Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 109 od 109

Tema: klamidija

  1. #101
    tina1975 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Subotica
    Postovi
    316

    Početno

    kod mene isto ja sam vec odustala od vaginaleta i ostalog. Primetila sam da mi se pojavljuje kada mi padne imunitet i nestane posle samo od sebe.

  2. #102

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    a ja još uvijek prijavljujem iscjedak. Nema klamidije, ali iscjedak je još uvijek tu! Već mi je dosta i ginekologa i vaginaleta, pa ne znam što bi još moglo biti? Papa test super, brisevi super, ne svrbi, ne peče, ne smrdi, ništa, ali iscjedak je koma!
    Iscjedak može biti sasvim normalna pojava. Na tvom mjestu ja se ne bih zabrinjavala.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa
    Citiraj smajlić prvotno napisa
    a ja još uvijek prijavljujem iscjedak. Nema klamidije, ali iscjedak je još uvijek tu! Već mi je dosta i ginekologa i vaginaleta, pa ne znam što bi još moglo biti? Papa test super, brisevi super, ne svrbi, ne peče, ne smrdi, ništa, ali iscjedak je koma!
    Iscjedak može biti sasvim normalna pojava. Na tvom mjestu ja se ne bih zabrinjavala.
    Ne znam , nikad ga nisam prije imala, a stvarno je dosta obilan. Ne znam na kakve bi još pretrage trebala ići.

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    12

    Početno

    Citiraj smajlić prvotno napisa
    evo mene opet na tu temu. Nakon korištene terapije sa Sumamedom i Rojazol vaginaleta, pa Vagisan vaginaleta, dr. me opet poslao na pretrage na klamidiju, ovaj put neku detaljniju. Nalaz dobiven danas glasi ovako:Test Hybrid Capture II metodom za detekciju Chlamydia trachomatis je negativan. Super, ali - iscjedak je i dalje prisutan, možda u malo manjoj mjeri, ali je tu, isto kao i povremeni neugodni bolovi u donjem dijelu trbuha.Dao mi je ponovo Vagisan vaginalete. Ali imam osjećaj da i opet nakon njih bude sve po starom. Kaže da se ponovo javim ako ne prođe, da idemo na daljnje pretrage. Pitam koje i što bi to još moglo biti, kaže da bi moglo biti svašta.Pitam kakve pretrage ćemo raditi - kaže da će me samo vaginalno pregledati - što je činio svaki put do sada i pitam se da što bi još mogao vidjeti. Papa test od prije par mjeseci je uredan. Ima li netko slična iskustva ili ikakvu predodžbu o tome što je to? Niti pijem pilule niti koristima ikakva druga hormonska sredstva, nit pijem lijekove, urinokultura je isto uredna. Što mi je?
    Joj, razumijem te. I ja sam popila i Sumamed i doksiciklin i još jedan antibiotik, simptomi manji ali još prisutni. I opet bila kod ginekologa, sve ok kak je bilo i niš se dalje ne zabrinjava. Samo kaže kako je to opaka bakterija i ponoviti briseve da se nije negdje još zavukla, ali jedino šta mi pada na pamet je da svi ti antibiotici narušavaju imunitet (naročito Sumamed-ja sam ga pila po gram tri tjedna za redom) i vjerojatno totalno izmijene vaginalnu floru. Možda bi ti trebala nabaviti neke prirodne vaginalete (imaš na Dolcu Doderlein med se zovu-laktobacili) ili u Vlaškoj Priroda liječi -Acidosalus za piti i za vaginalnu aplikaciju (isto laktobacili). Ili onaj Femigel na bazi čajavca. I puno c-vitamina. Ne znam kaj više drugo, čekati da prođe 5 do 6 tjedana i ponoviti briseve, u svakom slučaju treba proči više tjedana jer ako je prerano od antibiotika onda može biti lažno negativan test.

  5. #105

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    12

    Početno

    i da, šta ako je bris ponovno pozitivan, kaj onda, onda te opet nakljukaju sa istim antibioticima?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    SZ Hrvatska
    Postovi
    1,942

    Početno

    Kod mene je zanimljivo to da sam išla ponovit briseve nakon 2-3 mjeseca, i bili su ok. Opet mi je propisao Vagisan vaginalete zbog iscjetka, a niš mi ne pomažu. Sad ću pričekat jedno mjesec dva pa idem opet k njemu.
    Inače sam isto mislila dok sam imala klamidiju da imam jake upale mjehura, a na kraju je to bila ta beštija. Vidjet ćemo.

  7. #107
    OCUDITE avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    120

    Početno

    Jel ikako moguće da sam ja radila briseve na klamidiju, ureoplazmu i mikoplazmu i da su negativni (3 puta ponovljeni) a da mm ima te m.o., jer i njega šalju na briseve uretre???? Ako neko zna molim za odgovor. Naravno da se ne štitimo ničim jer sam na "prije začeća"

  8. #108
    jeja

    Početno

    Evo i ja imam problem zbog te klamidije!!!! u 36 sam tjednu trudnoće i radila sam briseve u bolnici i nalaz je rekao da sam pozitivna na klamidiju ! jel netko imao sličnih iskustava na ovu živinu u ovako visokom stadiju trudnoće???
    gin. mi je rekao da popijem Sumamed 1g od jednom i da je to riješeno no mene je malo strah kako će to utjecati na dijete !!!!
    pozzz

  9. #109

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure!
    Neznam ima li jos netko da prati stranicu.. imala sam klamidiju prije nekoliko godina,saznala sam za nju nakon izlijecene esherihije coli (ako sam dobro napisala)..dobila sam je tada od prvog,sada bivseg decka. Ljecila sam ju sa dvije tablete sumameda odjednom nataste. Uz preporuke da pijem nekoliko mjeseci caj pd susene brusnice i da jedem sto vise crvenog bobicastog voca i jogurta. Nedavno sam bila opet na pregledu,ponovila sam test na klamidiju i bio je negativan,međutim,zabrinuta sam malo zbog iscjedka,cestog mokrenja (popracenog peckanjem) nakon spolnog odnosa i ponekad bolnim spolnim odnosom. Moze li to imati veze s tim sta sam imala klamidiju pa da nije dobro izlijecena?
    Nemam nikakvih sumnji u sadasnjeg decka i volila bih naravno bebaca uskoro,ali volila bih znat kakve su sanse za to da i dalje imam smetnji unatoc negativnim testovima? :/

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •