Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Maženje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno Maženje

    M ima 8 godina. U školi i vani je pravi mali frajer, ali doma sto problema oko maženja i uspavljivanja. Ne samo da ne će zaspati ako ga netko ne prigrli, nego se i preko dana mora povremeno malo pogrliti pa natrag na igru. To dijete je među vršnjacima i doma ko nebo i zemlja. Kad doma uzme gameboy, odmah gleda kome će se uvaliti u krilo. Kad smo sami, a ja se npr. odem okupati (jer se baš lijepo nešto zaigrao), eto njega uskoro u kupaonici, sjedne na stolicu i nastavi se igrati kraj kade. Nešto radim po stanu, a on stalno oko nogu. Do 6. godine je tražio da sjedim u kupaonici dok kaka (da mu pravim društvo), zatim više nije htio, a sad, već mjesec dana, opet traži da sjedim u kupaonici pa se igramo "kamen škare papir" :/
    Treba reći da to nije mirno dijete, dapače vrlo je živahan i ekstrovertiran u društvu vršnjaka.
    Trebam li se brinuti?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja mu ne bih pravila društvo dok kaka.......
    po meni je prevelik za takve rituale
    ostalo mi se čini ok

  3. #3
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Moj ima 6,5 godina, isto je tako mazan i meni je to predivno, jer smo vrlo bliski. Isto kao i tvoj, normalno je socijaliziran. Ne brinem, naprotiv, sviđa mi se što je takav.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Potpisujem Zdenku.

  5. #5
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    evo da prijavim i ja jednog od 7, istog takvog osim kaj ja ne mislim da smo u problemima zbog toga

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    moj 8god - isti slučaj; samo kaj sad opet traži društvo dok se kupa; a ono "daj me gledaj" je svakodnevno. za kakanje ne traži društvo, ali ponekad žica da mu se obriše rit, no to je iz čiste ljenosti.

  7. #7
    bamboo

    Početno

    nova sam na forumu roda, pozdrav svima!

    drago mi je čut da još ima sličnih obitelji
    naš je 7,5-godišnjak slično privržen i strašljiv, a u društvu oduvijek silno razigran i dobar i zaštitnik i predvodnik
    no dugo smo morali uz njega ići na zahod - sada više ne, i sam briše rit od kada sam prošlo proljeće platila da si riticu briše sam sa 30 paketića sličica nogometaša!
    no neće sam nikuda, nešto se i prestrašio na staru godinu, pa sada opet neko mora sjedit u sobi dok zaspi i po noći obavezno zove da dođem po njega da se preseli k nama u krevet (mlađi sin je puno hrabriji)
    no nastojimo ne raditi frku oko toga jer smo se već sto puta uvjerili da rastu i sazrijevaju i da će sve kad tada doći na svoje
    a inače je tako pametan i brižan i mazan sin i brat i prijatelj, pa ne može u svemu biti savršen

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Drago mi je čuti da je to normalno. Valjda će se s vremenom sam prirodno početi odvajati.

  9. #9
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Moja sestrična ima dečka starog 14 godina, koji se još ujutro uvlači mami i tati u krevet na maženje, naravno, pod uvjetom da to nitko ne zna. On je skroz normalan dečko, sportaš, ima prijatelje, odličan učenik. Tak' da ne znam kaj nas čeka s našim mazilićima. Iskreno, ja ne bih imala ništa protiv.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Dokle god traže maženje znaći da imaju potrebu za tim!

    Moj je maza kad on to hoče. Ide sam na wc, sam spava pa kad me tu i tamo pita ako može spavati s nama, zašto da ne. Ja uživam u maženju s njim jer za koju godinicu to više neće htjeti

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Omi se u potpunosti zna brinuti za sebe što se tog sveg tiče, ali maženje, puno pričanja, čitanja priča još uvijek (kad sam umorna, ona ih čita meni, ali samo da sam uz nju je važno).... sve joj je to jako potrebno.

    Divno mi je čuti da se vaša djeca vole maziti! Meni je osobno jako bitan taj fizički kontakt i užasno mi je kad je recimo otpratim do škole, a ona mi ne da pusu da drugi ne vide. Ja jedva odem od nje. Najčesće je tada odvučem u skriveni kutak i izgrlim i izljubim jer ne mogu da samo tako ode.

  12. #12
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    I ja imam jednu veliku mazilicu

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    213

    Početno

    Mi se mazimo sve u šesnaest!!!
    Ali kao smo već dobro zagazili prema devetoj godini-ned'o ti Bog da to netko vidi.
    Čak smo izmislili tajni pozdrav kad ga dočekam koji put pred školom,
    (taj pozdrav znači: jako te volim i dajem ti 100 pusa! )jer ne može ni slučajno da netko(čitaj:kompići) vide kako ga grlim i mazim.
    Inače, totalno sam ga zarazila s češkanjem. Morate vidjeti koja tuga zavlada kad dođe dan da moram odrezati nokte!!!

  14. #14
    DaDo avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    345

    Početno

    o pa maženje je divno..doduše on je taj koji sad određuje kada i koliko, ali barem jedno dnevno se zamazimo do iznemoglosti. bio je klinjo od nekih 6 godina, kad je rekao da je sad već veliki da bi bilo super da se grlimo kad smo solo,ali da kad ide u vrtić baš i ne moramo. tako da se od tada u društvu frajerski pozdravljamo (daj 5 i slične fore), ali se i dalje volimo grliti i ljubiti..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •