Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: absces i dojenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno absces i dojenje

    pojavio mi se apsces promjera 2,5 cm na području lijeve prepone. na početku sam malo stiskala i iscurilo je nešto gnoja, ali sad se upalilo i boli na dodir a kamoli na stisak. zanima me da li je koja od vas imala slično iskustvo?
    kako dojim, ne bih na svoju ruku pokušavala antibiotskom masti. petak navečer je i ne radi mi doktor, a na hitnoj su mi rekli da dodjem da pogledaju, mada mi je to komplicirano jer mi dijete doji svaka 2 sata, znači morala bi ga voditi sa sobom.
    hvala unaprijed

  2. #2
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja bih ipak otišla doktoru, neće ti ni trebati više od dva sata da se vratiš kući.
    bolje sad nego na Staru godinu.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    To je od urasle dlacice, pa na to naknadna infekcija. Kupi klindamicin rastvor,cistim rukama iscedi koliko mozes, rastvor na vatu pa cisti.Proci ce, malo je neprijatno i dosadno

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Mislim da više antibiotika pojedeš s mlijekom, mesom i jajima nego što bi se preko kože resorbiralo. A ako te baš frka uvijek možeš uzeti propolis mast ili tinkturu.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    158

    Početno

    azika"][quote="mamMislim da više antibiotika pojedeš s mlijekom, mesom i jajima nego što bi se preko kože resorbiralo.

    Postoje antibiotici za lokalnu uporebu, znaci nije im ni namena da se resorbuju, vec da deluju na povrsini koze

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    43

    Početno

    hvala cure, stavljala sam alkoholne obloge i već je malo splasnulo, ali ružno izgleda. više ne boli, ali kvrge su ostale, samo manje veličine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •