Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 828

Tema: njega djeteta nakon godine dana

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno njega djeteta nakon godine dana

    Dali netko ima iskustva kolika je mogućnost da mi komisija odobri ostanak s djetetom radi njezine dijagnoze, tj. mokraćnog refluksa.
    hvala

  2. #2
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Zbilja ti ne znam,al ovisi i preko koga si tražila, preko centra za soc. rad ili hzzo-a.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Tražila sam preko Centra za socijalni rad, dobila sam rješenje i sad čekamo da nas pozovu pred komisiju.

  4. #4
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Dižem temu zbog sl. problema.

    Mi smo vježbači i trebali bi od fizijatrice za 2tj. dobiti na nalazu uputu za produljenje porodiljnog na još 2mj. zbog vježbanja.
    Da li mi netko može pomoći oko toga kamo, kako s tim nalazom da ostvarim tih dodatnih 2mj.?

  5. #5
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Kontaktirati svoj lokalni Centar za socijalnu skrb (CZSS), tražiti socijalnog radnika kojemu pripadaš, od njega dobiješ formular koji onda nosiš kod djetetovog pedijatra.

    Sa tim popunjenim formularom i liječničkom dokumentacijom, djetetovim dokumentima (pitati kojim točno), i potvrdom da su oba roditelja u radnom odnosu ponovo u CZSS, predati papire i onda čekati komisiju.

    Komisija te pozove, sastoji se od psihologa, socijalnog radnika i pedijatra, pregledaju dijete i donesu odluku. Cijeli postupak je prilično dugotrajan.

    Naknada iznosi 2.000 kn + dječji doplatak 833 kn.

    Btw. to se ne zove produljenje porodiljnog nego dopust za njegu djeteta sa poteškoćama u razvoju, i ne možeš ga dobiti na 2 mjeseca tj. ne tražiš ga na neki rok, nego komisija odlučuje koliki ćeš dopust dobiti. No, uvijek ga naravno možeš prekinuti ranije, a možeš se i vratiti na njega, raditi pola radnog vremena, tata i mama se mogu izmjenjivati na dopustu itd.

  6. #6

    Početno

    Prijateljica je uspjela izboriti polovicu radnog vremena za vježbe vida preko Centra,više nije išlo. Najprije vam treba prijedlog vašeg pedijatra, a ne škodi ako je još koji doktor preporučio isto. Kopirajte svu dokumentaciju koju imate i priložite, a u kratkom vrmenu će vam soc. radnici doći doma. Zatim slijedi standardni postupak:pedijatar,defektolog i psiholog,nalaz i mišljenje komisije,rješenje. Obično daju na godinu dana,zatim se komisija ponavlja. Usput pitajte imate li pravo na neki oblik dječjeg doplatka.

  7. #7

    Početno

    Mima,kaj je to 2.000,00 kn? Osobna invalidnina? Mi dobivamo 1.000,00!

  8. #8
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    2.000 kuna je naknada koju primaš od HZZO-a za vrijeme dopusta.
    833 kn je tzv uvećani dječji doplatak na koji dijete ima pravo bez obzira na primanja.
    Na invalidninu dijete ima pravo ako dobije neki član - mi to nismo imali.

  9. #9

    Početno

    Pardon,sjetih se...naknada plaće!! Već sam zaboravila da radim, toliko sam dugo doma....

  10. #10

    Početno

    Dobar nam je tajming...skoro u sekundu!

  11. #11
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Kontaktirati svoj lokalni Centar za socijalnu skrb (CZSS), tražiti socijalnog radnika kojemu pripadaš, od njega dobiješ formular koji onda nosiš kod djetetovog pedijatra.

    Sa tim popunjenim formularom i liječničkom dokumentacijom, djetetovim dokumentima (pitati kojim točno), i potvrdom da su oba roditelja u radnom odnosu ponovo u CZSS, predati papire i onda čekati komisiju.

    Komisija te pozove, sastoji se od psihologa, socijalnog radnika i pedijatra, pregledaju dijete i donesu odluku. Cijeli postupak je prilično dugotrajan.

    Naknada iznosi 2.000 kn + dječji doplatak 833 kn.

    Btw. to se ne zove produljenje porodiljnog nego dopust za njegu djeteta sa poteškoćama u razvoju, i ne možeš ga dobiti na 2 mjeseca tj. ne tražiš ga na neki rok, nego komisija odlučuje koliki ćeš dopust dobiti. No, uvijek ga naravno možeš prekinuti ranije, a možeš se i vratiti na njega, raditi pola radnog vremena, tata i mama se mogu izmjenjivati na dopustu itd.
    :shock:
    Pa to je totalni komplikando.
    Mislila sam da to ide preko hzzo-a. uf

  12. #12
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Hm, možda ima i nešto preko HZZO-a, nisam sigurna.
    Čini mi se kao da mi je to netko nekad spomenuo, ali ne sjećam se točno.

  13. #13
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma ja mislim da ima i preko hzzo-a, zara je bila vježbačica jako dugo, i razmišljali smo o tom "produženom porodiljnom" te se raspitali (to je bilo 2004. godine). ne sjećam se detalja, ali znam da nije imalo veze s CSZ-om, nego s HZZO-om i bilo je puno puno jednostavnije (mislim da mi je trebala samo potvrda od pedijatra i povijest bolesti od fizijatra).

  14. #14
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam željela samo produžiti porodiljni kako bismo mogli i dalje dovoljno vježbati, nisam htjela tražiti nikakvi dječji doplatak niti invalidninu, možda je u tome stvar?

    btw, radilo se o hipotoniji i hiperelasticitetu zglobova, propuzala je tek oko godine dana, a prohodala tek s 20 mjeseci

  15. #15
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Lutonjice, znaš li možda nekoga tko je uzeo "produženi porodiljni-ako se to tak zove" preko hzzo-a?
    Koga god pitam (pedica, moja dr.) vidim da nema pojima.

    Kod nas se radi o samo 2-2.5mj. koja bi nam bila potrebna za produženje, pa ak postoji mogućnost jednostavnijeg puta do toga od ovog preko CZSS, to bi bilo super.

    Ja sam planirala uzet neplaćeno, no poslodavac nije oduševljen sa tom opcijom, a ova sa produženjem mu je prihvatljiva.

  16. #16
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    čuj, ako ćeš negdje naći nekoga, tu ćeš ga naći.
    osobno ne znam nikoga, a mi smo bili odustali od te opcije.
    zašto direktno ne nazoveš svoj hzzo? mene su uputili u najbliži ured hzzo-a po mjestu stanovanja, kad sam se za to raspitivala

  17. #17
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    iki, a jesi bila direkto u hzzo-u i tamo se raspitala

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Mi smo išli preko Centra za socijalni rad, ali rekla je pedijatrica da se to može dobiti samo uz preporuku specijaliste(za bolest od koje dijete već boluje).[/b]

  19. #19
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja mislim da ćemo i mi kao Zara, još dugo pohodoti Goljak i vježbati pa se nadam da ćemo moći dobiti to "produljenje".

  20. #20
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Mi smo išli preko Centra za socijalni rad, ali rekla je pedijatrica da se to može dobiti samo uz preporuku specijaliste(za bolest od koje dijete već boluje).[/b]
    Idemo kod fizijatrice za 2tj. , rekla je da će nam napisati preporuku za produljenje.

    A u hzzo ću zvat, samo što me za sve uvijek otpile nabrzaka i daju mi napol informacije, pa sam htjela tu pitat ak je netko to prošao da znam koje su nam mogućnosti, prava, papiorologija i sl.
    A i neznam točno kaj tražim, jel to bolovanje ili je produljenje, uglavnom ako je netko imao sl. situaciju... javi se pliiiiizz

  21. #21
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    iki, možeš pitati na podforumu Grupe potpore na forumu Mame i bebe.
    Možda tamo netko zna. Koliko se ja mutno sjećam, a netko je tamo pisao nešto o tome, preko HZZO-a se mogao dobiti samo rad na pola radnog vremena, i naknada je bila jako niska.

  22. #22
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Kontaktirati svoj lokalni Centar za socijalnu skrb (CZSS), tražiti socijalnog radnika kojemu pripadaš, od njega dobiješ formular koji onda nosiš kod djetetovog pedijatra.

    Sa tim popunjenim formularom i liječničkom dokumentacijom, djetetovim dokumentima (pitati kojim točno), i potvrdom da su oba roditelja u radnom odnosu ponovo u CZSS, predati papire i onda čekati komisiju.

    Komisija te pozove, sastoji se od psihologa, socijalnog radnika i pedijatra, pregledaju dijete i donesu odluku. Cijeli postupak je prilično dugotrajan.

    Naknada iznosi 2.000 kn + dječji doplatak 833 kn.

    Btw. to se ne zove produljenje porodiljnog nego dopust za njegu djeteta sa poteškoćama u razvoju, i ne možeš ga dobiti na 2 mjeseca tj. ne tražiš ga na neki rok, nego komisija odlučuje koliki ćeš dopust dobiti. No, uvijek ga naravno možeš prekinuti ranije, a možeš se i vratiti na njega, raditi pola radnog vremena, tata i mama se mogu izmjenjivati na dopustu itd.
    Iki, evo ja sam danas pitala frendicu čiji je mali imao dijagnozu hipoton (sad je star 22 mjeseca). Mima ti je sve napisala. Nije to baš tako komplicirano kako ti se čini, sad dok čitaš. Ona je za dijete koje je sjedilo od 7 mjeseca, ali nije puzalo i dizalo se na noge do godine dana, dobila produženje za cijelu godinu. I oni su bili vježbači na Goljaku.
    Uglavnom savjetovala je da kreneš odmah u proceduru jer to traje oko mjesec dana, dok se sve sredi. Znači prvo moraš saznati koji je tvoj Centar za socijalnu skrb, prema mjestu stanovanja i tamo potražiti referenta za djecu s posebnim potrebama. Oni bi te tamo trebali dalje uputiti u cijeli postupak.

  23. #23
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Hvala cure.
    Sad znam kako to ide preko CZSS.
    A ako je netko išao preko HZZO-a molila bi da napiše, pa ću vidjet šta ću.
    Javim se i kad sama saznam nešto više.
    Grrr, zar to nebi naši dr. trebali znati i savjetovati nas.

  24. #24
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj iki prvotno napisa
    Grrr, zar to nebi naši dr. trebali znati i savjetovati nas.
    Frendica mi rekla da niti njena pedica nije ništa znala o tome, odnosno bolje rečeno nije željela znati. Ista ti je stvar sa dječjim u ovakvim slučajevima, neće te nitko uputiti da imaš pravo na njega.

  25. #25
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    iki, imam ideju!

    pošalji mail glasnogovornici HZZO-a i pitaj ju za tu mogućnost.
    Ja sam joj pisala dva puta, i stvarno mi je promptni i točno odgovorila.

    Adresu imaš na stranicama HZZO-a.

  26. #26
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mima jel se zezaš il ozbiljno?
    Nekak mi je nevjerojatno da ti ona hoće reć koja su ti prava i mogućnosti (s obzirom da od njih ide novac) a pedijatri i doktori da šute.

  27. #27
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa nemoj biti paranoična, normano da će ti glasnogovornica HZZO-a reći koja su ti prava. Tvoja doktorica vjerojatno stvarno nema pojma o tome, moja npr. nije znala da se porodiljni može produžiti ako se dijete prerano rodilo.
    Ne znam kamo idete fizijatru, ako na Goljak, vjerojatno će ti onda i fizijatar znati reći nešto o tome.

  28. #28
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Kad sam se ja raspitivala (ljeto 2005) da li da idem preko CZSC ili HZZO-a,ispalo je financijski bolje preko centra.Hzzo uglavnom odobrava sve zahtjeve,ali kod centra je malo teže ostvarit.Mislim da je preko HZZO-a bilo a bih dobivala 1600 kn,a preko centra 2000kn + naravno onaj dječji doplatak 833 kn.
    Ja sam na kraju tražila skraćeno radno vrijeme reko centra, i od njih imam nadoknadu do pune plaće i firma mi pola isplaćuje.Zahtjev sam tad predala na ljeto,a rješenje dobila u 12 mjesecu, i odobrili su mi srv na godinu dana.Sad sam opet dobila produžetak na još godinu dana,ali ću ga stavit u stanje mirovanja jer idem na novi porodiljni.
    Isto tako dječji ne dobivaš od kad imaš pravo,već od kad ti oni odobre.Moraš predat rješenje koje dobiješ (ovisi preko koga ćeš ostvarivat pravo),zahtjev i još neke papire,pa kad oni obrade od tada ga dobiješ,što je žalosno jer imamo pravo na dječji od kad ostvar,imo pravo ili na produženi porodiljni ili srv,a zakonski rok njima je 3 mjeseca da obrade sve zahtjeve.Tako ja nisam dobila neke isplate dječjeg.
    I ja savjetujem da kreneš što ranije u potjeru s papirima,da kopiraš svu dokumentaciju,svakako ti treba fizijatar napisat preporuku.
    Sretano!

  29. #29
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa
    Hzzo uglavnom odobrava sve zahtjeve,ali kod centra je malo teže !
    Stella hvala na odgovoru.
    Ovo mi je bitna informacija da HZZO odobrava zahtjeve, jer kod nas nema velikih problema al dovoljno da imamo potrebu za još par mjeseci porodiljnog, a i poslodavac je prihvatio tu opciju kao najbolju.

    Cure javite se ak ima koja da je baš išla preko HZZO-a, pa da konkretno zna kako kod njih ide procedura i koliko se čeka.
    Imam još 2tj. do kontrole kod fizijatrice pa da se do tad pripremim i nakon nje odmah krenem u akciju (valjda ću uspjet u mjesec dana).
    Hvala

  30. #30
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Preko HZZO-a možeš samo pola radnog vremena, imaš pravilnik o tome na njihovim stranicama.

  31. #31
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa
    Preko HZZO-a možeš samo pola radnog vremena, imaš pravilnik o tome na njihovim stranicama.
    Eto ja poslal mail glasnogovornici u nadi da će mi odgovoriti kako ipak mogu preko njih do ta 2,3mj. produženog porodiljnog ili kak se već zove.
    Mislim da preko CZSS nemam šanse u mjesec dana sve obaviti.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Nema šanse da se preko centra za soc. rad obavi za mjesec dana, barem mislim da je tako.
    Mi dulje čekamo.

  33. #33
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nema nikakve šanse, mislim da treba minimalno dva-tri mjeseca.

    No, radi onih kojima će trebati, samo da se zna -- ovaj dopust se ne mora nastavljati na porodiljni, tj, vi se normalno možete vratiti raditi (ili biti na bolovanju) i onda otići na dopust za njegu.

  34. #34
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mima, pitanje:
    dopust za njegu kreće od dana kad je donjeto rješenje? ili?

  35. #35
    emmi

    Početno

    Rodila sam 04.05.06. nedonošeno dijete od 1 i 200 g. Trudnoća se morala prekinuti jer dijete nije dobivalo dovoljno kisika i hrane (loši protoci). Mjesec dana je bila u inkubatoru i nakon što smo došli kući krenuli smo s njom na vježbe na Goljak. Ima dijagnozu visoko neurorizično dijete. Obavljali smo razne preglede, UZV mozga, snimanje EEG-a, snimanje evociranih potencijala. Uglavnom stalno smo na Goljaku. Tek se s osam mjeseci počela okretati. Zanima me dali uopće imam šanse dobiti od CZSS produljeni porodiljni. Naime ne čeka me posao.

  36. #36
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    emmi - nemaš. Oba roditelja moraju biti zaposlena. Ali vrlo vjerojatno imaš pravo na doplatak i ev. invalidninu?

    iki - od dana kad je rješenje pravomoćno, a to je 15 dana od donošenja rješenja. Ima i neka fora da firma kaže da se neće žaliti pa tih 15 dana otpadaju. Minnie je pisala o tome.

  37. #37
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    emmi - nemaš. Oba roditelja moraju biti zaposlena. Ali vrlo vjerojatno imaš pravo na doplatak i ev. invalidninu?

    iki - od dana kad je rješenje pravomoćno, a to je 15 dana od donošenja rješenja. Ima i neka fora da firma kaže da se neće žaliti pa tih 15 dana otpadaju. Minnie je pisala o tome.

  38. #38
    emmi

    Početno

    Ja jesam zaposlena, samo sam na porodiljnom, ali ćim mi porodiljni istekne ja sam bez posla. Radila sam u vrtiću na zamjeni, pa se žena koju sam mjenjala vratila s bolovanja i bila sam prisiljena naći neko radno mjesto te sam si uplačivala doprinose jer sam bila trudna i trebala sam raditi 6. mjeseci zbog porodiljnog. Još se uvijek vodim kao zaposlena.

  39. #39
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Kad predaješ papire na CZSS moraš donijeti potvrdu o stalnom zaposlenju za oba roditelja, a dužan si Centru prijaviti i svaku promjenu .. tako da ne znam kako bi se tvoja situacija rješavala.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Samo da se pohvalim, komisija nam je odobrila zahtjev za produljenjem.

  41. #41
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Drago mi je da si uspjela.

  42. #42
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Samo da se pohvalim, komisija nam je odobrila zahtjev za produljenjem.
    Suuupeeer!
    Koliko ste čekali odgovor?


    Ja sam dobila odgovor od HZZO-a i da, uputili su me na CZSS.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Bili smo na komisiji 22.1., čekali odgovor točno 2 tjedna, ali još uvijek nemamo konačno rješenje. Imam samo rješenje liječničke komisije, na temelju kojeg se za par dana napiše konačno rješenje, a onda se na pravomoćnost rješenja čeka 15 dana...
    Birokracija...

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Imate još vremena, jer vidim da ti je bebica rođena tek u 4. mjesecu.

  45. #45
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Imate još vremena, jer vidim da ti je bebica rođena tek u 4. mjesecu.
    Joj sad si mi malo ulila nadu, možda ipak stignemo,oko 15-tog krećemo u akciju.
    Jel se sjećaš kojeg ste datuma podnjeli zamolbu?
    I gdje? Možda smo isti dio grada .

  46. #46
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Citiraj dinosaur prvotno napisa
    Imate još vremena, jer vidim da ti je bebica rođena tek u 4. mjesecu.
    Joj sad si mi malo ulila nadu, možda ipak stignemo,oko 15-tog krećemo u akciju.
    Jel se sjećaš kojeg ste datuma podnjeli zamolbu?
    I gdje? Možda smo isti dio grada .

  47. #47
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Da javim, dobila sam odgovor od glasnogovornice (Mima hvala kaj si me uputila na nju), dakle direktno preko HZZO-a može se dobiti samo pola radnog vremena.
    Uputila me na CZSS i napisala koje sve vrste bolovanja mogu dobiti na dijete.


    Dinosaur, Mima, gdje se podiže/traži potvrda da su roditelji zaposleni?

  48. #48
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Stella, kako će ti obračunavati porodiljnu naknadu?

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Iki, pa ziher imate vremena, i nade
    A molbu smo podnijeli sigurno tek nakon 15.12., jer smo tad bili kod dr. Cvitković na kontroli, i ona nam je napisala preporuku.
    Inače soc. radnica je došla k nama doma na razgovor par dana nakon Nove godine, a na komisiju smo bile pozvane 22.1., mada su nas na komisiju malo pogurali, jer mi je već bila frka oko povratka na posao.
    Puno sreće.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Mislim da sam potvrdu o radnom odnosu dobila u firmi, a isto tako i suprug; a molbu smo podnijeli u Centar za soc. skrb na Trnju.

Stranica 1 od 17 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •