Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 178 od 178

Tema: duda - da, duda - ne; suradnju trebamo

  1. #151
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ajme, majko...
    sa vašim idejama bi se popunile teme za sljedećih pet godina!
    šteta što časopis izlazi jednom mjesečno...

  2. #152

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Anita, pa nekako sam protiv marame jer mi se čini da je dijete malo presputano u tome a i sad kad su zimski dani, dok bi sebe svu zabundala pa onda još i malu svu zabundanu strpala u maramu mislim da bi ona lagano popiz... 8) a i ona ti mrzi svaki oblik sputavanja ....ona ti nemre dugo ni u stolici u autu bit tak da opće nemam pojima kak bumo ove godine do mora, vjerojatno uz 155 kraćih stanki ....i sad nam je već problem kad ju treba u hranilicu stavit i nahranit...eto kaj da ti velim, dete mi je jednostavno nemirna dušica oduvek a pogotovo sad kad je veća....dok je bila beba bebasta furali smo ju po kući u jastučiću da mm bude lakše ali ona se tolko nožicama odgurivala i poskakivala a i bila je turbo duga, (rođena s 55 cm dužine) da smo ju morali nakon mjesec dana vadit van...al nema veze, samo da je mica moja sretna :D ...a i ped nam je reko s obzirom na neurodermitis ne previše dete utopljavat a mislim da baš to postižemo s maramom. ...a i ona je meni tak teška da su mi kolica dok je bila manja zlata vredila iako sad kad je malo frknula neće ni u kolica, samo na ruke i kud ona prstićem pokaže tu nosi...e da i nedavno sam malo čitala na forumu o tom puzanju uhero radi marame pa onda mislim bolje ne s obzirom da smo išli na vježbice zbog stajanja na prstićima ne treba nam još i to...nemoj mislit da sam protiv marama za druge, zakaj ne, mame koje imaju mirniju decu i ne tak hirovitu...i još ak je ljeto milina...
    A Luna sam da tebi odgovorim zakaj sam protiv vukljanja okolo naokolo....naime, obzirom da sam rodila 3 mjeseca prije svoje 30-te baš sam posesivna mama i mm i ja nismo nikom voljeli malecku ostavljat kad bi kud morali ići, išla je s nama iako to nije bilo prečesto...meni je fora da naša princeza ide s nama jer više niš nije isto bez nje....ali otkada je imala konvulzije ped nam je rekao bolje ne izlagati dijete prostorima gdje su veće koncentracije ljudi jer tak , malo je osjetljivog zdravlja...i to mi je baš žao jer je dojena beba i dan danas ciki i ja se mučim prije nego odem radit s izdajanjem kako bi ona imala zalihe i dok mene nema a ona malo osjetljiva zdravlja i više mi ne dobiva na kilaži kak je prije ...a znam mame koje opće nisu dojile a deca zdrava ko dren i lepa debela...
    Tak da vam ja drage moje kad god ne trebam baš malu vodit nekud sa sobom rađe ju ostavim baki i dedi nego da opet završimo u bolnici....eto kak čoveka razni događaji potaknu da promjeni svoje poglede na život..
    Apricot sorry kaj sam ti uzurpirala topić,al htjedoh curama odgovorit pa ti me preseli kam bi trebalo

  3. #153

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Kuuuukucccc! Di ste ženice?! Oćel mi koja kaj odgovorit?! :?

  4. #154

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Marina mama prvotno napisa
    A Luna sam da tebi odgovorim zakaj sam protiv vukljanja okolo naokolo....naime, obzirom da sam rodila 3 mjeseca prije svoje 30-te baš sam posesivna mama i mm i ja nismo nikom voljeli malecku ostavljat kad bi kud morali ići, išla je s nama iako to nije bilo prečesto...meni je fora da naša princeza ide s nama jer više niš nije isto bez nje....ali otkada je imala konvulzije ped nam je rekao bolje ne izlagati dijete prostorima gdje su veće koncentracije ljudi jer tak , malo je osjetljivog zdravlja...i to mi je baš žao jer je dojena beba i dan danas ciki i ja se mučim prije nego odem radit s izdajanjem kako bi ona imala zalihe i dok mene nema a ona malo osjetljiva zdravlja i više mi ne dobiva na kilaži kak je prije ...a znam mame koje opće nisu dojile a deca zdrava ko dren i lepa debela...
    Tak da vam ja drage moje kad god ne trebam baš malu vodit nekud sa sobom rađe ju ostavim baki i dedi nego da opet završimo u bolnici....eto kak čoveka razni događaji potaknu da promjeni svoje poglede na život..
    Apricot sorry kaj sam ti uzurpirala topić,al htjedoh curama odgovorit pa ti me preseli kam bi trebalo
    Oprosti

    Razumijem te, ali onda ti nisi načelno protiv nosakanja djeteta po shoppingu, već samo imaš loše iskustvo.

    Kaleb nikad nije bio bolestan, da je boležljiv sasvim sigurno bih razmišljala poput tebe.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    119

    Početno

    Luna ja bih se rado sukobila s tobom jer nekako sve više sam pobornik nevođenja djece u shopinge :D ...baš sam u nedjelju bila s mm i još jednim parom u City centru i vidjela hrpe malih bebica kaj ih mame vuku sa sobom...i mislim si, ja živčana ko konj ,bez zraka, vruće mi, milijon miomirisa da ne velim smradova., gladana, žedna, glava boli od onih silnih svjetala i treštave muzike :shock: ..a kak je tek malenima...neke su bebe i kričale al to njihove majke ni obeshrabrivalo u novim grozničavim kupovanjima...baš mi ih je došlo žal...

  6. #156

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Cure, a koji časopis traži takav članak?

  7. #157
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    ja sam isto sve više protiv i ne vodakam l. sa sobom ako je ikako moguće... do sada je bio samo u city centru, ali smo brzo zbrisali doma...

  8. #158
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    podižem, i nova zamolba

    trebam za "potrošački kod" mamu izgubljenu u deklaracijama na kašicama
    konzervansi, šećer, sol......


    ja danas nisam pri računalu, molim vas da se javite ms.Ivy

    napominjem, tko god da ide, ne ide u ime Rode, ne spominje Rodu... ide kao mama, u svoje vlastito ime

    cure koje su bile u "kodu" znaju da je to jako ugodna ekipa, maksimalno prilagodljiva i spremna za dogovore.
    garantirano sve ispadate lijepe i mršave

  9. #159

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    989

    Početno

    dižem

  10. #160
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    javila sam se ajvi. ak se nitko ne javi, morem ja

  11. #161
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    opet vas trebam.

    emisija na HTV-u, ona koju vodi Nevena Rendelli.
    Tema, novo majčinstvo (ili tako nekako).

    trebamo nekoga tko bi mogao govoriti i o platnenim i o marami i o dojenju i o neodvajanju...

    idem i ja, bit ćemo u paru.

    ajde, molim vas.

    snimanje je u srijedu, u 15h u Rodinom gnijezdu.

  12. #162
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    oš da idem ja?

  13. #163
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    javile su se anchi i renci.

    da ti je nick "momci", možda bih i razmislila
    (zasad si druga rezerva)

  14. #164
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    javile su se anchi i renci.

    da ti je nick "momci", možda bih i razmislila
    (zasad si druga rezerva)


    super, laknulo mi je. sada se vracam iz grada i mislim si 'sto ti je to trebalo, da se javljas, nemas vremena ni na wc otic."

    super, neka ide jedna od cura.

  15. #165
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    podižem ovo, opet treba dojilica s bebom za HTV

  16. #166
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Treba mi mama koja doji za snimanje četvrtak popodne. Hitno i važno.

  17. #167

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    45

    Početno

    Evo ja prijavljujem Young Mummy jerbo je ona na placu trenutno pa se nemre javit Uglavnom koji je to četvrtak? Ako je ovaj onda može jerbo u petak odoše oni na more!

    U svakom slučaju YM se javlja Apricot ili Maji na pp/mail!

    Ajde malo detalja, kad, za koga, o čemu, koja para (šala naravno)....ugl, ima zainteresiranih

  18. #168
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Dedi, neka se svakako javi Maji na pp, ona zna detalje: ja samo "aktiviram" ljude.

    Trijaža

  19. #169
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Svima zainteresiranima:

    tema je ljetno dojenje, emisija Dobro jutro, Hrvatska, HTV.

    Termin je, nažalost, prebačen za sljedeći tjedan, možda odmah u ponedjeljak.

    Dakle, ako ima tko zainteresiran, a da mu je vrijeme fleksibilno (oni su prilično prilagodljivi što se tiče doba dana, ali dan ipak određuju oni)... neka se javi Maji na pp.

    Molimo vas, prilično je važno
    (da osvijestimo ljude prije no što počnu padati u nesvijest od dojilica po plažama) 8)

  20. #170
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    mi cemo se prijaviti ako dodjemo u zagreb. ovako iz pule je, pretpostavjam, neizvedivo!!!
    zasto je HTV u zagrebu?

  21. #171
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ima HTV i u Puli i u drugim gradovima te vrlo često koriste snimke iz svih studija.
    Ali, ovaj put je uvjet Zagreb...

  22. #172
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    a i mi smo u drugoj skupini!

  23. #173
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    ja bi...al, moj mačak je već toliki...da ne znam kak bi uhvatili kadar u kojem doji...jer, uglavnom u zadnje vrime doji na krevetu ležečki... evo lejto je, a mi još uglavnom bez dohrane! bez vode!! a i idemo na more...i dojit ćemo :D

  24. #174

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Pa nećemo valjda opet mi morati? 8)

  25. #175
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa

    Molimo vas, prilično je važno
    (da osvijestimo ljude prije no što počnu padati u nesvijest od dojilica po plažama) 8)
    Kak su bedasti mslili bi da je to neka nova topless manija !

  26. #176

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    316

    Početno

    mi bi rado, al smo na moru u to vrijeme

  27. #177
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ne znam je li se netko javio Maji, ali ako nije - podižem.

  28. #178
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    ja sam se javila, ali mi nije jos nista odgovorila

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •