Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: sta je ovo?

  1. #1

    Početno sta je ovo?

    angela ima 14 mj, od 11 mj zivota ne doji...nakon njenog prestanka nisam imala nikakvih problema ni sa mastitisom ni nicim drugim... jednostavno, kao da mlijeka nije nikad ni bilo... ok, bilo je ako stisnem cicu, ali ono, kap ili dve...

    malo prije je bila frendica tu, pijemo kavu, suframo netom kad osjetim da mi je majica s lijeve strane mokra... pogledam, fleka.. od mlijeka...i to velicine kovanice od jedne kune..s druge strane nista... sta je to? i zasto sada, nakon toliko mjeseci?

  2. #2

    Početno

    25 pogleda, nijedan odgovor

  3. #3
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Citiraj daphne prvotno napisa
    25 pogleda, nijedan odgovor
    vjerovatno nitko nema pojma kao ni ja. sorry :/
    no evo možda ovo pomogne iako sumnjam da otkrivam toplu vodu. moja mama je bila na pregledu grudi prije neki mjesec, a zadnje je dijete rodila prije 15 godina i uspjela je mrvu tekućine istisnuti iz grudi.

  4. #4
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    meni je mlijeko jako dugo curilo (cak i sad, nakon cetiri godine nedojenja naidem ponekad na bradavici na mrvicak skorenog mlijeka) tako da ovo nije nesto neuobicajeno.

    medutim, zna se desiti da uslijed nekih hormonalnih promjena (posebno ako uzimas antidepresive) dode do ponovne ili pojacane proizvodnje mlijeka.

    ja se na tvom mjestu ne bih uzrujavala ako je ovo izolirani incident. ako se nastavi, mozda bi bilo dobro da se konzultiras s tvojim lijecnikom/com i obavite hormonalne preglede.

  5. #5
    MalaSirena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Maksimir, Zagreb
    Postovi
    2,721

    Početno

    Prestala sam s dojenjem prije godinu dana, još uvijek imam mlijeka, a prije par mjeseci sam imala mastitis (prvi i jedini :/ ), jedino što meni gotovo nikad nije curilo mlijeko, možda prvih mjesec dana dojenja.

  6. #6

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    meni je mlijeko jako dugo curilo (cak i sad, nakon cetiri godine nedojenja naidem ponekad na bradavici na mrvicak skorenog mlijeka) tako da ovo nije nesto neuobicajeno.

    medutim, zna se desiti da uslijed nekih hormonalnih promjena (posebno ako uzimas antidepresive) dode do ponovne ili pojacane proizvodnje mlijeka.

    ja se na tvom mjestu ne bih uzrujavala ako je ovo izolirani incident. ako se nastavi, mozda bi bilo dobro da se konzultiras s tvojim lijecnikom/com i obavite hormonalne preglede.


    ne uzimam antidepresive al postoji mogucnost trudnoce i usto sam jaaaako prehladjena

  7. #7
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    al postoji mogucnost trudnoce i usto sam jaaaako prehladjena
    :D

  8. #8

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    al postoji mogucnost trudnoce i usto sam jaaaako prehladjena
    :D
    rekoh postoji, a ne da jesam

  9. #9
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da jesi, bilo bi vise skakaca

  10. #10
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Taman sam te to htjela pitati 8)

  11. #11

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa
    da jesi, bilo bi vise skakaca

  12. #12

    Početno

    Citiraj klia prvotno napisa
    Taman sam te to htjela pitati 8)
    mislis da je to povezano? bas sam bedasta, mogla sam potraziti i u knjizi
    hvala sto si me podsjetila

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •