Eto... a sad moje pitanje.
    Naime, moja je mrvica jos malena, 19 mjeseci, i u zadnje vrijeme je pocela pokazivati interes za lutke. Kazu tete u vrticu da je pocela tamo presvlaciti neke lutkice i tako se dulje zabavljati, sto je pravo cudo jer inace nema stvari koju obavlja dulje od dvije minute.

    Elem, pisala je pismo Djedici i u pismu jasno i glasno pise samo jedno: BEBU.

    Kakva bi beba bila primjerena za njezinu dob?
    Ima li netko iskustva s GG lutkicama koje se mogu nabaviti u Mulleru ili na http://www.mojapatkica.net/ecom/inde...pribor_&cat=26 ?

    Molim pomoc, vilenjaci nemaju vise puno vremena...

  23. #73
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    malo dizem temu .i mi smo u potrazi za nekom lutkom tipa BB ,bitno da je ćelava i ima par f-ja.ako imate ideju gdje naći please prosvijetlite me...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vukovarsko-srijemska županija
    Postovi
    46

    Početno

    sad ja malo dižem temu. Vjerujem da ćemo uspjeti naći lutku u mulleru, nadam se i po povoljnijoj cijeni jer je počelo sniženje na igračke. Slavonci i Slavonke probudite se !

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •