Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Donacija sperme

  1. #1

    Početno Donacija sperme

    Poštovane dame,
    molim vas iskustva u vezi donacije sperme. Znam da su kod nas banke prazne. Jel netko bio u Pragu? Muž i ja se spremamo na postupak.
    Nadam se da je kod mene sve ok i da ćemo uspjeti. Lijep pozdrav svima!
    Hvala, Tasa

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    11

    Početno

    mi smo isto u planu za odlazak u Prag, te molimo da nam se jave svi sa nekakvim korisnim informacijama. također nas interesira ima li netko neku drugu opciju osim Praga. nama je potrebna donacija sperme i za sada nam je poznato samo to da postoji mogućnost za istu u klinici pronatal u Pragu. jučer smo ih kontaktirali i dali su nam informaciju da se trebamo najaviti i doći na konzultacije jedan petak, kada imaju posebno konzultacije na Hrvatskom. naših ljudi očito dosta ide tamo, pa bi nam svako iskustvo od onih koji su već bili dobro došlo.

  3. #3
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Ja sam im očito bila jako dosadna pa su mi rekli šta trebam sve napraviti prije nego dođem kod njih i da stimulaciju odradim doma s dr po mom odabiru a njima tj. dr-Mardešiću ću samo javiti prije nego krenem u stimulaciju i naravno svo vrijeme kako budu folikuli napredovali. Onda će udružen s dr koji će raditi folikulometriju reći kad štopericu a mi ćemo hop u vlakić pa put Pronatala.
    Ništa mi nisu rekli da MORAMO doći na konzulatcije. Ali sam ih pošteno ugnjavila prije toga.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    11

    Početno

    ništa, izgleda da ćemo ih i mi morati ponovno nazvati i ugnjaviti da ne bi išli na konzultacije...mi nismo pričali s dr. Mardešićom već nam se javila nekakva medicinska sestra s kojom smo također pričali na Hrvatskom(tamo je izgleda pola osoblja iz Hrvatske)....
    ali ako ne bismo trebali ići prethodno na konzultacije ni mi ne bismo gubili vrijeme bezveze.
    mi se nadamo ako bude sreće da ćemo ići na oplodnju ovo proljeće.. sada još samo da prikupimo sve informacije.....brine nas jedino ovo što si navela da ne postoji velika mogućnost izbora donatora....
    tko zna možda se sretnemo u Pragu.....pozdrav....

  5. #5
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Josipa imaš PP!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Postovi
    5

    Početno

    Cure jedno pitanje.
    Zašto Prag? Kako to da ne idete u Maribor? Jel se netko raspitivao možda kako stvari tamo stoje sa donacijom sperme?
    Ah, tri pitanja a ne jedno

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    105

    Početno

    Sara, u Pragu imaju regulirano to s donorskim stanicama (i muške i ženske). U Sloveniji koliko znam, ne. U svakom slučaju u Mariboru to ne rade.

  8. #8
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Slovenija također ima reguliranu donaciju i sjemene i jajne stanice, no zakonom su obuhvaćeni samo domaći državljani.

  9. #9
    dijanaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    71

    Početno

    draga evo ti link ako ti moze sta pomoci
    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvats...6/0069006.html

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •