Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 207

Tema: Smrde nam pelene

  1. #101
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj cisko-kid@net.hr prvotno napisa
    i mi smo ih koristili 6 mj. i počele su užasno smrditi.sve smo probali,držali ih u kupaonici da se luftaju,pranje ispiranje s calgonom,octom itd.ali one i dalje smrde.i sad smo odustali od njih.isto kamarisove.ako netko hoće kupiti nek se javi na pp.
    Probaj oprati pelene na 60, ili čak na višoj temperaturi samo sa sodom bikarbonom. Pa ponovi sa deterdžentom. Vjerujem da ti smrde zbog nakupljenog deterdženta, možda ćeš morati 2x prati u sodi bikarboni. Nemoj dodavati ocat u vodu za ispiranje

  2. #102
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Evo ja se moram upisati da smo napokon riješili problem smrdljivih pelena.
    I to po receptu brzo pranje na 30-40 °C 30 min. sa sodom. Pa normalni program na 60 + dodatno ispiranje prije i poslije svega.
    HVALA

    A sada poslije 3 tjedna mora i običnog pranja imat čemo opet odkuživanje

  3. #103
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    i nama su počele malo smrduckati.
    koliko sode stavite?
    ja uvijek perem sa pretpranjem na 60.

  4. #104
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj M.a.r.t.a prvotno napisa
    i nama su počele malo smrduckati.
    koliko sode stavite?
    ja uvijek perem sa pretpranjem na 60.
    Stavi dosta (do max. crtice na posudici za deterdžent, recimo), i odvrti cijelo pranje na min. 60, dvaput isperi. I onda normalno operi, a možeš stavit sodu za pretpranje. Javi rezultate.
    Meni to tako savršeno funkcionira da sam se ponovno zaljubila u platnene, freak

  5. #105
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Provat ću večeras.

  6. #106
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Ja uopće nisam stavljala toliko puno sode a funkcionira.
    Stavim od prilike 2-3 velike žlice.

  7. #107
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Malo je bolje, ali nisam uspjela oprati sve pelene.
    Sljedećim pranjem će biti sve oprane pa ću sa sigurnošću moći tvrditi jel metoda funkcionalna

  8. #108
    ivana b avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    474

    Početno

    Ja uvijek perem na 90 C sa praškom (Persil) i drugim bijelim vešom i nikad nisu smrdile. Peru se svaki/svaki drugi dan, zavisi kad imam bijeli veš na "meniju". Zato sam i uzela većinu bijelih pelena a ne šarenih da mi boja ne sablijedi u pranju

  9. #109
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    ja perem na 60 bez ikakvih dodataka, do sad od praška je bilo sve i svašta (persil, ariel, denk mit, pa oni neki iz mullera isl) . ne smrde.

  10. #110
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    pitanjce: naše kad su čiste miriše i sve je ok, ali čim se popiški, osjete se kao po paljevini jel o tome govorimo? mislim naravno da ću ga presvući, ali već od jednog piškenja one se osjete, a ja ga presvlačim na 2-3h... ako je to to, a toga nije bilo prije, mogu probati taj postupak čišćenja sa sodom bikarbonom ili kakvi su već savjeti.

  11. #111
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa
    pitanjce: naše kad su čiste miriše i sve je ok, ali čim se popiški, osjete se kao po paljevini jel o tome govorimo? mislim naravno da ću ga presvući, ali već od jednog piškenja one se osjete, a ja ga presvlačim na 2-3h... ako je to to, a toga nije bilo prije, mogu probati taj postupak čišćenja sa sodom bikarbonom ili kakvi su već savjeti.
    to je to, nakupilo se deterdženta

  12. #112
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Isti, al isti problem nam se vukao još od ljeta, nisam bila sigurna u čemu je problem... mislila to je normalno jer jede svakakvu hranu
    također koristimo Kamaris fitted, al pred 2-3 tjedna sam slučajno pročitala na smibovoj web str. da je taj neugodni miris zbog toga što se deterdžent ne ispere kak treba. I to mi je bilo malo wtf? jer uvijek uključim dodatno ispiranje i promatrala sam vešmašinu-kad se uključi progr. ispiranja onda se 3 puta napuni i isprazni vodom (pa šta to ne bi trebalo biti dovoljno :? )
    i tako sam probala s još jednim dodatnim ispiranjem i sad puno manje smrde, ali ipak se još nešto osjeti . Samo nespretno mi je to s tim ispiranjima jer pazim (koliko mogu) na korištenje jeftine struje pa ispada da mi mašina ujutro radi još extra 40 minuta (imam Quadro vešmašinu koja je A klasa ali ima po meni predugačke programe)

  13. #113
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    njokica problem je I u kamencu koji se nakuplja u pelenicama.
    Zato probaj sa sodom bikarbonom.

    Ja sam skužila da mi počnu smrditi i ako mi se usmrde u kanti (sad je vani na hladnom, a kaj bum po ljetu, ne znam).

  14. #114
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    E da, zaboravila sam napisati da uvijek, uvijek koristim Denk Mit Anti Kalk, a kod svakog drugog pranja stavim i malo alkoholnog octa u pretinac za omekšivač. A mislim možda i da smrde jer se to sredstvo protiv kamenca ne ispere kak treba (za 4-5kg suhog veša ide 32ml, a deterdženta stavim samo žličicu). Sad u zadnje vrijeme stavljam pola te doze... :/

  15. #115
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    kahna koliko stavljaš sode bikarbone? Dodaješ ju zajedno s deterdžentom? Stavljaš ju u svako pranje ili samo ponekad?

  16. #116
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    kahna koliko stavljaš sode bikarbone? Dodaješ ju zajedno s deterdžentom? Stavljaš ju u svako pranje ili samo ponekad?
    Stavim dobre 2-3 velike žlice uvrh, onako odokativno, samo nasipam.
    I da, u zadnje vrijeme stavljam stalno.
    Prvo ispiranje (bez SB), zatim kratko pranje od 30 min samo sa SB
    i onda glavno na 60 ili 90 °C sa malo malo deterđenta i SB, nekad i bez nje.

  17. #117
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj njokica prvotno napisa
    E da, zaboravila sam napisati da uvijek, uvijek koristim Denk Mit Anti Kalk, a kod svakog drugog pranja stavim i malo alkoholnog octa u pretinac za omekšivač. A mislim možda i da smrde jer se to sredstvo protiv kamenca ne ispere kak treba (za 4-5kg suhog veša ide 32ml, a deterdženta stavim samo žličicu). Sad u zadnje vrijeme stavljam pola te doze... :/
    ja bih rekla da je prije problem u tome što koristiš premalo deterdženta, a savjetovala bih ti i da ocat izbaciš. Anti Kalk koristim i ja i ne mislim da je u njemu problem

  18. #118
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Da li bi mogla SB u pretpranje?

  19. #119
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    i meni su jedno vrijeme smrdile pelene, al sve je prestalo kad smo kupili novu masinu.

  20. #120
    archy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    15

    Početno

    A meni su spominjali neki deterdzent za stripping. Iskustva? :?

  21. #121
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj archy prvotno napisa
    A meni su spominjali neki deterdzent za stripping. Iskustva? :?
    misliš onaj što spominju na američkim stranicama, dawn? To je nešto za suđe, koliko sam ja shvatila. Nemam pojma kako to funkcionira i ima li nešto takvo kod nas

  22. #122
    archy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    15

    Početno

    Ne znam na koji tacno misle, ali kako sam shvatila ovaj dawn je deterdzent za sudje, pa ne znam zasto insistiraju da se koristi bas taj i bas plavi ???

  23. #123
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Citiraj archy prvotno napisa
    Ne znam na koji tacno misle, ali kako sam shvatila ovaj dawn je deterdzent za sudje, pa ne znam zasto insistiraju da se koristi bas taj i bas plavi ???
    E sad, pitanje je bi li se mogao koristiti neki drugi deterdžent za suđe i po čemu je poseban. Ja se ne usudim staviti deterdžent za suđe u vešmašinu. Umjesto toga, jednom mjesečno operem pelene s izbjeljivačem bez klora (Ecover) isperem dvaput i još jednom operem na 60 s deterdžentom. To radim čisto da mi savjest bude mirna, pelene nam ne smrde.

  24. #124
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    ja perem na 60 s malo deterdženta (žlica).
    nikakva predpranja, ništa. samo iz kante premjestim u mašinu.

    jednom su počele smrditi pa ih od tada jednom mjesečno počastim 'odkuživanjem', operem ih samo sa sodom, isto na 60, i jednom ih dodatno isperem. nikad se više nisu usmrdile :D


    dok nisam počela tako postupak je bio: ispiranje, pranje, 2 dodatna ispiranja, ocat na 1. ispiranju, ponekad čajevac...

    Strašan gubitak vremena i vode

  25. #125
    njokica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    245

    Početno

    Da se izjadam...: (malo offtopic, sorry al ne znam kamo staviti): Ja jutros otvaram ujutro vešmašinu, kad ono popucala ručka :shock:, zovem odmah servis (hvalabogu vešmašina je još pod garancijom), a oni meni da tek u srijedu mogu doći ...
    tako da sad moram koristit jednokratne jedno 5-6 dana, u slučaju da odmah poprave, što čisto sumnjam, a hitan veš kod svekrve

    joooooooooooooj muko mojaaa

  26. #126
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    a-ha! to je dakle to! odlično. mislim ne da smrde, nego hvala na savjetima. onda ćemo ovaj put probati samo sa sodom i dodatnim ispiranjem, pa se nadam da će upaliti. mi inače peremo na 60 sa žlicom praška... ne znam jel mm stavi predpranje. on je preuzeo veš, pa ne znam.

  27. #127
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    Mame, a jeste li ikad samo oprale mašinu?
    Znate onako da stavite da se pere na 60 ili 90, može sa sodom ili octom, bez imalo praška, totalno prazna?
    Preporučljivo je to učiniti ponekad, jer se prašak, kamenac i nečistoće zadržavaju na donjoj strani (vanjskoj- onoj koju ne vidimo) bubnja i s vodom se svaki put malo vraćaju na veš u mašini. Vjerujem da je to problem s starim mašinama ( kao moja) koje kad su prazne pokušaju ići do susjede nakavu, ali znam da pomaže za čišći veš i za trajnost mašine.
    Čitala sam da bi jednom mjesećno trebalo ti učini mašini koja pere svakodnevno, a svakih par mjeseci ( 3-4 puta goduišnje) mašinama koje manje peru.

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Meni je protiv smrada pomagalo uvijek staviti pelene na ciklus ispiranja prije glavnog pranja. I, nikako ih ne drzati u vodi, niti u kanti koja je zatvorena.

  29. #129
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj Zorana prvotno napisa
    Meni je protiv smrada pomagalo uvijek staviti pelene na ciklus ispiranja prije glavnog pranja.
    Ja ih ovako obavezno perem, nekako mi logično isprati urin prije pranja i nikad mi ne smrde, a koristim ih sad i s drugim djetetom.

  30. #130
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    eto, nakon 6 mjeseci korištenja naše se pretty much odjednom usmrdile big time! ja uvela u prehranu bebe korabicu i mislila kako je puno prdio, jer mu je stalno smrdila guza u pelenama na korabicu al kad ono kanta s pelenama u kupatilu počela istovremeno smrditi kao da kupus kiselimo! sad ćemo pri sljedećem pranju postupak sa sodom bikarbonom. držte fige!

  31. #131
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj aishwarya prvotno napisa
    a savjetovala bih ti i da ocat izbaciš
    i ja ponekad imam osjećaj da smrde ak stavim ocat :?
    iako i mi imamo faze smrada i ne/smrada moje ne smrde kad su oprane i suhe nego samo kad su popišane; noćna ponekad bude baš koma

  32. #132
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj renci prvotno napisa
    Mame, a jeste li ikad samo oprale mašinu?
    Znate onako da stavite da se pere na 60 ili 90, može sa sodom ili octom, bez imalo praška, totalno prazna?
    Preporučljivo je to učiniti ponekad, jer se prašak, kamenac i nečistoće zadržavaju na donjoj strani (vanjskoj- onoj koju ne vidimo) bubnja i s vodom se svaki put malo vraćaju na veš u mašini. Vjerujem da je to problem s starim mašinama ( kao moja) koje kad su prazne pokušaju ići do susjede nakavu, ali znam da pomaže za čišći veš i za trajnost mašine.
    Čitala sam da bi jednom mjesećno trebalo ti učini mašini koja pere svakodnevno, a svakih par mjeseci ( 3-4 puta goduišnje) mašinama koje manje peru.
    da, to treba raditi. ima zakupiti i sredstvo za pranje mašina. odlično opere, sve se sjaji, ode i kamena i ostaci deterdženta :D

  33. #133
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    puntica jel ima toga u DM-u?
    I kako se zove.

    I znate šta?
    Meni unatoč svemu što sam navela, kako perem - i dalje se nekad dogodi da smrde.
    Točno ovako kao što bubimira opisuje :?

  34. #134
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    puntica jel ima toga u DM-u?
    I kako se zove.
    ima u dm-u, tamo i kupujem. denk mit nešto entkalker (mislim). to je kartonska kutijica (na njoj ne nacrtana mašina) u kojoj se nalazi neki bijeli prah koji se ubaci u mašinu i provrti na 90... Jednom svako toliko.

    vjerojatno se sličan efekt može dobiti i nekim priručnim sredstvom (tipa soda bik.) ali nisam isprobavala


    I meni se ponekad usmrde pelene. bez razloga. isto tako samo kad se popiški. Baš bezveze...
    (onda ih ubacim na 'raskuživanje', tj. pranje na visokoj temp bez deterdženta, samo sa sod. bik. pa onda više ne smrde...)

  35. #135
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    puntica koliko staviš te sode bikarbone za to "raskuživanje"?

  36. #136
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ok, dakle jednom pranje sa sb nije upalilo, sad ćemo isprobati kahnin recept. juče kad sam oko ponoći ušla u spavaću sobu, smrdila je kao u muškom wc-u!!! :shock: :shock: :shock: došlo mi je da ga presvučem jadnička, al ajd, nisam ga htjela buditi... tots botsice izgleda ne smrde, čudno... a možda i ne, možda bambus drugačije reagira nego pamuk...

  37. #137
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj manal prvotno napisa
    ok, dakle jednom pranje sa sb nije upalilo, sad ćemo isprobati kahnin recept. juče kad sam oko ponoći ušla u spavaću sobu, smrdila je kao u muškom wc-u!!! :shock: :shock: :shock: došlo mi je da ga presvučem jadnička, al ajd, nisam ga htjela buditi... tots botsice izgleda ne smrde, čudno... a možda i ne, možda bambus drugačije reagira nego pamuk...
    joj manal moram!

    I moj tak nekad zna smrditi da ne mogu spavati kraj njega.
    Sreća pa je u vreći i još ga dobro pokrijem da ne ide van (nemajka šta ćeš)

  38. #138
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    eh, kahna, jedva sam preživjela tu noć, svaki put kad se budio (jedno 100 puta), grizlo me je u nosu
    nažalost, nismo iskorijenili smrad ni ispiranjem, pa pranjem na kratkom programu na 95 (prvi put da smo uopće okrenuli na tu temp.) sa sodom, pa normalan program... manje smrde, ali još smrde. što sad? opet tako pa se nadati da će izići?

  39. #139
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Joj manal
    Eno moga (sad je cicao) smrdi opet.
    I to cijela tura sad zadnje što sam prala.

    Negdje sam pročitala ( ne znam dal tu, ne da mi se sad čitat ) da se mogu i staviti u vodu sa octom pa da tako odstoje preko noći/24 sata.
    Da se otopi kamenac koji se nataloži u njima.

    Ja znam nekada isprati ih, staviti brdo sode, upaliti na 60 °C te pustiti dok ne zagrije vodu i onda ugasiti i ostaviti da se tako namače preko noći.

  40. #140
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ne znam za ocat - negdje sam čitala da zbog kiselosti stvar učini još gorom. Probajte riskirat s izbjeljivačem, ja kupujem Ecover u bio&bio, taj mi se čini najprihvatljiviji. Na više sam mjesta pročitala da je to zadnje, ali učinkovito rješenje. Na svom primjeru ne mogu tvrditi jer mi pelene ne smrde, i pranje sa sodom mi je dobro funkcioniralo. Usmrdile su se samo jednom i to netom prije nego nam je krepala mašina. Što će reći da se baš nisu prale kako treba

  41. #141
    aishwarya avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,028

    Početno

    Ja ponavljam svoje kao pokvarena ploča Sorry, fakat samo nastojim pomoći...

  42. #142
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    u krajnjem slučaju, možete se prebaciti ne tetre...
    ja sam platnene podijelila otkad je počela na tutu, sad stavim samo onekad tetre u zaštitne, i zapravo mi je puno lakše što se tiče pranja i sušenja, premda mi se platnene nisu nikad usmrdile.

  43. #143
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    ma nooo, to mora izaći nekako. manje smrde. ponovit ćemo postupak. ali dati naše pelene? neee!!! pa volimo ih! uostalom, i mi naginjemo bespelenaštvu, već je par puta piškio u wc i jednom kakao :ponosan smajlić:

  44. #144
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    nije mi jasno, perete s deterđentom ili samo sa sodom?
    Pokušajte par puta bez imalo deterđenta! Ako ne uspije, trebala bi biti stvar u mašini.

    Mislila sam na tetre makar privremeno, dok se problem ne riješi, ja bih se ipak previše naživcirala da mi smrde pelene na djetetu.

  45. #145
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Moje su se danas ispirale x 5.
    I pranje na 95 samo sa sodom.
    E bilo je 5 cm pjenane u mašini a ni zrna praška nisam stavila :shock:
    Ne kužim kak se tako nakupi a ne stavljam više od jedne male čajne žličice :?

    OT - kak vam klinci pišaju / kakaju negdje?
    Moj čim ga sjednem na nonu - diže guzu i negoduje.
    Popiški se svaki put kad mu skinem pelenu i spustim ga na pod i ako idem bilo što podmetnuti, prestane i pomakne se dalje i nastavi

  46. #146
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    jel ti to hoćeš u zakašnjele bespelenaše i polubespelenaše? 8)

  47. #147
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj pomikaki prvotno napisa
    jel ti to hoćeš u zakašnjele bespelenaše i polubespelenaše? 8)
    Ma ne, htjela bi ga učiti na kahlicu,a nemam pojma od kad se može i kako uopće početi :/

  48. #148
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    E bilo je 5 cm pjenane u mašini a ni zrna praška nisam stavila :shock:
    Da pjena nije od sode?
    Baš znam pogledati kad se peru pelene i nikad ne bude pjena u mašini.

  49. #149
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj kahna prvotno napisa
    E bilo je 5 cm pjenane u mašini a ni zrna praška nisam stavila :shock:
    Da pjena nije od sode?
    Baš znam pogledati kad se peru pelene i nikad ne bude pjena u mašini.
    :/ mislim da se ona ne pjeni.

    Možda je stvar u prašku?
    Koristim DM-ov neki nemam pojma kak se zove.

  50. #150
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    Citiraj kahna prvotno napisa
    Ma ne, htjela bi ga učiti na kahlicu,a nemam pojma od kad se može i kako uopće početi :/
    OT možeš početi bilo kada, zapravo, samo su metode malo različite za različite uzraste.
    Koliki ti je bebač sada? Ako je manji od godine i pol, savjetujem da pogledaš i bespelenaške forume. Ja sam počela s 8mj. ovo je "moj" topic
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=71076

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •