Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 534

Tema: pričajmo o platnenim pelenama 3. dio

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Anjice, pogledala sam rasprodaju i izabrala si nesto, ali kad sam se isla registrirati otkrila sam da na Stitch'n Stuff stranici nema Hrvatske. Kako onda narucujete s te stranice?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Iza kapaka
    Postovi
    5,360

    Početno

    Ajmo nastaviti brbljanje ovdje.

  3. #3
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Anjice, pogledala sam rasprodaju i izabrala si nesto, ali kad sam se isla registrirati otkrila sam da na Stitch'n Stuff stranici nema Hrvatske. Kako onda narucujete s te stranice?
    ja sam stavila yugoslavia i onda sam im u napomenu napisala Hrvatska, očito baš ne ažuriraju države, Jugoslavija ipak ne postoji više

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    A jesu li ti stigle pelene? Upravo me MM isplasio da to onda nije sigurno i da pelene mogu otici bilo kuda. :?

  5. #5
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    A jesu li ti stigle pelene? Upravo me MM isplasio da to onda nije sigurno i da pelene mogu otici bilo kuda. :?
    nisu mi stigle, tek sam ih prije 3 dana naručila, ali ne vjerujem da mogu otići bilo kuda

  6. #6
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    A jesu li ti stigle pelene? Upravo me MM isplasio da to onda nije sigurno i da pelene mogu otici bilo kuda. :?
    Meni su ME stigle. Isto nije bilo Hrvatske na popisu, izabrala sam najbliže, Austriju i u napomenu napisala da pošalju u Hrvatsku.

    Isto je bilo na jednoj kanadskoj stranici, ali tam se plaća preko paypala i onda uzimaju podatke s paypala za slanje. Isto stiglo.

  7. #7
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Ajmo malo pričati o swaddlebees pelenama

    Nemam ih nešto puno, ali čini mi se da nisu svi modeli istih veličina. Npr. za L veličinu: najveće su ct, malo manje oct, a najmanje ocv. Ili se varam? Pocketice su mi isto kao ocv veličine.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala cure, odoh prenijeti MM.

  9. #9
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Meni je teta s ME stranice (mislim da je Barb, nisam sigurna?) rekla da napisem bilo koju zemlju iz C zone, npr. Brazil, jer njima je to samo bitno da znaju izracunati iznos s(kršitelj koda)inga za nasu zonu. A onda u napomene napisati da je "ship to" adresa zapravo u Hrvatskoj.


  10. #10
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    A jesu li ti stigle pelene? Upravo me MM isplasio da to onda nije sigurno i da pelene mogu otici bilo kuda. :?
    a gle, neću sad ja tu biti zloguka sova, ali kad naručuješ preko neta uvijek postoji šansa "da pelene odu bilo kuda" odnosno, uvijek postoji određeni rizik da ti ne stignu. kao i općenito kad se bilo kaj šalje poštom.

    ali nedaj se zato smesti,

    naručiš, nadaš se najboljem i oduševiš se kad nađeš paketić u poštanskom sandučiću!

  11. #11
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno


    he, he nisam mogla odljeti komentaru, pogotovo kad je "Svedjanka iznad mene"! Pisalo neki dan u novinama da se njima ovdje u Svedskoj godisnje izgubi 75 000 posiljaka! Za ne povjerovat! Tko zna koliko se kod nas izgubi...

  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    cure, kome ono nije stigao SB sa outleta? imam neke nove SB pelenice sa outleta za prodati, pa da prvo ponudim dotičnoj
    danas smo prvi puta obukli roza FB pelenu, veličina M..super joj stoji i moći će ju još dugo nositi,a guza je tako mala u toj pelenici, pravi bombon...
    :D živjele FB

  13. #13
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    meni je stigao, ali ako želiš možeš meni ponuditi....

  14. #14
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Citiraj may prvotno napisa
    cure, kome ono nije stigao SB sa outleta? imam neke nove SB pelenice sa outleta za prodati, pa da prvo ponudim dotičnoj
    danas smo prvi puta obukli roza FB pelenu, veličina M..super joj stoji i moći će ju još dugo nositi,a guza je tako mala u toj pelenici, pravi bombon...
    :D živjele FB
    May, meni ne stigoše SB. Imaš koju oct L?

  15. #15
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    meni nisu stigle

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Kuzim ja da se postom mogu pelenice uvijek zagubiti, samo je MM isplasilo to sto ce biti ako nema nase zemlje za izabrati. Ali, narucili smo dvije, on izabrao njezno roza, ja zelenu sa zivotinjama.
    Na kraju je lijepo pod s(kršitelj koda)ing address pisalo croatia, a jos sam i napomenu dodala pa se bas ni ne brinem. Samo treba docekati da stignu.
    A swaddlebees, to su one pelenice sto izgledaju kao najmekse pelene ikad. Prelijepe su. Zasad su mi te najljepse od svih, jos samo da mi dopadnu saka pa da vidim jesu li zaista toliko meke.

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    imam OCT roza, veličina M, flis cover zeleni, mislim da je L (pogledam kasnije) i onu hemp poketicu,veličina L...
    dogovorite se koja će...

  18. #18
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    OCT roza veličina M ako je drugi neće (prednost dajem ovima koji nisu dobili pošiljke)

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    kailash bravo za prednost, cure jel roza M ide kailash ili kojoj od vas 2 kojoj nisu stigle?
    ajde odlučite se pa da mogu staviti na burzu ono što nećete...
    usput, imam i jednu NOVU kushies ultra tj aio, žuta, vel 4-10 kg...
    a i jedan novi cover koji sam kupila,ali s obzirom da mi imamo uglavnom onesize pelene, ne pokrije mi cijelu pelenu

  20. #20
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    may, hvala ti
    jedino bi nam pasala ova M al je trebicasto roza
    nek se cure dogovore

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    onda SB ide Kailash, ako se slažete, hemp i kushies su otišle, ostaje jedino flis cover i cover..

  22. #22
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Enela, kako si zadovoljna sa svojim Swaddlebees pelenama? Mislim na AIO, ako imas AIO
    Pitam Enelu jer znam da ima bebu s buckastim nogama... , ali ako bilo tko drugi zeli nesto prokomentirati...samo dajte!

    Nekako sam bila pod dojmom da je to prefenomenalna pelenica, ali na Olivijinom testu nije dobila bas predivne komentare. A ja se bas naostrila da kupim nekoliko takvih svome Miskovicu!

  23. #23

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    986

    Početno

    ja nisam zadovoljna sa svojim SB AIO pelenama i sva sreća da sam ih kupila
    rabljene jer nikada ne bih prežalila...
    prvo, strašno su plitke, kao tanga gaćice naspram običnih gaćica
    drugo, meni su maksimalno izdržale 2 sata,a o kakici ne moram ni govoriti...
    ako te AIO zanimaju, predlažem ME aio, bumkins AIo i kushies AIO...

  24. #24
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    jučer smo prvi put stavili našu prekrasnu Lucy's Hope Chest AIO i stoji joj predivno i sve 5 ali nam je pustila za 2 sata....kakva su vaša iskustva s LHC? (bila sam ju popipala nakon sat i pol i još je bila suha...)

    e da, moram pohvaliti Tots Bots cover...predobar mi je!!!!

    i slažem se da je ZAKON za noć zeleni Racman, čak bolje od Popolini Ultrafix...

  25. #25
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Dolisa - da se nadovežem na bucmaste noge:
    SB AIO - ja sam ih kupila s outleta. Materijal unutra je apsolutno prekrasan, a i kroj mi je super - nekako mom mišku bolje sjede niske pelene, no još uvijek puštaju... Dala sam im neki rok da se materijal "izradi", i bolje je nego prvih nekoliko puta kada nisu ništa izdržale, ali nekako nije mi to to.
    Kushies Ultra su mi puno pouzdanije (duboki kroj), a BP prvi izbor - isto niski kroj.

  26. #26
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Sb AIO i LHC AIO smo imale dva sata i nisu nam propustile, AIO pelene i mijenjam nakon dva sata, a fitted+ cover svaka dva i pol do tri sata

  27. #27

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Kailash, koji tots bots cover je dobar, da li od flisa ili od pul-a? Ta dva su na stranici pahuljice. Ili mozda neki drugi?
    Moram te sad ispitivati jer ste taman 2, 3 mjeseca ispred nas pa cu pratiti vasa iskustva

  28. #28
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Dolisa prvotno napisa
    Enela, kako si zadovoljna sa svojim Swaddlebees pelenama? Mislim na AIO, ako imas AIO
    Pitam Enelu jer znam da ima bebu s buckastim nogama... , ali ako bilo tko drugi zeli nesto prokomentirati...samo dajte!

    Nekako sam bila pod dojmom da je to prefenomenalna pelenica, ali na Olivijinom testu nije dobila bas predivne komentare. A ja se bas naostrila da kupim nekoliko takvih svome Miskovicu!
    Nemam sb AIO pelenu. Ja sam dosta zadovoljna s Bumkins AIO pelenom. Inače, AIO pelenu stavljam samo zbog praktičnosti kad idem kod doktora, tak da nikad nije dugo u njima. Sad čekam Cuddlebuns AIO, pa ću vidjeti kakve su one...

  29. #29
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Sad čekam Cuddlebuns AIO, pa ću vidjeti kakve su one...
    baš me zanimaju dojmovi

  30. #30
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    jučer smo prvi put stavili našu prekrasnu Lucy's Hope Chest AIO
    To je ona S veličina? Dobro joj stoji?

  31. #31
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    Sad sam dobila mail od ovih sa "Sticha" da za 4 pelenice i sapun (cca 50 $ vrijednosti) je s(kršitelj koda)ing 20 $ i to najjeftinija verzija, kao salju u dva paketa. To mi se cini kao fakat puno previse ili...?

  32. #32
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Kailash, koji tots bots cover je dobar, da li od flisa ili od pul-a? Ta dva su na stranici pahuljice. Ili mozda neki drugi?
    Moram te sad ispitivati jer ste taman 2, 3 mjeseca ispred nas pa cu pratiti vasa iskustva
    tots bots PUL, imam onaj narančasti sa zvijezdicama, br. 1. zakon je.



    To je ona S veličina? Dobro joj stoji?
    stoji joj k'o salivena. preslatko....

  33. #33
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    htjela sam vas pitati i za tots bots pelene. meni je kroj super, sve 5 ali dosta su tanke pa razmišljam naručiti njihove uloške dodatne, ima li ih tko i kakvi su???

  34. #34
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Hvala cure...dakle, narucit cu ipak ME AIO, a trazila sam i Kushies, pa ili nema nase velicine, ili ne salju medjunarodno...

    Gdje ste vi kupovale svoje Kushies AIO pelene?

    Jedina vrsta pelena koje kupujem su AIO pelene, jer skupljam pomalo zalihu za jaslice. Fitted nam je manje-vise sve sasila baka.

    Samo nekako sam htjela neku pelenu koja nije bijela...izgleda da je bolje i bijelo nego da mi propusta. Gledala sam i bumGenius! AIO pelene, ali mi nesto sumnjiva niska cijena...moze biti da je radi cicka. Jos cu to morat malo prostudirati.

    A sada ekskjuzmi, idem malo peglat karticu...

  35. #35
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    jučer smo prvi put stavili našu prekrasnu Lucy's Hope Chest AIO i stoji joj predivno i sve 5 ali nam je pustila za 2 sata....kakva su vaša iskustva s LHC? (bila sam ju popipala nakon sat i pol i još je bila suha...)
    ja sam si baš mislila kak' moram napisati da mi je LHC AIO totalni favorit.

    zadnji put ju je, igrom slučaja, imal čak 3 sata, bila je puna i prepuna kad sam mu ju skinula i nije propustila ni kapljicu!

    odlična mu je i kaj se tiče kroja - to je jedina pelena od koje, kad mu ju skinem nema ni jedan jedini, i najmanji "otisak" na koži!

    e sad, kad sam to tu tak lijepo napisala očekujem propuštanje sve u 16!

  36. #36
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    To je ona S veličina? Dobro joj stoji?
    stoji joj k'o salivena. preslatko....

  37. #37
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Samo jedno kratko, blesavo pitanje. Konačno sam oprala moje hm pelene bez detergenta, jer su počele smrditi, pa ću još jednom. Da li da ih osušim pa operem ili mogu samo okrenuti još jedan program pranja?

  38. #38
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Samo jedno kratko, blesavo pitanje. Konačno sam oprala moje hm pelene bez detergenta, jer su počele smrditi, pa ću još jednom. Da li da ih osušim pa operem ili mogu samo okrenuti još jedan program pranja?
    Samo operi opet

  39. #39
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Samo jedno kratko, blesavo pitanje. Konačno sam oprala moje hm pelene bez detergenta, jer su počele smrditi, pa ću još jednom. Da li da ih osušim pa operem ili mogu samo okrenuti još jedan program pranja?
    Samo operi opet
    Poslije ću ih odfurati frendici koja ima sušilicu. Jel i tamo da ih prvo operem, ili nema potrebe?

  40. #40
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Samo jedno kratko, blesavo pitanje. Konačno sam oprala moje hm pelene bez detergenta, jer su počele smrditi, pa ću još jednom. Da li da ih osušim pa operem ili mogu samo okrenuti još jedan program pranja?
    Samo operi opet
    Poslije ću ih odfurati frendici koja ima sušilicu. Jel i tamo da ih prvo operem, ili nema potrebe?
    ovisi koliko se deterdženta nakupilo. ako možeš, daj samo ispiranje i osuši.

  41. #41
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Citiraj thalia prvotno napisa
    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Samo jedno kratko, blesavo pitanje. Konačno sam oprala moje hm pelene bez detergenta, jer su počele smrditi, pa ću još jednom. Da li da ih osušim pa operem ili mogu samo okrenuti još jedan program pranja?
    Samo operi opet
    Poslije ću ih odfurati frendici koja ima sušilicu. Jel i tamo da ih prvo operem, ili nema potrebe?
    ovisi koliko se deterdženta nakupilo. ako možeš, daj samo ispiranje i osuši.
    Pa sigurno dosta. Netko mi je rekao da je dovoljna žlica det. za pranje, a ja stavljala puuuno više. Hvala!

  42. #42
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    htjela sam vas pitati i za tots bots pelene. meni je kroj super, sve 5 ali dosta su tanke pa razmišljam naručiti njihove uloške dodatne, ima li ih tko i kakvi su???
    Tanki ko i pelena

  43. #43
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    ajmo curke, ko je jos peglao karticu u "Stitch n stuff"? Anjice? kolko vas je dosla postarina?
    kvotam se:
    Sad sam dobila mail od ovih sa "Sticha" da za 4 pelenice i sapun (cca 50 $ vrijednosti) je s(kršitelj koda)ing 20 $ i to najjeftinija verzija, kao salju u dva paketa. To mi se cini kao fakat puno previse ili...?
    i sad ozbiljno razmisljam da ponistim narudzbu i lijepo kupim pelenice kod Ive M. Ne znam jel ju mogu ponistit?

  44. #44
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj nelitza77 prvotno napisa
    ajmo curke, ko je jos peglao karticu u "Stitch n stuff"? Anjice? kolko vas je dosla postarina?
    kvotam se:
    Sad sam dobila mail od ovih sa "Sticha" da za 4 pelenice i sapun (cca 50 $ vrijednosti) je s(kršitelj koda)ing 20 $ i to najjeftinija verzija, kao salju u dva paketa. To mi se cini kao fakat puno previse ili...?
    i sad ozbiljno razmisljam da ponistim narudzbu i lijepo kupim pelenice kod Ive M. Ne znam jel ju mogu ponistit?
    pošalji im mail i poništi narudžbu

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    131

    Početno

    Citiraj kailash prvotno napisa
    htjela sam vas pitati i za tots bots pelene. meni je kroj super, sve 5 ali dosta su tanke pa razmišljam naručiti njihove uloške dodatne, ima li ih tko i kakvi su???
    Da probam malo pojasniti ove pelene.
    Tots Bots Bamboozles pelene zaista i jesu tanke, no to ne znači da im je smanjena moć upijanja u odnosu na druge fitted pelene. Zbog svojstva bambusa, materijala od kojega su načinjene, da ima moć upijanja čak 60% veću od pamučnih vlakana, ove pelene niti ne moraju biti deblje da bi se postigao zadovoljavajući efekt. Da bi pelena dosegla svoj maksimum upijanja, potrebno ju je desetak puta oprati.
    Što se tiče dodatnih umetaka, oni su uvijek dobrodošli jer mogu samo dodatno povećati kapacitet upijanja.

  46. #46
    anjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    3,849

    Početno

    Citiraj nelitza77 prvotno napisa
    ajmo curke, ko je jos peglao karticu u "Stitch n stuff"? Anjice? kolko vas je dosla postarina?
    kvotam se:
    Sad sam dobila mail od ovih sa "Sticha" da za 4 pelenice i sapun (cca 50 $ vrijednosti) je s(kršitelj koda)ing 20 $ i to najjeftinija verzija, kao salju u dva paketa. To mi se cini kao fakat puno previse ili...?
    i sad ozbiljno razmisljam da ponistim narudzbu i lijepo kupim pelenice kod Ive M. Ne znam jel ju mogu ponistit?
    nelitza meni je s(kršitelj koda)ing za tri pelene ispao 7 $

  47. #47
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Nelitza, možda ti je i sapun osjetno otežao pošiljku...

  48. #48
    Posa

    Početno

    Da se i ja uključima sa svojim iskustvima. Meni su najbolje pocketice! Imam par FB i mogu stat i do tri sata ( više nisam probala ) da mi nikad ne propuste, a koža suha! Sad sam dobila jednu HH. Zasad dobro radi svoj posao. U iščekivanju sam Rumsterice i BP ( valjda će doć drugi tjedan :D ) i su mi prve AIO, pa cemo vidit. U babyshopu sam nasla i umetke od flisa za stavljat u fitted jer sam oduševljena sa flisom i njegovom stay dry mogučnošću. Valjda će funkcionirat!

  49. #49
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    nadam se onda da će se Tots Bots s vremenom onda popraviti...jer mi se sviđa kako su mekane i lijepo sjedaju na guzu i sve 5...znači, još će i početi upijati. ako je tako onda super!

  50. #50

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Ja sam sa stitch'n stuff stranice narucila dvije pelene za 21$ i postarina je bila 6$, ukupno 27$.
    To je bila postarina za medunarodno slanje avionom, da sam odabrala slanje kopnom (ustvari brodom) platila bih 5$.
    I jos pitanje za iskusne:
    htjela bih si nabaviti cover od flisa a ne znam koji je dobar a da nije jako glomazan.
    Flis se ne mora impregnirati, je li tako?
    Jos jedno: da li se pelene bilo koje marke prije prvog pranja treba namakati 24 sata u hladnoj vodi?
    Moram sad malo pojacati s pitanjima jer imam jos samo 2 mjeseca.

Stranica 1 od 11 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •