Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 354

Tema: sto ce vasa djeca dobiti za bozic?

  1. #101
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    btw, kad sam ju pitala što želi od djeda mraza, rekla je, potpuno očekivano, "još životinja"

    (ima već preko 200 figurica svih mogućih i nemogućih životinja, ovih dana si je kupila llamu i jednoroga i jednostavno poludi kad joj netko kaže "joj pa ti imaš ovcu" ili "joj koji lijepi konjić" dijete već misli da su većina odraslih debili koji ne raspoznaju životinje, ali tko im kriv kad pretpostavljaju da mala djeca kuže samo mačku, psa, zeku i koku )

  2. #102
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno


    i još se jednom ubacujem sa zgodnom info:

    budući da zara nema priliku doživjeti djeda mraza u organizaciji radnih organizacija , mi smo si kupili karte za predstavu s djedom mrazom u maloj sceni (prije predstave doneseš poklon, a poslije predstave dođe djed mraz i proziva klince i dijeli im te poklone).

  3. #103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi imamo Djeda Mraza u radnoj organizaciji MM-a, ali zato moramo kupiti DVA poklona - jedan za tu predstavu, a jedan za doma (i još jedan za Svetog Nikolu). Dobit ćemo doduše bon u Turbo limaču, ali tamo za sada ništa nisam vidjela - pa ako netko ima kakvu ideju za poklon u TL nek mi kaže. Nadam se da će ove godine biti neka predstava više u duhu blagdana.

    Lea je inače prvi puta izrazila želju za nekom igračkom - rekla je da ima sve Teletubbiese ali da nema Nunua, i da joj to kupimo.

  4. #104
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    http://shop.t-com.hr/shop.ashx?htscTarget=http://www.poklon.hr/prikaz.php&sifra=29

    250 kockica 560 kn?!

    prvo mi je palo na pamet pitati tanju da podijelimo, ali kaj ti je 120 kockica...
    Ivy, evo baš listam Metroov katalog, do 6.12. imaju Lego duplo (kanticu 250 kockica) za 317kn
    hvala

    veli mi tanja da ima nešto i u TL u gajevoj.

  5. #105
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    moja firma je do sada redovito svake godine kupovala klincima zaposlenih poklone. u pocetku (kad sam ja pocela radit) bili su pokloni bas super, kvalitetni, edukativni. ida je za prvi bozic (s dvaipol mjeseca) dobila fisherpriceovu didakticku kucicu za tri slike koje se vrte pritiskanjem na dimnjak... igracka je jos ziva i pred mjesec dana sam je proslijedila na odjel pedijatrije u nasoj bolnici...

    nakon tog puta, igracke su sve megalomanskije, i sve nekvalitetnije pokloni su oooogroooomni, vrecice sve redovno triput vece od djece koja ih dobiju, pune losih igracaka, nekvalitetne plastike, ma totalno sam razocarana... pokusala sam nesto promijeniti jos prije 4-5 godina, ali ovi iz racunovodstva su nepokolebljivi... onda davno su jos poklone kupovali, a ovo sad su kompenzacije s nekim znj firmama i pokloni su takvi kakvi jesu... izvana gladac iznutra jadac

    elem, poklon ogroman dobiju, usput firma zakupi i djecju bozicnu predstavu u kazalistu, pogledamo predstavu, nakon nje dodje djed mraz i pozdravi djecu i podijeli im poklone...

    ja nakon takve performanse nemam potrebu kupovati ogromne poklone ni potencirati tu megalomaniju i konzumizam. dobit ce svatko nesto, ali samo po jednu stvar.

    za lea sam se odlucila za tomyjev thomas vlakic, noa ce vjerojatno dobiti neku drustvenu igru (svidja mi se ona neka kad se penju na vrh, ne znam kako se zove...), a ida mi je, koliko god jednostavna za nesto odabrat, toliko i komplicirana... jos je u trollz, barbie i slicnim glupostima, a hoce biti velika pa nikako da nadjemo neki kompromis... mislim, kupim joj onda neku majicu ili sl. s motivom, ali to opet nije - zabava...

    smislit cu nesto...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Da, kod nas na poslu organiziraju predstavu za sv. Nikolu u Žar-ptici, i tamo također dijele poklone djeci poslije predstave, ali slatkiše i to one najgore tursko-slovačke žlj kvalitete (bolje da daju novce za poštenu Kraš čokoladu, a ne za to smeće). Prošle godine je vrećica završila u gepeku i nije ju ni vidio, a ove godine... ne znam što ćemo, sad je ipak svjesniji da se TO jede, pa ćemo morati nešto smisliti.

    Inače, jutros sam pitala Andreja onako fore radi, što bi htio od Djeda Mraza, odgovorio je "motativu" (lokomotivu). "Ali imaš već lokomotivu. Htio bi još jednu?" "-Daaaa."

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Da se malo pohvail, mi smo si na poslu ove godine organizirali sami predstavu i podjelu poklona djeci.
    Plaćamo si sami (ispadne 120 kuna po djetetu):
    Program im je slijedeći:
    Na dolasku ih čeka Ninja kornjača i Fifi iz cvjetnog društva i dijele im slatkiše i malo popričaju s klincima, te najave
    lutkarsku predstavu Božićne tematike,
    te nakon predstave Ninja kornjača i Fifi pomažu Djedu Božićnjaku podijelit poklone i na kraju ih čeka mali domjenak u predvorju.

    Dobit će pakete Land of magica (uzeli smo najjeftinije - po 100,00 kuna)
    ali je sadržaj fakat super.

    Doma će dobiti nekakvo gradilište s kamionom (vidla u katalogu TL, tj. vidio on i naručio), a od mojih je naručio set lagane konstrukcije - plutena ploča, čavlići i razni geometrijski oblici pa može slagat razne likove, tak da zabija čavliće i slaže - to imaju u igraonici i oduševljen je time (vidjela isto u TL katalogu)

  8. #108
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa


    budući da zara nema priliku doživjeti djeda mraza u organizaciji radnih organizacija , mi smo si kupili karte za predstavu s djedom mrazom u maloj sceni (prije predstave doneseš poklon, a poslije predstave dođe djed mraz i proziva klince i dijeli im te poklone).
    i ja sam zainteresirana, kad su predstave?

    slikovnica Zauvijek (povodom dolazeće nam bebe)
    super izbor

  9. #109

    Početno

    Gdje kupiti komplet vlakovi+vagoni+tračnice a da ne bude plastično, kinesko i nekvalitetno? MOžda postoji negdje u Zg za kupiti modele Mehanotehnike?

    To sam si oduvijek željela za blagdane, a isto žele i malene

  10. #110
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    emily, svake subote u prosincu u 17 i u 19, ali je velika većina već popunjena.
    mi idemo na onu 23.12.

    http://www.mala-scena.hr/hrv/rezervacija.asp

    pogledaj na dječje predstave.

  11. #111
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a u Zauvijek sam se zaljubila dok je zara još bila beba i jedva čekala trenutak kad ću opet biti trudna, pa da joj to kupim

  12. #112
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    a u Zauvijek sam se zaljubila dok je zara još bila beba i jedva čekala trenutak kad ću opet biti trudna, pa da joj to kupim
    ja se, svaki put kad ju citam Nini, na zadnju recenicu najezim
    "Mama voli svoju djecu zauvijek"

  13. #113
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    OT, ja se pak ježim (na vrrrrrrrrrlo loš način) kad pročitam naslov ovog jednog zadnjeg kitty dvd-a na kiocima "Mama me ipak voli!"
    brrrrrr

    pogledala sam sad na malu scenu, izgleda da ima mjesta još samo ove subote u 19 :/

  14. #114
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    Gdje kupiti komplet vlakovi+vagoni+tračnice a da ne bude plastično, kinesko i nekvalitetno? MOžda postoji negdje u Zg za kupiti modele Mehanotehnike?

    To sam si oduvijek željela za blagdane, a isto žele i malene
    Ima ih u dosta dućana ali su svi za djecu stariju od 8 godina, odnosno ja nisam uspjela pronaći ništa drugo (pogledaj TL, pa namu , ma mislim da svi drže, sada je mislim samo MEHANO).

    Moj vlakoljubac je najviše volio drveni vlak iz IKEE (sličan kao brio, samo je brio očajno skup), pa Thomas kojeg više nema kod nas kuputi (kupili u SLO), a i neki bezvezni kupljen u Konzumu za 50 ili 100 kn.

  15. #115
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    Gdje kupiti komplet vlakovi+vagoni+tračnice a da ne bude plastično, kinesko i nekvalitetno? MOžda postoji negdje u Zg za kupiti modele Mehanotehnike?

    To sam si oduvijek željela za blagdane, a isto žele i malene
    mozda tommy vlak?
    nazalost, tl ih vise ne prodaje (osim onaj osnovni set za bebe) ali do pred par godina mogao si svasta sloziti od onog sto su imali u ponudi.

  16. #116
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Ako jos nekoga zanimaju predstave s Djeda Mrazom skicnite na ovo stranicu
    www.tirena.hr
    Trebalo bi biti o Novogodisnjim predstavama...

  17. #117

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    super fora ,malo mi je skupo,ali bas cu predloziti kod mojih na poslu,samo imamo tri klinca....ne znam ko bi dosao za tako malo djece :/

  18. #118
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Citiraj jassi prvotno napisa
    super fora ,malo mi je skupo,ali bas cu predloziti kod mojih na poslu,samo imamo tri klinca....ne znam ko bi dosao za tako malo djece :/
    Pa narucis samo Djedicu i 1 il 2 patuljka da mu pomogne u animaciji!

  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    dobra idea...moram pitati ostatak ekipe,hvala svejedno

  20. #120
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Pozdrav svima, lijepo je pitati dijete što hoće, a što kupiti šestomjesečnoj bebici? Ako netko ima kakve ideje.... :?
    I samo da pitam, inače obožavam knjige i slikovnice, kakva je to slikovnica Zauvijek?

  21. #121

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Eci prvotno napisa
    Daj pliz adresu od djeda mraza da mu i mi pišemo, i moji su već počeli sumnjati.
    Oni si svake godine u katalogu od turbo limača zaokruže što bi željeli pa ja to podjelim familiji. Ono što si najviše žele kupujemo tata i ja.
    (da nebi od nekog drugog dobili bolji poklon nego od nas)
    Moja je napunila 3 godine,ovo je prvi put da sama bira(katalog od turbo limača) do sada nije tražila već je bila zadovoljna našim izborom.Sada je veća pa i sama bira, a i TV reklame imaju veliki utjecaj.Poklone sam već kupila i čekaju.Sv.Nikola će donjeti furbija i brdo slatkiša. A djed Božičnjak my litle pony, bebu amor.

  22. #122
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    Gdje kupiti komplet vlakovi+vagoni+tračnice a da ne bude plastično, kinesko i nekvalitetno? MOžda postoji negdje u Zg za kupiti modele Mehanotehnike?

    To sam si oduvijek željela za blagdane, a isto žele i malene
    ako vas put nanese preko granice, pogledajte drvene igracke firme "eichhorn". imaju zgodan vlakic cijena je mislim trecina od brio-a (koji je prekrasan, ali zaista jako skup)
    imaju veliki izbor drvenih igracaka, mozda nisu tako prekrasno dizajnirani kao "haba" ili "sevi" (oni imaju preprekrasne stvari, zao mi je sto ih nije bilo kad je ina bila mala, ali su dosta skupi), medutim vrlo su ok i cijene su pristupacne.

  23. #123
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    da, dosao je i taj dan
    mislav je saznao da djed bozicnjak ne postoji, niti mali isus donosi poklone, nego kupujemo mi roditelji...

    rekao je ok, ne postoji, to vi ko fol kazete da je djed bozicnjak, ali zasto svoj djeci ne kazemo istinu?

    meni je sad, pravo malo zao...ali izgledalo mi je glupo ne govoriti mu istinu, a nikad mu ne lazemo.....

    i eto

  24. #124
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    moji su jucer pisali pisma
    pogodite koje su zelje

  25. #125
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa
    Pozdrav svima, lijepo je pitati dijete što hoće, a što kupiti šestomjesečnoj bebici? Ako netko ima kakve ideje.... :?
    I samo da pitam, inače obožavam knjige i slikovnice, kakva je to slikovnica Zauvijek?
    Zauvijek je slikovnica o malom polarnom medi čija je mama trudna, a on je tužan jer misli da se mama posvećuje samo toj novoj bebi, ali, naravno, na kraju shvati da "Mama voli svoju djecu zauvijek"
    eto, i meni sad došle suze :cmolj:
    prekrasna je za bilo koju priliku, ali ja sam eto namjerno čekala da sama budem trudna kad ju prvi put pročitam zari.

    a za 6mjes. bebu... mislim da je zara za svoj prvi božić dobila neke šarene mekane kocke od HABE (nisu je previše zanimale ni tad ni sad, bačen novac, ali znam klince kojima je to super), a za prvog sv. nikolu ginjolu florijana (i još uvijek se obožavamo igrati s njim)

  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Zauvijek je slikovnica o malom polarnom medi čija je mama trudna, a on je tužan jer misli da se mama posvećuje samo toj novoj bebi, ali, naravno, na kraju shvati da "Mama voli svoju djecu zauvijek"
    Joj, sad kad pišeš, nešto mi poznato zvuči, mislim da sam vidjela tu slikovnicu na Interliberu. Stvarno je prekrasna.

  27. #127
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

  28. #128
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj litala prvotno napisa
    pokloni su oooogroooomni, vrecice sve redovno triput vece od djece koja ih dobiju, pune losih igracaka, nekvalitetne plastike, ma totalno sam razocarana...
    Primijetila sam isto kod poklona koje organizira Grad, na predstavi za Djeda Mraza, prosle godine (do 3. godine dijete ne dobija poklon ako ne ide u vrtic, osim ako mu ti ne doturis tvoju vrecicu, nakon 3. godine dobije svako dijete).

    Vrece su OOOOOOOOOOGROMNE , one velike, zute, i koliko sam uspjela vidjeti prosle godine, pune losih, nekvalitetnih i needukativnih igracaka.

    Vjerovatno isto neka kompenzacija na relaciji Grad - razne tvrtke. :/

    Nama je plan poklona zasad ovakav:
    - sv. Nikola: slikovnica Jezeva kucica + mandarina + cokolada u cizmu
    - sv. Lucija: knjizica o raspoznavanju slova i brojeva + neki sitni slatkis + opet neko voce
    - Bozic: role & sva popratna oprema (ako nadjem; trazila sam jucer cijelo jutro, kazu da ih nema zato sto nije ljeto).
    - Nova Godina: ?
    - Befana: ?

    Ako ne nadjem role, trazim nesto drugo, jos ne znam sto.

    U pismu Djedu Mrazu je zatrazila dvorac za Barbie, bebu od Barbie, i sad je nedavno vidjela ove Bratz babies sa kosom.... :/
    To nije nesto sto bih joj ja voljela kupiti, ne smatram bas nekom igrackom koja je edukativna, niti narocito prilagodjena trogodisnjakinji, no vjerojatno ce s tim uletjeti netko drugi od rodbine i prijatelja.

  29. #129
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    Zauvijek je slikovnica o malom polarnom medi čija je mama trudna, a on je tužan jer misli da se mama posvećuje samo toj novoj bebi, ali, naravno, na kraju shvati da "Mama voli svoju djecu zauvijek"
    Joj, sad kad pišeš, nešto mi poznato zvuči, mislim da sam vidjela tu slikovnicu na Interliberu. Stvarno je prekrasna.
    Ovo si biljezim u moju pred-trudnicki popis.

  30. #130
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno RE:

    Mi smo se dogovorili ovako:

    Sv. Nikola - mama i tata: Iana trenirka+pastele Crayola+knjiga o Pcelici Maji (ako stigne, narucila sam internetom). Teta: pegla i daska iz TL, neka pcelica, slicna Maji, na daljinski

    U medjuvremenu firma od MM daje bon za TL, pa ce uletiti jos nesto, nemam pojma sta...

    Bozic: nema pojma, napisem kada definiramo...

  31. #131
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Što ti je Befana?

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa
    Što ti je Befana?
    malim talijanima na sveta tri kralja befana nosi poklone jer je zakasnila donijeti poklon novorođenom kralju. zato sada dijeli svoj djeci

  33. #133
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,505

    Početno

    Ako netko nema ideje, ja sam u Ipercoopu kupila za rođendan Barbie kolica sa doktorskim setom, a sad za sv. Nikolu frizeraj isto od Barbi.
    Mislim da još ima kao pokretna slastičarnica.(To nisu stvari za lutku Barbie, nego baš za djecu, ak me kužite :/ )

    Sve je 50% na sniženju, kolica su oko 130,00 kn, a ovaj frizeraj ( nisam još otvorila, ali na slici je stolić sa ogledalom, stolčić, mislim da je i hauba, sa ostalim priborom) oko 250,kn.

    Plastika je kvalitetna, nije onak jeftina i lako se složi.

  34. #134
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    znate kaj, ja sam, kad vas čitam, taaaaaaaaako sretna što se moje dijete uopće ne pali na te princeze, barbike, bratze, jagodice bobice i ostale, jer mi se te igračke i sve što s njima dolazi čine skroz na skroz bezveze.

    mislim, nikog ne kritiziram, nemojte me krivo shvatiti, pliz
    meni je jasno da ćete to kupiti ako si dijete želi, božemoj, i ja bih zari kupila da joj se to sviđa, naravno.

    ali sam sretna da joj se (bar za sada) ne sviđa i da se (opet bar za sada) pali na nekakve "pametne" poklone :D

  35. #135
    sis avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,063

    Početno

    Naš je A. još mali i zaštićen je od reklama i utjecaja. U nas je običaj za sv. Nikolu dobiti čokoladu ("Sveti Niko bijele brade, donesi nam čokolade"), ali kako još čokoladu ne papamo, dobit će slikovnicu. Što će donijeti mali Isus, još se nismo dogovorili, ali će to svakako biti nešto poučno i zanimljivo (i ne pretjerano). Dogovorit ćemo se i s nonama i nonima da ne pretjeruju (dosad je palilo pa će vjerujem i ovaj put). A što slijedi idućih godina... ne znam, ali me užasava ova opća pomama.

    Djeci je uskraćena romantika oko svega toga i nemoguće je vratiti. O kako smo čekali zvuk zvona koje je označavalo da je mali Isus i Djed Mraz u kući. I nikad ih nismo uspjeli uhvatiti...

  36. #136
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    evo baš gledam novi katalog od TL i svidjela mi se nekakva šator igraonica,mislim da ćemo joj to kupiti za Božić.a za Sv.Nikolu će dobiti kahlicu na patku isto iz TL :D

  37. #137

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    znate kaj, ja sam, kad vas čitam, taaaaaaaaako sretna što se moje dijete uopće ne pali na te princeze, barbike, bratze, jagodice bobice i ostale, jer mi se te igračke i sve što s njima dolazi čine skroz na skroz bezveze.
    potpisujem. osobito bratz. gledala sam jučer taj crtić i grozim se na poruke koje šalje.
    meni je grozno teško odabirati igračke jer mi se 90% njih čini toliko jednodimenzinalno da se dijete dulje od pola sata nema što igrati s njima..a osobito igračke namijenjene djevojčicama..

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj Virgo30 prvotno napisa
    meni je grozno teško odabirati igračke jer mi se 90% njih čini toliko jednodimenzinalno da se dijete dulje od pola sata nema što igrati s njima..a osobito igračke namijenjene djevojčicama..
    Ovo se i meni čini, a i frendovi koji imaju curice konstatirali su "da su za dečke bolje igračke".
    Istina, nađe se tu i tamo nešto dobro i kvalitetno, ali većina ponude u dućanima je srednja žalost :/

  39. #139
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    pa onda im kupite igračke za dečke :D

  40. #140

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Pa ja i imam dečka i uživam tražiti mu igračke, jer sam se i sama kao dijete igrala takvim stvarima (lutke kod mene nisu prolazile).
    Kad biram poklone za djevojčice, tražim nešto neutralno - puzzle, slagalice, drvene igračke - uglavnom ono čega nema u TL-u.

  41. #141
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pa nije ni za dečke puno bolji izbor: autići su još mila majka kad vidiš sve one ninje, transformere i štajaznamkakva čuda. oružje da ne spominjem.

    "pametne" igračke nisu spolno određene, razne puzzle, slagalice, kocke, bojice i plastelin... npr. andrej se voli igrati placa, ima vagu, povrće koje može rezati i novčanik s "novcima" pa glumata. figurice životinja isto tako nisu ni "za dečke" ni "za cure".

  42. #142
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno Re:

    Citiraj la11 prvotno napisa
    evo baš gledam novi katalog od TL i svidjela mi se nekakva šator igraonica,mislim da ćemo joj to kupiti za Božić.a za Sv.Nikolu će dobiti kahlicu na patku isto iz TL :D
    Da li je to ono od Tomy-ja? To je H dobila za Uskrs i nikako joj se nije svidjelo - problem - u tome se ne moze ustati, a ona je stalno pokusavala stati, pa bi odvalila krivic. Na kraju smo ga maknuli, ali onda je sator nestabilan.

  43. #143
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    znate kaj, ja sam, kad vas čitam, taaaaaaaaako sretna što se moje dijete uopće ne pali na te princeze, barbike, bratze, jagodice bobice i ostale, jer mi se te igračke i sve što s njima dolazi čine skroz na skroz bezveze.

    mislim, nikog ne kritiziram, nemojte me krivo shvatiti, pliz
    meni je jasno da ćete to kupiti ako si dijete želi, božemoj, i ja bih zari kupila da joj se to sviđa, naravno.

    ali sam sretna da joj se (bar za sada) ne sviđa i da se (opet bar za sada) pali na nekakve "pametne" poklone :D
    Sad će utihnuti sve mame koje će curicama kupiti takve igračke.

    Moja će dobiti baby amore. (za ročkas i za Božić), no dobro, možda uleti još koja sitnica za Božić. Zapakirana čeka veliki dan.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    pa nije ni za dečke puno bolji izbor: autići su još mila majka kad vidiš sve one ninje, transformere i štajaznamkakva čuda. oružje da ne spominjem.
    Ovo uopće ne percipiram u dućanu - kao da ih nema. Hm, može mi biti, kad ni Andrej toga još nije svjestan.
    Ali nemam ništa protiv autića. Izvrsni su za razvoj koordinacije.

    A ovo za "pametne igračke" stoji.

  45. #145
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ja ih sa promatram sa strepnjom i čekam dan kad će doći iz vrtića s idejom da hoće nekog -mana. :/

  46. #146
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ...ali sam sretna da joj se (bar za sada) ne sviđa i da se (opet bar za sada) pali na nekakve "pametne" poklone :D
    Daj mi molim te prijedlog "pametong2 poklona za 21 mj curu. Moja H uopce ne ferma lutkice, plisance i sl. Imamo: hrpu legica, hrpu megablocksa (i tematskih i obicnih), plastelin, flomastere, boje za saranje rukama...
    Sta jos ima za kreativce?

  47. #147

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    http://shop.t-com.hr/shop.ashx?htscTarget=http://www.poklon.hr/prikaz.php&sifra=28
    Ima netko ovaj paket? Jel se unutra dobije i ona ploča za slaganje?

  48. #148
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Dijana prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    znate kaj, ja sam, kad vas čitam, taaaaaaaaako sretna što se moje dijete uopće ne pali na te princeze, barbike, bratze, jagodice bobice i ostale, jer mi se te igračke i sve što s njima dolazi čine skroz na skroz bezveze.

    mislim, nikog ne kritiziram, nemojte me krivo shvatiti, pliz
    meni je jasno da ćete to kupiti ako si dijete želi, božemoj, i ja bih zari kupila da joj se to sviđa, naravno.

    ali sam sretna da joj se (bar za sada) ne sviđa i da se (opet bar za sada) pali na nekakve "pametne" poklone :D
    Sad će utihnuti sve mame koje će curicama kupiti takve igračke.

    Moja će dobiti baby amore. (za ročkas i za Božić), no dobro, možda uleti još koja sitnica za Božić. Zapakirana čeka veliki dan.
    ma joj daj
    pa jesam zamolila da se nitko ne naljuti...
    i lijepo rekla da bih i ja zari kupila barbie haljinu ili bilo što drugo takvo da si to ona želi

  49. #149
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ...ali sam sretna da joj se (bar za sada) ne sviđa i da se (opet bar za sada) pali na nekakve "pametne" poklone :D
    Daj mi molim te prijedlog "pametong2 poklona za 21 mj curu. Moja H uopce ne ferma lutkice, plisance i sl. Imamo: hrpu legica, hrpu megablocksa (i tematskih i obicnih), plastelin, flomastere, boje za saranje rukama...
    Sta jos ima za kreativce?
    hmm
    HABA ima društvene igre od 2 godine nadalje, a ima ih i Selecta.
    također vjerujem da ima igara na kojima piše od 3 godine (npr. od Ravensburgera), ali koje bi možda mogla igrati (to ti najbolje znaš, u čemu je dobra, što ju zanima)
    te igre od selecte i ravensburgera imaš u muelleru na trgu
    habe ima u profilu i u importane galeriji
    u grazu je još veći izbor
    ili recimo, bez obzira što ima hrpu boja i play doha, zaru ama baš svaki put oduševi kad dobije još nešto od toga.
    prezgodan poklon mi je recimo ovo (dobila od frendova za rođendan):
    koferić od tvrdog kartona s winnie poohom (da sadržaj može nositi svugdje sa sobom), a u njemu 2 ogromna bloka za crtanje, tempere, vodene boje, kistovi i flomasteri.

    onda ne znam što imate od playdoha, nama su najdraži kompleti ZOO (nekoliko boja, plus oči, noge, repovi i uši za nekoliko životinja) i BUBE (nekoliko boja plus oči, noge i krila za bube).
    sad joj planiram kupiti Safari.
    mislim, njoj play doha nikad dosta

  50. #150
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Da, kod nas na poslu organiziraju predstavu za sv. Nikolu u Žar-ptici, i tamo također dijele poklone djeci poslije predstave, ali slatkiše i to one najgore tursko-slovačke žlj kvalitete (bolje da daju novce za poštenu Kraš čokoladu, a ne za to smeće). Prošle godine je vrećica završila u gepeku i nije ju ni vidio, a ove godine... ne znam što ćemo, sad je ipak svjesniji da se TO jede, pa ćemo morati nešto smisliti.

    Inače, jutros sam pitala Andreja onako fore radi, što bi htio od Djeda Mraza, odgovorio je "motativu" (lokomotivu). "Ali imaš već lokomotivu. Htio bi još jednu?" "-Daaaa."
    A kaj se ne hvališ da će u TMovoj firmi (i mojoj) biti predstava za klince sa djedom mrazom i bakom mraz i nekim mađioničarem i gdje će se dijeliti dobri pokloni za klince (Škrinjica)?

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •