Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 65

Tema: E.COLI - koji pripravci za liječenje ?

  1. #1
    cyber-mama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    266

    Početno E.COLI - koji pripravci za liječenje ?

    Zanima me čime se može pomoći u liječenju E.Coli kod odrasle osobe kako bi se spriječilo gutanje silnih antibiotika.. :/
    Unaprijed svima hvala !

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    BRUSNICE!!!!

    Imas u svakoj ljekarni u obliku tableta, i vazno je da napravis kuru od jedne kutije, pauza 2 tjedna i onda opet jos jedna kutija.

    Ja sam se dosta mucila s njom, cesto mi se vracala, ali jedan prijatelj koji je zavrsio farmaciju mi je onda to preporucio (nakon sto je obavio malo istrazivanje) i stvarno mi je pomoglo.

    Ne mogu se sad sjetiti koje su tablete bile, bile su malo skuplje (oko 100kn) i kura za mjesec dana, neke americke, te mi je frend preporucio. Ako bas budes htjela znati, mogu otsetati ovih dana do ljekarne i pitati pa ti napisati!

    A sad si svako malo kupim suhe brusnice na placu i onda pomalo jedem svaki dan - i moram reci da vec (HVALA BOGU) duze nemam problema.

    Pa eto, preporucam...

  3. #3
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Uz antibiotik moja mama je pila i Cranactin kapsule od brusnice (ekstrat brusnice) i to joj je pomoglo. Inače mislim da ima i sirup. Ako kupiš sušenu brusnicu u nekoj trgovini, tj. da nije iz biljne ljekarne ili domaća, svakako je isperi radi izbacivanja toksina koji se u njoj nakupe radi ubrzanog procesa njihova sušenja nekim kemikalijama.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Da, Da, to sam i ja pila - taj Cranactin.
    Ali svakako 2 kure, s pauzom od 10-ak dana između, pa da se riješiš za duže vrijeme (možda i uvijek), jer EC se uvijek vraća kad se jednom dobije i teško je se riješiti.

  5. #5
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    cranactin ne bi smjele trudnice, tako mi rekla teta magistra pa eto, pripazite

  6. #6
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    homeopatija ima lijek za esch. za djecu, zove se Uro waxom. pitaj jel može i za odrasle

  7. #7
    Ines avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,594

    Početno

    u dva i pol deci vode

    prstohvat kukuruzne svile
    zlica sipka
    zlica neljustene zobi

    prokuhati jednu minutu
    staviti da odstoji dva sata
    procijediti i piti

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj maxi prvotno napisa
    homeopatija ima lijek za esch. za djecu, zove se Uro waxom. pitaj jel može i za odrasle
    Super da si spomenila homeopatiju, bas sam htjela nekoga pitati da mi preporuči nekog dobrog homeopata u ZG, po mogućnosti u Novom Zg. Znaš li ti "maxi" možda?
    Hvala unaprijed

  9. #9
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    homeopatija ima i e. coli protiv e. coli

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno E. coli u ejakulatu

    e.coli se pojavila u ejakulatu 10x3 kod mog supruga.Pije cranactin sirup.Imate li koji savjet?Pomagajte.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    883

    Početno

    Obzirom da prvi put pišem na forumu (pratim već neko vrijeme) pozdrav svima
    Ja sam nakon ispijenih ko zna koliko vrsta antibiotika, sa svojih 20 ak godina riješila problem ec jednom kurom Uro Vaxoma.
    http://www.ompharma.com/uro-vaxom/ur...infection.html

    znam da je bio skup (kutija oko 1000 kn prije 7-8 g.) i trebalo ga je naručiti iz vana, al isplatilo se svake kune. od tada se nije vraćala (kuc-kuc u drvo).

  12. #12
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    bok cure!
    prvi put se javljam na ovaj forum (nakon par dana nestrpljivog cekanja da me registriraju tijekom kojih sam nasla pregrst super savjeta, rode su bas zakon ) a javljam se sva jadna izmucena svojim streptokokom koji je prema posaljednjoj urinokulturi nestao (nakon 4 kure antiob.) al sam imam echerichiu c!
    procitala sam sve one savjete o cesnjaku, kantarionovom ulju i sl, al me zanima smijem li kao trudnica koristiti cesnjak? s tim da su meni te bestije dokazane urinokulturom, a ne brisom rodnice, premda sumnjam da ih nema u rodnici.
    ps. gdje da kupim kantarionovo ulje, tj. koju marku? znam da su cure pricale o kvaliteti i sl..


    unaprijed puno hvala!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Petrinja
    Postovi
    64

    Početno

    "MB" čajevi Bjelovar , za odrasle i za djecu, 100% učinkovito , na žalost ja isprobala na mom djetetu (kada je imao oko 1 godinu) i na sreću pomoglo je kada se je već nagutao čuda antibiotika bezuspješno. sa E. Colli 10*6 došli smo za 2 tjedna na STERILNO

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Postoji i sok od brusnice u apotekama, a ima i Pagov pa probajte i s tim. Ja sam pila ogromne količine Uvin čaja i općenito jako puno tekućine.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    53

    Početno

    uvin caj ne valjda dugo piti nije dobar za srce---
    neg jednu sedmicu u mjesecu intenzivno
    pa opet slijedeci mjesec i tako

  16. #16

    Početno

    Za sve one koje muci ova i ostale bestije koje izazivaju uzasne probleme:Sigurno provjereno:3 glavice bijelog luka(cesnjaka) staviti u 1/2 l bijelog vina da kuva lagano dok polovina ne ispari.Pustiti da se prohladi,pa popiti naiskap i to ponoviti sutra,a moze i za par dana za svaki slucaj.
    Ja sam uspjela,pa probajte i vi

  17. #17
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Ja sam pila 1,5 l brusncie-čaja i za 6 dana, nalaz sterilan!

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    97

    Početno

    Bok cure
    To sto ste navele brusnicu homeopatiju i ostale prirodne pripravke da li moze dojilja piti jer beba od mjesec dana ima E.coli...

    Ili ako imate rjesenje samo za bebu te dobi.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    maksimir
    Postovi
    62

    Početno t

    smiješ piti brusnicu ia ako dojiš usput jako je zdravo...imaš od encijana sokove...jako su dobri...

  20. #20
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj ellena prvotno napisa
    Za sve one koje muci ova i ostale bestije koje izazivaju uzasne probleme:Sigurno provjereno:3 glavice bijelog luka(cesnjaka) staviti u 1/2 l bijelog vina da kuva lagano dok polovina ne ispari.Pustiti da se prohladi,pa popiti naiskap i to ponoviti sutra,a moze i za par dana za svaki slucaj.
    Ja sam uspjela,pa probajte i vi
    ja se spremam ovo kuhat pa me zanima jel treba cesnjak zgnjecit ili stavit cijele reznjeve

  21. #21
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Uro Vaxom je Lari uništio bakteriju, nakon Esch. 10na5 i upale bubrega smo konstantno sterilni već više od godinu dana, bez antibiotika :D
    Dr.Grčić daje odraslima još jednu kuru nakon godinu, dvije, ako se beštija pojavi

  22. #22
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Za bebu ne znam ali za odrasle pomaže sirup biljke dragoljub (prodaju travari) i čaj od zobi

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Doma
    Postovi
    10

    Početno

    Uz dvije ture antibiotika jela sam puno kiselog, nisam pušila, pila kavu ni jela slatko. Pila sam čaj od Svibena (ne sjećam se jel se tako zove), baš protiv E. Colli, a kad sam završila sve antibiotike pila sam Petroviževu tinkturu još mjesec dana. I da kucnem u drvo, nije se vratila više nikad. A prošlo je 5, 6 godina od toga.
    Osim toga strašno je važno, rekla je moja dokica, piškit prije i poslije sexa i odmah se oprati nakon sexa.
    Inače, koristim Lactacid emulziju za intimnu higijenu, bijelo rublje, pamučno koje kuham i peglam.
    Godinama sam se mučila s infekcijama i konačno zadnjih par godina mogu reć da sam dobro.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Ja imam vec citav niz godina problema s tim i sve isprobala. Odjednom mi je pomogao caj od preslice! NAglasavam da nisam mogla nijednom bez antibiotika i cajeva i tableta, a onda cudo u preslici.

  25. #25
    ninatomato avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    142

    Početno E.COLI - koji pripravci za liječenje ?

    evo moje iskustvo:
    imam problema sa ešerihijom cijeli život, otkad sam bila beba. zadnjih 10tak godina se ponavljala redovito, barem 2 puta godišnje.
    prije jedno 3 godine sam na preporuku popila dve boce urotinkture dr.petrovića (ima po ljekarnama) i od tad ni traga ni glasa zloj ešerihiji.
    u međuvremenu zatrudnila, rodila i sve prošlo bez nje
    uz urotinkturu preporučam i puno puno čaja od brusnice

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    16

    Početno

    ne znam cije je ovo korisnicko ime, ali iskoristit cu ga jer mozda nekome pomognem. ja sam ana.
    citam rodu vec dugo, sve savjete za gljivice i e.coli sam doktorirala. nista mi nie pomagalo 6. mjeseci! e.coli u urinu i rodnici, nije radila neke vece probleme, ali na nju dodje superinfekcija gljivicama... u urinu je bila 10^4. ginekologinja bi samo rekla "ah, pa niste trudni, nece vam nista biti" da, ali kako da zatrudnim s bakterijom i ugrozim bebicu? ogorcena sam na medicinu, znaju presaditi organe, ali ne znaju ubiti bakteriju. doktorica o.p. mi je rekla "ali dok nije 10^5 nema potrebe lijeciti". sigurna sam da ste se i vi susretali s ovakvim glupim opravdanjima...

    zelim vam reci sto sam sve probala:

    3 antibiotika - cefaleksin tjedan dana, novocef 10 dana, ninur 7 plus 30 dana (udarna doza pa profilaksa)

    caj MB bjelovar - za zastitu zene mjesec dana, pa onda zastita zene+za uroloske probleme jos mjesec i pol. plus kapi njihove za bubrege.

    caj od preslice.

    acidosalus - pila i stavljala u rodnicu, pila 6 tjedana uredno, dala 600 kn... urinokultura identicna, ni da bi se smanjilo barem! za rodnicu mogu reci da je dobro, olaksava problem uvelike, mislim da mi je gljivice uspjelo to rijesiti, i danas si stavim tu i tamo jednom-dvaput tjedno kad se sjetim, s aplikatorima je najbolje jer su to zivi laktobacili, ali imate i u vaginaletama, njima treba malo duze da se aktiviraju.

    tinktura petrovica - za vrijeme acidosalusa - nista.

    kupke - kamilica, kapi itd. prema preporukama.

    deset dana uvin h forte caj.

    toliko slavljena d-mannosa koja bi trebala pomoci vec nakon 3 dana, narucila iz amerike - nista, pila 10 dana.

    kapsula i kapsula i praskova (encian, to mi se i svidja) brusnice, minimalno 2000mg dnevno i to 2 mjeseca (nikad s uvin cajem!) - nista.

    c vitamina...

    cesto sam pila istovremeno neke od ovih "oruzja"... nista, urinokultura ni makac. istina, nije se ni upala razvila, ali meni to nije doovljno.

    ono sto mi je pomoglo je POST. postila sam na sokovima, svjeze iscijedjenim od voca i povrca. prema knjizi airole, ima na netu cak za skinuti s jednog foruma. 2 dana uvod - voce i juha od povrca, 7 dana iskljucivo na svjezim sokovima (za to vrijeme potrebno se klistirati svaki drugi dan) i onda 3 dana laganog vracanja na hranu - voce povrce... i danas dobijem nalaz - sterilan! :D

    nadam se da cu pomoci nekome.

  27. #27
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Citiraj mzola prvotno napisa
    ne znam cije je ovo korisnicko ime, ali iskoristit cu ga jer mozda nekome pomognem.
    Jel mi mozes molim te pojasniti ovo da neznas cije je ovo korisnicko ime?

  28. #28
    štrumpf avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ...kud Neretva hladna teče...
    Postovi
    451

    Početno

    Postoji jedna starija gospođa u Zagvozdu koja pravi sirup za E. coli. Pije se 40 dana po jednu veliku žlicu prije doručka, ručka i večere. Poznajem osobu kojoj je nakon više od godine bezuspješnog gutanja antibiotika pomogao jedino ovaj sirup. Imao je bakteriju u ejakulatu, a uz to nakon duugo vremena i jedne neuspješne trudnoće sada čekaju bebu.
    Šaljem broj na pp.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    da li je nekome pomogla Petrovićeva tinktura za urogenitalni trakt?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    da li je netko naručivao nešto od proizvoda od gospođe iz zagvozda što nam ju je preporučila naša štrumpfica?

  31. #31
    ZAUZETA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    588

    Početno

    ja sam imala e.coli nađenu na brisevima, znaći vaginalno, i riješila sam je aloe vera gel sa dodatkom brusnice od forever living.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2

    Početno zla beštija..

    evo par malih (nadam se da će pomoć) savjeta..
    -e coli ubija čaj od peršina: onako iz "vrtla" propran stavit u vodu, ostavit pola sata i popit...nije baš fin ko sok od brusnice al pomaže..barem meni....s jednom dozom antibiotika urinokultura mi je bila negativna..i kuc-kuc..ne vrati se više..
    -dobar je i čaj od selena (na isti način pripravljen)
    eto pa provajte

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    2

    Početno

    usput može broj od te tete iz zagvozda?

  34. #34
    Vala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    222

    Početno

    mi smo koristili citrofit, stavljali ga u kupku malome i vodu koju pije, a kalinijem mu mazali pisonju jednom dnevno, normalno koristili i probiotike i rijesili se bestije :D

    evo jedan link o citrofitu

    http://www.alternativa-forum.com/cit...ca.html#post81

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Zvala sam ljekarnu u vezi kapsula CranActin pa me gospođa pitala jel želim Super CranActin ili običan. Koji je bolji, imate li iskustva?

  36. #36
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj TeaK prvotno napisa
    "MB" čajevi Bjelovar , za odrasle i za djecu, 100% učinkovito , na žalost ja isprobala na mom djetetu (kada je imao oko 1 godinu) i na sreću pomoglo je kada se je već nagutao čuda antibiotika bezuspješno. sa E. Colli 10*6 došli smo za 2 tjedna na STERILNO
    kako se zove taj caj?

  37. #37

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Imala sam e.coli kad sam bila mala, negdje prije dvadeset i kusur godina i tada me gnjavila par godina. pila sam antibiotike i uvin caj,al moja mama misli da mi je tada najvise pomogao svjeze iscjedjeni sok od cikle, mrkve i jabuke. Moguće je da se dogodilo to da je tijelo od soka samo stvorilo dovoljno jak imunitet te se riješilo bakterije na neželjenom mjestu.
    Nakon, dakle, više od dvadeset godina prije par mjeseci mi se stara prijateljica vratila i opet me muči. Imam je 10*5 pa mi je liječnica dala neke antibiotike,ali pošto sam više alternativno nastrojena i odgajana, moj tata mi je dao i čaj koji bi mi trebao pomoći. Čaj je od preslice, koprive, troskota, šipka i breze i pijem ga litru dnevno. Trebao bi se piti neprekidno 3 mjeseca da bi se organizam potpuno očistio od bakterije, a ja ga evo pijem već mjesec i pol. uskoro ću dati urin na kontrolu pa ću znati i je li mi pomogao. Nekako više vjerujem da bi mi čaj pomogao nego antibiotici jer već imam iskustva pa znam da se e.coli teško može pobijediti samo tabletama. Inače, čaj je dosta dobrog okusa i ne smije se zaslađivati,ali je i takav dobar pa je čak i meni koja volim samo slatke čajeve, dosta ukusan.
    Jednako tako je jako dobro piti i čaj od kukuruzne svile jer je to pomoglo jednoj mojoj rodici koja je muku mučila. Ja samo nekada taj čaj popijem jer ne stignem, al ću ga nastojat baš aktivno piti barem nakon ture od 3 mjeseca one mješavine trava.

  38. #38
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo ja srcem onaj smrad od pola kila cesnjaka i litre vina. svima zivima je pomogao, nadam se da ce i meni....

  39. #39

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Petrinja
    Postovi
    64

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    Citiraj TeaK prvotno napisa
    "MB" čajevi Bjelovar , za odrasle i za djecu, 100% učinkovito , na žalost ja isprobala na mom djetetu (kada je imao oko 1 godinu) i na sreću pomoglo je kada se je već nagutao čuda antibiotika bezuspješno. sa E. Colli 10*6 došli smo za 2 tjedna na STERILNO
    kako se zove taj caj?

    Čaj za čiščenje bubrega i mokraćnih puteva, amo ih se nazove i kaže da je E. Colli u igri i nema frke oni čak i poštom šalju, a čula sam da su i u V. Gorici na sajmu.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    evo ja srcem onaj smrad od pola kila cesnjaka i litre vina. svima zivima je pomogao, nadam se da ce i meni....
    za taj pripravak sam citala u marušićevoj knjizi i pretpostavljam da je to upravo ono što radi ona spominjana žena iz imotskog. i u splitu ima neka žena što se time bavi. čujem da živi blizu slobodne dalmacije. al taj se pripravak jednostavno napravi i doma. ako mi antibiotici i čaj ne pomognu u potpunosti, pripremam se za tu smjesu. iako mi nije baš drago, ne toliko zbog neugodnog okusa, koliko zbog straha da ću zaudarat na češnjak na kilometar.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Jesu li rezultati dobri kod vas koje ste pile mješavinu češnjaka i vina? Meni se nakon treće ture antibiotika izgleda opet razmahala upala mjehura-bolovi u trbuhu i leđima,nedvojbeno da je to to... Nikako da se riješim escherichie..

  42. #42
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    popila sam turu cesnjaka i vina i bacila se na caj koji magistra buhac preporuca cak i za trudnice, koji prema iskustvima mojih prijateljica ubija bakterije, i eserihiju, garant.

    caj je slijedeci:

    origano list, breza list, majcina dusica, vrijesak cvijet. kupe se po kutija tog caja i smijesaju. pije se 3x na dan po 2 dcl, 3 mjeseca (da ne bi bilo recidiva, iako vrlo brzo ocisti od bakterija). caj je vrlo ugodan za piti.
    kupila sam po kutiju od svakoga (subanovi cajevi ima u svakoj ljekarni) i zamjesala doma.

    ili se moze poci do ljekarne buhac (proguglajte ima je na netu) i kupiti mjesavina, ali posto nisam u zg ovo je bilo jednostavnije

  43. #43

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    5

    Početno riješila se e.coli

    evo samo da podijelim iskustvo s onima koje zanima. nakon popijene ture antibiotika nolicin i nakon dva mjeseca pijenja čaja od onih pet biljaka nalazi su pokazali da mi je urin cist od e.coli i jako sam sretna zbog toga!
    inače, preporuka je čaj piti tri mjeseca pa ću još mjesec dana piti po litru. nadam se da će ovo još nekome pomoći jer meni jest.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj teacher prvotno napisa
    Jesu li rezultati dobri kod vas koje ste pile mješavinu češnjaka i vina? Meni se nakon treće ture antibiotika izgleda opet razmahala upala mjehura-bolovi u trbuhu i leđima,nedvojbeno da je to to... Nikako da se riješim escherichie..
    mislim da se nikako ne bi smjela osloniti samo na antibiotike. uz njih je nužno uzimati još puno tekućine kojom izbacuješ e.coli iz organizma. pritom svatko ima neku svoju mješavinu čajeva, al ono osnovno je da se bilo koju od tih mješavina pije najmanje litru dnevno. uz to vjerojatno nije loše gricnuti koju sušenu brusnicu.
    sve ovo nije teško pa vrijedi probati. mislim da će u kombinaciji uspjeti. bar meni jest. :D

  45. #45

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Od kraja 5. mj. popila sam tri različite vrste antibiotika-Augmentin, Ninur i Novocef. Uz to uvin čaj, iza toga čaj od brusnice i dok sam čekala nalaz (današnji), iza Novocefa, CranActin kapsule od brusnice. I nalaz je konačno dobar! Kultura sterilna. :D Ipak su moji strahovi bili neopravdani.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj teacher prvotno napisa
    Od kraja 5. mj. popila sam tri različite vrste antibiotika-Augmentin, Ninur i Novocef. Uz to uvin čaj, iza toga čaj od brusnice i dok sam čekala nalaz (današnji), iza Novocefa, CranActin kapsule od brusnice. I nalaz je konačno dobar! Kultura sterilna. :D Ipak su moji strahovi bili neopravdani.
    drago mi je da si uspjela! vjerojatno je ona bol koju si osjećala bila nepovezana s e.coli. kad sam bila u liječnice sa zadnjim rezultatima pretraga, iako je utvrdila da nemam vise e.coli, pitala me jel me još boli! rekla sam joj da me ne boli, al kako bi me i boljelo kad nema e.coli. odgovorila mi je da me može boljeti i bez da imam bakteriju kao što me ne mora boljeti i kada je imam. pa sad to skuži! :?

  47. #47

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Da, to ja stvarno malo čudno da boli, a nema je ... :/

  48. #48

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    194

    Početno

    Konačno sam se riješila escherichie u urinu i sad mi je nađena na brisu cerviksa. Vjerojatno je i prije bila tamo samo što sam briseve kasnije radila. Dobila sam najjaču dozu Novocefa 500 mg. Imate li iskustva pomaže li alternativa da je se makne i s tog mjesta?

  49. #49
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    i meni je u cerviksu... evo locem cajeve...

  50. #50

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    28

    Početno

    Teacher, pročitala sam na nekom linku na temi češnjak... da češnjak pomaže i kod E. coli, možda da probaš da ga piješ i stavljaš kao ob ali verovatno moraš biti baš uporna

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •