Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 94 od 94

Tema: pelene - pampers sleep and play

  1. #51

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Italia
    Postovi
    113

    Početno

    Hm...ovde su Baby Dry kao tamo Active Fit, potpuno iste pelene!

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    ja kupila pampers br. 2
    meni su očajne nakon newborn 1
    čini mi se da lošije upijaju i puste mi koji put sa strane
    nikako mi nije jasno kako može bit tolika razlika između 1 i 2???

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    58

    Početno

    Draga Ivana_st i mi smo imali ista iskustva... jedva dočekali da predjemo na 3 odnosno sad na 4.

  4. #54
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Mi koristimo pampersice kupljene u HR jer bas i nema izbora. Jedino mi se jos svidaju huggies. Al sad mi je suprug donesao iz Njemačke iz Kauflanda njihove pelene BAMBINI i odlične su. 50 kom za 8 eura što je povoljno, a pelene su odlične. Imaju rastezljivu ljepljivu traku!!! Debljine su kao pampersice, mekane i ono glavno ne puštaju i nemaju čudni miris (meni pampersice imaju neki čudni miris!). Testirali smo ih preko noći i sve su upile. I još k svemu tome jako su lijepe!!! Imaju po cijeloj površini ribice, morske zvijezde i bebe dečka i curicu koji se kupaju. Na čičku je na svakoj peleni drugi motiv igre tih bebača. Nažalost u kauflandu u HR nema takvih nego su neke u zelenom pakiranju proizvedene u Poljskoj i još su i skuplje od ovih iz Njemačke. Ove su proizvedene u Njemačkoj i u crveno žutom pakiranju sa bebačima. Žalosno da mi ne možemo dobiti pelene kao što su na EU tržištu.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    867

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Ima li Muller (Moltex) i negdje drugdje osim u City centru, nije mi baš usput
    Imas Muller na Trgu

  6. #56
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    tnx

  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Citiraj ivano prvotno napisa
    Draga Ivana_st i mi smo imali ista iskustva... jedva dočekali da predjemo na 3 odnosno sad na 4.
    znači do 3 nam ništa drugo ne preostaje nego se bacit na isprobavanje drugih marki

  8. #58
    Mum2Be avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zd
    Postovi
    654

    Početno

    Meni je jedino s tim brojevima malo cudno da su 3 od 4-9 kg, a br.4 od 7-18 kg :shock:

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Italia
    Postovi
    113

    Početno

    Ni meni te velicine nisu bas jasne. Koliko sam ja ukapirala to je zbog toga sto ima mrsavih a kratkih beba, a ima i onih dugackih, a guzatih! Kao sto je moja!

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    498

    Početno

    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    Citiraj ivano prvotno napisa
    Draga Ivana_st i mi smo imali ista iskustva... jedva dočekali da predjemo na 3 odnosno sad na 4.
    znači do 3 nam ništa drugo ne preostaje nego se bacit na isprobavanje drugih marki
    I meni su išli na živce. Babylove br. 2 ima mrežicu kao Pampers 1 tako da smo mi koristili BL 2 i 3 pa opet sad Pampers za 4. Što ćeš... A sad malo brijem na platnene, al nikako da počnem...

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    83

    Početno

    Ja bi sigurno uzela platnene da imam sušilicu!
    Ovako bez nje, to bi mi se na južini sušilo godinama

  12. #62

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    87

    Početno

    ...zanima me di u splitu ima kupit fixies pelena,naravno,ako uopće ima?

  13. #63

    Početno

    Citiraj veterinarka prvotno napisa
    Sve je to u redu, samo što sumnjam da tih pelena ima kod nas u Sarajevu.Super su i Violeta pelene, samo su mnogo deblje od pampersica,pa sve mislim da mojoj djevojčici smetaju da lijepo sjedi,jer tek počinje sjediti sama bez oslonca. A možda sam i umislila da joj smetaju
    Slazem se da su Violeta pelene super ja ih koristim otkad su se pojavile na trzistu, i odusevljena sam i uopce ne smetaju bebi da sjedi....jako su mekane nisu niti malo krute[/quote]

  14. #64

    Početno

    Citiraj skviki prvotno napisa
    Ja sam danas imala te sleep i play u rukama u Konzumu i ne vidim koja je razlika između njih i active baby, čak niti ne piše na njima po čemu su drugačije. Zbunjujuće
    ja sam probala i sleep&play i active baby nekad sam bila zadovoljna a nekad i nisam, i Ipercoop-u sam kupila nove Violeta pelene i apsolutno sam odusevljena jako su mekane i dobro upijaju nisam imala nikakvih problema :D :D :D

  15. #65
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    eto meni je majka neki dan kupila S&P..kaj bih rekla- nit smrde nit mirišu...jedino kaj su tanje pa ajde...ali ja nisam ljubitelj pampersa, jedino su mi valjale newborn...
    kasnije smo se tražili i isprobali svašta i ostajem vjerna liberu...
    niti jednom, ali zbilja niti jednom nisu promočile...zamjerka koju imam je ta da su debele, ali bože moj...tko bi zadovoljio zahtjevnu guzu 8)

  16. #66
    Strippy avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    165

    Početno

    Potpisujem od riječi do riječi - isto je i kod nas: Libero je zakon! :D

  17. #67

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    70

    Početno

    Mi smo uvijek koristili Libeo pelene i super sam zadovoljna . U nedelju je suprug otišao u "metro" da ih kupi jer su tamo u Rijeci najjeftinije i zove me da ih nema nego da imaju Pampersove sleep and play tri paketa (po 52 kom) za 215kn i dobiješ još jedno pakiranje gratis (dakle 208 pelena za 215 kn). Ja sam užasnuta tim pelenama, Marta dosta mokri jer i noći dojim ali nikad mi se nije ujutro budila mokra a s ovim pelenama svako jutro je mokra, ali totalno, kroz piđamu, i kroz vreću sve bude mokro i na plahti. Užas.

  18. #68
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj veterinarka prvotno napisa
    Sve je to u redu, samo što sumnjam da tih pelena ima kod nas u Sarajevu.Super su i Violeta pelene, samo su mnogo deblje od pampersica,pa sve mislim da mojoj djevojčici smetaju da lijepo sjedi,jer tek počinje sjediti sama bez oslonca. A možda sam i umislila da joj smetaju
    Probaj babylove pelene, bolje su od Violete (mekše su i tanje). Imaš ih za kupiti u DM-u na Dobrinji (kod Merkatora).

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    mi smo razočarani pampersicama s&p, i sa svim drugim papersicama... uvijek, ali baš uvijek sve promoči i izađe kakica van....
    mi smo na huggiesu i nama je to stvarno zakon

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    39

    Početno

    samo da javim da smo kupili i probali pelene sleep&play i da su mi bezveze! kao one su za noć jer bolje upijaju! ja uopće nisam primjetila razliku između njih i pampersica activ baby!

  21. #71
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Mi koristimo Libero inače ali nedavno sam kupile te Sleep and Play i šokirala sam se smradom tih pelena.Katastrofalno smrde i nema šanse da ih više uzimam.Doduše,stvarno nijednom nije promočilo,što nam se s Liberom često dešava ali prejako smrde i odustajem od pampersa.Opet

  22. #72
    keks

    Početno

    meni su pampersice active baby uvijek puštale (kakicu sa strane dok je bila rjeđa i pipi preko noći). prve s kojima sam bila ful zadovoljna su lumpi, a proba la sam babylove, alana, libero. zadnje sam isprobala sleep&play i nisu mi niti jednom promočile. stvarno su najtanje do sada i koristiti ću ih definitivno po vrućinama...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    Citiraj Pina prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Ima li Muller (Moltex) i negdje drugdje osim u City centru, nije mi baš usput
    Imas Muller na Trgu
    Uhhhh... al velika je velika razlika u cjeni...
    čak je Muller u Citycentru bio zatvoren, bilo je na dnevniku, zbog preniskih cijena proizvoda... sad ih je malo povećao, al još su niske... :D

    nisam sigurna za Moltex pelene, al znam da je velika razlika u pojedinim proizvodima... kao da je drugi dućan u pitanju...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Rovinj-Austrija
    Postovi
    39

    Početno

    mi smo probali babylove i nisam bila zadovoljna, pa sam probala marku AS (schlecker) isto :/ valjaju mi jedino pampers. newborn su bile ok, sad imamo baby dry, jednom sam kupila u rovinju sleep & play, prednost im je da su tanje ali zato poromoceeee (barem nama)

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Padobranici upadaju! Mi smo probali babylove i pampers ali smo ostali vjerni liberu. Ali kako mi noću puuuuno radimo pi-pi danas sam kupila pampers sleep&play jer sam negdje pročitala da imaju moć upijanja do 9 sati. :? Šta god im to značilo, mi kupili pa da probamo. Jedno noćno previjanje nam je obavezno a ukoliko ga preskočimo zna nam se dogoditi da se probudimo vrlo mokri a ako ne onda smo puni gelića.

    Svaki put kad spavamo na boku mi smo obavezno upišani. Jel imao tko još ovakvih problema ili smo unikat Pitam se postoji li kakvo rješenje osim naravno, ne spavanja na boku.

  26. #76
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    padobranac upada 2!

    pa kad je već isti pdf, škicnula malo i sjetila se naših muka:

    Citiraj lailah prvotno napisa
    Jedno noćno previjanje nam je obavezno a ukoliko ga preskočimo zna nam se dogoditi da se probudimo vrlo mokri a ako ne onda smo puni gelića.

    Svaki put kad spavamo na boku mi smo obavezno upišani. Jel imao tko još ovakvih problema ili smo unikat Pitam se postoji li kakvo rješenje osim naravno, ne spavanja na boku.
    i mi smo bili koristili Libero. a kad nije spaval na boku, nego recimo na meni, onda sam i ja bila sva upišana! točno se sjećam kak mi se negdje pred jutro, kad smo oboje najljepše spavali samo toplina razlila po trbuhu
    a kad se okrenul na leđa, procurilo mu je od iza...

    tak da, kaj se tiče jednokratnih pelena, za nas nije nije bilo nikakvog sretnog i konkretnog rješenja!

  27. #77
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    Ja bi sigurno uzela platnene da imam sušilicu!
    Ovako bez nje, to bi mi se na južini sušilo godinama

    Ja nemam susilicu...nema problema sa susenjem platnenih.
    Evo bas ovih dana kisetina ne prestaje, pa susim na termo i radijatorima po kuci. Treba jedno sat-dva da se osuse maksimalno


    Sto se jednokratnih tice, mi smo koristili i Libero i Pampers i Babylove i Huggies. I sve su one propustale. Pampers mozda najmanje.
    Problem sam rijesila kad sam presla na platnene. Ujutro nakon 11 sati spavanja, jedino sto je mokro je pelena. A mi stvarno puno piskimo opcenito, ne samo po noci.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    točno se sjećam kak mi se negdje pred jutro, kad smo oboje najljepše spavali samo toplina razlila po trbuhu
    a kad se okrenul na leđa, procurilo mu je od iza...
    Bas si me nasmijala .

    E večeras ništa od pampersa! Otvorila sam paket, uzela pelenu i da ću ju stavit E. a ono maalaa. sam na samu sebe jer sam kupila krivi paket. Uzela sam 3-ku umjesto 4-orke. I sad sam si zadala posla jer moram nekoga nać tko bi kupio.

    U zadnje vrijeme mi se sami biseri događaju.

  29. #79

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno pelene

    Citiraj Dolisa prvotno napisa
    Citiraj Ivana_st prvotno napisa
    Ja bi sigurno uzela platnene da imam sušilicu!
    Ovako bez nje, to bi mi se na južini sušilo godinama

    Ja nemam susilicu...nema problema sa susenjem platnenih.
    Evo bas ovih dana kisetina ne prestaje, pa susim na termo i radijatorima po kuci. Treba jedno sat-dva da se osuse maksimalno


    Sto se jednokratnih tice, mi smo koristili i Libero i Pampers i Babylove i Huggies. I sve su one propustale. Pampers mozda najmanje.
    Problem sam rijesila kad sam presla na platnene. Ujutro nakon 11 sati spavanja, jedino sto je mokro je pelena. A mi stvarno puno piskimo opcenito, ne samo po noci.
    Drage mame !

    Evo čitam vaše komentare na ove jednokratne pelene pa me zanima dali je neka od vas probala Konzumove Bebe pelene i getrove Grandi i kakava su vaša iskustva . Ja sam osobno zagovornik platnenih pelene iz ekonomskih i ekoloških razloga . Moja prijateljica koristi platnene pelene a po noći mlom stavlja Moltex pelenu uložak uz tetra pelenu . Kao što rekoh povornik sam platnenih pelena no koristit ču jednokratne samo kada idemo u šetnju , kod lijećnika i možda noću.
    Još nešto , dali je neka od vas probala Huggies pelene i kakva su vaša iskustva ?
    Svima šaljem lijepe pozdrave .

    Naša dugoćekana bebica stiže 20.08 2007 .

  30. #80
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno Re: pelene

    Dok smo bili u jednokratnima, koristila sam i Huggies pelene i bila sam zadovoljna, naročito s veličinom od, mislim, 3-6 kg ili tako nešto, bile su fine mekane.
    Što se tiče pelena koje trgovački lanci imaju kao robnu marku, koristila sam neke Kauflandove samo jednom, i to je bilo previše, sve jednokratne su plastiketina, ali ove :shock: :shock: , kao da dijet zamatam u plastičnu vrećicu iz dućana.
    Sad smo na platnenima i rijetko, ali zaista rijetko, nam se dogodi da procuri, dok s smo u jenokratnima bili mokri gotovo svaku noć.

  31. #81
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno Re: pelene

    Dok smo bili u jednokratnima, koristila sam i Huggies pelene i bila sam zadovoljna, naročito s veličinom od, mislim, 3-6 kg ili tako nešto, bile su fine mekane.
    Što se tiče pelena koje trgovački lanci imaju kao robnu marku, koristila sam neke Kauflandove samo jednom, i to je bilo previše, sve jednokratne su plastiketina, ali ove :shock: :shock: , kao da dijet zamatam u plastičnu vrećicu iz dućana.
    Sad smo na platnenima i rijetko, ali zaista rijetko, nam se dogodi da procuri, dok s smo u jenokratnima bili mokri gotovo svaku noć.

  32. #82
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    vidim da smo se platnene opako zapiknule u jednokratni topic

    još nam samo fali da nas optuže za "maltretiranje i širenje sektaštva na forumu"

  33. #83
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    vidim da smo se platnene opako zapiknule u jednokratni topic

    još nam samo fali da nas optuže za "maltretiranje i širenje sektaštva na forumu"
    a ne, što se mene tiče, platnenima svaka čast , mi ih ne koristimo samo i isključivo iz čiste lijenosti , ali vjerujem da sve imaju svojih prednosti i mana

  34. #84
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    vidim da smo se platnene opako zapiknule u jednokratni topic

    još nam samo fali da nas optuže za "maltretiranje i širenje sektaštva na forumu"
    a ne, što se mene tiče, platnenima svaka čast , mi ih ne koristimo samo i isključivo iz čiste lijenosti , ali vjerujem da sve imaju svojih prednosti i mana
    a tako malo vremena je potrebno za njihovo održavanje...

  35. #85
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    vidim da smo se platnene opako zapiknule u jednokratni topic

    još nam samo fali da nas optuže za "maltretiranje i širenje sektaštva na forumu"
    a ne, što se mene tiče, platnenima svaka čast , mi ih ne koristimo samo i isključivo iz čiste lijenosti , ali vjerujem da sve imaju svojih prednosti i mana
    a tako malo vremena je potrebno za njihovo održavanje...
    ma ono znam, ali kad skupim sve onako na hrpu - vjerojatno se češće moraju mijenjati, kod nas za noć ne dolaze u obzir jer smo još cijele noći na flaši, u jaslicama nitko ne bi htio čut za njih (što ti odmah kažu jer ih je valjda netko i pitao za platnene), a ono kakanu pelenu prat, a ne bacit...uh ne znam, svaka vam čast cure što bar netko misli na ovu našu majčicu zemlju

  36. #86
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    vidim da smo se platnene opako zapiknule u jednokratni topic

    još nam samo fali da nas optuže za "maltretiranje i širenje sektaštva na forumu"
    a ne, što se mene tiče, platnenima svaka čast , mi ih ne koristimo samo i isključivo iz čiste lijenosti , ali vjerujem da sve imaju svojih prednosti i mana
    a tako malo vremena je potrebno za njihovo održavanje...
    ma ono znam, ali kad skupim sve onako na hrpu - vjerojatno se češće moraju mijenjati, kod nas za noć ne dolaze u obzir jer smo još cijele noći na flaši, u jaslicama nitko ne bi htio čut za njih (što ti odmah kažu jer ih je valjda netko i pitao za platnene), a ono kakanu pelenu prat, a ne bacit...uh ne znam, svaka vam čast cure što bar netko misli na ovu našu majčicu zemlju

  37. #87

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Ja namjerno nisam htjela koristiti Pampersice, već sam prvo probala libero, pa sam skužila da joj često procuri kad se popiški i to prema gore u visini pupka. Pa sam onda išla na te ekološke iz Dm-a i sve je ok samo što i joj i one propuste prema gore, valjda se vrti ili šta... Pa onda one huggies , ista stvar... ,pa neke ne sjećam se imena i opet... I onda rekoh ajde da probam Pampers, i to je za sad ok I da skuzila sam da su najtanje nekako, ono najmanje joj prostora zauzmu.
    Što se tiče platnenih svaka čast svakome, ali ja jednostavno za to nemam snage. Nju nosam po cjeli dan, sama radim sve po kući kuvanje pranje, čišćenje, sr... , tako da još i njih moram prati neznam pala bih... I ovako mi se vec vrti u glavi od iscrpljenosti, jer dok sve stignem, ja sam već oko 8 navečer koma...
    Noge nisam počupala otkad sam rodila Tako da se stvarno divim onima koji koriste platnene i svaka čast

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    311

    Početno

    Ja namjerno nisam htjela koristiti Pampersice, već sam prvo probala libero, pa sam skužila da joj često procuri kad se popiški i to prema gore u visini pupka. Pa sam onda išla na te ekološke iz Dm-a i sve je ok samo što i joj i one propuste prema gore, valjda se vrti ili šta... Pa onda one huggies , ista stvar... ,pa neke ne sjećam se imena i opet... I onda rekoh ajde da probam Pampers, i to je za sad ok I da skuzila sam da su najtanje nekako, ono najmanje joj prostora zauzmu.
    Što se tiče platnenih svaka čast svakome, ali ja jednostavno za to nemam snage. Nju nosam po cjeli dan, sama radim sve po kući kuvanje pranje, čišćenje, sr... , tako da još i njih moram prati neznam pala bih... I ovako mi se vec vrti u glavi od iscrpljenosti, jer dok sve stignem, ja sam već oko 8 navečer koma...
    Noge nisam počupala otkad sam rodila Tako da se stvarno divim onima koji koriste platnene i svaka čast

  39. #89

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    Pampers za istočno tržište - KOMA
    pampers za zapadno tržište - SVE POHVALE

    samo što mi ne spadamo u zapad

    u Mulleru sam kupovala pampersice(jer je Eko Moltex nestao) , i bila sam iznenađena njenom reakcijom, jer je inače od Pampersica uvijek bila puna prištića, crvenila i sl.

    i kak nam je sad nestalo, kupili mi "iste" u konzumu... i svi problemi su se nam vratili...

    išla bi ja za nju i u Njemačku ako treba

  40. #90

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    65

    Početno

    ja sam isto bila razocarana sa "Sleep and Play a i ostale pampers nisu mi nesto.najsretnija sam s mercatorovim lumpi kako smpo dobili 4 paketa u 11 mj gratis tako smo zakljucili da su najbolje.imam malog pisonju pampers bi uvijek pustio po noci a ove vrlo rijetko

  41. #91
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    mi koristimo pampers activ fit (ljubicasto pakiranje) i to 4+ .
    Imaju rastezljivu trakicu, pa nema vise setanja pelene, a ne stisce ga. Sleep and play isprobali i jedva cekali da ih potrosimo. Znale su iscuriti sa strane, gore, tako da bi bio mokar body, a ne bi izdrzale cijelu noc. Ovako je suh do jutra, a ima i mjesta da se i pokaka!

  42. #92

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    18

    Početno

    A DM-ove pelene, kako stoje stvari s njima? Ja sam čuo da su OK. Bez kemikalija i gela, -papirnate. Čak i pedijatri preporučuju. Ali ne na glas. Jer ne smiju reklamirati ono što vrijedi.

    Zato što su od papira nisu super upijajuće, pa ih valja češće mjenjati. A to je u jednu ruku dobro za bebu.

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    194

    Početno

    koliko ste dugo koristile pelene od 3-6 kg??? mislim iskoristit bodove u dm-a i uzet veću količinu a pojma nemam zapravo koliko ću ih dugo koristit, ja sam nekako izračunala bar prva 3 mjeseca da bi ta vel. trebala odgovarat pa vas molim da mi pomognete vojim iskustvom. pretpostavljam da ovih newborn ne treba više od jednog paketa jer njih odmah prerastu?

  44. #94

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    kupila sam danas sleep&play 4 od 7-18kg iz čiste znatiželje,jer u paketu je 50kom a koštaju 59kn....otvorila ih a one imaju jak miris,nemam pojma zašto ih parfumiraju,gore nego neki miris za nas žene...izrazito su mekane i tanke...vidjet ću dal će štogod propuštat...taj miris mi se nikako new sviđa...samo da kažem,prvi put sam kupila pampers pelene.
    probala sam i one iz konzuma bebe3 4-9kg i ok su..al inače od samog rođenja koristim babylove i zasad sam zadovoljna,nemaju nikakav miris i ne propuštaju....koristimo i po danu i po noći...to su moja iskustva...mislim da ću i dalje koristit babylove iz dm-a jer su zakon...nisu debele i ne smrde...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •