Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: IZRAČUN VISINE PROSJEKA ZADNJIH ŠET PLAĆA ?!

  1. #1

    Početno IZRAČUN VISINE PROSJEKA ZADNJIH ŠET PLAĆA ?!

    Otvorene su mi komplikacije trudnoće 05. veljače 2007. Zanima me dali će mi u prosjek zadnjih šest isplaćenih plaća za visinu naknade ući i tih prvih pet dana veljače ?! To mi znatno snižava prosjek.

  2. #2
    tonina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    356

    Početno

    Meni su komplikacije otvorene 5.12.2006. i nije mi u prosjek zadnjih 6 plaća ušlo tih 5 dana u prosincu.

  3. #3
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno Re: IZRAČUN VISINE PROSJEKA ZADNJIH ŠET PLAĆA ?!

    Kako je bolovanje počelo u 02/2007. (svejedno koji dan), prosjek će ti se računati na temelju isplaćenih plaća u razdoblju 08/2006 - 01/2007. Tekući mjesec ne ulazi u izračun.
    Inače, budući se prosjek računa po satnici, nema veze ako se u nekom mjesecu radilo samo par dana.

  4. #4
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Imam i ja pitanjce o izračunu prosjeka plaće.
    Od 02.02.2007. sam na porodiljnom. U obrascu koji mi je ispunjen u računovodstvu tvrtke su upisali posljednjih 8 (čini mi se da je taj broj) plaća. E, problem je u tome što su upisani i mjeseci kad sam bila na bolovanju zbog komplikacija (7. mj. nešto sitno plaće i 8. mj. ništa).
    Za veljaču mi je isplaćena naknada za barem 500 kn manje nego što sam očekivala (a očekivala sam je u iznosu plaće).
    Pitanje je, dakle, kako hzzo obračunava prosjek, odnosno da li oni uzimaju u obzir i iznose koje su mi oni isplatili za komplikacije?
    Hvala!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •