Pokazuje rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Bolovi prilikom odnosa

  1. #1
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno Bolovi prilikom odnosa

    Pozdrav svima!

    Nisam znala gdje za moj problem pitati (cekati pregled kod ginica je predugo, ionako mi uvijek sve sturo kaze), pa se evo obracam vama. Nema bas neke veze sa zacecem, ali ima sa seksom.

    Dakle, primjetila sam u zadnjih par mjeseci, u toku intimnih odnosa s MM , da osjecam bolove s prednje strane trbuha. Konkretnije, pri relativno dubokoj penetraciji, u vecini polozaja. Kazem relativnoj jer MM nije nesto posebno "obdaren" , dakle nikada penetracija nije predstavljala problem. Jednostavno me kao zapece na vecem podrucju trbuha i ne moze dalje.

    Nije ovaj moj problem nesto ozbiljan, ali nekako me to muci.

    Mozda bi najpametnije bilo otici ginicu, ali sta ce mi on tamo reci - da radim neke pretrage?


    Promijenila naslov da se odmah shvati o cemu se radi
    plavaa

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Hm, nemam neki pametan savjet osim da svakako odeš kod ginića....
    ako ti je čekanje predugo reci joj da ti je hitno i da te boli.... svatko će te odmah primiti.

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    ja bi odma isla kod doktora pa nek on vidi STO me to boli, a ako utvrdi da je potrebno nek me posalje i na pretrage

    pogotovo ako je pocelo iznenada i bez razloga, a prije nije bilo tako

  4. #4
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ma zbilja cu morati do ginica. Ne mislim da je to nesto opasno, ali smeta.

    A kad vec idem tamo, jel znate da li ja mogu napraviti kakve ozbiljnije pretrage (kao sto je kod muskih spermiogram)? Naime, MM jos uvijek pronalazi razloge da NE napravi test. Da sad ne ulazim u to, htjela bih ja vidjeti kod sebe da li ima problema. I ak je moguce, bez njegovog znanja, jer ce me inace nagovoriti da odustanem. Dobronamjerno, naravno, ali on mene ne moze razumijeti. Takvi su jednostavno muski.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    47

    Početno

    Jelka muža nagovori kako god znaš na spermiogram ,ja sam se ispregledavala na sve mile i drage načine, a na kraju ispalo da mm nema niti jedan spermić u ejakulatu
    U svakom slučaju ne mora biti da i tvoj mužić će imati bilo kakve probleme , ali ako mi žene trpimo koje kakve neugodne preglede,mogu i oni jednom se malo smilovati
    pozdrav i drekni na njega,ništa to nije

  6. #6
    Pahuljica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    122

    Početno

    Lola, ovo me podsjetilo na moju dragu gin. koja mi je nakon par mjeseci bezuspješnog pokušavanja rekla: draga moja, prije nego što te počnem muštrati s kojekakvim poegledima, daj da mi prvo TM-a pošaljemo na jedan pregled (spermiogram). I to je bilo to- pošedila me pregleda (barem za sada) i izgubljenog vremena jer je sp.gram bio očajan.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Iadera
    Postovi
    32

    Početno

    Evo i ja imam 'spermiogram story'. Naime,MM je pristao ali ako ja odem po uputnicu
    i dogovorim u labu. Ali,imamo jedan problem,uzorak ne može donieti od kuće nego
    mora to mora tamo napraviti (u posebnoj sobi). MM naravno neće, kaže da će donijeti
    pa što bude.... To će se događati u petak, pa ću vam javiti da li smo uspjeli!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    374

    Početno

    Ma dajte zene, stisnite ih i neka daju lijepo uzorak, pa to makar nista ne boli!!!!!!!!

    Objasnite im da je njima ipak lakse obaviti spermiogram nego da se vas odmah salje na HSG ili laparoskopiju.
    Nadam se da ce toliko razumjevanja ipak imati.

    Ajde, sto jedna od cura kaze, malo podviknite i nema mrdanja.
    Ja ipak mislim da je uzorak bolje dati u bolnici nego nositi od kuce.

  9. #9
    Pahuljica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    122

    Početno

    Ajme ljudi, moram vam reći što se tiče našeg, odnosno njegovog zadnjeg sp.grama...

    Na zadnjim pregledima smo bili zajedno... Kad smo izodgovarali na sva dr. pitanja, kaže on MM da bi sada trebao dati uzoprak za sp.gram... I onda ga pita: 'Možete sami ili vam treba supruga? MM je to profesionalno obavio sam ali ostala sam bez teksta nakon doktorovog pitanja i samo čekala što će MM odgovoriti

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Iadera
    Postovi
    32

    Početno

    Koja komedija!!! A što bi da ti je M rekao da ne može bez tebe? Moj bi garant rekao,
    iz zezancije, a ja bih propala u zemlju od srama! Mora se priznati, imaš obzirnog
    muža!

  11. #11
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ne kužim! :?

    Žena ima problem sa bolnim odnosima, a mi joj muža šaljemo na spermiogram!
    Ma... da sam i glupa k`o tava... mislim da to stvarno nema veze jedno s drugim!
    Cure, čitajte postove i pitanja do kraja.

    Jelka, takvi bolovi su česti ako je neka upala u pitanju.
    Odi kod ginekologa - poštedjet će te muke!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Iadera
    Postovi
    32

    Početno

    U četvrtom postu Jelka je napisala kako njen M na želi ići na spermiogram...Od toga je
    sve počelo! A već prije toga cure su joj savjetovale da ode kod dr.

  13. #13
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    U svakom slucaju cu vas sve poslusati. Jedino nisam bas sigurna za onaj dio "podviknuti" i stvar rijesena. Ne ide to tako kod MM. Ima on u rukavu milijun razloga za neodlazak na s.gram.

    Ginicu bih otisla vec danas-sutra, ali osjecam u zraku, pa cu morati odgoditi za onaj iduci tjedan. Do tad ionako nece biti puno akcije.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno

    Ja također stvarno mislim da je njemu puno lakše u bočicu (pa makar i u bolnici), nego da ti ideš na kojekakve preglede prva.
    Pa nije valjda takav pekmez.

    Mi smo isto imali takve priče, ali kad sam ja njemu objasnila kako izgleda pregled za ženu i da je stvar kod njih samo u mozgu, da treba pregristi malo ponosa, bolje nego da ja trpim koje kakve bolove, skupljao je hrabrost neko vrijeme i naravno otišao.

    U svakom slučaju sretno!!!!!!!!

  15. #15
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Lucija, a jel ti to mozes meni objasniti? Onako, detaljno, tak da ja to isprintam i dam MM? Nek bude sto gnjusnije

  16. #16

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    47

    Početno

    Jelka sve je stvar dogovora ,ja bi danas svakom ko čeka duže od 6 mj na bebu savjetovala spermiogram jer svi se uvjek skoncentriraju na ženu i tako da se tu izgubi puno vremena, da podvikneš nisam mislila doslovno već metaforički jer ja bi svom mozak prokopala da je odugovlačio
    Masa ljudi je dosta pasivna , a vrijeme tako brzo leti zato ga nagovori kako god znaš , a ako bude ok vjerujem da će te se obadvoje opustiti i napraviti bebicu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •