Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Dr. Puževski s Tresnjevke?

  1. #1
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno Dr. Puževski s Tresnjevke?

    Stanujemo na Tresnjevci, a patronazna nam je preporucila da dijete prijavimo kod dr. Diane Puževski u Domu zdravlja u Zvonigradskoj ulici. No, kad je rekla da postoje 2 pedijatra u tom domu zdravlja, a da samo ova prima pacijente, postalo mi je cudno zasto ona prima, a ovaj drugi pedijatar ne. Jel to znaci da su svi pobjegli od nje???

    Mi smo mislili maloga voditi kod dr. Vujasica u Domu zdravlja Crnomerec, no kako nam je ovaj dom zdravlja blizi, zamolila bih sve koji znaju nesto o ovoj doktorici da napisu svaku informaciju.

    Vec smo bili kod pedijatra na spaljivanju pupcica, al smo za to izabrali privatnu polikliniku dr. Sabol na Cvjetnom naselju, no trebamo imati i nekog pedijatra iz sistema.

    Uglavnom, da ne duljim previse, pa ako znate sta o dr. Puževski - please...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb pri jezeru
    Postovi
    1,075

    Početno

    Ne znam ništa o njoj, ali samo da pohvalim našeg dr. Vujasića-naaajbolji doktor

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    odjavljena s foruma
    Postovi
    793

    Početno

    mi smo u istom domu zdravlja, ali ne kod puzevski, vec kod jovancevica - i suuuuuuuuper je !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Da, ali Jovancevic vise ne prima pacijente, kako nam je rekla patronazna. A, Petra, jesi li mozda bar nacula nesto o ovoj Puzevski?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    144

    Početno

    Moja necakinja je kod dr.Puževski jer je ona naslijedila dr. Marković (cini mi se) koja je otisla u penziju. One su zadovoljne, navodno je jako pedantna i detaljna i potrosi dosta vremena sa svakim pacjentom bez zurbe sto je dobro, ali je navodno zato vrlo cesto guzva.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    147

    Početno

    Mi smo isto kod Puzevski. Skroz smo zadovoljni. Jedino sto me tamo nervira je ocajna guzva. I kad ti se cini da nema puno ljudi - uvijek cekas. Vjerojatno stoga sto ona stvarno odvoji vrijeme za tebe & dijete. No, i guzvi se moze doskociti - mozes se naruciti za pregled - ali to onda platis. To ti je sistem i kod Jovancevica - ne prima vise "redovne" pacijente - ali zato ako hoces platiti - moze.

    I, samo da ti kazem - jednom je Pal dobila fleke po tijelu pa smo odjurili u ambulantu ne gledajuci tko je kad u smjeni. Ispalo je da je bio Jovancevic - i primio nas je bez ikakvog problema.

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    823

    Početno

    Za dr. Puževski i na kraj svijeta. Mi smo stvarno oduševljeni s tom ženom, a i sa sestrom Silvom. Žene su toliko predane svom poslu da rade stvari za koje znam da ni jedan drugi doktor ne radi. Nas su doslovno spasile hospitalizacije. One su zvale bolnicu, ljekarne po Zagrebu u potrazi za lijekom...Zaista će učiniti sve za tvoje dijete. Naravno da je gužva kad rade pedantno. Mi gužvi doskočimo jer ostavimo knjižicu prije početka radnog vremena pa smo prvi ili šečemo po parku dok ne dođemo na red. Ja se osjećam sigurno u njihovim rukama i ko kakva štreberica radim po njihovim uputama. Sad sam se sjetila da sam čula da ni ona više ne prima novu djecu osim novorođenih koje mora.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    53

    Početno

    Mi smo isto kod Dr. Puževski i doista je predivna. Voli djecu i posao koji radi, osjetite to jer naprosto zrači. Uvijek odvoji vremena i posveti se vašem djetetu, razgovara s vama i u detalje vam objasni sve što je potrebno tako da se doista osjecate sigurno i zadovoljno. Cekanje je nista nasuprot usluge koju dobijete.

  9. #9
    Maja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    iznad oblaka
    Postovi
    4,748

    Početno

    Mi smo kod Jovancevica, ali smo bili jednom kod dr Puzevski na zamjeni, valda je on bio na godisnjem, stoli.
    Bili zadovoljni.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •