Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 140 od 140

Tema: Hoće li Iva Majoli biti kažnjena?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    već sam ugasila komjuter i otišla spavat, ali me kopka jedna stvar, kako prevoze djecu roditelji koji imaju četvero i više djece, gledajući na to da ih većina nema financijske podloge da kupi veliki auto i da svako dijete ima svoju as i adekvatno mjesto za sebe pri vožnji, npr.odluće mama i tata sa svoje petero djece otići na izlet, a imaju npr.škodu fabiu.
    Jel prvo otpeljaju pola obitelji, pa se vrate po ostatak ili krše zakon i dovode djecu u opasnost vozeći ih sve zajedno na stražnjem sjedalu gdje se ni u snu nemože montirati više od dvije autosjedalice.

  2. #102
    mamma Juanita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,286

    Početno

    curke-novinarke, bilo bi super kad bi netko napravio članak o cijelom ovom problemu, baš ove stvari koje čitamo na forumu o poznatima i nepoznatima koji ne vezuju djecu, o tome kako se vrlo često u izvještajima o automobilskim nesrećama ne spominje je li dijete bilo u autosjedalici, ili dal je nastradala osoba bila vezana ili ne, o tome što se doista događa kada dijete izleti u kočenju iz majčinih ruku (znam da je Daniela Trbović to negdje nazvala "rasuta roba", grdo, al' prilično istinito), o tome koliko ljudi izgubi život jer nisu vezani pa u nesreći ispadnu iz auta i izgube glavu (nedavno sam na žalost imala baš takav slučaj u obitelji, bratova punica je tako poginula)...

    o tome se rijetko ili nikako ne piše, a to baš ocrtava nisku razinu svijesti u Hrvatskoj o tom problemu.

  3. #103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Oni roditeji četvero djece koje ja poznam krše zakon.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,203

    Početno

    ja ih poznam prekonekoliko koji ne krse.

    a brdo njih s jednim ili dvoje koji krse.

  5. #105
    litala avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,858

    Početno

    ja imam troje djece u autu (imala sam ponekad i cetvero - mm-ovog sina iz prvog braka). nikad se nitko od njih ije vozia a da nije bio u svojoj sjedalici i vezan propisno.

    kad sam treci put zatrudnila, kupili smo novi renault kangoo. kad je leo imao par mjeseci, skuzili smo da nam na zadnju klupu, pored idinog i noinog boostera nece stati i leova sjedalica 9-18kg. (tada se vozio u sjedalici 0-13kg koja je dosta uza od ove vece kategorije)

    sto smo napravili? prodali godinu dana stari auto i kupili 9 godina stari ali koji ima 7 sjedala.

    sad svi sjede kako treba, i imamo jos mjesta za popunjavanje.

    gdje ima volje - ima i nacina. ne pijem fore da se ne moze. moze se, i s malim budjetom, i uz stednju i uz razne "trikove". al se moze.

  6. #106
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Jel prvo otpeljaju pola obitelji, pa se vrate po ostatak ili krše zakon i dovode djecu u opasnost vozeći ih sve zajedno na stražnjem sjedalu gdje se ni u snu nemože montirati više od dvije autosjedalice.
    ne, oni se dogovre da jedan vikend ide jedan dio djece, a drugi vikend drugi dio djece

  7. #107
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj lavender prvotno napisa
    cure, mislim da pretjerujete
    ok, svi znamo da ste mame i da volite svoju djecu, ali ovaj topic (uostalom kao i vecina na ovom forumu) ide vise u prilog nadmetanjanja tko je bolja mama
    ohladite malo

    imam pitanje, kad ste se vi rodile, jesu li vas vasi mama i tata u atosjedalicama vozili iz rodilista doma?
    Mi auto nismo imali pa tako ni AS.
    Ali koliko je tada bilo manje prometa, time i manje nsereća, puno manje nabrijanih auti i "bolsenih vozača". A osobno znam nekoliko danas već odraslih ljudi koji su doživotni invalidi jer ih roditelji nisu vozili u AS, a doživjeli su saobračajku kao bebe.

  8. #108

    Početno

    ja imam petero djece....stjecajem okolnosti prodali smo nas kombi sa devet sjedala i ostali na staroj daewoo nexii sa pet mjesta... kako idemo na izlete?ili uopce ne idem jer ne zelim djecu voziti nevezanu, ili idemo na neko mjesto gdje mozemo doci pjeske, ili ako bas moramo putovati nekud posudimo od kuma kombi koji ima devet mjesta...

    osobno nikad ne vozim vise od dvoje djece u autu, jer mi stanu samo dve sjedalice, a za ostale onda prondajem nekoga tko ce ih cuvati...


    makar sad bi vec mogla razmisliti o tome da najstariju prebacim na prednje sjedalo, ima 12 godina... moram najprije provjeriti kakav je zakon po tom pitanju

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    makar sad bi vec mogla razmisliti o tome da najstariju prebacim na prednje sjedalo, ima 12 godina... moram najprije provjeriti kakav je zakon po tom pitanju
    Mislim da mora imati 12 godina i 150+ cm...
    A kladim se da bi ti naše autosjediličarke uspjela ispravno instalirati 3 sjedalice iza

  10. #110

    Početno

    ima preko 150 cm...


    ja uopce ne sumnjam u nase autosjedalicarke, i njihovu instalaciju istih ali je treci pojas samo onaj poprecni i jos kopca nesto steka tak oda se uopce necu zamarati sa instaliranjem trece sjedalice posebno radi toga jer ne zelim riskirati sigurnost svog djeteta sa strganom kopcom na pojasu

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    ja uopce ne sumnjam u nase autosjedalicarke, i njihovu instalaciju istih ali je treci pojas samo onaj poprecni i jos kopca nesto steka tak oda se uopce necu zamarati sa instaliranjem trece sjedalice posebno radi toga jer ne zelim riskirati sigurnost svog djeteta sa strganom kopcom na pojasu
    Aha, onda je to neizvedivo. Ma i mislila sam da si već provjerila.

  12. #112
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj lavache prvotno napisa
    jedna je stvar biti neinformiran o autosjedalici, a druga je stvar biti dovoljno glup da se sa bebom voziš naprijed... pogotovo ako voziš!
    za to nema isprike, ali nikakve.
    Pa zašto bi Iva bila gora od Britney

  13. #113

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    15

    Početno

    Ma nešto mi tu nije jasno. Mislim, dotična I.M. ima sasvim dovoljno love, i vjerovatno se bebica vozi u nekim supermodernim kolicima, ima prekrasno uređenu sobicu sa lijepim novim namještajem, pa da joj kraj svega toga nije zapela za oko neka AS u dućanu?
    Ovakve stvari me ljute , jer se sjetim kad se moj malac rodio nismo imali love, krevetić smo posudili, skoro svu robicu isto tako, kolica smo kupili najjeftinija što smo našli, ormarić za previjanje nismo mogli kupiti (tu su platila moja leđa), ali smo zato iskeširali 2500 kn za autosjedalicu, muž je radio k'o pas 18 sati dnevno samo da nekako skupi tu lovu i bio je najsretniji na svijetu kad je donio AS iz dućana. I onda vidiš tu nekakve likove kojima baš i ne fali u životu, ali što će njima AS. Tužno.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mama zmaj prvotno napisa
    ali smo zato iskeširali 2500 kn za autosjedalicu.
    Ajme, koja je to? :shock: Ja sam kupila jednu od skupljih (Maxi Cosi Cabrio), došla je 900 kuna.

  15. #115
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    da stvarno, mi mislili da smo previše platili - romer king 205 eur

  16. #116

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj mama zmaj prvotno napisa
    ali smo zato iskeširali 2500 kn za autosjedalicu.
    Ajme, koja je to? :shock: Ja sam kupila jednu od skupljih (Maxi Cosi Cabrio), došla je 900 kuna.
    Romerova sa isofixom. Kupili smo je u ovlaštenom autosalonu, oni su nam i preporučili tu skuplju s isofixom.Naravno, poslije smo skužili da je u dućanima s dječjom opremom jeftinija. Ali baš me briga, kad vidim malca u AS znam da sam napravila najviše što mogu za njegovu sigurnost, a novci odu i dođu, AS možeš kupiti ali dijete ne možeš...

  17. #117
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    da, naša nema isofix

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    Loryblue da ne pravim kobasice od citata samo cu se nadovezati
    zar je isprika nemati autosjedalicu jer ti je nisu drugi poklonilli?

    a iskreno nebi se iznenadila da joj ta as stoji negdje u kutu sobe i sakuplja prasinu

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma znate što ja mislim da je problem (čula sam to u više navrata):

    ljudi u načelu jesu za sjedalicu, ali im je bed stavljati malu djecu (zbog kičme). Sjećam se scene iz rodilišta - kad sam ispitivala cimerice o autosjedalicama (a promjenila sam ohoho cimerica, više od 10), uvijek je bio isti odgovor: svi su ih nabavili, ali nijedna nije namjeravala iznijeti u njoj bebicu iz rodilišta. :shock: Kao, super stvar, ali kad bebica malo poraste, do tad jastuk i košara.

    To nije nemar, već neznanje i to treba mijenjati.

    Stavljam ruku u vatru da i I.M. tako rezonira.

  20. #120
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    a meni sestra koja je oblačila Karla i pripremala ga za van rekla: "ajte, sad sam ga obukla, donesite košaru da ga stavimo". Kažem ja: "Aha, evo odmah, al nije košara nego autosjedalica". Kaže ona, MED. SESTRA:" Ajme, vi ćete stvarno staviti bebu u to? Meni je to grozno, kako je jadno skvrčeno u tome, jadna leđa, truć...muć... Vi ga stavite u to, ja neću!"
    I ja uzela sinka i stavila ga u autosjedalicu.
    Mislim, ono... :shock: Vozimo se prema doma, lijeva kiša a u Zagrebu svi polude za volanom kad pada kiša i pored nas se vozi pijanac koji jedva drži glavu uspravno. Toliko pijan da vidiš golim okom iz svog auta.
    Ma da ne bi košaru...
    a omiljena uzrečica moje sveki jest "pa mi nismo imali autosjedalicu za našu djecu i evo ih živi i zdravi" ili "kako ga možeš tako dugo držati unutra, izvadi ga malo, sigurno ga bole leđa"
    ali ovo sve spadau savjete tipa "ja sam moju djecu počela nadohranjivati s mjesec dana" ili "sarmu su jeli s 8"
    na jedno ušlo, na drugo izašlo

  21. #121
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    nisam čitala cijelu raspravu, ali ipak mi nije jasno kako to da nisam nikad čula ni vidjela ništa o donošenju zakona o autosjedalicama u medijima, za razliku od zakona o nula promila, obaveznim svjetlima... to mi nije jasno. zar su donijeli zakon samo pro forme, kad ga niti promoviraju, niti provode? :?

  22. #122
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    puhovi, to je sve bilo dio jednog zakona. novinari su se uhvatili za ono kaj su se uhvatili :/

  23. #123
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj sladjanaf prvotno napisa
    :" Ajme, vi ćete stvarno staviti bebu u to? Meni je to grozno, kako je jadno skvrčeno u tome, jadna leđa, truć...muć... Vi ga stavite u to, ja neću!"
    "kako ga možeš tako dugo držati unutra, izvadi ga malo, sigurno ga bole leđa"
    Ne da sam P. iznijela iz rodilišta u autosjedalici (tzv. nosiljki), nego i dan danas s 20 mjeseci (nogice mu vise van do koljena) on sam doma uđe u nju i spava po tri sata. A valjda dijete zna jel mu nešto dovoljno udobno za spavanje ili nije. A naravno da se u njoj vozio i spavao cijelo vrijeme dok nismo kupili veću (9-18 kg) za vožnju.

  24. #124
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    a o tome koliko je i sama policija informirana napisati ću ja. mm radi u mup-u, znam brdo njegovih kolega i kolegica i svi oni koji imaju djecu NE VOZE ih u AS...isto iz razloga jer su i oni tako voženi pa su preživjeli...
    a i da ih zaustavi koji informirani i nadobudni kolega...ništa...oni su kolege...
    vodila sam s njima bezbroj rasprava na tu temu i ova je zadnja...
    -jooj, tak mi ga je žao gledat kad ga utrpate u to, sav je jadan stisnut
    ja: a jel bi ti ga bilo još više žao gledat da ga vidiš smrskane lubanje
    i tu nastane zgražanje i konstantacija sa njihove strane da će se meni sigurno nekaj desit u prometu jer ja tak razmišljam...

    nema tu pomoći...
    puštala bih na telki filmove nesreća i crash testova umjesto reklama..puštala do iznemoglosti...
    nažalost, kod nekih ljudi je moguće promijeniti stvari tek kada im se desi neka tragedija...a tada biva kasno...
    iva majoli tvrdi da njenoj maloj nije ništa, pa vjerojatno ni sada neće razmisliti da si nabavi as..., jer mi vozimo oprezno s djecom u autu..., šteta što ne voze oprezno i oni koji su projurili kroz crveno na semaforu...

  25. #125
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ma nije mi jasno, pa zar nije jednostavnije i ležernije u stanu, kući, gdjevećjesi... dijete, bar do godine dana, staviti u as, odnijeti ga u auto, kolica, whatever...ne držati ga na rukama (ja sam na par mjesta P. držala na rukama dok je spavao, htjela sam okinut)...
    uopće si ne mogu zamisliti kako bih vozila dijete nego u as i zašto bi mi to bilo jednostavnije ili bolje :? . Moj P. bi u autu toliko podivlajo za svim tim lampicama i gumbićima da zbilja ne znam kako bih ga pohvatala, kako danas, tako i nekkad dok je propuzao (znam zato jer ga MM zna pustiti dok nešto radi na autu)

  26. #126
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    upravo sam pročitala u Grazii da je dijete bilo vezano i u autosjedalici 8)

  27. #127
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    upravo sam pročitala u Grazii da je dijete bilo vezano i u autosjedalici 8)
    a da iz Grazije nisu čitali ovaj topic pa zato napisali da je bilo u AS
    čisto da se rasprava ne protegne i na 4. stranicu.

  28. #128
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma znamo mi koliko smo popularni!

    pa ako je svrha ovoga topica bila samo da se u to dvoje ljudi probudi svijest o potrebi AS, vrijedilo je i 4 stranice

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ne znam kako je u Hrvatskoj, ali najcitaniji casopis u BIH je upravo Gloria...Imaju li oni rubriku "pisma citalaca"? Zaista bi im se trebalo obratiti jer po onome sto ja vidim na netu prilicno su dosljedni u srceparajucim pricicama o celebrities, bocicama, dudicama i majkama koje tijelom stite 5 kilograma djeteta....

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    13

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    već sam ugasila komjuter i otišla spavat, ali me kopka jedna stvar, kako prevoze djecu roditelji koji imaju četvero i više djece, gledajući na to da ih većina nema financijske podloge da kupi veliki auto i da svako dijete ima svoju as i adekvatno mjesto za sebe pri vožnji, npr.odluće mama i tata sa svoje petero djece otići na izlet, a imaju npr.škodu fabiu.
    Jel prvo otpeljaju pola obitelji, pa se vrate po ostatak ili krše zakon i dovode djecu u opasnost vozeći ih sve zajedno na stražnjem sjedalu gdje se ni u snu nemože montirati više od dvije autosjedalice.
    Eto ja ih imam troje(sretna i bogu zahvalna) i kada je stigao treći uz sva zbrajanja i oduzimanja kupili veći auto i normalno stolicu.Zbog koje je mog muža u rodilištu u Puli medicinska sestra skoro proglasila zločincem.Pa gdje mu je pamet bebaća starog 7 dana staviti u stolicu,a do kuće imaš 12 km.

  31. #131
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    imam pitanje: dokad se djeca, po zakonu, moraju voziti u as tj. kad se mogu vezati onim obicnim pojasom na zadnjem sjedalu? da ne prelistavam zakone, ako netko zna, molim da mi kaze.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Vozač osobnog automobila ne smije na prednjem sjedalu prevoziti osobu koja je pod utjecajem alkohola ili droga, dijete mlađe od 12 godina niti na stražnjem sjedalu dijete mlađe od pet godina, osim u slučaju kada na stražnjem sjedalu ima pričvršćenu dječju sjedalicu, u kojoj dijete mora biti vezano.

  33. #133
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mikka, čak i ako dijete ima 5 godina, provjeri na kojoj visini je pojas: nije isto je li petogodišnjak visok 120 ili 140 cm: važno je da gornji pojas ide preko ključne kosti, a ne preko vrata, a donji pojas preko zjelice, a ne preko abdomena.

  34. #134
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    dobro, daleko sam ja od toga, ali me zanimalo.
    hvala, cure!

  35. #135

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    čitam ja u novom story-u kako je I.M. angažirala odvjetnički tim kako bi sprao ljagu s njenog imena i demantirao naziv 'kraljice skandala' koji je zbog svega u prošloj godini dobila. no, nema veze sad to nego - u konkretnom tekstu odvjetnik xy časopisu šalje demantij i, koliko sam shvatila, traži ispriku za negativan kontekst u koji je dovedena zbog prometne nesreće o kojoj je i ovdje riječ.

    sad mi nije nešto jasno - ispada da je skandalozno to što je list naveo da se ona sama vozila s djetetom u autu pa sada navode da imaju dokaz da je ona bila samo putnica, a da je vozio njezin muž...

    što to znači? da je skandalozno ako mame s malom bebom same sudjeluju u prometu?! ne kužim... pa ja sam sama s Rok-om u autu praktički od njegova rođenja... što nisam smjela :? ?

    i... je li moguće da pitanje autosjedalice još uvijek nije nigdje isplivalo ?!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    dokon pop i jariće krsti ,tako i ona.....

  37. #137
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    petarpan:
    -jooj, tak mi ga je žao gledat kad ga utrpate u to, sav je jadan stisnut
    ja: a jel bi ti ga bilo još više žao gledat da ga vidiš smrskane lubanje
    i tu nastane zgražanje i konstantacija sa njihove strane da će se meni sigurno nekaj desit u prometu jer ja tak razmišljam...
    kako se mogu zgražati? i to još k tome policajci?
    to da ne kažnjavaju ljude zbog vožnje djece bez autosjedalice je skandal do neba! treba protestirati i vrištati do iznemoglosti!
    ljuta sam ko ris!
    za "civile" koji to radi mogu samo reći da je žalosno koliko su neuki i glupi, ali da to rade policajci i još se zgražaju kad se netko drži zakona, to je već materijal za medije.
    pretpostavljam da je udruga roda već postavila to pitanje mupovim glavešinama? kakav je bio odgovor?

  38. #138
    hrgovanv

    Početno

    Ma tko vam garantira da ako netko ima para i javna je ličnost, da je i puno pametna ili odgovorna spram sebe i drugih?
    I.M. je tipičan primjer i ne dozvoljavam postupak opravdavati neinformiranošću, jer su to bull sheets. To je potvrda nečije indolentnosti i komoditeta, a ja vjerujem da joj je od inih frendica barem jedna koji put spomenula AS ili da ju je I. vidjela u nečijem autu......
    Ljudi su jednostavno takvi, bili oni I.M. ili N.N. neodgovorni kako za svoje zdravlje, pa puše, piju pežderavaju se tako i pema svojim bližnjima bilo djeci, supružniku, pijateljima i drugima.
    Uvjerila sam se da gotovo ne postoji ništa na svijetu za što ti ne treba neka vsta dozvole, osim za imati djecu e djecu ako ima sreče (da ih začne) može imati svatko. ma ljutim se još više jer sam neki dan vidjela kako mladi roditelji izlaze iz shoping centra i spremaju stvari u gepek te posebnu pozornost skreću na osiguravanje nekoliko butelja vina, da se slučajno ne bi razbile pa "zasrale i usmrdile cijeli auto". Kad su taj poblem lijepo riješili tj. zbrinuli sjeda majka s bebom od 6 mj. na suvozačevo mjesto, beba u krilu a TIKVAN" za volan i po gasu.
    Ma fuj pa nek neko nađe opravdanje....Pa čak kad se i nema love za AS i djete se drži na rukama nek to onda bude na stražnjem sjedalu jer je to znak odgovornosti i pedustrožnosti i dobre volje i ne znam čega već ne. Znak dobronamjernosti.
    Spominjale <su se i "ambasadorice" pa se sjetih pitat kako to da nitko nije našao za shodno potaknut raspravu o ambasadorici Maji Vučić koja jeli promovira dojenje i prva 3 su najvažnije , a onda javno priznaje da doji i puši???? Čudim se da nitko od RODA borbenica nije našao za shodno pa napisao koju riječ. Ili možda je pa sam neinformiryana????? :?

  39. #139
    hrgovanv

    Početno

    PUHIĆU ma što se čudiš pa zar nisi čula da nam je ministar policije akademski obrazovan čovjek i da na "YUBITOU" ga se ismijava a ti što ga ismijavaju nemaju nikakve škole i baš ga zanima kakve oni diplome iomaju ti s Yubittua!!!
    Pa kak se mora osjećat neka stvarno školovana, inteligentna osoba zaposlena u policiji kad mu jedan ovkav Kiiro stoji iznad i na takav način komunicira s javnošću, s medijima. Pa ja se kladim da on ni ne zna zakon o AS jer to je neka sporedna stvar u njegovom poslanju.

    Stvarno jne KIRO PROSVIRO HAHA!!!

  40. #140
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Mislim da se sad vec malo prejako pocelo vrijedjati i generalizirati, pa cu ja zakljucati topic da to ne bi stvarno otislo predaleko.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •