Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: karate klub?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno karate klub?

    Ako mi netko može pomoći, tražim neki dobar karate klub ako ima negdje u Novom Zagrebu, a da imate pozitivna iskustva. Htjela bi upisati sina.
    Naime moj Domi je dosta mirno i povučeno dijete, zbog čega je nerjetko meta malih divljaka koji ga maltretiraju još i od vrtića, a sad se nastavlja i u školi.
    Ne mislim kako bi mu to dobro došlo radi toga da se može tući svud okolo, nego da ga možda malo očvrsne i nauči da se zna postaviti u takvim za njega šokirajučim situacijama, možda da stekne neku sigurnost.
    Baš sam zabrinuta pa Vas molim ako imate iskustva s tom vrstom sporta, naravno pozitivnog, a i negativnog, da vidim sve strane.

  2. #2
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Moj Erik ide na karate u Miškecov prolaz, već 2 godine i jako smo zadovoljni.
    Razvija motoriku i koncentraciju.
    Na žalost, za NZ ne znam.

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ne znam za klub - ali znam da borilačke vještine osim motorike i koncentracije - jako utječu na samopouzdanje.

    kikica se ne bori (ide na forme), ali to nema veze. zna tehniku koja joj omogućava da odalami nasrtljivce pravim udarcem na pravo mjesto .

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    246

    Početno

    ima nesto u o.s. u Dugavama pred vecer ali ne znam bas nista drugo. Vidla sam ih prije satova plesa u sportskoj dvorani. Da nazoves skolu?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Navrtit ću u Ponedjeljak u školu jer mi sin ide tamo u prvi razred, a nisam nigdje na plakatima vidjela baš za taj sport. Zvala sam već u tajništvo, a ženskica je rekla da nema. Morat ću otići pa se raspitati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •