Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 152 od 152

Tema: Utrogestan

  1. #151

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas za savjet:
    Pokušavamo 10 mj. dobiti bebu.
    Prije 3 mjeseca sam radila folikulometriju i dok kaže sve 5.
    Imali smo tada ciljane odnose, a nakon toga sam i ja naučila prepoznavati O
    pa ih imamo i slijedećih mjeseci.
    Vadila sam prog. 21. dan (jednog drugog) ciklusa i bio mi je 47 (ref.5.3-86).
    Uglavnom dok. mi je rekao da prema uzv vidi da je stanje hormona ok, ali ako
    želim
    može mi dati progesteron. Ja nisam htjela jer imam iza sebe dvije uspjele T kompletno
    započete i iznesene bez dodavanja hormona,potvrđenu O, M skroz redovite, nema spotinga itd.
    Dok. je rekao da naš dosadašnji neuspjeh pripisuje statistici (25-30% mogućnosti začeća po ciklusu)
    U međuvremenu dobivamo i nalaz muževog spremiograma koji je granični.
    Moje je pitanje, da li bi trebala probati uzimati progesteron s obzirom na sve gore navedeno,
    pošto je dok. to ostavio na meni da odlučim?
    Ponavljam pitanje jer još uvijek nismo uspjeli doći do T, a zadnja dva ciklusa
    su mi se skratila na 23-24 dana pa me sad još više mući da li da krenem uzimati utrogestan?

  2. #152
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    krojachica, malo je čudno da je tebi ginekolog prepustio odluku, ali možeš si s utrićima malo produljiti ciklus, bitno je da s njim kreneš nakon ovulacije (otprilike 16. dan), ali, važnije je da možda odeš na konzultacije negdje obzirom na skraćivanje ciklusa i granični spermio.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •