Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 236

Tema: Zašto ne volim platnene

  1. #51
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja ih jednostavno ne mogu stavit na kuhanje nekako mi ih je zao
    ja sam stavljala ocat u posudicu od omeksivaca i nisam vidjela razliku da su nesto mekse, vise ne stavljam

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Meda, skroz ti je dobra ova ideja s lavorom.
    inace, slazem se s Lutonjicom. Ovaj topic dobro dodje kao ventiliranje, ako i kad je potrebno.

  3. #53
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj meda prvotno napisa
    ja uopce vise ne drzim u kanti, samo u lavoru, niti ih ne spricam cajevcem kao prije, i super budu, nikad ne smrde
    i ja sam primjetila da mi je ovo neusporedivo bolje. prije sam ih drzala u kanti s vodom i poprilicno ih unistila. otvrdle su, valjda od kamenca a ni gume oko nogu nisu ono sto su nekad bile :/

    nema ih potrebe iskuhavati, bakterije odu na 60 stupnjeva.

  4. #54
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    e da, i ja ih susim u susilici. budu mi neusporedivo mekse a moc upijanja mi je vise manje jednaka. barem nisam zamijetila da nesto losije upijaju. a koliko mi je to lakse da i ne spominjem

    ipak sunce je dobro kao neka dodatna dezinfekcija i za izbjeljivanje eventualnih mrljica. ako imas sunce i svjezi zrak, a ne ulicu punu automobila

  5. #55
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Pelene bile cijeli dan na suncu, i fleka NEMA! Mislim, znala sam ja za to, ali ovo je fakat anbilivabl!

    Daklem, velite da ne stavljam pelene u tu vreću? Samo ih pohitam u kantu bez poklopca, bez vode of course? Ok, budem tako.

    Idem sad pogledati ono rezizmirano ( ) od momtobe pa da se bacim na vraćanje mojih pelena u život.

    Hajde da vas još malo ugnjavim, ak nije previše OT. Kak ću znati kad prebaciti na druge drukere, tj. kad je prerasla najmanju veličinu one size pelena? Sad ima cca 7,5 kg i 70 cm. Imam feeling da joj je na knap, a opet ne želim da joj pelene strše.

  6. #56
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    probaj staviti na srednje drukere i vidi da li joj jako pleše oko nožica, a ako nema previše lufta ostavi onda na srednjim drukerima kad ionako preko stavljaš zaštitne pa nema šanse da procuri

  7. #57
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Imaš ti pravo. Jedino kaj sam se zeznula sa zaštitnima pa sad imam 2 kom. vel. 0 i 2 kom. vel. 1 (smib). Jer je Jana do prije mjesec dana bila relativno šlank i naglo dobila špekeca (drukeri oko noge su sad na zadnjem, gornji su srednji). Sad opet pljuni brdo novaca za nove.

    Hoće se netko mijenjati?

  8. #58
    Mayaa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    654

    Početno

    neću se mijenjati ali sam poučena greškom od prvog puta sad kupila smibove broj 2 i 3. obzirom da imaju drukere, uvijek možeš i te broj veće fino naštelit

  9. #59
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Je, je, a ja nadobudna htjela da to mom djetetu bude ono fit to size.

  10. #60
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Pa prodaj male covere tu na burzi i kupi veće.

  11. #61
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Da, baš bih mogla. Fala na ideji, iako sam se baš i sama mogla sjetiti!

  12. #62
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Evo mi smo došli na zelenu granu s pelenama!
    Cijelu noć nije propustio cover (od flisa).
    tak smo lijepo spavali....
    :D

  13. #63
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj Riana prvotno napisa
    Evo mi smo došli na zelenu granu s pelenama!
    Cijelu noć nije propustio cover (od flisa).
    tak smo lijepo spavali....
    :D
    :D :D

  14. #64
    Ivke avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postovi
    283

    Početno

    Jelka i ja sam imala problem sa smradom pelena ali ne nakon 6 sati nego brzo nakon što bi se Jakov popiškio.
    Uspjela sam se toga riješiti ali sam primjenila tri stvari pa ne znam koja je upalila.
    1. Oprala pelene na 95
    2. Skinula poklopac sa kante u kojoj sam ih držala
    3. Počela prati pelene svaki drugi dan s drugom robom(ručnici, bodići...) a ne svaki treći

  15. #65

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Evo da i ja dam svoj skromni doprinos ovoj temi.

    Prije rođenja N. kupili smo Kamarisov paket, potaknuta svim ovim natpisima na Rodi, i oduševljenju mama na forumu.
    Odmah sam odlučila da guza moje bebe neće vidit jednokratne jer su nezdrave, potenciraju osip, neekološke, u konačnici skupe, .... Sad, kad ima 10 mjeseci, Kamarisov paket uredno stoji u ormaru, a guza je umotana u Libero, Huggies, ... digod BabyLove. Od osipa ni "o"

    I, što se dogodilo u međuvremenu:
    Prve dane i mjesece je provodio u Kamarisu - ali, blago li se malom na tako inteligentnoj i neinformiranoj mami - bez zaštitnih gaćica E nešto sam se namijenjala tih pelena - otprilike svako sat vremena :/ I naravno da pred kraj dana više nisam imala pelena, nego drugi dan ga stavljala u jednokratne dok se ove ne osuše ... i onda opet ispočetka.

    Onda su nam se zaredali putevi do mojih. Za ne falit, vrijeme je uglavnom bilo užasno, i nije bilo šanse da ih osušim. Plus manjak prostora u autu (Twingo), i opet smo koristili jednokratne.

    I nakon tih puteva (i mjeseci) opet ga stavim u Kamaris, ali sad sa zaštitnima (opet Kamaris) s čičkom (naravno, za par brojeva većim nego onaj iz paketa) ... e svako malo sam morala namještat čičke - ili na peleni, ili na zaštitnima. On kako se non stop koprca, brzo bi mu pelene završile oko koljena

    Onda je došla zima, i s njom problemi oko sušenja - pelena opet puno, čak i za radijatore I tako mic po mic ... došle su jednokratne. Prvo preko noći, a sad i preko dana.

    Ne mogu reć da sam sretna s ishodom. Kamaris je još u ormaru i čeka bolje dane. Probat ću opet s njima, možda uzet neke druge zaštitne, jer vidim da ih se može nabavit i kod nas na babyshop-u ... Nisam neki ovisnik o platnenima, ali mi je strašno pozitivna ideja, i mislim da vrijedi opet pokušati

    Naravno, ako imate koji savjet, samo naprijed

  16. #66
    Balarosa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,210

    Početno

    La_mama, možda će ti biti lakše ako ne donosiš odluku "sutra ćemo krenuti s platnenima". Stavi tu i tamo neku platnenu umjesto jednokratne... jedan dan jednu, drugi dvije, treći već svaku drugu... i začas će ti to postati normalno i jednostavno, a uskoro više nećeš ni željeti jednokratne. Sretno

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Kazu da su smib-ove gacice s drukerima jako dobre. Mozda da probas s gacama koje imaju drukere? Normalno nije neki problem namjestanje i propustanje pelena ako se nabave dobre gace. Lose zastitne su nocna mora u svakom slucaju jer s njima nista ne funkcionira kako treba.

  18. #68
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Mi imamo smibove (i kamarisove), super su, na drukere.
    nego sad mi mala neda obuć pelene na čičak. a ne vidim da bi ju gdje stiskalo ili dodirivalo kožu. muku mučimo
    počeli smo povremeno pišati u kahlicu, i luda je za gologuzo trčkaranje po stanu, pa je možda to.
    a sad smo dobili jedne pelenice na drukere, pa dok se operu...

  19. #69
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Moooram se vratiti na ovu moju temu jer su se stvari u trenutku okrenule za 180.

    Problem smrdljivih pelena se do neki dan još uvijek nije riješio. Koristila sam i sodu, i ocat, i ispirala do iznemoglosti, ali pomaka nije bilo. I to mi nisu smrdile samo pelene već i sav veš. Odvratno, a ne možeš staviti veš vani pa stan smrrrrdi.

    Onda sam se na Sajmu beba jadala Webmami, čula me njezina prijateljica i rekla kak se njoj identično događalo jer joj je otišao grijač na vešmašini. I konačno meni počeli klikeri raditi i pozvala ja ovlaštenog servisera (pola godina ranije bio neki u fušu i rekao kak je mašina odlična ). Uglavnom, zaista je otišao grijač! I sad ja gledam datum otvaranja ovog topica i dođe mi muka jer to znači da se SAV NAŠ VEŠ PRAO U HLADNOJ VODI SKORO 10 MJESECI!!!

    Nikakvo čudo da je sve smrdilo.

    Uglavnom, hepi end! :D Odmah sam pohitala sve pelene u vešmašinu (stoje jadničke u ormaru jer koma smrde čim ih stavim na guzu), prvo iskuhala, pa oprala na 60 s malo detergenta, pa dva ispiranja. I sad NE SMRDE!!! Plakala bih zbog potrošenih novaca na jednokratne, ali još više bih plakala jer je Jana svo to vrijeme mogla imati šarenu guzu.

    No kako god, sad je sve super, uskoro ću ubosti ME za noć, pa FB pocketice za vrtić, i tak. Već vidim kak me manija hvata, a još nisam počela zaozbiljno raditi.

  20. #70
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    :D
    i nama se to dogodilo, al sam skuzila brzo da se radi o grijacu (netko je tu bio pisao o tome, hvala mu, ne sjecam se vise tko)...inace bi i mi "10 mj." prali u hladnoj vodi

  21. #71
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Fakat, tko bi se toga sjetio! Neka su sada pelene ponovno mirišljave! :D

  22. #72
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    :D

  23. #73
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Ja to isto pročitala i odonda par puta tjedno pipnem staklo na vratima dok pere mašina da provjerim da li grijač radi

  24. #74
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    I meni su se malo usmrdile... baš ću probat ovo s octom! Hvala

  25. #75
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Tko god sta rekao jednkratne je ipak jednostavnije koristiti, barem meni. Prvo pelena, pa zastitne, pa peri govna tusem, pa kanta, pa se usmre, pa nemam susilicu pa su tvrde, pa po noci stavljaj ulozak+tetra, pa to sve skupa ogromno da djetetu strse noge u zraku. No to mi sve nije smetalo protekla tri mjeseca, nego je moje dijete sada propuzalo, pa se toliko koprca i migolji, dize se na noge, otkopcava cicak, tako da se ja preznojim i poludim dok mu stavim pelenu i zastitne. To traje i traje. Da se razumijemo ja ne mislim odustati od platnenih, vjerojatno cu postepeno prijeci na pelene sa drukerima jer mi je lakse kopcati u pokretu. Svaki put kad se nadjem u prilici da moram koristiti jednokratne vidim da je to jednostavnije, ipak cak i da nisu zdravije za dijete samo ekoloski aspekt bi mi bio dovoljan da ih i dalje koristim.

  26. #76
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    A jesi pokušala s pocketicama?? Meni su također fittedice + cover prekomplicirane, zato ih koristim samo po noći.

  27. #77
    mrla avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    151

    Početno

    mina30, u potpunosti se slažem!
    i smeta me što beba u platnenima (kamaris i pusa) izgleda kao da još uvijek široko povijamo (jedva joj hlačice navučem preko guze)

  28. #78
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    meni su gumbi puno tezi nego cicak kad ga lovim po stanu

  29. #79
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    meni su gumbi puno tezi nego cicak kad ga lovim po stanu
    I ja u zadnje vrijeme nesto preferiram cicak, skroz mi je lakse za staviti pelenu, a nije ljeto da me briga hoce li je skinuti, jer preko ionako ide cover

    OT: @n@, onda ste poceli aktivnije koristiti pocketice? :D

  30. #80

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    47

    Početno

    drage moje... ja imam doma finu zalihu platnenih, ali nekako nisam zadovoljna...

    zasto? pa decki su dosta aktivni pa mjenjanje pelene traje i do 10min s jednim... stalno su mokri (ok, i u jednokratnima su mokri, ali...) a coveri su nesto sto me izluduje... imam smib-ove s drukerima vel 2 i kad ja to namjestim kako treba sve im nogice stisnem tako da se zacrveni i ureze... pokusala sam da to bude lezernije, ali onda svaki put procuri...

    sad smo vec 2tj opet u jednokratnim i puno je lakse, a nasa zaliha stoji i stoji i stoji

    help!!!

  31. #81
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    jesi mozda razmisljala o vunenim zastitnima, one se navlace kao hlacice pa se ne urezuju u kozu oko nogica

  32. #82
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    mozda prevelike, premale ili pretanke pelene, premale ili prevelike zastitne...

    nama su mib gacice jako pouzdane, ali ako je ispod rodina pusa bez uloska promoce za dnevno spavanje. isto tako neke pelene su jako siroke i duboke (npr. kamaris) i izvuce se uvijek malo tkanine oko struka...zato ih vise ne koristimo.

    inace gacice namjestam dosta lezerno oko nogica, radije malo lufta nego da stiscu. i uz adekvatne pelene nikad ne cure.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj anjica prvotno napisa
    jesi mozda razmisljala o vunenim zastitnima, one se navlace kao hlacice pa se ne urezuju u kozu oko nogica
    jesam, ali sad sam vise za odustajanje nego za nastavak :/

  34. #84
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    prisjeti se još jednom svih dobrobiti platnenih, probaj druge zaštitne pa onda razmisli o odustajanju. previše je toga dobroga u pitanju da bi tek tako odustala...

  35. #85
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    ne znam što bi to mene moglo otjerat od platnenih (osim bezpelenaštva)
    meni je dosta jedna: zdravlje diteta
    a ima ih još: ekologija...
    svakakve sam stavljala na malog i sve nezgode sam uzimala ko normalne (i jednokratne procure...i dobiješ alergije, osipe,,i mame koje koriste jednokratne također traže međ hrpom proizvođaća koji im najbolje odgovaraju...)
    ni u jednom trenutku nisam pomislila na odustajanje sve rad zdravlja
    stvar je samo da se triba potrudit i otkrit "dobitnu kombinaciju# koja za svako djete individualna
    sretno

  36. #86
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja priznajem da sam preljena za sve sa platnenim...a stalno smo negdje tako da neznam kako bi to izvela.
    Većinom idemo pješice i nosim njegov mali ruksak sa 5 pelena, podlogom i maramicama...

    koristim Babylove koje nemaju ni gelove ni losione...obična vata koja se raspadne kad je jako popišana (nakon cca 12-14 sati) al dosad nije propustila....jajčeka uvijek "svježa", koža suha i glatka, nikad nikakvih crvenila, ojedina i sl...

    u Pampersicama su jajčeka bila nekako razvučena, razljepljena....

  37. #87
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    babylove i nije samo vata....nema na našem tržištu razgradivih jednokratnih. jedino su u dm-u neke tzv eko pelene koje su "čak" 20% razgradive :/

  38. #88
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hm, i meni u zadnje vrijeme smibove zaštitne promoče. :/ Imamo trojku, ak oko nogice stavim na srednje drukere, previše ju stišće, a ak stavim na vanjske propusti.

    Ima li u HR kupiti tih vunenih? I koje su inače najbolje?

    Sorite, znam da bih trebala prošnjofati po starim temama, ali sam na knap s vremenom, pišem na poslu, a tu se baš ne podržava surfanje.


  39. #89
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    vunenih imaš popolini u hr u babyshopu

  40. #90
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    jelka, ako mislis naruciti iz babyshopa onda naruci do 31.12 jer mozes dobiti 30% popusta na te gace!

  41. #91
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    meda, opet zaslužuješ velku pusu za ovu info!

    Ali dajte mi prvo recite, jesu li popolini dobre? Imam one "obične", mislim da su bravo wrap, i jako sam nezadovoljna (nezgrapne, čičak Janu reže na trbuhu itd.), pa me sve strah uzeti nešto od njih opet.

  42. #92
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    I još jedno pitanjce. Što znači lanolizirati?

  43. #93
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hm, skužila sam. Samo gdje se može kupiti taj sapun s lanolinom? Spominje se i baby šampon umjesto lanolina, jesam dobro shvatila?

    I još nešto. Na babyshopu su turbo hvaljene Imse vimse vunene zaštitne. Jel su fakat toliko bolje, mislim razlika cijene je dosta velika? Jedino kaj mi se čine krute u odnosu na popolini.

  44. #94
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Ja sam dosla samo reci da mi jako fali sunce da mi izblijedi flekice ... inace su mi bas smijesne kad se smrznu na balkonu pa ih nosim ko naramak dasaka u stan na susenje.

    I da mi smo svaki dan vani, u ruksak ubacim 3 pelene vec slozene sa papiricem i obucene u cover, i naravno jednu vrecicu za prljave.

  45. #95
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Hm, skužila sam. Samo gdje se može kupiti taj sapun s lanolinom? Spominje se i baby šampon umjesto lanolina, jesam dobro shvatila?

    I još nešto. Na babyshopu su turbo hvaljene Imse vimse vunene zaštitne. Jel su fakat toliko bolje, mislim razlika cijene je dosta velika? Jedino kaj mi se čine krute u odnosu na popolini.



    nema sapuna s lanolinom. samo čisti lanolin kupiš u ljekarni, pa se to miješa s malo sapuna da se napravi lanolinska kupelj u kojoj se namaču vunene gaće da bi postale vodonepropusne

  46. #96
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Jelka imaš ovdje o lanoliziranju

  47. #97
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa
    Ja sam dosla samo reci da mi jako fali sunce da mi izblijedi flekice ... inace su mi bas smijesne kad se smrznu na balkonu pa ih nosim ko naramak dasaka u stan na susenje.
    x

  48. #98
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa
    koristim Babylove koje nemaju ni gelove ni losione...obična vata koja se raspadne kad je jako popišana (nakon cca 12-14 sati) al dosad nije propustila....jajčeka uvijek "svježa", koža suha i glatka, nikad nikakvih crvenila, ojedina i sl...
    Greska,draga,greska!
    Otvori ti tu pelenicu kada se beba u nju popiski,pa ces videti neka zelatinozna cudesa!Od Pampersa ih razlikuje samop to sto se ti "kristalici" zadrze unutar pelene,ne "isplivaju" van slija koji ide do guze.Bljak,svakako!

  49. #99
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    a znam da kemije ima....al njegova je koža suha i ja sam zadovoljna...

  50. #100

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    375

    Početno

    Mi smo od rođenja koristili platnene i sve je bilo za 5! No Iskra je rođena sa turbo suhom kožom, s vremenom se javila diseboreja i prvi pelenski osip. Liječili i isprobavali sve što je ikad izašlo na tržište ali smo problem riješili tek prelaskom na jednokratne..... ...užas...
    Sad imamo dijagnozu AD a u ormaru 25 komada platnenih! :/

    I sad, nisam pametna, dal da ih prodam, ili da čekam još neko vrijeme, recimo do ljeta kad bi ih mogla koristiti bez zaštitnih, dok smo recimo na moru i sl. ?

    Jel ima ko sa AD da sretno koristi platnene?

Stranica 2 od 5 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •