Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 109

Tema: klamidija

  1. #51
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Da, u Zagrebu sam. Ne znam kako je drugdje, ovo je neki privatni lab (zapravo poliklinika). Istina je da je bris ipak nešto pouzdaniji, ali točnost testa iz urina navodno je 97% (tako kažu). Bris ću svakako raditi kasnije kod socijalnog ginića, a na ovo sam se odlučila prije svega zato da znam mogu li u novom ciklusu mirne duše na ili ne. Neizvjesnost mi je najgora.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Prije nego sam odlučila ostati u drugome stanju, insistirala sam doktoru na svim pretragama...šok kad sam čula da imam Klamidiju! Suprug i ja smo već dugo zajedno, od 2001. pa se pod predpostavkom da smo bili verni jedno drugome dolazilo do računice da imam Klamidiju najverovatnije bar 5 godina, možda čak i više ako mi ju je preno partner pre supruga...Kažu da što je duže imaš, veća šansa je da napravi haos u organizmu i izazove sterilitet. Baš sam se uplašila, plakala noćima misleći na najgore. Lečili smo se 2 tjedna i sada imamo preslatkog dječaka! Posle sam od lekara čula da je sterilitet vrlo rjetka posledica ove infekcije i da je izlečenje gotovo uvek u potpunosti, ali se može povratiti pa su neophodne kontrole. I nije problem lečenje čak i u već drugome stanju.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    37

    Početno

    a draga beti! Nemaš pojma kako je ovo prekrasno za čuti.Daj mi broj tog doktora pa da i mene malo utješi... Ja sam ju najdulje imala dvije god,a najmanje 9 mjeseci,kako god,nije dobro,ali tvoja priča me zbilja može izbaviti iz svake tuge ili patetike.Ja pokušavam ostati u drugom stanju skoro pola godine,još neće bebać...Ali kako netko reče na ovom forumu,bez obzira koliko dugo nastojimo,svaki put kad dobimo mjesečnicu,kloneš malo duhom,al ne predaješ se,naravno!Lijepi pozdrav i čestitke na malom momčiću! :D

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    144

    Početno re

    Jedno pitanje:

    Da li vam ginekolog moze dijagnosticirati klamidiju tokom ginekoloskog pregleda, bez nalaza brisa?! Meni to nesto zvuci malo cudno, a prije nekih 6 godina su mi na takvom pregledu, dakle rutinski ginekoloski, bez ultrazvuka ili bilo cega, rekli da imam kandidu i klamidiju, plus mi dali terapiju za to koju sam uredno sprovela :?

    Za kandidu mi je jasno da je moze prepoznati tako, ali klamidiju?!

  5. #55

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Nema šanse...klamidija se jedino može potvrditi ciljanim testom!

  6. #56
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    :/ čekam nalaze 2 tjedna, odnešene u petrovu u mikrobiološki laboratorij.
    već sam lagano živčana od čekanja..

  7. #57
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Bit ću kratka:
    test urina na klamidiju: negativan :D (čekala nalaze 3 dana)
    bris: negativan :D (nalaz gotov za tjedan dana)!

  8. #58
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    čekala 3 tjedna, nalaz negativan :D

  9. #59
    bebeto avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    na otoku kristalnih zvijezda
    Postovi
    906

    Početno

    Drage moje, 5.03 radila sam briseve na ureaplazmu, micoplazmu, ane....i klamidiju. Svi su mi nalazi bili negativni a ovaj na klamidiju sam cekala 12 dana da bi na kraju na njemu pisalo "dosta sluzi,purulentni uzorak,potrebno ponoviti uzorak". :? Sto sada to znaci ???? Planirala sam nakon menzesa koji bi trebala dobiti ovih dana poraditi na bebici a sad neznam trebam li prvo ponoviti ovaj bris. Dali je netko od vas imao ovakav nalaz ??? Ja sam se bojala ureaplazme a na kraju upitna je klamidija.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Napravi ti bris i pričekaj nalaz jer klamidija zna zezati, mada puno cura i s klamidijom ima urednu trudnoću... Bolje je za tebe da imaš sve uredne nalaze

  11. #61
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    ponovi bris da budeš na miru.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Ljudi kako se dobije i prenosi ta klamidija???????Na internetu na jednom mjestu pise jedno a na drugom drugo!Ko luda sam od silnih informacija!!!!!Molim odgovor samo od onih koji znaju!HVALA!!!!!!!!!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Nedavno mi je dijagnosticiran REUMATSKI POLIARTRITIS jel ta klamidija ima veze sa tom reumom!???

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    na dio pitanja kako se dobije i prenosi vjerojatno si našla puno odgovora i zasigurno je svaki točan jer se može prenijeti na više načina - prvenstveno je značajno da se prenosi spolnim putem...
    odgovor na drugo pitanje ne znam, pa neću ni pokušat odgovorit...
    forum je mjesto za razmjenu iskustava, podršku - ovdje nema doktora za odgovore na pitanja...
    želim ti sreću

  15. #65

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa
    na dio pitanja kako se dobije i prenosi vjerojatno si našla puno odgovora i zasigurno je svaki točan jer se može prenijeti na više načina - prvenstveno je značajno da se prenosi spolnim putem...
    odgovor na drugo pitanje ne znam, pa neću ni pokušat odgovorit...
    forum je mjesto za razmjenu iskustava, podršku - ovdje nema doktora za odgovore na pitanja...
    želim ti sreću
    To me i zbunjuje u braku sam 3 god a vjerni smo muz i ja jedno drugom!Kak sam je onda mogla dobit?Prek cega?Koji su jos nacini da se to dobije,neki kazu samo spolnim odnosom a neki kazu i u bazenu,wc,rukovanjem!MOLIM vas za odgovore!Hvala od sveg srca...

  16. #66
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj bebeto prvotno napisa
    Drage moje, 5.03 radila sam briseve na ureaplazmu, micoplazmu, ane....i klamidiju. Svi su mi nalazi bili negativni a ovaj na klamidiju sam cekala 12 dana da bi na kraju na njemu pisalo "dosta sluzi,purulentni uzorak,potrebno ponoviti uzorak". :? Sto sada to znaci ???? Planirala sam nakon menzesa koji bi trebala dobiti ovih dana poraditi na bebici a sad neznam trebam li prvo ponoviti ovaj bris. Dali je netko od vas imao ovakav nalaz ??? Ja sam se bojala ureaplazme a na kraju upitna je klamidija.
    Klamidija se dijagnosticira tako što se uzorak gleda pod fluorescirajućim mikroskopom. Najvjerojatnije je uzorak bio loš te se nije uspjelo ocijeniti ima li ili nema bakterija.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj MARSIA prvotno napisa
    Citiraj ZO prvotno napisa
    na dio pitanja kako se dobije i prenosi vjerojatno si našla puno odgovora i zasigurno je svaki točan jer se može prenijeti na više načina - prvenstveno je značajno da se prenosi spolnim putem...
    odgovor na drugo pitanje ne znam, pa neću ni pokušat odgovorit...
    forum je mjesto za razmjenu iskustava, podršku - ovdje nema doktora za odgovore na pitanja...
    želim ti sreću
    To me i zbunjuje u braku sam 3 god a vjerni smo muz i ja jedno drugom!Kak sam je onda mogla dobit?Prek cega?Koji su jos nacini da se to dobije,neki kazu samo spolnim odnosom a neki kazu i u bazenu,wc,rukovanjem!MOLIM vas za odgovore!Hvala od sveg srca...
    možda je ti ili suprug imate otprije, pa niste ni znali....
    očito je da je sad imaš, radi na tome da se izliječite, a kako si je dobila sad više nije toliko važno....

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Pa to me jako zanima da je nebi opet pokupila?A i muz mi je sumljicav u odnosu na moju vjernost a i ja na njegovu!To mi je samo unelo pometnju u brak!Jel moguce rukovanjem il kak!Joj jadna ja!Cega da se cuvam?Kak cu doc kod nekog i pit kavu neotic piskit 3 sata!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pa naravno da možeš dobit i na druge načine osim spolnim putem, ali moraš se malo pripaziti pri odlasku na javne zahode i slično....to je normalno da se tamo ne možeš ponašati kao kod kuće....
    a ovo za vjernost neću ni komentirati...pa u braku ste, naravno da vjerujete jedno drugom, ako ne onda tu postoje i drugi problemi osim klamidije....

  20. #70
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Marsia, možda ju jedan od vas ima od prije.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Marsia, možda ju jedan od vas ima od prije.
    i ja sam to pomislila i napisala joj....

  22. #72
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    hm... klamidija

    imali smo ju, znam da mi je MM prenio i da nisam imala sitnih problemčića s urinom ne bismo ju otkrili (stalno sam imala esherihiju pa je urolog preporučio test na klamidiju), ali preko briseva, klamidiju nije moguće otkriti papa testom
    ja sam ju imala nekih 7mjeseci.
    a on.... tko zna

    no, prije T sam išla ponovno na testiranje i kod nas u VK sam ju imala i iznenadila se i pitala doc kako se to prenosi, ona kaže spolnim putem, ja reko imali smo, izlječili se i nemoguće da je opet imam,
    poslala me za osijek i tamo je bila negativna (isti tjedan)

    Prijateljica je imala slučaj da je s jedinim dečkom sada mužem spavala samo s kondomom, kad se prije par godina pregledala imala je ureaplasmu, a klamidiju nije, a sad najednom klamidija.... kako :shock:
    no u Osijeku je nije imala (isti tjedan)
    Mislim da postoje i problemi s laboratorijem

    Što se tiče odlaska na WC, ja ti kod nikog ne sjedam na wc, jedino kod mojih. Najbolje oprati ruke prije pi-pi i obrisat maramicom.

    Uglavnom, doktor mi je rekao da je zbog klamidije moglo doći do oštećenja jajovoda, trebala sam na HSG, i taman prije hsg-a ostala sam trudna (nakon 14 ciklusa pokušaja)

    a što se kaže marisa možda ste je imali otprije, jer nju se može imati bez ikakvog simptoma.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Hvala vam na odgovorima!Ja sam imala prije 5 god.odnos sa jednim tipom bez zastite al to je bilo 2 min.i kad sam shvatila sto radim odustala sam!I od tada sam bila samo sa mojim muzem!Dok je on imao nekoliko veza i vjerovatno vise seksualnih odnosa neg ja!A ja stalno piskam,popijem kavu u kaficu ja odma na wc itd.I ja nigdje ne sjedam na wc,ali perem ruke redovito i izuzetna sam picajzla sto se cistce u stanu tice,a o higijeni da i ne govorimo!Pa me je to i zbunilo jer imam poznanicu koja je imala 1000 partnera a i nije bas uredna pa je negativna na klamidiju!Ja sam se testirala u VUKOVARU!PUSA SVIMA,POGOTOVO TRUDNICAMA...

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    nema veze što je bilo 2 minute, ako je bio zaražen i to je dovoljno....
    ako je suprug imao više partnerica nije mi jasno zašto se sumnja u međusobnu vjernost....
    to što netko ima 1000 partnera ne mora značiti da je ikad nešto pokupio, netko ima sreće, netko ne...nekad je dovoljan jedan/jedna....
    glavno je da se liječite i napravite kontrolne briseve da ste sigurni da ste se riješili beštije...sretno

  25. #75

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Pijem DOKSICIKLIN,prvih 10 dana 2 puta na dan a drugih 10 dana 1 na dan pa 7 dana nist i onda kod ginekologa na kontrolu(tak mi ginekolog rekao)!Muz mi je zbog posla naredna 3 mjeseca odsutan i doktor mu nije dostupan pa mi je ginekolog rekao da i on pije te tablete tj.istu terapiju pa kad dodje da ode kod doktora!Jel sex dopusten sa kondomom jer ak nije .... !!!???Hvala na svim odgovorima...POOZZZ

  26. #76

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kažeš da ti muža nema naredna 3 mjeseca, a brine te jel možeš imat odnose s kondomom, ne kužim :?

  27. #77
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa
    kažeš da ti muža nema naredna 3 mjeseca, a brine te jel možeš imat odnose s kondomom, ne kužim :?
    Šta imaš kužiti

  28. #78

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Hej hej Cubana ja sam sto se takvih stvari tice!!!!Muz mi nije tu,al jednom mjesecno dodje subotom i Nedjeljom(i to ak mu posao dozvoli)pa zato pitam!Molim za odgovor ak ga netko zna!

  29. #79
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ma salim se
    Možete sa kondomom. Ako ne može HIV kroz pore, ne može ni klamidija.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Citiraj Cubana prvotno napisa
    Ma salim se
    Možete sa kondomom. Ako ne može HIV kroz pore, ne može ni klamidija.
    :D

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Hej ljudi popila sam terapiju pa cu iduci tjedan na testiranje!Al pojavio se jedan veliki problem!Nakon 12 dana od zadnje menstruacije ja sam opet dobila i evo curim vec 7 dana bez prestanka!Kakve sad to ima veze i otkud mi sad to???? :? :? :/

  32. #82

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    čakovec-zagreb
    Postovi
    220

    Početno

    Cure imam ozbiljan problem.....
    a sam prije 1,5 mjesec išla na laparo i prije toga odradila briseve i svi su bili negativni....
    Međutim prije tjedan dana MM išao urologu, urolog otkrio upalne promjene na prostati i poslao ga na testiranje kad ono-KLAMIDIJA!!!

    Za pretpostaviti je da je riječ o dugogodišnjoj infekciji kod njega (obzirom na upalne promjene na prostati) i da su moji brisevi bili lažno negativni i da sam išla na laparo s klamidijom (provjera prohodnosti jajovoda između ostalog)....

    Užasavam se pomisli šta mi se sad događa u trbuhu kad su mi tu prokletu beštiju šuknuli u jajovode i maternicu....
    Ima tko kakvu utješnu riječ? Ili možda kakvo iskustvo?
    Kolike mogu biti posljedicve u 2 mjeseca klamidije u materištvu i jajovodima?

    užas, strah me i pomisliti!

  33. #83
    BlaBla123 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    131

    Početno ELISA Chlamydia

    Bok,
    Radila sam vag. briseve+cerviks briseve i Chlamidia je negatinan. Ipak u napomeni kaze "Uraditi test ELISA Chlamydia". Sta to treba da znaci?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    17

    Početno bris cerviksa

    Bok!

    Htjela bih znati kako se radi bris cerviksa na klamidiju, ureaplasma i mikroplasma, koji je postupak, kako se vade brisevi?
    Hvala

  35. #85
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno Re: bris cerviksa

    Citiraj mila80 prvotno napisa
    Bok!

    Htjela bih znati kako se radi bris cerviksa na klamidiju, ureaplasma i mikroplasma, koji je postupak, kako se vade brisevi?
    Hvala
    kao papa test

  36. #86

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    17

    Početno hvala

    hvala, pozdrav !

  37. #87

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa
    pa naravno da možeš dobit i na druge načine osim spolnim putem, ali moraš se malo pripaziti pri odlasku na javne zahode i slično....to je normalno da se tamo ne možeš ponašati kao kod kuće....
    a ovo za vjernost neću ni komentirati...pa u braku ste, naravno da vjerujete jedno drugom, ako ne onda tu postoje i drugi problemi osim klamidije....
    Evo, podižem ovaj topik. ja jučer dobila nalaze cervikalnih briseva i isto su pozitivni na klamidiju. Za terapiju sam dobila sumamed, ja i MM te još Rojazol vaginalete. KOntrola za mjesec dana. Nemam pojam od kad sam to vukla, vjerojatno oko goinu dana , a načini dobivanja su razni. To jest spolno prenosiva bolest, ali ja ju nisam dobila na taj način. Vjerojatno od kupanja u bazenu ili od korištenja nus prostorija ovdje u firmi. Najčešće naziv te bakterije sve asocira na varanje partnera, ali ne mora biti. Ja sam sa svojim mužem u braku skoro 10 godina, 12 godina smo skupa. Ja ju imam, on nema. A nema vjernijeg partnera od mene ili njega.
    Sretna sam kaj su mi konačno otkrili kaj mi je, jer sam stalno imala iscjedak, uz liječenja vaginaletama. Stalno sam imala kao upale mjehura, a nalazi urinokulture bili uredni. Često sam imala oštre bolove u donjem dijelu trbuha. Nadam se da će sad to sve nestati. I ne pojavilo se više!

  38. #88
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Smajlić, i ja sam ju imala, prije nekih 4-5 godina. Dobila terapiju doksiciklinom 3 tjedna. Nakon 6 tjedana kontrola. I nakon još 6 tjedana kontrola. Dr. mi je rekla da ju bez ta dva kontrolna brisa ne smatra izliječenom. Meni su se srećom pojavili simptomi pa sam relativno brzo reagirala. Sad na početku trudnoće sam ponovila briseve i sve je bilo negativno. Ali uvijek me pere strah kod svakog mogućeg peckanja da nije opet.
    Pa se kontroliram barem jednom u dvi godine.

  39. #89

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    meni je malo čudno kaj budu meni klamidiju izliječile 3 tablete Sumameda i 6 ili 7 vaginaleta?

  40. #90
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Jeftini test na hlamidiju je dosta nepouzdan, ima dosta lazno pozitivnih rezultata. Znam, jer sam imala iskustva.
    Posle sam uradila PCR test, s tim testom se direktno umnozava hlamidija, nije na foru osvetljavanja uzorka, i 100% je pozitivan, jer ako ima iti jedna hlamidija u uzorku, razvice se.
    Taj PCR test je dosta skup, ali nekako sam mislila bolje da to platim, nego da pijem ogromne kolicine antibiotika bez potrebe.
    Takodje sam u jednom privatnom labu bila i lazno pozitivna na ureaplazmu. To sam preverila u drugom labu (bilo mi je sumnjivo jer je mm negativan, a ja "jako" pozitivna) i brisevi, i moj i mmov su bili negativni.

  41. #91
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    meni su testove uvijek radili u mikrobiološkom lab-u u Zaraznoj. Ne znam kakve testove koriste.
    A što se sumameda tiče, to je daleko jači antibiotik od doksiciklina, moj je savjet samo ta dva kontrolna brisa jer vremenski odmak ipak daje neku sigurnost u potpuno izliječenje.

  42. #92

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa
    meni su testove uvijek radili u mikrobiološkom lab-u u Zaraznoj. Ne znam kakve testove koriste.
    A što se sumameda tiče, to je daleko jači antibiotik od doksiciklina, moj je savjet samo ta dva kontrolna brisa jer vremenski odmak ipak daje neku sigurnost u potpuno izliječenje.
    Hvala, betty blue! Naravno da ću ići na kontrolne preglede. Nadam se da će sve biti kak treba. :/

  43. #93

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    ah, završila sam terapiju Sumamedom i Rojazol vaginaletama - ali iscjedak je još uvijek prisutan, i to obilan kao i prije! Kao da se ništa nije promijenilo. Sad sam već lagano zabrinuta. Moram nazvati doktora i pitati što dalje.

  44. #94
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    MM je pre nekoliko godina imao hlamidiju...ja nisam valjda zato sto koristimo kondom. On se resio tako sto je mesec dana pio tri vrste antibiotika i probiotik celo vreme posto je prvi antibiotik bio cini mi se oko 500 mg hemomicina
    Uglavnom resio se i sada imamo jos jedno dete.
    Znam ljude koji su se dugo lecili. Mislim da je stvar u tome da je napadnes sa hrpom antibiotika u duzem periodu.
    Mene isto kopka kako se prenosi posto je moj ginekolog rekao samo seksualnim putem sto bi znacilo da je moj muz dobio negde za vreme braka posto smo tada vec imali jedno deta, a opet drugi kazu da mozes dobiti i preko wc solja i sl...ja se nekako nadam da je ovo drugo tacnije
    Inace isti ginekolog mi je rekao da je vrseno neko istrazivanje po kojem oko 30 posto trudnica ima hlamidiju i da je to sada moderna bolest. Kaze da muskarci koji imaju hlamidiju tesko mogu da naprave dete zato sto "hlamidija zajase na spermatozoid pa se on tesko krece" (njegove reci)

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj tina1975 prvotno napisa
    "hlamidija zajase na spermatozoid pa se on tesko krece" (njegove reci)

    nikad čula...

    inače, zvala sam dr. i pitala što dalje, jer je iscjedak i dalje neumoran. reko da kupim Vagisan vaginalete. Trošim, vidjet ćemo. iscjedak još uvijek prisutan.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    26

    Početno

    Evo i mene nakon duzeg vremena(selili smo se pa nismo imali net neko vrijeme)!Da vas sve pozdravim i javim da sam popila terapiju i testirala se i bila negativna!Po onome sto sam uspjela saznat na netu u zadnjih god.dana najvjerojatnije ja sam tu bestiju vukla godinama u sebi i to mi je i izazvalo reumatski poliartritis!!! :shock: :shock: :shock:
    Cure testirajte se bar 1 godišnje da ne zavrsite sa nekom kronicnom bolesti kao ja!P:S ev jedna dobra vijest trudna sam oko 5.5 mjeseci i sve je ok!

  47. #97

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    evo mene opet na tu temu. Nakon korištene terapije sa Sumamedom i Rojazol vaginaleta, pa Vagisan vaginaleta, dr. me opet poslao na pretrage na klamidiju, ovaj put neku detaljniju. Nalaz dobiven danas glasi ovako:Test Hybrid Capture II metodom za detekciju Chlamydia trachomatis je negativan. Super, ali - iscjedak je i dalje prisutan, možda u malo manjoj mjeri, ali je tu, isto kao i povremeni neugodni bolovi u donjem dijelu trbuha.Dao mi je ponovo Vagisan vaginalete. Ali imam osjećaj da i opet nakon njih bude sve po starom. Kaže da se ponovo javim ako ne prođe, da idemo na daljnje pretrage. Pitam koje i što bi to još moglo biti, kaže da bi moglo biti svašta.Pitam kakve pretrage ćemo raditi - kaže da će me samo vaginalno pregledati - što je činio svaki put do sada i pitam se da što bi još mogao vidjeti. Papa test od prije par mjeseci je uredan. Ima li netko slična iskustva ili ikakvu predodžbu o tome što je to? Niti pijem pilule niti koristima ikakva druga hormonska sredstva, nit pijem lijekove, urinokultura je isto uredna. Što mi je?

  48. #98

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    S ev jedna dobra vijest trudna sam oko 5.5 mjeseci i sve je ok! Kiss
    To je stvarno lijepa vijest!

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa
    ja sam je imala, imala sam 6mj konstantno upalu mjehura to je bilo strašno, kako bi prestala pit antibiotike upala bi se vratila, doktori nisu znali o čemu se radi pa sam na incijativu mame išla radit briseve i izolirana je klamidija, dobili smo i ja i moj tadašnji dečko terapiju antibioticima i sve je prošlo i nikad se više nije ponovilo, radila sam nakon toga u par navrata bris na klamidiju i sve čisto.
    Joj, isto..isto...i ja. Popila tonu atb. i dalje upala mjehura, na kraju ubrisu uretre pozitivna klamidija. Popila sam sumamed,doksiciklin i ofloksacin, puno bolje sam ali iako se pomalo stalno smanjuju, simptomi su još uvijek pomalo prisutni, i ponovno sutra odoh do ginića.

  50. #100

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    a ja još uvijek prijavljujem iscjedak. Nema klamidije, ali iscjedak je još uvijek tu! Već mi je dosta i ginekologa i vaginaleta, pa ne znam što bi još moglo biti? Papa test super, brisevi super, ne svrbi, ne peče, ne smrdi, ništa, ali iscjedak je koma!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •