Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 93 od 93

Tema: Našla sam žohara u kruhu!

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj Romina prvotno napisa
    meni se čini da je to neka druga odvratna bubetina
    ma da je i vilin konjic nije mu mjesto u toastu :/ ...

    jos jedan plus za aparat za kruh.
    što ti vrijedi pekač kad ovaj proizvođač porizvodi i brašno. pa ti jednog dana otvoriš 'oštro', a iznutra te pozdravi vesela družina ...
    jedino ak nemaš vlastiti mlin

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno


  3. #53
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    ma čekaj - jel žohar pečen skupa s kruhom ili je ušao živ u pakiranje i umro u nastojanju za zatomi glad?!
    ja bi zvala Omana iz udruge za zaštitu životinja - jadne beštije!

    a sad malko ozbiljnije - ono što znam je da ako su žohari vidljivi po danu onda znači da ih ima more tamo, jer oni prvenstveno ordiniraju po noći.
    udrugama za zaštitu potrošača je jadan žohar najmanji problem pored svih drugih nebuloza u lijepoj našoj.

  4. #54
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Amalthea prvotno napisa
    Moj je dosad najodvratniji dodir s pekarskim proizvodima bio zagriz u pizzu, a ono pod jezikom osjetiš odvratnu dugu vlas...

    :zbljuv:
    i ja!Isto iskustvo, a našla sam i dlaku u musli

  5. #55
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj anek prvotno napisa

    dlaka je bila u pecivu pekare u kojoj sam kupovala svaki dan pecivo.
    bila je mala, debela i frčkava; u toj pekari nitko nije imao frčkavu kosu.
    pa si ti sad misli, jel to bilo s nečijih leđa, guzice ili otkudveć, užaaaaaaaas
    neću više
    ne mogu doći do zraka od smjeha
    ajjjjjjjjjjj

  6. #56
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ja se sječam dok sam studirala, okupljale smo se balica nas cura u jednom kafiću i tamošnji mladići su nas ismijavali da kako možemo kupovati pekarske proizvode u obližnjoj pekari, jer da su oni gledali slike kako se tadašnja prodavačica $%&/#$%# sa gosponom pekarom albanskog podrijetla na stolu gdje se mjesi kruh, a što je najžalosnije na slikama su bili u pozadini ti fini mirišljavi pekarski proizvodi, tipa buhtlice, slanci... nije bilo razloga ne vjerovat im jer je nedugo iza toga moja prijateljica u slancu našla dlaku tandrkaču .
    vjerojatno su malo ubijali vrijeme čekajući da se ispeče kruh u 3. smjeni!
    (pitam se od čega samo rade na slancima onu bijelu smjesu sa soli kojom prošaraju slance :? )

  7. #57
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    miha, sto si napravila?

  8. #58
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Svjesna sam da bi me Apricot nakon ovog mogla trajno izopćiti s ovog foruma, a ostale ljubiteljice čokolade i zamrziti , ali moram vam napisati da mi je još uvijek vrlo živo sjećanje kad sam u onoj velikoj čokoladi s lješnjacima pronašla king size crva. Da stvar bude bolja beštija je još bila živa i preda mnom izvodila svoj trbušni ples. Skoro me strefil hertzklopf jer se inače užasavam buba i inih gmizala. Reklamirala sam to proizvođaču koji mi je na kućnu adresu poslao pun paket svojih proizvoda, naravno i tu istu čokoladu (ovaj puta bez crva.) Ali meni to više nije bilo važno jer njihovu čoksu od tada više ne konzumiram.

  9. #59
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja sam jednom ko mala (dok su se jele secerne table) nasla crva u cokoladi s ljesnjacima (ustvari mozda nisam ja, mozda ga nisam ni vidjela, mozda je sestra ili mama, pa ja samo vristala) i nema sanse da bi ja takvu vise pojela

  10. #60
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,415

    Početno

    Reklamirala sam to proizvođaču koji mi je na kućnu adresu poslao pun paket svojih proizvoda, naravno i tu istu čokoladu (ovaj puta bez crva.) Ali meni to više nije bilo važno jer njihovu čoksu od tada više ne konzumiram.
    daj samo reci da se ne radi o Milki :?

  11. #61
    Amelie32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    839

    Početno

    Emily mislim da baš ne bih smjela imenovati proizvođača pa ću samo reći da se radi o renomiranom domaćem proizvođaču.

  12. #62
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    sad sam se sjetila

    ja sam nasla dlaku u marmeladi, tj.dzemu, i to stranom, skupom (mala teglica cca 20 kn)...i bacila sam ju odmah, i nikad ju vise nisam kupila...a dobar je bio

  13. #63
    josie avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,438

    Početno

    kad se već hvalite, ja u dm-u prošle godine kupila reisflocke, fino otvori da ću djetetu smućkati u gablec, a u kutiji milion crvića gmizavaca sa onim tamnim glavicama..
    bah sva sam se naježila!
    naravno da nisam zvala dm niti dobavljača jer sam mahnito šiknula sve kontejner!
    nije se više okusio rižinih pahulja tog proizvođača.

    a slađa je priča da je MM u maloj marmeladi pronašao cijelu pčelu :shock: ,
    sveki je reklamirala jer ja nisam htjela, meni to bilo simpa , pa dobila marmelada za preprodavati.

  14. #64
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    Citiraj Amelie32 prvotno napisa
    živo sjećanje kad sam u onoj velikoj čokoladi s lješnjacima pronašla king size crva. Da stvar bude bolja beštija je još bila živa i preda mnom izvodila svoj trbušni ples. Skoro me strefil hertzklopf jer se inače užasavam buba i inih gmizala.
    fuj, al to očito nije do proizvođača nego do prodavača. ne bi crv toliko poživio

    lijepo od proizvođača što se brinu o ugledu

  15. #65
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    E, jeste me dobro nasmijale . NO, sliku ipak nisam otvarala.
    Inače, pazite kad jedete suhe smokve. Srećom imam običaj rastvoriti suhu smokvu prije nego je pojedem, inače bi i ja bila bogatija za jedno hrustavo iskustvo. Žohar se pružio cijelom sredinom smokve...

  16. #66

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,335

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    miha, sto si napravila?
    takoreći niš ...

    nazvala sanitarnu inspekciju, naišla na 'ne pretjerano zainteresiranog' inspektora koji mi je rekao da je to jako komplicirano (ma, mislim...) i da bi oni prvo morali znati o kojem se pogonu radi da bi vidjeli je li u njihovoj nadležnosti (tj. spada li pod našu županiju) a to, naravno, ne piše na deklaraciji...

    eto, 'mesni toast' i dalje stoji u mom autu i ne znam što dalje...

    da se javim proizvođaču pa počastim kolege kiflicama ?

  17. #67

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    USA
    Postovi
    369

    Početno

    Citiraj bibai prvotno napisa
    Citiraj Romina prvotno napisa
    meni se čini da je to neka druga odvratna bubetina
    I meni.

    Ja sam jednom našla komadić repa u pašteti. Bio je sivi, dlakavi. Štakorski valjda.
    Mislila sam da paštetu više nikad neću okusiti.
    Sada dok je otvaram uvijek malo provjerim nožem, ali ih uredno jedem.
    he he, samo sto je tko zna ciji repic samljeven uredno, pa onda se moze i uredno pojesti!! he he

  18. #68

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    Citiraj miha prvotno napisa
    najnovije:

    zvala udrugu potrošač, pripremite se sad na ovo!!!

    on: - pa nazovite dućan u kojem ste kupili
    ja: - ali to nema veze s njima, žohar je bio upakiran u proizvodu
    on: - pa dajte onda nazovite proizvođača i malo ih upozorite. znate, kazne su od 50 000kn na više, a šteta da to plate jer, znate plaće su male, pa... možda samo da ih malo upozorite...

    eto. dal' da zovem prvo proizvođača ili odmah na sanitarnu?
    Ma zovi sanitarnu bez razmisljanja!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    Miha- poduzmi sve sto ti pada na pamet, ako vec ima s volju ganjat ih , jer zalosno ali takvih slucajeva ima mali milion ,a ljudi se boje poduzati bilo sto ili odustaju jer nailaze na odgovore kao sto si ih i sama dobila!
    Drzim ti fige da uspijes s tom pricom do kraja!

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Već kad pričate o gadostima evo i mog iskustva.

    Mama kupila griz u trgovini i napravila knedlice u juhi. Sjeli mifino za stol, mama nam sipala svakome u tanjur i taman kad sam zgrabila prvu žlicu i krenula prema ustima vidim u juhi mi nešto čudno. Odjednom se na površinu diglo krcato malih crvića sa crnim glavam :shock: U grizu se nisu mogli vidjeti,a kad su se skuhali isplivali su na površinu. Nisam godinama jela juhu sa knedlicama od griza

  21. #71
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Evo curke koje moraju na dijetu a teško im se odreći klope, navalite čitati ovaj topic!!!
    (bljak, ne znam koji me vrag tjerao da ovo sve pročitam)

  22. #72
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Evo curke koje moraju na dijetu a teško im se odreći klope, navalite čitati ovaj topic!!!
    (bljak, ne znam koji me vrag tjerao da ovo sve pročitam)
    Od riječi do riječi se slažem :/

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    108

    Početno

    naši susjedi su u kruhu (isto od velikog proizvođača kruha, tijesta i ostalih sličnih proizvoda) našli ključ od garderobnog ormara! kak je taj dospio unutra...

  24. #74
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ajme, jesam se em nasmijala, em zgrozila... ja sam nedavno u kruhu, ali onom celofanskom što traje duže kao našla riknutu muhu... mislim da se uvukla unutra ili za vrijeme pakiranja ili u trgovini dok je kruhček čekao da se kupi, jer to nije skroz hermetički zatvoreno. bljak.

    a davnih godina sam u kruhu našla iglu.... baš sam fino jela grah i umakala kruh kad ono buuu-igla...

    ništa nisam napravila glede toga svega, eto, događa se... kad živimo s tim bubetinama i koliko god se nešto držalo čisto uvijek se nađe.. mi smo taman sredili stan, ono ništa u stanu, ganc izrenoviran, kad ono najezda žohara... mislila sam da ću umrijeti od njih, ali to je sve bilo zbog renoviranja, lupanja po zgradi nas i par susjeda pa su se oni Uzbunili i izašli na vidjelo. Uzas, ali mrzim ih.

  25. #75
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    e stvaaaaaaaarno, ne znam ni ja, koji je mene vrag natjerao da ovo citam....

  26. #76
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Ne znam kako se nisam prije javila, promaklo mi. Uf stvarno svašta.
    Ja sam na jednom rođendanu uzela suhi kolačić, školjkicu (kupljeno u nekom dućanu), zagrizla i mislim se koji kolač bez okusa, di mu je punjenje? I zagrizem ja još jednom a ono fuuuuuuuuuuuuuuuj okus, zbljunem sve u kantu i vidim kolač ima zeleno punjenje tj. totalno popljesnivilo, uh odmah mi se povraća

  27. #77

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    Evo curke koje moraju na dijetu a teško im se odreći klope, navalite čitati ovaj topic!!!
    (bljak, ne znam koji me vrag tjerao da ovo sve pročitam)
    Vraga. :/ Sve sam redom pročitala, a i dalje imam potrebu složiti si sendvič.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    Evo ja ću podići ovaj topik jer jednostavno moram ovo negdje napisati. Radi se o siru Tilzit, našeg proizvođača, neću napisat kojeg, uglavnom na V......
    Kupim ja u petak popodne 15 dag sira, ženske u Konzumu mi narežu i sve pet. U nedjelju ujutro doručkujemo taj isti sir i damo maloj u hranilici jednu šnitu.. Navečer kad smo čistili kuću, idem ja prebrisat hranilicu i imam kaj vidjet. Na komadiću sira veličine recimo 2 nokta, milijun sitnih crvenih mrava. Meni se život smučio. Sir je letio van kroz vrata, a mravce je muž usisao jer je ionako usisavao. Dakle, cijelu nedjelju večer smo mi rješavali misteriju kako u 3 mjesecu u kući koja nije vidjela doli vulagaris crnog kućnog mrava, na visini od metar na pladnju hranilice se mogu pojavit crveni mravi i to samo tu, nema ih nigdje u kući. Bili su tako sitni da ih je jedva vidjeti. Jedini zaključak je, izlegli su se iz sira. Nije ih bilo ni prije, a niti poslije tog događaja. Zvala sam prizvođača i rekli su da je to nemoguće i da se još nikad tako nešto nije dogodilo, nažalost, jedini dokaz je završio u travi i ja ostala popljuvana. Mislim, kužim da se mogu izleći crvi, ali mravi???

  29. #79
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Imala sam crvene mrave cijelo ljeto posred spavace sobe, na parketu, u radijusu od 30-ak centimetara. Sto god sam im (ili podu) napravila, vratili bi se. U sobi se ne jede.

    Ono sto zelim reci je da sam prilicno sigurna da se mravi nisu izlegli u siru, vec da su dosli odakle god mravi obicno dolaze. Misteriozni su putevi njihovi...

  30. #80

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    372

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa
    Ono sto zelim reci je da sam prilicno sigurna da se mravi nisu izlegli u siru, vec da su dosli odakle god mravi obicno dolaze. Misteriozni su putevi njihovi...
    Da, samo što ih ja nisam imala ni vidjela nikad, nego tu večer i to na pladnju hranilice, nigdje drugdje, nije ih bilo ni na podu, nisu ni hodali po hranilici, bili su samo na tom komadiću sira. I kad smo to maknuli nisu se više nikad nigdje pojavili, onda kako je moguće da su došli izvana baš na taj minijaturni komadić sira i nigdje drugdje u kući ih nije bilo???

  31. #81
    ivy avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,035

    Početno

    uf, koji topic :shock:
    al svejedno se moram pridružiti sa malim crvićima u buco siru...doduše prije par godina...al :/
    i korica kruha natopljena praškom za suđe u koju sam zagrizla (privatna pekara)
    a MM je neki dan dok se zavlačio u policu malog kvartovskog dućana da nađe rižu našao žohija-kapitalca :shock:

  32. #82
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Pa, gdje ima hrane ima i miševa, žohara, mrava, moljaca... ništa neobično.

    Naravno, nije im mjesto u našoj hrani, ali znaju naći svoj put, jer stvarno mislim da je JAKO teško miševe npr. otjerati iz brašna...

  33. #83
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    samba Ne vjerujem da su došli sa sirom. Mali crveni kućni mravi su obično "nevidljivi" dok ne nanjuše nešto što se njima dopada. Ja sam znala naći "klupče" malih crvenih na npr. zaboravljenoj oljupini od salame. Ne bi čovjek mogao povjerovati da ne vidi vlastitim očima :shock: Nakon što uklonim inkriminisani komadić nestanu ko da u zemlju propadnu. Da si ih donijela sa sirom iz prodavnice, sigurno bi našla kojeg smrznutog u fridžu.

    Interesantna stvar sa dotičnima je da ih ama baš nikad nisam našla u kanti za smeće :? ali sam ih redovno nalazila u tanjirićima ispod saksija, čistom vešu i pegli na paru (tu su redovni, muka ih je istjerati).

  34. #84
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj vještičica prvotno napisa
    samba Ne vjerujem da su došli sa sirom. Mali crveni kućni mravi su obično "nevidljivi" dok ne nanjuše nešto što se njima dopada. Ja sam znala naći "klupče" malih crvenih na npr. zaboravljenoj oljupini od salame. Ne bi čovjek mogao povjerovati da ne vidi vlastitim očima :shock: Nakon što uklonim inkriminisani komadić nestanu ko da u zemlju propadnu. Da si ih donijela sa sirom iz prodavnice, sigurno bi našla kojeg smrznutog u fridžu.
    Iz istog razloga ni ja ne vjerujem da imaju neke veze sa sirom. Oni moji podni su vjerojatno nasli nesto u parketu, sto je bilo premalo za mene da vidim i ocistim. S obzirom da u spavacoj sobi ne jedem, moglo je doci na papuci ili tko zna cemu i zavuci se u procijep medju parketima ili sto sve ne. Nakon odredjenog vremena (ribanja, pranja...) mravi se vise nisu vratili (dakle - vjerujem da je nestalo ono sto ih je zanimalo).

  35. #85
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    umirem od smijeha čitajući ovo! Joj, zakon ste!

    Ja sam prije punoo godina našla u paketiću suhih smokava hrpu crva. Tada je bio rat pa sve što sam mogla je vratiti to u trgovinu. Dobila sam drugi paketić smokava i sve 5.

    Druga i treća gadost koju sam vidjela na vlastite oči je u slastičarnici (jednoj od poznatijih). I to oboje u jednom posjetu. Dođemo prijateljica i ja u slastičarnicu- naručimo sladoled i uživamo u njemu. Kad odjednom nešta moja prijateljica zvače i ni njoj nije jasno šta. Posegne u usta i izvadi jedno pola centimetra dug nokat
    Bile smo još klinke pa nas je bilo malo sram se buniti
    I dođemo mi na šank platiti, a ispred nas žena uzima kornet za van. I nismo još ni platile, a žena se vraća i kaže slastičarki: "Oprostite, ja sam tražila vaniliju, a dali ste mi bananu!" A slastičarka na to uzme ljutito kornet i vrati svaku kuglu nazad u posude iz kojih prodaje

    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho

    Ali sve mi to nije uspjelo zgaditi život kao kad sam na pizzi skoro zagrizla u poveliko klupko skuveljanih dlačurina. E tad kad nisam dušu izrigala, neću nikada!
    Btw.-pizza je naručena iz poznate Zg pečenjarnice- pizzerije.

    I za kraj- na dijeti sam i mogu vam reći da su mi ovaj topic i ovo prisjećanje uvelike pomogli da me prođe glad!

  36. #86
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho
    Ja sam mislila da je ovo urbani mit!

  37. #87
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho
    Ja sam mislila da je ovo urbani mit!
    Ja ne znam da li je mit ili ne, ali sam umrla od smijeha, jer sam samu sebe zamislila da začuđeno gledam u slastičara i ne mogu sebi doći...

  38. #88
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    ja sam svojedobno našla u jednom trokutiću topljenog sira zdrobljeno staklo. I to oko pola žličice.
    Srećom sam taj sir mazala na kruh, jer sam u to vrijeme imala naviku napraviti paštu s malo tog sira i vrhnja (studentski dani ) a da sam to radila pitanje da li bih na vrijeme primjetila.

    Ah, čari prehrambene industrije. Na crve i žohare se ja ne gadim previše, bacim proizvod i ne živciram se puno. Ali ovo je zbilja bilo opasno. Naravno, nisam prijavila, u to vrijeme mi je fokus bio na drugim stvarima. Ali trebala sam.

  39. #89

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho
    Ja sam mislila da je ovo urbani mit!
    I ja mislila da je to "mit".

  40. #90

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    585

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho
    Ja sam mislila da je ovo urbani mit!
    I ja mislila da je to "mit".

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    745

    Početno

    Prije nekoliko godina bili smo na konferenciji u jednom istarskom hotelu.
    Zadnja večer: svečani meni i za kraj - torta. Za našim stolom sjedi jedan kolega i usred torte počne nešto vrtiti po ustima ... bed, otkrhnulo mu se pola zuba. Cijela kruna kutnjaka.
    Al vrti on i dalje jezikom i sve mu nešto čudno. I nama, jer je torta bila skroz kremasta, nije mu se zub imao na čemu slomiti.
    Drugo jutro za doručkom nam je rekao da su njegovi zubi svi na broju. :shock:
    Srećom, bio nam je to zadnji obrok tamo.
    Sad se tome smijemo, ali tada nam je bilo :zbljuv

  42. #92
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Citiraj kljucic prvotno napisa
    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Inače, MM ni dan danas ne jede kornete. A sve zbog toga jer je kao 10-godišnji dječak vidio slastičara kako priča sa čovjekom, naslonjen na škrinju i vrhom od korneta čačka uho
    Ja sam mislila da je ovo urbani mit!
    Nisam čula za taj mit, ali MM je to vidio na svoje oči. Kornet više nije u životu pojeo

  43. #93
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    zgadio mi se zivot citajuci sve ovo

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •