Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 65 od 65

Tema: E.COLI - koji pripravci za liječenje ?

  1. #51

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Naišla sam na taj recept, ali mislim da se o njemu pisalo u vezi escherichie u urinu. Ne znam jel bi pomoglo i na brisu. Popit ću antibiotik pa ću vidjet.. Jeste li imale kakve simptome zbog escherichie na brisu? Ja imam pojačan, dosadan iscjedak. Piše mi na nalazu 5-10 polimorfonukleara. Jel to zbog bakterije ili je to opet nešto drugo? :?

  2. #52
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ja nikad nisam imala nikakvih simptoma.... a uvijek e. coli u cerviksu...

  3. #53
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj katarina prvotno napisa
    da li je nekome pomogla Petrovićeva tinktura za urogenitalni trakt?
    meni je pomogla. kao što sam već napisala par postova iznad tebe, popila dve boce prije par godina i nikad više nisam imala

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    29

    Početno bakterije u mokraći

    Pozdrav svima. Evo ja već 6,5 mjeseci trudna i mučim se jako s bakterijama u mokraći, ko zna otkad su tamo, vjerojatno i otprije jer već dugo imam problema s mokrenjem.
    PITANJE: Vrijede li ovi recepti samo za bakterije u rodnici, ili i za mokraću?
    Ne znam imam li ih u rodnici, ali u mokraći sam otkada sam trudna imala:
    1. Prvo Stafilokoke 10 ¨5, popila antibiotik (trudna, i to nakon ih ne pila 10 god, šmrc...) .
    2. Nakon toga nalaz Klebsiella Pneumoniae 10¨¸4. još jedan antiibotik.
    3. Nakon toga miješana flora 10¸˝3 (to je ono što "se ne treba liječiti").... :/
    4. Šipak, nakon mjesec dana Streptokoke i stafilokoke zajedno 10x5.

    Plakala sam od muke. Onda počela s čajem od zobi, 2 tjedna, nakon toga je bilo bolje, i opet da ću na pretrage, a opet počela stalno piškiti i sad sam opet na čaju od zobi, pa ću ponoviti pretrage nakon neka 2 tjedna.
    1.Brusnice sam gutala ko luda - ništa.
    2. Makrobiotička prehrana - nikakva pomoć.
    Zna li netko može li zbog toga doći do komplikacija na porodu i može li prijeći na bebu? Ne znam imam li ih i u rodnici, znam samo da tamo imam Candidu s kojom se isto poprilično mučim, probala one vaginalete na bazi mliječne kiseline, ne smijem Canesten jer koristim homeopatiju (btw. ni homeopatija nije pomogla).

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    4

    Početno

    ...uhvatio se malo citati o ovome, pa evo sta preporucuju vani,....

    http://www.automaticbuilder.com/silversavior745/silver

  6. #56

  7. #57

  8. #58

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj štrumpf prvotno napisa Vidi poruku
    Postoji jedna starija gospođa u Zagvozdu koja pravi sirup za E. coli. Pije se 40 dana po jednu veliku žlicu prije doručka, ručka i večere. Poznajem osobu kojoj je nakon više od godine bezuspješnog gutanja antibiotika pomogao jedino ovaj sirup. Imao je bakteriju u ejakulatu, a uz to nakon duugo vremena i jedne neuspješne trudnoće sada čekaju bebu.
    Šaljem broj na pp.
    molim lijepo broj od tete iz zagvozda, imamo velikih problema sa e.coli

  9. #59

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Poštovani,

    da li mogu dobiti od vas adresu gospođe iz Zagvozda koja pravi sirup za e-coli. Hvala

    Franjo

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav svima! zbog ove sam se teme registrirala kako bih mogla podijeliti svoja iskustva! s e.coli u cervikalnom brisu borila sam se 6 mjeseci! popila sam 7 tura antibiotika, uro-vaxom, uri-far, brusnice u svim oblicima, čajeve... nakon 7.ture zabranjeni su mi antibiotici pa sam ostala na čajevima, miksu peršina-meda-masl.ulja-limuna,ali sam počela koristiti i antiseptik za sluznicu s aktivnim kisikom. njega sam rabila posljednjih mjesec dana, nekoliko puta na dan. tampon se namoči antiseptikom i drži u rodnici nekoliko minuta (teta u apoteci je rekla da može i pola sata). neškodljiv je, ne nagriza i stvarno nisam imala nikakvih nuspojava od njega! danas sam dobila nalaz brisa! nikakve patogene bakterije nisu izolirane!!! antiseptik sam kupila u bosni, zove se ENDOASEPT. ne znam ima li kod nas, možda se drukčije zove. eto,nadam se da će nekome pomoći!

  11. #61

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Citiraj miss alex prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svima! zbog ove sam se teme registrirala kako bih mogla podijeliti svoja iskustva! s e.coli u cervikalnom brisu borila sam se 6 mjeseci! popila sam 7 tura antibiotika, uro-vaxom, uri-far, brusnice u svim oblicima, čajeve... nakon 7.ture zabranjeni su mi antibiotici pa sam ostala na čajevima, miksu peršina-meda-masl.ulja-limuna,ali sam počela koristiti i antiseptik za sluznicu s aktivnim kisikom. njega sam rabila posljednjih mjesec dana, nekoliko puta na dan. tampon se namoči antiseptikom i drži u rodnici nekoliko minuta (teta u apoteci je rekla da može i pola sata). neškodljiv je, ne nagriza i stvarno nisam imala nikakvih nuspojava od njega! danas sam dobila nalaz brisa! nikakve patogene bakterije nisu izolirane!!! antiseptik sam kupila u bosni, zove se ENDOASEPT. ne znam ima li kod nas, možda se drukčije zove. eto,nadam se da će nekome pomoći!
    imam je i ja u cerikvisu..koristila sam prvo macmiror vaginalete, pa radila bris i tu je..onda mi je ginekolog prepisao tantum rosa kesice za ispiranje i vaginalete koje se prave u jednoj apoteci, sastav im je ciprocinal i nesto na n...radim opet bris uskoro, nadam se da ce biti nekih pomaka..takodje cu poceti da pijem caj od brusnice..

  12. #62
    mimi81 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    789

    Početno

    Ako kome zatreba, mojoj prijateljici je pomoglo ovo http://www.coolinarika.com/recept/li...herichie-coli/

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav , može li mi netko odgovoriti...Pošla sam piti Uvin čaj, pijem ga tri dana, pa me zanima smijem li sada prestati i prebaciti se na brusnicu?

  14. #64
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Citiraj maja-b prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav , može li mi netko odgovoriti...Pošla sam piti Uvin čaj, pijem ga tri dana, pa me zanima smijem li sada prestati i prebaciti se na brusnicu?
    ja znam da ih ne smiješ piti u isto vrj, a ako prestaneš jedno i pocnes drugo...zasto ne!

  15. #65
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Ja sam u cervikalnom brisu dugo imala e.coli, antibiotici nisu pomagali!
    Odustala od antibiotika! Pila sam 3x dnevno, max dozu crnog kima i citrofita, 1 dcl cistog soka od brusnice iz bio bio, navecer probiotike i za mjesec dana prošlo!
    Al me i koštalo to sve...isplatilo se jer se nije nikad više vratila!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •