Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 149 od 149

Tema: RAČUN ZA LEONARDU

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ...za one kodove-javio stric da mora otvoriti devizni račun pa će mi javiti kodove.Moze?
    Molim te javi cim dobijes kodove jer nemogu upalati bez toga i da mora biti devizni racun.

  2. #102
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Meni kod PBZ nije prolazilo sa model 05 , nego bez tog broja , a poziv na br. mi je prihvatilo 81400012-8701771484 ,sve drugo OK. valda će sjesti na pravi račun.

  3. #103
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    ...bilo bi ok da uspijem svako toliko saznat kolika svota je prikupljena,ne?

  4. #104
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno

    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ...bilo bi ok da uspijem svako toliko saznat kolika svota je prikupljena,ne?
    Je, bilo bi... i molim te, LeeLoo, javljaj nam kak je Leonardica, dal je izašla iz bolnice, gdje i s kim će živjeti, i kako se nosi s prazninom oko sebe

  5. #105
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Leina mama prvotno napisa
    Citiraj LeeLoo prvotno napisa
    ...bilo bi ok da uspijem svako toliko saznat kolika svota je prikupljena,ne?
    Je, bilo bi... i molim te, LeeLoo, javljaj nam kak je Leonardica, dal je izašla iz bolnice, gdje i s kim će živjeti, i kako se nosi s prazninom oko sebe
    LeeLoo, da, bilo bi OK.
    I potpisujem da nas obavjestavas svako toliko o Leonardi.

    I predlazem da se Leonarde sjetimo za blagdane i njen rodjendan, tako da i od nas dobije pokloncic, barem neki simbolicni
    (novci na racun, ili mozda neka igracka poslana postom ili da to Lee skupi pa joj preda (LeeLoo, sori sto ti zadajem posla , ali stalno mislim na Leu i kako bi joj mogli barem malo pomoci...).

  6. #106
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno


  7. #107
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj Elly prvotno napisa
    I predlazem da se Leonarde sjetimo za blagdane i njen rodjendan, tako da i od nas dobije pokloncic, barem neki simbolicni
    (novci na racun, ili mozda neka igracka poslana postom ili da to Lee skupi pa joj preda (LeeLoo, sori sto ti zadajem posla , ali stalno mislim na Leu i kako bi joj mogli barem malo pomoci...).
    Ovo svakako

  8. #108

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Divna ideja...

  9. #109

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj kikic prvotno napisa
    Citiraj Elly prvotno napisa
    I predlazem da se Leonarde sjetimo za blagdane i njen rodjendan, tako da i od nas dobije pokloncic, barem neki simbolicni
    (novci na racun, ili mozda neka igracka poslana postom ili da to Lee skupi pa joj preda (LeeLoo, sori sto ti zadajem posla , ali stalno mislim na Leu i kako bi joj mogli barem malo pomoci...).
    Ovo svakako
    i ja potpisujem Ako neko moze, koliko moze i sta vec moze (novci, igracke, odjeca i sl.)
    s time da je mozda bolje da poklone saljemo na adresu Rode????Da ne bi bilo kakve zbrke. Mislim da je tako jednostavnije.

  10. #110
    martina123 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    1,372

    Početno

    ... (hvala ti)

  11. #111
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Leina mama prvotno napisa
    Je, bilo bi... i molim te, LeeLoo, javljaj nam kak je Leonardica, dal je izašla iz bolnice, gdje i s kim će živjeti, i kako se nosi s prazninom oko sebe
    Ovo će mi biti najvažnije saznati, tako sam se emotivno vezala uz nju za sve ovo vrijeme, da ne postoji rodbinska veza kojom bi mi mogla biti bliža.. u stvari, živim za dan kada će Leeloo reći da je sasvim dobro.. i da se smije...
    A sa svim ostalim prijedlozima cura se slažem.. ŠTO GOD treba...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    LeeLoo, da, bilo bi OK.
    I potpisujem da nas obavjestavas svako toliko o Leonardi.

    I predlazem da se Leonarde sjetimo za blagdane i njen rodjendan, tako da i od nas dobije pokloncic, barem neki simbolicni
    (novci na racun, ili mozda neka igracka poslana postom ili da to Lee skupi pa joj preda (LeeLoo, sori sto ti zadajem posla , ali stalno mislim na Leu i kako bi joj mogli barem malo pomoci...).
    Apsolutno, ovo sam i ja mislila. LeeLoo, unaprijed ti hvala

  13. #113

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ja mislim da bi slanje poklona bilo nezgodno i za LeeLoo i za Rodu... Bolje uplatiti novac.
    Ako nešto konkretno bude potrebno, LeeLoo uvijek ovdje može zatražiti pomoć

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    Janoccka, svakako novaca, ali nekako su pokloni osobniji, topliji Nadam se da ćemo se nekako uspjeti dogovoriti da dobije nešto poklona (ne mora biti puno poklona, niti moraju biti veliki, praktičnosti radi, ali nešto što će je razveseliti i omogućiti da se osjeti posebno i još više voljeno).

  15. #115

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ja vjerujem da će takve stvari dobivati od svoje obitelji i da će oni znati pogoditi ONO....
    No, to je samo moje mišljenje....

  16. #116
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    Citiraj LeaB prvotno napisa
    Citiraj Tessa prvotno napisa
    Na RBA prošlo bez modela.
    Zar nije ovo nužno da lova dobro sjedne?
    samo treba izbacit onaj "05".

  17. #117
    ruby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    387

    Početno


  18. #118
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno


  19. #119

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    9

    Početno


  20. #120

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    39

    Početno

    ja ću probati sutra, pa se javim ako mi kaj ne štima!

  21. #121
    Leina mama avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    550

    Početno

    A šta mislite o tome da Leonardine rođendane obilježimo na neki poseban način, npr. organiziranjem nekih susreta, događanja, predavanja na temu sigurnosti u prometu, autosjedalicama, djeci bez roditelja, organizacijom humanitarnih koncerata ili nečeg sličnog od čega bi novac bio uplaćivan djeci koja su izgubila roditelje u prometnim (ili nekim drugim) nesrećama.

    Možda to Leonarda ne bi sada znala vrednovati, ali kad odraste mogla bi shvatiti koliko nas je pogodila njena tragedija i koliko smo cijenili njenu mamu.

    Možda bi taj dan mogao dobiti i neki službeni naziv, npr. Dan Rodinih forumaša ili Dan djece bez roditelja...

  22. #122
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Janoccka prvotno napisa
    Ja vjerujem da će takve stvari dobivati od svoje obitelji i da će oni znati pogoditi ONO....
    No, to je samo moje mišljenje....
    Slažem se. Obitelj je tu, ona nije sama, pa pogledajte koliko je nas koji bi joj dali sve, a što tek za nju osjeća ostatak njene obitelji?
    Važno je da Leeloo zna da smo voljni pomoći financijski i bilo kako drugačije i sad i ubuduće. Ostalo treba prepustiti obitelji.

  23. #123
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Da nešto treba, slažem se . Pokloni - šta , koji poklon ? Trebalo bi dobro poznavati osobu da bi pogodili ono što ju raduje. Nama može biti nešto simpa a njoj nezanimljivo. Poklon samo radi poklona ne bi trebao biti kupljen.
    Trebamo razmisliti i nešto pametno smisliti, da se i mi uključimo sa foruma, a i da nju obradujemo.
    Meni se momentalno prihvatljivijim čini DAN za djecu bez roditelja , a rođendan ostaviti da slavi u krugu rodbine i bliskih prijatelja.
    No još treba ideja i prijedloga.

  24. #124

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    može m inetko ili tu ili na pp napisati što pišem na uplatnicu,ako plaćam s pošte

  25. #125
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    U primatelj napišeš Leonarda Giannini, Zagreb
    Onda model 05 pa broj računa primatelja 2402006-1031262160
    poziv na broj odobrenja 81400011-8701771484
    opis plačanja: za Leonardu

  26. #126

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb, Knežija
    Postovi
    341

    Početno

    neki spomendan sa svrhom je svakako dobra ideja
    :heart:

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    Uh Kalimero
    Poklon samo radi poklona ne bi trebao biti kupljen.
    Mislim da stvarno nitko od cura nije mislio poklanjati reda radi Ja znam da ja definitivno nisam, nego jednostavno imamo potrebu nešto baš za nju napraviti. (ja inače ne volim poklanjanje reda radi, uvijek poklon mora imati smisla) Svi smo van sebe i ponijele su nas emocije, iako ja shvaćam da je to vjerojatno nepraktično da joj pošaljemo stotine poklona... Ja volim poklanjati i moje dijete se raduje poklonima-igračke, slikovnice... pa me je i to vodilo. Sviđa mi se ova ideja sa spomendanom i slažem se da je vjerojatno praktičnija, ali mi se malo ideja o danu djece bez roditelja čini tužnom, ne znam U svakom slučaju, mislim da moramo nešto napraviti i za Leonardu i za Virgo i za malu Lauricu Najbolje da razmišljamo i sigurna sam da ćemo nešto lijepo i pametno smisliti.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Ja danima sve pratim, ...ali nikako da napišem bilo kakvu riječ.

    Proslijedila sam u firmi u kojoj radim ove brojeve za uplatu, pa se nadam da ćemo barem materijalno malo pomoći.
    Kako se može uplatiti iz inozemstva?

    Samo se pitam, zašto je sudbina tako okrutna?

  29. #129
    kalimero avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Slavonija-Bistrinci
    Postovi
    1,424

    Početno

    Daisy 2005 oprosti nisam mislila da će itko malenoj kupiti poklon radi reda, nego sam mislila reći da je jako teško znati šta koga raduje. Mi bi kupili ono što mislimo da bi ju obradovalo, a to može biti promašaj.
    To govorim iz vastitog iskustva i sa poklonima za djecu i za odrasle, mora se jako poznavati osoba ( nevezano za rođoš čuti njene želje) i znati što bi ju istinski obradovalo.

  30. #130

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Nevjerojatno. I meni je prošlo tek kad sam ukucavala brojku po brojku. Na ZABAi.Inače redovito kopi-pejstvam brojece računa

  31. #131
    hildegard avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    769

    Početno


  32. #132
    Tessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    394

    Početno

    Mayaa (napisa)
    LeaB (napisa):
    Tessa (napisa):

    Na RBA prošlo bez modela.

    Zar nije ovo nužno da lova dobro sjedne?


    samo treba izbacit onaj "05".
    Mislila sam na izbazivanje "05". Ispričavam se ako sam bila nejasna.

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    Kalimero, sve je OK, ovih dana sam stvarno jako tužna i neispavana i... Pa me je ta rečenica nekako pogodila, ali znam da nije bilo loših primisli

  34. #134
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno

    Kako možemo uplatiti mi iz BiH?

  35. #135

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Moci ce kad otvore devizni racun. Javice nam LeeLoo

  36. #136
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Evo drage Rode SWIFT koda: ESBCHR22
    Žiro račun - isti.
    Poziv na broj: 7700906288 ( a u onu kućicu malu ispred upisati 00 ili 05 ili prazno)
    Svrha- za Leonardu Giannini

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    hvala.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Konjic, BIH
    Postovi
    466

    Početno


  39. #139
    slonić tonić avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    149

    Početno


  40. #140
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    Je li bilo već neko izvješće koliko smo sakupili?

  41. #141
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Draga LeeLoo, puno ti hvala na trudu.

    Svakako javi ako postoji bilo što što ćemo još moći učiniti. Također nam redovno javljaj kako je malena, svi mislimo na nju.

    I da, reci, hoće li ovaj račun biti otvoren kroz duže vrijeme? Naime, mm i ja smo pričali o tome kako ne bismo voljeli da naš prilog ostane jednokratan.

  42. #142
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    I ja bih željela da račun ostane otvoren dulje vrijeme. Pretpostavljam da će tako i biti?

  43. #143
    LeeLoo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,657

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    I ja bih željela da račun ostane otvoren dulje vrijeme. Pretpostavljam da će tako i biti?
    ...budemo se raspitali.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ja sljedece sedmice dolazim u Hr...pa cu pokusati uplatiti otamo jer su me ovdje ispeglali....ne mogu uplatiti ako nemam vlastiti devizni racun, a za otvaranje mi treba dokumentacije ko da vadim pasos...Ako ne, ostavicu novac nekoj od forumasica....uglavnom, ne odustajem.

  45. #145

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    679

    Početno

    I da, reci, hoće li ovaj račun biti otvoren kroz duže vrijeme? Naime, mm i ja smo pričali o tome kako ne bismo voljeli da naš prilog ostane jednokratan.
    LeeLoo, bilo bi super kad bi uspjeli baš neki njen račun otvoriti, tako da to stvarno bude trajno, a ne da jednokratno pomognemo i to je to. LeeLoo, puno ti hvala

  46. #146

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    590

    Početno

    napokon skupih hrabrosti utipkat tamo Danielino prezime
    jos mi ne ide nikako u glavu da se to dogodilo
    malu Leonardu sam "upoznala" samo dok je bila jos u trbuhu

    u ovakvim je teskim situacijma za nas koji smo malo dalje svakako bolje skupit neke novcice na racun nego zakrcit Glas Istre s osmrtnicama

    pusa ze tebe, LeeLoo

  47. #147

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    2,765

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Ja sljedece sedmice dolazim u Hr...pa cu pokusati uplatiti otamo jer su me ovdje ispeglali....ne mogu uplatiti ako nemam vlastiti devizni racun, a za otvaranje mi treba dokumentacije ko da vadim pasos...Ako ne, ostavicu novac nekoj od forumasica....uglavnom, ne odustajem.
    i ja sam isto to planirala. Ali mislim da cu tek za mjesec-dva preko HR Kontam jos kako da uradim i sta je najednostavnije :/

  48. #148

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    Moci ce kad otvore devizni racun. Javice nam LeeLoo
    Nažalost na devizni raćun prema Hrv. zakonima može uplaćivati nvac samo vlasnik računa - mi smo iz istog razloga zatvorili račun a cijela prića je bila nedugo na tv-u.

    I ja bih voljela da račun ostane otvoren - još više bih voljela uplatiti joj višekratno u svrhu školovanja - mislim da će joj tada najviše i trebati (sada će joj sigurno pomoći i grad a kroz koju godinu tko zna). I mali iznosi kroz duže vrijeme bi joj puno značili

  49. #149
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Ja se nadam i želim vjerovati da će joj pomoći Zagrebačko sveučilište.

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •