Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 108

Tema: Najljepše kod dojenja

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    ili kad vidi da otkopčavam grudnjak pa pogledom fiksira cicu, maše rukama i nogama i ubrzano diše, tih predugih joj par sekundi

  2. #52
    Candy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    260

    Početno

    Koja predivna tema...
    moj sinčić stalno mazi siku dok papa, a kad mu rukica dođe na tkaninu, onda brzo miče i opet traži kožu.
    Najljepši mi je onaj zahvalni pogled, točno govori, mama, hvala ti, tako mi je lijepo. A najsmješnije mi je kad se baci na siku kao pirana totalno brzo, i još napravi zvukić-aaam. Kaže moja sestra da je jako sladak, ali da ga se treba kloniti dok jede jer je kao ajkula.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    KARLOVAC
    Postovi
    61

    Početno

    Uf davno je to bilo..... Ali moram reći da mi je najljepše grepkanje sa malim prstićima i noktićima po svojoj omiljenoj hranilici.....

  4. #54
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno

    Meni je najdražesnije kad bebe, ne otvarajući oći, kao mali, slijepi peseki, mlate glavom lijevo-desno, dašću i po mirisu traže bradavicu... Pa kad pronađu, od onog silnog uzbuđenja i nervoze zavlada u sekundi predivan mir i spokoj!

    Ili moj veliki, gotovo trogodišnjak, zaleti se pod prozor dnevnog boravka i viče na sav glas:"Maamaaa, daj dođiiiii!" Javi mu se tata i kaže:"Šta je bilo?"

    A on opet:"Mamaaa, daj dođiii!" Pa tata opet:"Šta hoćeš?!"

    "Hoćuuuu ciiiikuuuu!"

  5. #55
    Layla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    347

    Početno

    Inka Postano: pet svi 04, 2007 9:53 am Naslov:

    --------------------------------------------------------------------------------

    ili kad vidi da otkopčavam grudnjak pa pogledom fiksira cicu, maše rukama i nogama i ubrzano diše, tih predugih joj par sekundi
    I meni je to slatko...on se sav uznemiri, baš kao da ju nije vidio stoljećima, a ne prije sat vremena :D

  6. #56
    we&baby avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Nl
    Postovi
    546

    Početno

    moju djevojcicu dojim tek 2 mjeseca.
    sad sam tuzna ako pomislim da ce doci dan kad cu prestati...jer dok sam bila trudna mislila sam da ne postoji vise niti jedno takvo stanje u kojem je majka toliko bliska djetetu. ali postoji! to je dojenje...

    najljepsi je pogled na vlastito dojete pod grudima. cim ju polegnem na ruke blizu cike, odmah se umiri jer zna da je "tu nesto super"...

    ..i da: nikad jos nisam dozivjela da ciku NE ZELI...ako je i sita, uvijek nade neko drugo zadovoljstvo.

    ..nema tog placa kojeg cika ne moze umiriti

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    168

    Početno

    Topim se od vaših odgovora

    Mi smo još maaaali,tek mjesec i 8 dana,ali neopisivo lijepo je gledati dijete kad sretno zaspe,sa osmjehom na licu...

    Svoju stariju kćer dojila sam 18 mj.,nikad neću zaboraviti dan kad sam vješala zavjesu a ona mi veli-mama,odi doje.Pitam ju-zašto,srce? A ona odgovori-oću zizija papati Još dan danas se sjećam kako je bila obučena,kakav pogled mi je uputila,one slatke plave kovrčice ...a sad je velika pametna cura od pet godina

    Uživajte što dulje možete,djeca previše brzo narastu i osamostale se

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    404

    Početno

    I nama je sve to lijepo što ste napisale ,i mi cikimo,dao bog što duže jer ljepšeg osjećaja nema kao što je dojenje
    BAŠ SMO SRETNICE
    __________

    D 1998.
    I 2007.

  9. #59
    Thlaspi avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    355

    Početno

    P. ima 3 tjedna i 3 dana i dojenje nam ide manje-više ok...
    ja nemam problema s količinom mlijeka, bradavice su se naviknule, ne stvaraju mi se kvrge u dojkama jer P. sve lijepo izvuče, samo što mi brzo zaspi na dojci pa ga često moram buditi dok papa ali i to se mijenja, svakim danom je sve jači... da ne skrećem puno s teme...
    najljepše mi je kad se napapa pa čvrsto stisne usnice jednu preko druge tako da mu skoro pobijele... kao da time kaže "bilo mi je dosta i fino i ne dam nikome ni gutljaja"... a u zadnje vrijeme je i mlijeko jače krenulo pa mu dok papa ponekad curi sa strrne po bradi jer ne stigne tako brzo povući... poslije smo ljepljivi i on i ja
    uglavnom, cijeli taj doživljaj je nešto posebno

  10. #60
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    najljepše od svega mi je kad malo zakunja na sisi pa se onda probudi i odvali osmjeh od uha do uha (ko ono pa još si tu...jeeeee) i onda zabije cijelu glavu u sisu (malo se pomazi) pa nastavi sisat,.....rastopim se svaki put.....

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    xxxxxxxxx
    Postovi
    42

    Početno

    najljepši mi je užitak slušati zvuk koji prozvodi kad doji-mmmmmm-čuje se u cijelom stanu...i prvo dijete mi ga je proizvodilo...i sve ostalo da ne nabrajam....ma dojenje je nešto najljepše.....

  12. #62

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    826

    Početno

    ...na svijetu.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    split
    Postovi
    576

    Početno Re: Najljepše kod dojenja

    Prvu kćer sam dojila do godine bez kapi mililitra. Drugu, silom prilika, 20 dana sam hranila bemimilom tijekom relaktacije (uspješne). Užasan osjećaj davat bocu Beba guca - pa povraća užas.
    Žao mi je žena koje ne doje. Nekidan sam u ambulanti vidila malu bebu kako joj mama daje bocu i došlo mi je da se uvatim za glavu.
    Meni je najslađe kad se nasmije, pogleda me i ne pušta bradavicu.
    To je kao MAMA HVALA.

  14. #64
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Sve što je povezano s dojenjem meni je lijepo. I oni prvi dani kad je stalno bila na ciki. I kad je cijelu noć ležala kraj mene sa cikom u ustima a ja se budila ujutro ukočena. I kad smo proveli 7 dana u krevetu zbog skoka u razvoju. I kad je teško i kad je lako...sve je lijepo.
    Meni je najljepše kad zaspi na ciki, ja joj izvadim bradavicu iz usta, a ona još par minuta miče donju vilicu i mljacka jezikom kao da joj je bradavica još u ustima.
    I kada licka bradavicu i smije se.
    Ma joj, sve mi je lijepo, ne mogu se odlučiti.

  15. #65
    big milky mum avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    467

    Početno

    čitam i suze mi idu od vaših odgovora!
    stvarno je kod dojenja sve prekrasno!
    moj Goran zna kad cica malo zastati i pogledati me pa se mi nasmije
    i onda dalje papa! topim se kad to napravi!
    i da obožavom kako me primi s ručicama kad papa!
    i njegovo mljackanje kad je gotov- ma dojenje je prekrasan dio majčinstva!

  16. #66
    belurka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - Zagrebacka cesta
    Postovi
    139

    Početno

    Meni je najdraze kad se pocne hihotat kad ju polegnem da doji. Sreca neopisiva, smije se, okrece prema meni.
    A ako ciki nije u ustima za 10sec onda poludi. Za krepat!

  17. #67
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno



    Ni ja ne mogu izdvojiti što je najljepše dok doji no kada zaspe dok se napapa i stavi ruku na bradavicu točno kao "moja si i ne mrdaj nigdje... rastopim se.

  18. #68
    Dora06 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    130

    Početno

    Sad mi postaje još lijepše i zanimljivije jer je počela govoriti.
    Kad cica znam je pitati onako iz fore što pije, a ona veli mjeko.
    Pitam je ima li, a ona kaže nema,no onda brzo zine i veli joššš.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Ovo je najljepsi dio ovog foruma
    Sve je najljepse
    Kad jede,kad je gladan pa ja legnem pored njega a on ceka ciku i mase rukama brzo brzo..kad izvadim ciku iz usta a on i dalje mice donju usnu kao kad jede...kad ciki i cuje se ono mmmmmm
    ma sve je divno

  20. #70

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    609

    Početno

    Kad papa i glasno mumlja u ritmu: m-m-m...... m-m-m... m-m-m... m-m-m... m-m-m.... m-m-m......

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    3,504

    Početno

    Noću u polusnu krene da se vrti i kenjka, ja joj se približim, zadignem majicu i dok se nameštam pored nje, a cika joj miriše pod nosom, ona se u snu glasno smeje. A onda tišina.... i u mraku se samo čuje gutanje.


  22. #72
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Meni je svaka faza bila posebna: od tih prvih zahvalnih pogleda i osmijeha, pa kasnije veselog cičanja kada vidi što mu se sprema (otkopčavanje), do akrobatskih poza (a je'l mogu i ovako?) i jutrošnjeg planinarenja preko mog trbuha da bi došao do "druge"...

    Stvarno mi je svaka faza donijela posebno zadovoljstvo...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    97

    Početno

    Dora06:Sad mi postaje još lijepše i zanimljivije jer je počela govoriti.
    Kad cica znam je pitati onako iz fore što pije, a ona veli mjeko.
    Pitam je ima li, a ona kaže nema,no onda brzo zine i veli joššš
    Ovako i moja Lu, samo kad ju ja pitam ima li mlijeka, ona rukama uhvati bradavicu i kad izađe kap, dvije, naceri se, kaže njam,njam, mjeko ima i licne jezikom. Umrem od smijeha svaki put.
    U zadnje vrijeme čak rukama provjerava da li ima mlijeka prije samog cicanja....

  24. #74

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    107

    Početno

    Evo, prošlo je više od godinu dana otkako sam otvorila ovu temu. Mi i dalje vrijedno dojimo, ali se puno stvari promjenilo.
    Mlijeko mu više ne curi niz bradu, a ono što iscuri iz cice, pokupi žlicom (to mu je nova fora)
    Ali, jedno je ostalo isto - osmjeh na licu kada vidi da mama diže majicu!

  25. #75
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    ajam, prekrasnu temu si otvorila
    sve ono što ja osjećam u vezi dojenja- piše u tvom potpisu...

  26. #76
    ribice avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    928

    Početno

    Citiraj Rency prvotno napisa
    meni je najlijepse kad se nasmije sa cikom u ustima pogled u mene i osmjeh preko cijelog liceka ,joj obozavam dojit
    Potpisujem

  27. #77

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Samo da pokažem moj novi avatar :D

  28. #78

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    pula
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Kad ga nasmijavam, a on ne želi pustiti ciku, nego mi se naglas cereka s njom u ustima. U životu nisam vidjela ljepši prizor.
    potpisujem.
    Smiješan mi je i kad čeka da izvadim cicu pa od radosti i iščekivanja počne vriskati i sav se uzvrpolji

  29. #79
    devet_mjeseci avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    679

    Početno

    Meni nema ničeg ljepšeg nego kad počne mahati rukicama kad vidi cicu, odvali osmjeh od uha do uha, a sa rukicama me nježno primi i sklopi oči... A taj dodir malene ručice je nešto što ne bih mijenjala ni za što na svijetu.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vg
    Postovi
    194

    Početno

    mi smo počeli s akrobatskim dojenjem, bacanje na sve strane i rastezanje bradavice. ja ležim, ona zine kao som i potrbuške se baci na cicu, okrene glavu na stranu pa se gledamo, ja je mazim po kosi i tako skoro zaspe. onda se prevali na krevet i tiho govori "daaaa" (čitaj: draga) i mazi me po licu.

  31. #81
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    joj stvarno je super tema, bas za dusu...
    mi smo jos pocetnici tek tri ipo mjeseca sli necu nikad zaboravit trenutak u 5!!! tjednu kad se moj mali zabac napapao, odvojio od sike sa smjeskom i poceo sa mnom "razgovarat" aggrrrrrhh, aguu, aggggrrrhh, pa ja njemu ljubavi, sreco, najdraze moje, mama te voli, a on mi vraca opet aggrrrrrhh, aguu, aggggrrrhh i to je trajalo poprilicno dugo, moja mama nas je gledala i plakala od tada su nam to redovite scene, posebno kad nije puno gladan, samo se sad malo "popricamo" pa se opet vrati i malo posise, pa onda opet popricamo pa se vrati siki i tako to zna trajat dugo pri tom mu je osmjeh najveci i sav se topi a ja sva u oblacima. onad je imao obicaj stavit rukicu na siku a od prije 3 tjedna me mazi tom rukicom po siki dok papa. ili namjesti prstice pored usta i lagano pritisce, ma preslatko, vec se poceo okretat na bok kad ga mijenjam a jucer se prvi put put okrenuo na bok kad sam ga isla podojit, od nestrpljenja se okrenuo prema siki na bok i sa obje rukice je uhvatio i poceo sisat, smjeh me uhvatio koliko je bio nestrpljiv.
    a onaj mir i trans koji osijecam dok dojimo... a tek njegov zaljubljeni pogled, osmjeh ( sa bradavicom u ustima), nista mi ne moze te trenutke pokvarit nadam se da ce dugo potrajat

  32. #82
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Kad je samo zedna pa malo popije, pa se osmjehuje i nesto mi brblja i veseli se
    Kad mase rucicama od nestpljenja kad ce, kad ce
    Kad me njezno mazi mekom, malom rucicom po obrazu, dok doji
    Ima toga jos, nadopunit cu...

  33. #83

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    286

    Početno

    najljepše mi je kad ležim na leđima i popne se na mene primi ciku i odma nasloni glavicu kao da je pao u trans,smijali smo se kada je počeo govoriti "Anja" jer smo mislili da zbog nježnosti kojom to kaže spominje nekog malog plavog komada, ali on tako zove svoje cike

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    217

    Početno

    Citiraj Rency prvotno napisa
    meni je najlijepse kad se nasmije sa cikom u ustima pogled u mene i osmjeh preko cijelog liceka ,joj obozavam dojit
    Joj...potpuno ista situacija :D

  35. #85
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    počeo je nakon cicanja kad zaspe, okrene se na leđa i rukom primi bradavicu koju je dojio.....a počeo je i gurat ruku u grudnjak i nađe drugu bradavicu i onda je primi i mazi dok doji 1.

  36. #86
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Meni je pocela "istrazivati" lice dok jede, pa cak i u snu. Bas

  37. #87
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    kako mi je milo oko srca kad sve ovo citam, pa se sjetim ..cak mogu osjetiti to grebanje po "hranilici", vidjeti taj osmjeh sa bradavicom u ustima, kad u snu, zatvorenih ociju vrti glavicom i trazi, kad primi cicu sa obje ruke...da ne nabrajam, jer vec je sve receno

  38. #88

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    276

    Početno

    mi smo još maleni, pa nam je za sada najdraže mamu grebati noktićima po ciki
    prekrasno mi je čitati ovaj topic, svaki put se sva rastopim

  39. #89
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Meni je pocela "istrazivati" lice dok jede, pa cak i u snu. Bas
    jooooooooooooj ja se rastapam kad mi zabac to radi, i to radi taaaaaaako njeeeeeeeezno da se ne mogu otet dojmu kako smo oboje zaljubljeni jedno u drugo onako drzi ciku u ustima, gleda me i onda njezno pruzi rukicu i prsticima lagano dodiruje po nosu, pa ustima, obrazu... ma jooooooooj topim se kad se sjetim

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    684

    Početno

    Citiraj Lucija Ellen prvotno napisa
    Meni je pocela "istrazivati" lice dok jede, pa cak i u snu. Bas
    I moja to radi, naročito navečer, kad je uspavljujem, rukicom traži moje lice.
    A prije nego zaspe obavezno me drži za ruku tj prst i kako dublje tone u san, tako stisak popušta.
    I nakon kupanja, a prije hranjenja, kad je stavljam u krevet, već zna šta se sprema, počne se migoljit , gledat i pružat ruke u pravcu sisa, a kad ja zadignem majicu postane euforična i zgrabi sisu sa obadvije ruke i strpa u usta prije nego ja uspijem leći pokraj nje
    Sad kad sam počela mogla bih ovako nabrajat do sutra...uglavnom, sve u vezi dojenja mi je najdraže

  41. #91
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj "cuckalica prvotno napisa
    uglavnom, sve u vezi dojenja mi je najdraže
    potpis

  42. #92
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moja J. slabo priča pa mi je super kad želi sisati viče : mama, mama, mama!!!! Da!!!

    Sama si odgovara jer obično je pitam jel bi sisala. Sad me pretekne

  43. #93
    Freyja avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,920

    Početno

    Sve je prekrasno u dojenju. Najsmješniji su mi bili trenuci kada je već bio stariji - 27, 28 mjeseci i kad bi se u žaru igre prištekao i onda bi počeo cicati, ali mi je morao reći još nešto jako važno i naglo bi ispustio cicu, a iz cice curi mlijeko i šprica ga po licu, a on grca od smijeha. To mu je čak postala fora, pa bi to znao namjerno raditi .

  44. #94
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Moja M kad je gladna, tak me zaljubljeno gleda. I pruza rukice prema meni ako je tata nosi. Po novom moram pjevati dok dojim. Inace joj nisam zanimljiva. Cim zapjevam, gleda me u oci i smjeska se s dojkom u ustima. Onda kad mlijeko naidje, baci se na posao.

  45. #95
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    M. ima novu foru...kad hoće cicat ako ga nosim ili je u MT počne me lupat po dekolteu i nešto vikat i gura prst u majicu

  46. #96
    astral avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    sunčani otok
    Postovi
    984

    Početno

    Podižem temu jer je predivna i potpisujem sve mame jer dojenje je zaista predivno iskustvo (dojim tek tri mjeseca i obžavam to!)

  47. #97
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Predivna tema
    Obožavam kad doji na stojećki pa se kao malo nagne naprijed, isprči guzu i ljulja s njom lijevo desno.
    I kad se smije sa sikom u ustima.
    A najjače je bilo kad ga je MM nasmijavao pa ga je od smijeha "popljuvao" s mlijekom

  48. #98
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    meni je divno gledati ga kako me grebucka ili gnječi siku objema rukicama, kao oni milchtritte kod mačića...
    njegova je fora još kao neka igra skrivača - siki, ugleda tatu u sobi, nasmije mu se, pa se kao sakrije kod mene na siku, pa opet proviri gdje je tata...

  49. #99
    Lucky2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    skoro s obje noge na zemlji
    Postovi
    277

    Početno

    Iako nažalost ne cicamo od studenog 2007., još mi se lijepo sjetit tih trenutaka

    Najljepše mi je bilo kad sam ga gledala kako spava, još kao vrlo malu bebicu, a on bi najedanput počeo cicati. Sigurno je sanjao cicu

  50. #100
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    da malo podignem ovu predivnu temu....

    sto volim....a joooj.....

    obozavam to njegovo zadovoljno mljackanje i "uzdahe"
    kada rukicama prelazi preko cica kao da ih mazi.......
    kada me gleda i smješi se
    kad ispusti cicu i bude sav musav oko usta
    kada nakon finog obroka sav sretan "priča" sa mnom......
    kada me čvrsto drži za prst......

    ma volim i obozavam sve, i nadam se sto duzem stazu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •