Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 226

Tema: UN dijeta - 4. dio

  1. #1
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Pomiluj živce čokoladom i sutra u borbu

  2. #2
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    sad ću ja kao padobranac, možda ste i pričale o tome, ali nemam vremena čitati 8 stranica
    da li UN i dojenje mogu zajedno

  3. #3
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Zaboravila sam napisat za knjigu,meni je puna kontradiktornosti i to toliko puna kontradiktronosti da je više neću ni otvarat.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    ja bih molila da mi netko napiše jelovnik bar za prvih mjesec dana...nadam se da ne tražim previše

  5. #5
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Romina ja sam ovo jela cijelo vrijeme dijete:

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    meni je sutra prvi dan :D

    odlučila sam se na novi ciklus,pa šta Bog dragi da

    Ne znam kako je kod vas, ali ja sam (što je dijeta duže odmicala) bila sve fanatičnija za vrijeme UH dana
    ja sam znala otić na drugi kraj grada po kolače

    Prošli turnus(tj. pola turnusa) am jela sljedeće, pa ću se tako hranit i ovaj ciklus:

    1.dan:
    2 narandže
    supa sa piletinom i mrkvom
    šolja procjeđene supe
    zdjelica mladog sira i jogurta

    2.dan:
    2 jabuke
    1 tanjir graška sa puno mrkve
    2 šolje čaja od mente

    3.dan:
    1 grejpfruit
    1 tanjir pilava(paste) sa sao malo začinskog bilja(ja sam koristila onu sa jajima)
    2-3 kolača(sladoled "King"-to mi najviše godi i najbolje umiri nerve )
    2 čaše mineralne vode


    4.dan

    2 narandže
    kompot od bobičastog voća
    1 banana
    2 šolje čaja za čišćenje organizma

    dobro mi je bilo , pa vidjet ćemo kako će biti dalje

    sad ću uzimat redovno i kalcij sa vitmainom C(tako mi je rekla dokica)

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    AgRaM
    Postovi
    2,692

    Početno

    LJUBIM TE

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    Curke, ubacujem se.. evo na Z1 emisija tj prilog o štetnosti Un dijete, pa pogledajte

  8. #8
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pogledaj ti pa nam napiši

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    meni je mama rekla,a brijem da je u pravu ,da je moja debljina

    psihosomatskog porijekla,da se razumijemo jedam ja tj jela sam ,ali ne

    toliko da bih bila toliko oversized,zapravo s tim debljanjem sam si stavila

    oklop i proširila svoj osobni prostor....kao odgovor na sresore iz okoline,a fala Boguima ih za izvoz

    ona sad npr izgleda super jer si je posložila neko kotačiće u glavi,a jede jednako kao i prije 15-20 godina kad je bila pozamašna....


    no ja se držim neke light verzije ove dijete,tako da ću vidjeti što će biti za 2,5 mjeseca

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    311

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    pogledaj ti pa nam napiši
    a evo, kasno sam skužila, već gotovo, al sam samo čula da su gosti bili iz www.nutrivita.hr i spominjali popularnost UN dijete al da se nigdie ne spominje autor te dijete (za razliku od prijašnjih popularnih dijeta) jer je za organizam štetno takvo naglo uskraćivanje namirnica.
    Pretpostavljam da su propagirali da se svaki dan treba jest voće, povrće, ugljikohidrati, bjelančevine umjereno, uz fizičku aktivnost, i naravno, njihovo savjetovanje

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    62

    Početno d

    pitanjce jedno da li je tko jeo pomfrit sa kečapom drugi dan??ili mora biti isključivo kuhani?

  12. #12
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Za drugi dan piše:"Možete jesti grah, grašak, soju, leću, slanutak, rižu ili KRUMPIR, sve to SAMO KUHANO ILI PIRJANO uz što manju količinu masnoće". Mislim da se pomfrit u to nikako ne uklapa.

  13. #13
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    a pogotovo NE kečap!

  14. #14

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    Pozdrav svima,

    evo me nazad među vas... čitam vas ja redovito, ali nažalost zadnjih dana obzirom na moje zdravstveno stanje nemam baš snage puno sjediti za kompom..
    ja se i dalje mučim određivanjem moje dijagnoze, ali vratila sam se na dijetu i evo od nastavka je prošlo 13 dana, skinula sam još 2,5 kg, i ide pomalo. Malo jesam već zasićena, ali se trudim, ne želim kršiti jer ništa od toga. Inače u konzultacijama sa silnim doktorima koje posjećujem zadnjih mjesec dana, niti jedan mi nije rekao da je način prehrane koju trenutno uobičajavam neispravan, naprotiv.
    meni je to dodatna potvrda da je ova dijeta ipak jedna od zdravijih.
    drago mi je da vidim da su i moje stare UN_ovice i dalje ovdje. naročito White musk.. samo naprijed draga...
    pozdrav svima od puppe.

  15. #15
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    puppa

  16. #16
    Mrki avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    148

    Početno

    Žene upomoć!
    Danas mi je UH dan pa da vas pitam šta je to dervek pica i zu-zu.
    Zahvaljujem.

  17. #17
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    zu-zu je heljda.

  18. #18
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    8 dana: -2,5 kg :D

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima
    nova sam ovdje, ali vas pratim neko vrijeme...
    Krenula sam na un dijetu i stala (no ne želim vas demotivirati) jer sam čula da je užasno nezdrava, a sad vidim da je pola Hrvatske na toj dijeti. Spremam se opet. Upravo sam poslala e-mail na nutrivitu pa ću vidjeti što će mi odgovoriti. Ja sam svoje kg (a ima ih) sakupila nakon trudnoće dok sam dojila (i još se uvijek tako mazimo prije spavanja, a malena ima dvije god) pa su mi svi govorili kako moram fino papati. I papala sam... a sad patim... Trenutno sam na svojoj dijeti, tj. jedem sve, ali u manjim količinama i za sada se osjećam lagano kao perce.... i gladno ...

  20. #20
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Bubica prvotno napisa
    8 dana: -2,5 kg :D

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    samo jedno pitanje. Pocela sam piti kavu jer sam do podne ko zombi, a kava bez secera je bljak nad bljakovima. Sta mislite mogu li ju zasladiti grozdjanim secerom?

  22. #22
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    apricot, razmišljala sam o tebi i skontala da ženi koja je tako dobro izgleda kao ti( BEZ POGOVORA MOLIM!) stvarno ne treba ova dijeta.
    Ti idi na dijetu-slatko svaki drugi dan, a ovo ostavi onima koji su izgubili good shape.
    Moja rodica ima istu liniju i isti problem k'o ti i ona je to riješila tako da jede slatko svaki drugi dan i pojačala tjelovježbu.

    Nije pametovanje, samo mišljenje

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    62

    Početno d

    btw.piše da se smije ketchap drugi dan....

  24. #24
    nana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    529

    Početno

    meni je danas drugi dan, jela sam krumpir salatu, ali bez luka, samo malo ulja i malo malo soli...........tako ću i navečer večerati, veselim se sutrašnjem danu, neznam zakaj, valjda zbog tijesta .

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Evo i mene Neznam bili se smijala i plakala.

    Dakle izgledam kao oni mali nilski konjici iz onog crtanog sa baletnim haljinicama. Ne da sam ga pretjerala vec sam totalni debil kad dodje do jela. Po danu nista nejedem a navece kad djeca zaspu ko rupa bez dna.

    Prije djece imala sam 60kg na 170 i to mi je bilo ok. Poslije Annabel mi je uzelo duze da skinem jer sam se udebljala 30kg u trudnoci ali sam skinula do 67 sa 90 i bila zadovoljna.

    Noah sam otisla roditi sa 90 i vrlo malo izgubila.

    U ljeto 2005 imala sam oko 75 kg a ljeto 2006 85 kg a danas skoro 90

    Pratim vas vec dugo i sad sam odlucila da je to to i krecem tj krenula sam danas.

    Pitanja:

    Dorucak:

    Jel mora u paru ili moze jedna jabuka?(mrzim dorucak)

    Kava:

    Nemogu bez mlijeka a moram je popit inace oce glava da otpadne. Jel moze s malo nemasnog mlijeka?

    Koje je voce najbolje za dorucak? jel mogu recimo jagode i borovnije?

    Ostalo zasad kuzim a sta mi nebude jasno budem pitala.


    Ja bi bila zadovoljna i s gubitkom 20 KG tj da dodjem do 70. Probacu da se bas rigorozno pridrzavam a jedino sto me smeta je to sto idemo na put u februaru na 5 dana i u martu na 8 dana ali neceka mi se vise.


    Jel me primate

  26. #26
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    Citiraj Natasa30 prvotno napisa
    Evo i mene Neznam bili se smijala i plakala.

    Dakle izgledam kao oni mali nilski konjici iz onog crtanog sa baletnim haljinicama. Ne da sam ga pretjerala vec sam totalni debil kad dodje do jela. Po danu nista nejedem a navece kad djeca zaspu ko rupa bez dna.

    Prije djece imala sam 60kg na 170 i to mi je bilo ok. Poslije Annabel mi je uzelo duze da skinem jer sam se udebljala 30kg u trudnoci ali sam skinula do 67 sa 90 i bila zadovoljna.

    Noah sam otisla roditi sa 90 i vrlo malo izgubila.

    U ljeto 2005 imala sam oko 75 kg a ljeto 2006 85 kg a danas skoro 90

    Pratim vas vec dugo i sad sam odlucila da je to to i krecem tj krenula sam danas.

    Pitanja:

    Dorucak:

    Jel mora u paru ili moze jedna jabuka?(mrzim dorucak)

    Kava:

    Nemogu bez mlijeka a moram je popit inace oce glava da otpadne. Jel moze s malo nemasnog mlijeka?

    Koje je voce najbolje za dorucak? jel mogu recimo jagode i borovnije?

    Ostalo zasad kuzim a sta mi nebude jasno budem pitala.


    Ja bi bila zadovoljna i s gubitkom 20 KG tj da dodjem do 70. Probacu da se bas rigorozno pridrzavam a jedino sto me smeta je to sto idemo na put u februaru na 5 dana i u martu na 8 dana ali neceka mi se vise.


    Jel me primate

    naravno, zemljakinjo moja draga

    Evo sad odgovori na pitanja:
    1.Ne mora!
    Ako je voćka veća, onda pojedeš jednu
    Jagode, maline, borovnice mogu(1-2 šake za doručak)
    osim toga: jabuke i citrusno voće.

    2.Kafa:je dozvoljena,a mlieko možeš samo u proteinskom danu, pa ako si odlučila da se striktno držiš onda, ćeš 2.3.i 4. dan morati se odreći mlijeka :/

    Ostalo, kao što si već rekla:tu smo-pitaj!
    Mislim da ćemo se još dugo družit

    Želim ti puno uspjeha!

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    WM, Hvala

    Sad jos jedno pitanje. Tri snicle? Kolike snicle? Jel zna neko koliko u gramima?

  28. #28
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    negdje je pisalo ca 100g po šnicli, ali ne znam gdje

  29. #29
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    ja sam ti jela (gotovo)cijelo vrijeme jedno te isto(pisala sam gore Romini),a jednom sam jela ( u prot.danu) Mujine ćavape (maksuzija iz BL)

  30. #30
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    S tim da jedeš dvije za ručak a jednu za večeru.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    ja sam ti jela (gotovo)cijelo vrijeme jedno te isto(pisala sam gore Romini),a jednom sam jela ( u prot.danu) Mujine ćavape (maksuzija iz BL)
    Ajme Nepricaj mi o Mujinim cevapima

  32. #32

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Odoh jesti svoj rucak. Junece snicle, zelena salata sa svjezim krastavcima i malo mladog luka i nasjekla korijandera unutra, malo posolila i limun a za popit juhu kupila bistru govedju da popijem jer mi se nije dalo praviti.

  33. #33
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    možeš si uvijek uz meso napravit neko varivo od povrća( ima dobar efekat-zasiti)

  34. #34

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    678

    Početno

    Evo me, cure, sa vama! Dakle, danas je prvi dan! Mislila sam da će mi kava sa šećerom i mlijekom nedostajati, jer sam dugogodišnji ovisnik, međutim, tek sam na poslu popila malu šalicu crne (danas sam mogla i sa mlijekom, ali hoću se naviknuti), nezaslađene i uopće me ne boli glava, niti mi se dešava ono što sam prije mislila da će mi se desiti ako ju ne popijem u ogromnim količinama. Ali se nalijevam čajem iako sam bila jedna od onih "čaj - isključivo za bolest".
    Gladna? Ne znam, ne bih rekla, više sam nekako željna nečeg prženog.....Moje loše i dugogodišnje prehrammbene navike sad su na teškoj kušnji. Dršte mi fige!

  35. #35
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    držiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmm :D

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    S obzirom da ja nikad nista nisam jela po danu i ovo mi bi totalno zasitno.Ja sam slatkoljubac. To ce biti najveci izazov za navece.

    Mislim da cu veceru probati jesti oko 6h pa da me drzi.

    Bomballurina i ja sam danas zapocela.

    WM, koliko si izgubila do sada i za koliko vremena?

  37. #37
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    17 kg za dva mjeseca(ali sam imala pauzicu zbog bolesti, 3-4 dana)

    Ja sam "stara garda" Un-dijete, možeš pročitat na topicima o UN dijeti(od 1-4 dijela)baš sam precizno sve pričala i raportirala.

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Masala :D

    Ma citala sam sve. Svaka cast.

  39. #39
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    samo iskreno mislim da me ova pauza zbog bolesti zeznula i ne ide mi kao prije
    Puno mi teže , fizički, pada.
    Zbog toga sam odlučila da ću na -20 napravit cut i pokušat 3 mjeseca "čuvat" tu kilažu, a za dalje ćemo vidjet nakon ta tri mjeseca.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    evo i mene drage moje UN-ovice...
    "stara garda" kako kaže naša predvodnica..
    i ja sam imala jednu dužu pauzu, nekih 10 dana.. u tom periodu sam dobila jednu kilu, ali radilo se o Božiću, Novoj godini.. a osim toga kako sam imala ozbiljnih problema sa jetrom, imunitetom, leukocitima... morala sam pojačati prehranu crvenim mesom i tako te stvari..
    od 2.1. sam opet nastavila. kg idu dolje,ali dosta sporijim tempom.. naravno onu kilu više sam skinula u 3 dana, ali dalje..... i volja tu i tamo postane klimava.. no odlučila sam do kraja prvog mjeseca (tada bi da sam bila stalno na dijeti bilo 90 dana..) pa ćemo vidjeti kako i što dalje..
    danas mi je bio voćni dan.. i cijeli dan sam odlučila samo piti. Tj. pijem voćni sok bez šećera, popila sam 3 dcl.. i naravno puno vode.. i začudo nisam gladna, a dan je skoro gotov... ovo mi je kao neka promjena, jer mi voće već na nos izlazi..
    ali evo za vas koje ste tek počele.. jedan fini recept za voćni dan..

    dakle:
    jednu jabuku ogulite, narežete na ploške u stavite kuhati kao za kompot, s time da u vodu dodate malo cimeta...
    kad je skuhano, posložite u srednju zdjelu na dno, posebno izmiksate jednu bananu, onako kašatu je razmažete po jabukama koje moraju biti još tople, i na kraju pospete po vrhu s šakom mljevenih, preprženih badema...
    jako je fino, toplo je , i kad to stavite u tanjur imate osjećaj da jedete "pravi ručak"..
    eto moj mali doprinos...
    dobar tek svima, i samo hrabro naprijed..

  41. #41
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    puppa, fali li tebi ona "naša" atmosfera i toplina, pa čak i prijateljstva koja su se izrodila iz one "naše grupe?
    Meni jako

    Evo i od mene jedan recpt za voćni dan
    Izrezati u jednu zdjelu:
    1 bananu
    1jabuku
    2narandže
    1 grejp
    1 ananas

    sve promješati, pa dodati 3 kašike mljevenih(grubo) oraha, dodati dvije kašike marmelade od jagoda(bez šećera) i volila

  42. #42

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    da fali?!?!? da samo znaš koliko.. ona pozitivna atmosfera, pa međusobno bodrenje... to je bila fantastična moralna podrška... i meni je puno značilo.. svaki dan razmjenjivanje podataka, kilaže... Naravno i sve nove curke su "naše", da se nitko ne uvrijedi.. , ali fale mi one stare...

    btw.
    recept fino "miriši"...

  43. #43
    white_musk avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,838

    Početno

    naravno da sui nove cure naše, ali ono je bio sklop gdje su se poklopili:karakteri, problemi,potrebe, navike(kao da nas je neko birao )
    J asam prvo ujutro tračala da vidim jel se koja od vas javila.
    P a sjećaš se našeg veselja za Angelininu bebu
    pa karlov roćkas
    pa fige za naše boleštine
    pa bodrenje kad neko hoće da odustane
    ma uvijek ću to pamtiti

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zapresic
    Postovi
    768

    Početno

    cure kad vas citam zao mi je sto vam se nisam prije pridruzila. Recepti za vocni dan vam zvuce super. Zapravo meni sad sve zvuci super jer mi je danas prvi vocni dan i umirem od gladi. Mislim da cu u krevet za koju minutu inace se bojim da cu posustat.
    kako ste vi uspjelave kuhati, hraniti djecu, mirisati sva ta fina jela :/
    Ja sam danas bacila toliko Andreinih ostataka da nisam mogla vjerovat. Prije dijete je sve sto bi njoj ostalo zavrsavalo u meni 8)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    jooooj.. skroz si me raznježila... uh...
    ... a moje obećanje da ti šaljem digitalnu vagu... , a opisivanje onog opsanja svako jutro kako bi pronašle najbolju poziciju... , stvarno su me preplavile emocije..
    i meni je svako jutro bilo zakon, čim stignem na posao malo škicnuti da vidim gdje je tko, kome treba potpora, tko je što jeo... onda si napunim baterije vašim dobrim vibrama, i lakše odradim dan...
    predivno iskustvo...

  46. #46

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    118

    Početno

    ivonna
    dobro nam došla... voćni dan.. znači da si tri već uspješno odradila.. bravo.. :D na početku je najteže, ali i kg najbrže padaju pa je to ogroman poticaj..
    za svaki savjet mi smo tu, za nedoumice također, potporu ne trebam ni spominjati..
    i još nešto...
    "mame nisu "kante za smeće" " ,... bolje u kanti, nego u guzi... ...

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    981

    Početno

    Evo i mene sa 1 kg manje sad sam na 65 .Cure držim vam svima fige.Meni je knjiga riješila neke nedoumice i puno mi pomogla.

    "mame nisu "kante za smeće" " ,... bolje u kanti, nego u guzi... ...
    mene je jedan frend uvijek znao onako iz šale uhvatiti za trbuh(za salo) i reći "draga moja to ti je od štete" To se naravno odnosilo na ono "šteta bacit bolje da se pojede".Danas UH dan a uhvatila me naka grozna prehlada sa visokom temp. pa ništa nisam skoro niti jela danas 8) .Sutra voće.Kupila sam jedan prefini kompot od ananasa bez šećera i mogu vam reći da je odličan.

  48. #48
    Angelina Bell avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    240

    Početno

    Citiraj white_musk prvotno napisa
    naravno da sui nove cure naše, ali ono je bio sklop gdje su se poklopili:karakteri, problemi,potrebe, navike(kao da nas je neko birao )
    J asam prvo ujutro tračala da vidim jel se koja od vas javila.
    P a sjećaš se našeg veselja za Angelininu bebu
    pa karlov roćkas
    pa fige za naše boleštine
    pa bodrenje kad neko hoće da odustane
    ma uvijek ću to pamtiti
    Draga W_M,
    Hvala vam što mislite na nas "otišle".
    Tu i tamo škicnem i ovdje, ali očito da sam malo preskočila jer me tvojih -17 ostavilo bez teksta.
    Nema tu šta, svaka ti čast i pohvala.
    Možda bih i ja bila uspjela...., ali nije mi žao.... kad je bebač razlog.
    Ja sam lagano ušla u 11 tjedan, bebicu gledam na ultrazvuku, prekrasna je.
    Ajde mi se sve vi lijepo držite i budite i dalje uporne.
    Volim vas.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Jel se smiju zvakati zvake

  50. #50

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ja se prijavljujem

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •