Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 179

Tema: RI RODA - Forumasice iz Rijeke i PG zupanije? - 4

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj jabaresi prvotno napisa
    Madi i Alone dobrodošle :D :D :D
    Hvala, evo ne znam kako mi je prije promakao ovaj topic! :?

  2. #52
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Cuuuuurrrrrreeee!!! Ajmo, dogovor za subotu moramo smisliti brzo. Dakla, bit će sunčano (ako prognoza ne laže :? ). Ima li tko kakvu ideju?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Tibice ti uvijek imaš ideju ,nadam se samo da moja neće zakuriti a žei djete i na veliku povorku.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    dakle, ajmo repriza. kont, oko 12h. tko dođe - dobrodošao

  5. #55
    luci2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    157

    Početno

    ajde nađemo se sutra onda ISPRED konta recimo oko 11,vrijeme će bit dobro,pa možemo prošetat sa kolicima-to je PUNO lakše nego negdje sjedit-čitaj stalno skakat

  6. #56
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    ra ti svaku subotu pomakneš termin za pola sata
    Još malo pa ćemo se nalaziti u 10 navečer.
    Spavalice!!!
    Ali što se mene tiče može.

  7. #57
    luci2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    157

    Početno

    Ra što ši brza dok ja natipkam s jednim prstom ti već tu-ajde može kako ćete u 11,12 svejedno

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    ma svaki put sam kasnila, pa.... znaš već!
    mi smo budni od 5-6, ali onda mali spava oko 10, pa zato... ajde pišite kako kome paše, i ja sam za to da ovaj put budemo vani.

  9. #59
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Može onda ispred konta u 12. (imaju li stolice? Mislim da ih stave kad je sunce).

  10. #60
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Možda i mi uspijemo doći ovaj put!
    Imam i novost: Vitekova mamuška je trudna - jutros napravila test :D

  11. #61
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    vi se dogovorite,pa ako stignemo stignemo

    Vitekova

  12. #62
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    a bolje je da sjednemo u ili ispred Konta nego da šetamo,jer ako netko dođe kasnije da ne mora trčati po korzu i tražiti rode

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    la11, lako tebi sjediti s malom mirnom curicom! meni ljepše trčati po vani nego po slastičarnici

    eh, došla bu i vitekova, pa ćete vidjeti najnajfriškiju trudnjaču rijeke!

  14. #64

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    46

    Početno

    Vitekova mamuška :D
    Mi bi voljeli doći da upoznate i majčinog sina, a ne samo majku. Ali u subotu nam stiže teta iz Njemačke pa ćemo se malo družiti s njom.
    Želimo vam ugodno i što brojnije druženje!

  15. #65
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    hej, kad će onaj prilog o platnenima što ste snimile u subotu?
    ili je već bio pa sam propustila?

  16. #66

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    majko, vidimo se onda neki drugi put

  17. #67

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    46

    Početno

    Citiraj tibica prvotno napisa
    hej, kad će onaj prilog o platnenima što ste snimile u subotu?
    ili je već bio pa sam propustila?
    Smontiran je i poslan u Zagreb, ali još nije emitiran.

  18. #68
    luci2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    157

    Početno

    može onda u 12 ispred konta- ako bi neko došao kasnije neka kaže pa ćemo se negdje nać,a kakav je to prilog o platnenima ja niš neznam.Tibica jel to ja osjećam interes za platnene :? već ćeš se ti zagrijat

  19. #69
    la11 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,163

    Početno

    onda sutra-subota ISPRED KONTA u 12 h

    mi ako budemo kasnile javimo se.
    ra imamo tvoj br.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Viškovo - Rijeka
    Postovi
    639

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    Imam i novost: Vitekova mamuška je trudna - jutros napravila test :D
    :D :D :D

  21. #71

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    46

    Početno

    Bilježim se i ja po prvi put, ako nam spavanje bude štimalo, dolazimo :D

  22. #72
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    A mi opet nemamo auto jer tata radi...
    Cekamo bolja vremena

  23. #73
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    choco gdje zivis? Ja sam na Podmurvicama pa te mogu pokupiti ali nemam sjedalicu u autu...

  24. #74

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    I mi ćemo doći.
    S kredama u boji.
    Dijete nam, naime, obožava devastirati javne površine s crtežima svinja i mačaka.

  25. #75
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Ako ne dođem to je zbog prehlade, za vaše dobro.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Baš se radovala druženju sa vama mi zakurili još sinoć 37,5 i užasno kašljemo,pa drugom prilikom.Stavite koju sliku sa kavice.Diobar provod cure.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    ajoj, ljubi slatkicu.

    tibica ~~~~~~~

  28. #78
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Kopiram jedno pitanje i jedna odgovor s topica Slavonskih forumasica jer mi se cini zanimljivo.

    dakle:
    Citiraj ANKAIMARKO2 prvotno napisa
    Recite ako i postanemo članovi udruge, ne bih htjela da budemo samo pasiva sa jednokratnom uplatom godišnje, kako sudjelovati uopće kada smo u zg jednom godišnje, a u osijeku i rjeđe. Recite što da radimo mi iz provincije. ps. Spisak je super

    Citiraj Mukica prvotno napisa
    Cure, ovisno o broju i angazmanu clanica po podruznicama odrzavaju se aktivnosti.

    Ovdje cu vam iskopirati iz godisnjeg izvjesca udruge RODA sto su sve podruznice radile od rujna 2005. pa do rujna 2006. godine, pa procjenite zelite li biti clanicama i nesto raditi ili ne.
    Kolicina dogadjanja u podruznicama ovisi o tome koliko se clanovi mogu i zele angazirat.

    Znaci, ako zelite mozete u svojoj sredini napravit jako puno ili nesto malo ili nista.


    4.11 Rad prodružnica u periodu od rujna 2005. do rujna 2006.

    4.11.1 Splitska podružnica (izvijestila ZrinkaR)

    2005.

    8. 10. tradicionalno obilježen tjedan dojenja, štandom u Marmtontovoj ulici u Splitu

    13.-15.10. Sudjelovanje na 2. nacionalnu konferenciju o volonterstvu koja će se održati u hotelu Medena kod Trogira (Zrinka Radunic)

    29. 10. održan tečaj za savjetnice i prvi pregled autosjedalica u Splitu

    6.11. sudjelovanje na lokalnoj tv K5 s temom tjedan dojenja (Zrinka Radunic i Ivana Mandic Mihaljevic)

    15.11. na poziv Udruga DOMINE i Vladin ured za ravnopravnost spolova sudjelovali na okruglom stolu «Učinkovitost institucionalnih mehanizama za provođenje načela ravnopravnosti spolova na lokalnom nivou» (Zrinka Radunic)

    17.11. prisustvovali na promociji knjige: priručnik za roditelje "Biti djetetu blizu", autora Igora Longa, psihologa i Instruktora Instituta Williama Glassera, u izdanju Lige za borbu protiv narkomanije (Zrinka Radunic)

    28.11. Na poziv Udruge Domine pridružili se u obilježavanju ovogodišnjih «16 dana aktivizma u borbi protiv nasilja protiv žena» sudjelovanje na okruglom stolu pod nazivom «Prostitucija – nasilje protiv žena» (Zrinka Radunic)

    4.12. Organizirale slanje stvari iz Zagreba nakon rasprodaje i podijelili u dječji dom Maestral (Željana Aljinovic Barac)

    5.12 Sudjelovale na proslavi Međunarodnog dana volontera donirajući rodine majice, čestitke, letke i sadnice maslina za lutriju

    16.12. sudjelovali u emisiji lokalne tv jadran, predstavili Udrugu i najavili božićnu prodaju čestitki (Zrinka Radunic)

    21.12 Članice podružnice organizirale xmas party i druženje za sebe i svoje obitelji

    2006.

    14.3. pozvane na osnivačku skupštinu Foruma organizacija civilnog društva Splitsko-dalmatinske županije (Zrinka Radunic)

    21.3. pozvani na prikazivanje dokumentarnog filma «VIDI MENE!», redateljice Vanje Juranić, koji je nastao u produkciji CESI i 4 Film. Prisustvovali projekciji i bili jako sretni zbog Rode koja je u filmu (Zrinka Radunic)

    26.3. lokalna tv- stv, sudjelovanje u emisiji sa udrugom Zeleni dalmacije u povodu Dana planete Zemlje (Zrinka Radunic, Sanja Pinjušic, Kristina Korun Curic)

    27.3. na lokalnoj K5, u povodu Dana planete Zemlje pričali o platnenim pelenama sa Udrugom Zeleni Dalmacije (Zrinka Radunic, Sanja Pinjušic)

    28.3. TV Jadran, sa Zelenim Dalmacije u povodu Dana Planeta Zemlje sudjelovali u emisiji i pričali o platnenim pelenama (Kristina Korun Curic)

    22.4. Sa udrugom zeleni Dalmacije obilježili Dan planete Zemlje prigodnim štandom ispred HNK u Splitu

    5.5. na poziv Udruge «Domine» sudjelovali u Antikorupcijskoj informacijskoj kampanji koja se tijekom proteklih mjesec dana provodi diljem Hrvatske, došli kao podrška dijeljenju plavih kuverti (Zrinka Radunic)

    18. 19. i 20. 5. sudjelovali na 9. danima volonterskog rada, sa štandom, skupa sa drugim Udrugama, te sudjelovali na Strikomanovoj milenijskoj fotografiji volontera

    26.27.i 28.5. naša članica Ivana Mandić Mihaljević sudjelovala na radionici o strateškom planiranju u Fužinama

    27.6. Naša članica dr Irena Zakarija Grković nam je održala prezentaciju kako je bilo u Maastrichtu na konferenciji o dojenju, prenijela nam novosti o dojenju i teme koje su tamo obrađivane

    26.8. održan pregled autosjedalica u Splitu

    Aktivnosti koje su u tijeku i/ili u planu do kraja tekuće godine: distribucija letaka AS, sudjelovanje na tečajevima u klubu trudnica s AS, tjedan dojenja, 'mali' pregledi autosjedalica, 5 godina Rode, prijedlog za INICIJATIVU ZA OSNIVANJE FORUMA ORGANIZACIJA CIVILNOG DRUŠTVA SPLITSKO DALMATINSKE ŽUPANIJE, praćenje tema podružnice na vanjskom forumu i novo članstvo, skladištenje i podjela letaka, praćenje lokalnih natječaja, Dan volontera (5. prosinca), Božićni štand s prodajom čestitki

    4.11.2 Zadarska podružnica (izvijestila IvanaŠ)

    U Zadru je jos uvijek najveci problem nedostatka kapaciteta za provodenje vecih akcija i aktivnosti. IvanaŠ jedina je aktivna clanica u Zadru i ogranicena je u mogucnostima zbog nedostatka drugih clanova za pomoc u organiziranju akcija i aktivnosti.

    U rodilištu se nastavljaju dijeliti leci o dojenju. Otisnuto ih je dovoljno za distribuciju u posljednje dvije godine. Planira se u listopadu tražiti ponovno Grad da plati novo tiskanje.
    4.11.3 Istarska podružnica (izvijestila JasnaT)

    1. listopad 2005. – obilježen je Svjetski tjedan dojenja s temom «Dojenje i dohrana - s ljubavlju i za zdravlje» štandom na Gradskoj tržnici

    22. travanj 2006. - standom povodom Dana planete zemlje i akcijom «Platnene pelene – jer Zemlja nije za jednokratnu upotrebu» skrenuta je pozornost javnosti na ozbiljan problem današnje uobičajene upotrebe jednokratnih pelena.

    03. lipanj 2006. - Edukacija za savjetnike i besplatan pregled autosjedalica u Puli - Edukaciji je prisustvovalo 12 zainteresiranih buducih savjetnika. Nakon edukacije održan je pregled na parkiralištu ispred Mercatora u Puli. Uspješno je pregledana 25 sjedalica.

    29. srpanj 2006. - Besplatan pregled autosjedalica u Puli - Pregled je održan u subotu, 29.7. od 9 do 12 sati na parkiralištu Mercatora (preko puta dječjeg igrališta). Pregledano je 15 autosjedalica.

    9. kolovoz 2006. – održana je Mala škola dojenja u Puli – škola je održana u prostorima Gradske knjižnice i čitaonice, održale su je dvije savjetnice iz Zagreba a prisustvovalo joj je 15-ak trudnica i partnera

    Ostvaren je i kontakt s patronažnom službom te je dogovoreno (i realizirano) kratko izlaganje o važnosti autosjedalica na njihovim tečajevima za trudnice.

    Održan je i kontinuitet u mjesečnim sastancima članova s područja podružnice (prva nedjelja u mjesecu).

    Ostvaren je i kontinuitet u održavanju besplatnih pregleda autosjedalica u suradnji s članovima Primorsko-goranske podružnice (Riječke podružnice) po principu "jedan mjesec u Puli, idući mjesec u Rijeci".
    4.11.4 Varaždinsko-Čakovečka podružnica (izvijestila TanjaO)

    Rujan 2005. - U Čakovcu je održana Mala škola dojenja (EminaA i RenataJ)

    Listopad 2005. – Obilježen je Tjedan dojenja na Trgu Republike u Čakovcu

    Studeni 2005. - U Varaždinu je obavljen prvi besplatni pregled autosjedalica

    Studeni 2005. - U Varaždinu je održana Mala škola dojenja

    Travanj 2006. - U Čakovcu je obilježen Dan planete Zemlje promocijom platnenih pelena

    Kolovoz 2006. - AnaD održala u Varaždinu predavanje o važnosti korištenja autosjedalicama na trudničkom tečaju.

    U planu za listopad 2006. - Obilježavanje Tjedna dojenja
    4.11.5 Riječka podružnica (izvijestila SonjaP)

    Ovu godinu obilježio je rast broja članova Udruge u našoj podružnici. Podružnica broji 12 članica, od toga 2 redovne (SonjaPH, voditeljica podružnice, i SabinaZS) i 10 podupirućih (Zvjezdana, Eva, Larisa, Nataša, Ivana, Sanja, Sandra, Natalija, Marina i Neli). Većina novopridošlih članica u Rodu se uključila tijekom ove godine.

    Podružnica je djelovala na sljedećim interesnim poljima:

    1. DOJENJE

    - novcem dobivenim od Grada Rijeke (20.000kn) tiskane su brošure za dojenje (7 naslova), broshure su podjeljene diljem RH, a najveći dio njih podjeljen je na području Grada Rijeke. Uspostavljena je suradnja sa svim pedijatrijskim i ginekološkim ordinacijama, KBC-om Rijeka (Dječja bolnica i Ginekologija). Letci se dijele na tečaju za trudnice u organizaciji KBC-a i na tečaju kojeg organiziraju patronaže pri Domu zdravlja Rijeka.

    - promocija letaka i Mala škola dojenja održani su u tijeku TD 2005. godine, na taj su način članice Udruge obilježile TD 2005.

    - 27.06.2006. održana je u Rijeci druga Mala škola dojenja

    - dvije članice (Sabina i Natalija) su u Rodinoj edukaciji za savjetnice za dojenje

    2. AUTOSJEDALICE

    - članice podružnice redovito sudjeluju na pregledima AS u Puli i Rijeci

    - tri p. članice podružnice (Larisa, Nataša i Natalija) u lipnju 2006. završile su edukaciju za savjetnice za AS

    - prvi pregled AS u Rijeci organiziran je 2.07.2006., kada je pregledano ukupno 17 AS

    - medijski su pregled popratili: Primorski radio i SvVid radio (uživo javljanje - Sabina i Sonja

    telefonski)

    - drugi pregled organiziran je 3.09.2006. u suradnji s AK RI i ukupno je pregledano 19 AS

    - medijski su preglede popratili: Novi List, Radio RI, TV RI i Kanal RI

    - u Žmigavcu je izašao članak o važnosti AS

    3. UPRAVLJANJE

    - SonjaPH sudjelovala je u strateškom planiranju u Fužinama

    - u lipnju je Zvjezdana (p. čl. podružnice) održala konzultacije o buđetiranju za Udrugu RODA

    - 1 članica bila je prisutna na skupštini udruge u rujnu 4. 5 za 5

    - Sabina i Sonja aktivno su sudjelovale u pripremi 5. želje

    - Sonja je bila na štandu za vrtiće iz bajke
    4.11.6 Slavonska podružnica (izvijestila IvanaK)

    23.listopada 2005. – održan je pregled autosjedalica u Vinkovcima

    23.listopada 2005. – održana je radionica Mala škola dojenja u Vinkovcima

    26. ožujka 2006. - održan je pregled autosjedalica u Osijeku

    21.travnja 2006. – održana je radionica Mala škola dojenja u Osijeku

    22.travnja 2006. - održana akcija promocije platnenih pelena na štandu povodom Dana planete zemlje

  29. #79

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Thanks ra, nadam se da je druženje bilo lijepo i brojno a i vrijeme vam je išlo u prilog.Mojoj pala temperatura ali jako kašlje i nosić curi.

  30. #80
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    Citiraj tibica prvotno napisa
    choco gdje zivis? Ja sam na Podmurvicama pa te mogu pokupiti ali nemam sjedalicu u autu...
    A Tibica hvala...ali ja ti kasno palim.Na forumu sam kada mi Noa spava ili uhvatim malo vremena pa uglavnom propustim "priliku"!

  31. #81
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    E da ...ja sam ti na Drenovi...ali jos tj. pa selimo na Pecine.Onda smo bez auta u gradu

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Šta ste svi bubani,niko se ne javlja :?

  33. #83

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Evo i mi otkrili ovaj forum pa vam se javljamo. Curke, vidim da ste vrlo aktivne. Kafenišete samo u Rijeci ili se spuštate i do Opatije?

  34. #84
    tibica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,124

    Početno

    Evo mene. Čudim se i ja kako se nitko ne javlja ovaj tjedan. Što nećemo na kavu sutra? Sunčano je vrijeme. Kako je bilo prošlu subotu? Nitko ništa ne priča.

  35. #85
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Cure mi (članice udruge) imamo u 10.30 radni sastanak, moramo dogovoriti neke akcije, a ako želite možete nam se pridružiti, uvijek nam dobro dođe pomoć
    Samo evo još se uvijek nismo dogovorile za mjesto
    Bit će to neka od terasa u gradu..

  36. #86
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    dakle u 10.30, CONT
    pa tko ima želju neka nam dođe

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    Mi nećemo doći!

  38. #88

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Lailah dobro došla :D :D

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    Moj bebač neda mira pa ne mogu na miru sjest za komp. Dakle, još mi nitko nije odgovorio na moje pitanje.

  40. #90

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    lailah, obično smo u gradu, ali ima par cura i u tvom kraju. sigurna sam da će se javiti

  41. #91
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Citiraj lailah prvotno napisa
    Moj bebač neda mira pa ne mogu na miru sjest za komp. Dakle, još mi nitko nije odgovorio na moje pitanje.
    ja nisam jer mi je bilo smiješno reći da se svaki dan spuštam do Opatije jer sam iz Opatije
    Ali što se druženja forumašica tiče, uvijek je to do sada bilo u Rijeci, tamo ih je više pa je nekako lakše za organizirati. Ali neboj se bacit prijedlog, ja sam sigurna da bi bilo zgodno nabaciti jednu skupnu šetnjicu lungomare npr prema Voloskom (ima i mini parkić pa nam se bebači mogu malo igrati)

  42. #92

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    804

    Početno

    A možete se i svi skupa popesti do Kastva i tu nam je lijepo za dječicu!

  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,050

    Početno

    lali, di ste vi danas???

  44. #94
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    Djevojčice, kada imate sljedeće druženje, mi bi vam se pridružili?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    85

    Početno

    Jel mogu i ja na popis? PLIZZZZ
    Pitanje:kad će biti prodaja na Korzu ili možda ako postoje u prostorijama Rode u Rijeci?

  46. #96
    luci2 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    157

    Početno

    da i mene zanima prodaja,baš nam treba koja majica

  47. #97
    Hady avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Kvarnerić
    Postovi
    620

    Početno

    koliko sam ja shvatila bit će štand u Rijeci na dan Zemlje (22.4.)

  48. #98
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    1 ajam
    2 aleta
    3 alisaskvo
    4 Ana i mamino zlato
    5 Balarosa
    6 branka0112
    7 Bubabaya
    8 Choko
    9 dorena
    10 flower (ujedno i voditeljica podruznice rijeckih roda)
    11 Goge
    12 graskic
    13 Hady
    14 Heliona
    15 Ineska
    16 iraz
    17 jabaresi
    18 jadro
    19 JaMajka
    20 KANTRIDA
    21 kety
    22 Kile
    23 kokolina
    24 la11
    25 lali
    26 Lila ha
    27 Lululu
    28 majka
    29 mala laia
    30 Marna
    31 MELITA06
    32 Mrs RIA
    33 nani
    34 natasa30 (kad je na godisnjem)
    35 ovca_i_janje
    36 PattyC
    37 Paulita
    38 Prihonja
    39 ra
    40 rene
    41 sandraf
    42 sarasabina
    43 She Devil
    44 skviki
    45 Sun
    46 Sunseeker
    47 thalia
    48 tibica
    49 Točkica
    50 vitekova mamuška
    51 Winnie The Pooh
    52 Zeko
    53 luci2
    54 madi
    55 alone
    56 tiskar32


    majica će biti na štandu na korzu u travnju (dan planete zemlje) i u svibnju (dan obitelji)

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Matulji - Opatija
    Postovi
    369

    Početno

    1 ajam
    2 aleta
    3 alisaskvo
    4 Ana i mamino zlato
    5 Balarosa
    6 branka0112
    7 Bubabaya
    8 Choko
    9 dorena
    10 flower (ujedno i voditeljica podruznice rijeckih roda)
    11 Goge
    12 graskic
    13 Hady
    14 Heliona
    15 Ineska
    16 iraz
    17 jabaresi
    18 jadro
    19 JaMajka
    20 KANTRIDA
    21 kety
    22 Kile
    23 kokolina
    24 la11
    25 lali
    26 Lila ha
    27 Lululu
    28 majka
    29 mala laia
    30 Marna
    31 MELITA06
    32 Mrs RIA
    33 nani
    34 natasa30 (kad je na godisnjem)
    35 ovca_i_janje
    36 PattyC
    37 Paulita
    38 Prihonja
    39 ra
    40 rene
    41 sandraf
    42 sarasabina
    43 She Devil
    44 skviki
    45 Sun
    46 Sunseeker
    47 thalia
    48 tibica
    49 Točkica
    50 vitekova mamuška
    51 Winnie The Pooh
    52 Zeko
    53 luci2
    54 madi
    55 alone
    56 tiskar32
    57 lailah


  50. #100

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    85

    Početno

    BOK
    JELI MOGUĆE REZERVIRATI DA SAM SIGURNA DA ME ČEKAJU.
    S OBZIROM DA SAM PREKO MOSTA NE ZNAM DALI ĆU MOĆI DOĆI RANIJE ILI TEK POSLIJEPODNE PA ME JOŠ INTERESIRA DALI JE ŠTAND CIJELI DAN NA KORZU ILI DOK IMA ŠTO PRODATI.
    KOLIKO KUŽIM JAKO BRZO SE RASPRODAJU .AKO JA NEBIH MOGLA TAJ DAN POSLALA BIH NEKOGA OD SVOJIH IZ RI DA MI TO PODIGNE-U SLUČAJU DA MOGU REZERVIRAT.
    HVALA

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •