Stranica 3 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 154

Tema: Večernji list - dojenje u javnosti

  1. #101
    znatizeljna avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb, Malešnica
    Postovi
    347

    Početno

    Tko je spominjao grupno nacicavanje?
    Ja se javljam....akcija: Dajte im (da )sisu!

  2. #102
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj djuma prvotno napisa
    vidis, a mene uopste ne iznenedjuju
    ovakvi komentari gay populacije.
    pa oni ne vole zene,
    samim tim i zenske grudi.
    u bilo kakvom kontekstu.
    i oni su muski, ali za razliku od strejt muskih
    kojima zenske grudi raspaljuju strasti,
    ovima verovatno izazivaju gadjenje.
    pa cak i dok hrane dete.
    a šta nema lezbijki na tom forumu?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ja ne rezoniram kao djuma pa mi to objašnjenje nije prihvatljivo.

  4. #104

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Odnosno, što sam htjela reći: i na Rodinom forumu ima svakojekakvih mišljenja koja nisu stavovi Udruge, no kad god se potegla neka rasprava o homoseksualizmu svi netolerantni stavovi bili su brisani ili editirani ili su bar opomenuti članovi koji su ih iznosili. Ja se s tim apsolutno slažem, no očekivala bih tako nešto i na njihovom forumu - a kad tamo, većina ih je dala krajnje gnjusne komentare. To je ono što mene žalosti.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    mene ti komentari ne čude

    btw nitko od njih nije ni vidio ženu koja doji u javnosti,jer da je,ne bi pisao nebuloze o golim cicama koje poskakuju na vjetru

  6. #106
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja sam zgrožena (i to je blaga riječ)
    Ako je taj forum neki presjek hrvatske gay populacije morat ću ozbiljno preispitati svoje stavove.

  7. #107
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nemam zivaca i zeluca sve citati.

    danas sam pricala sa svojom sekom o naslovnici (odmah je prepoznala Kaleba i rekla kako je narasao veliki i kako je divan) i pitala je da li je i ta tema usla u ispit informiranosti na faxu i malo po malo smo dosli do toga "gle, i ja sam vidjela poglede oko tebe kad bi dojila, ali to je ok. vrijeme je da se drustvo senzibilizira i osvjesti" uglavnom, dosla sam do zakljucka kako sam valjda ja subjektivna i kako ne vidim te poglede ali to ne znaci da ih nema kao sto sam ja mislila.

  8. #108
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Za gay forum sam :shock: :shock: :shock: ¨!
    Trebao bi se netko napisati baš ovu rečenicu na njihov forum:
    Lucija Ellen (napisa):
    Ocekuju toleranciju a sami ju nisu spremni pruziti. Tuzno
    Luna- predivni ste i ne uzrujavaj se ni mrvicu!!!!!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma, ne uzrujavam se. Ok mi je da ima negativnih komentara, bilo bi čudno da su svi pozitivni, osim toga - svako ima pravo na svoje mišljenje. Samo me šokiralo što su najružniji komentari upravo oni gay populacije. Nisam to očekivala.

  10. #110
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ne kuzim. Ja sam preletila taj topik na gay.hr i vidim da se negativni komentari vrte od strane svega nekoliko korisnika. Ostali su svi pozitivni. Meni se to cini kao prilicno dobar prosjek.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Tko je pozitivan? Ima jedan jedini koji brani dojenje u javnosti, ostali su ili na temu "meni je to fuj, ali toleriram" ili ekstremno protiv (uz epitete kao što su "žlundrave, obješene sise prošarane žilicama i strijama").

  12. #112
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Ja sam samo preletila i naletila na zenu koja "pipanje sa svojom zenom u javnosti" usporedjuje s dojenjem koje smatra "fuj" i "ne zeli ga gledati". Mislim :shock:

  13. #113
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Tko je pozitivan? Ima jedan jedini koji brani dojenje u javnosti, ostali su ili na temu "meni je to fuj, ali toleriram" ili ekstremno protiv (uz epitete kao što su "žlundrave, obješene sise prošarane žilicama i strijama").
    EnRage, Mosquito, rainbow, sophie, Coriolan, Apokatastasis, eleven, Derište, quattro, Caernon, Monolover, its da T, secondborn, Laerem, Maddox, Nikerym, ...

    s prve dvije strane. Ne da mi se dalje kopirat...

    A negativni komentari - pa nisu nista drugaciji od negativnih komentara koje bi covjek mogao ocekivati od heteroseksualaca.

    I neznam sto cudenje netoleranciji dojenju u javnosti samo zato sto je netko gay. I gay populacija je populacija kao drugi ostatak populacije, osim u seksualnoj orijentaciji. Neznam zasto bi njihov presjek po pitanju dojenja u javnosti bio imalo drugaciji od presjeka opce populacije. Zasto bi oni znali ista vise o dojenju od ostatka populacije?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ne znaju....

    ali jasno i glasno traže toleranciju i osjetljivi su kad ih netko ne tolerira

    pa bi prema tome trebali biti empatični prema drugim grupama ljudi koji se bore za svoja prava

  15. #115
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    ne znaju....

    ali jasno i glasno traže toleranciju i osjetljivi su kad ih netko ne tolerira

    pa bi prema tome trebali biti empatični prema drugim grupama ljudi koji se bore za svoja prava
    Prepisujem.

  16. #116
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Pa ne znam bas. Svi mi trazimo jasno i glasno toleranciju po pitanjima koja su nam vazna. Pa svejedno budemo netolerantni prema drugima.

    Npr. ima nas koji trazimo toleranciju dojenja u javnosti (i dojenja opcenito) ali pak nismo voljni tolerirati ak se dijete lupi po straznjici. Zasto nas zahtijevanje tolerancije po prvom pitanju nije automatski ostavilo otvorenim toleriranju po drugom pitanju?

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Mislim da se ne razumijemo.

    Majke žele biti priznate i prepoznate u društvu,gay populacija također...

    Mislim da na Rodinom forumu nema negativnih konetara spram gay populacije,odnosno ako ih ima izbrišu se

    onaj topic na njihovom forumu,mislim da neće biti izbrisan

  18. #118
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ok. To je njihova politika.

    Al svejedno ne vidim zasto ono kaj sam prije rekla ne bi stajalo. I u ovoj kategoriji koju spominjes, kategoriji majki koje zele biti priznate, imamo razlicita misljenja po razlicitim pitanjima, cak i kad se ticu samog majcinstva, a kamoli pitanja koja nisu relevantna za roditeljstvo (kao sto dojenje nije relevantno borbi za prava homoseksualaca). Ne vidim zasto bismo drugo ocekivali od gay populacije.

    S tim da ja mislim da ima i na ovom forumu negativnih komentara o homoseksualcima i da se ne brisu po toj definiciji nego po definiciji poticanja na mrznju. Al mozda sam u krivu.

  19. #119
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Men zapravo šokiralo koliko je ovo kontraverzna tema (trebalo bi kandidirati Lunu i Kaleba za naslovnicu godine ). Izgleda da previše visim tu na forumu pa imam osjećaj da su mišljenja i stavovi koje ovdje iznosimo jednaki stavovima većine ljudi. A kad ono :shock:! Nikako da se naviknem da smo mi još uvijek manjina.

    I ovdje se puno pisalo o ovoj temi:
    http://www.forum.hr/showthread.php?t=145395

    dakle prije par godina smo nas par frendova i frendica išli posjetiti jednu koja je upravo rodila. sjedimo mi tako kod nje i pričamo u dnevnom boravku i ona ni pet ni šest izvadi sisu i ide dojiti dijete.
    eto, meni je to bilo neumjesno. mogla ga je ići podojiti u sobu pored. po meni dojenje je privatna stvar. a ovo mi je više izgledalo kao razmetanje vlastitim majčinstvom
    :shock:

    danas zenske hodaju polugole po gradu, ispale im guze i cice ... a sada se vodi rasprava dali je pristojno dojiti u javnosti. Koje licemjerje, pa to je strasno.....
    :D

  20. #120
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kao razmetanje vlastitim majčinstvom
    i ima pravo na to!

  21. #121
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Bravo cure

    a za komentare ljudi reći ću samo no comment.


    a tek za gay .hr šutim ko zalivena, jer moglo bi bit svega!

  22. #122
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ah, sad konacno imadoh prilike vidjet tu dekadentnu mater

    procitah topic na gay forum-u do 5. stranice, koliko ste digli dreku, mislila sam da je bog zna sto ... rasprava kao i svaka druga, glupih komentara ima (primjetih diskutanticu "dolly"), al sto je puno bitnije ima i dobrih postova i jako puno samokriticnosti (frozen). tj. uvijek se vrte nekoliko istih tipova (dolly, sinner, mayday) protiv ostalih, mnogobrojnijih i razboritijih diskutanata.

    mislim da nije fer popljuvati gay.forum zbog nekoliko morona, bitnije je vidjeti koliko ima onih koji im proturjece. frozen, sophie, idiotcide, corben, maddox, secondborn itd tim diskutantima ide jedan

    tim da ja mislim da ima i na ovom forumu negativnih komentara o homoseksualcima i da se ne brisu po toj definiciji nego po definiciji poticanja na mrznju.
    o, da bilo je jako negativnih komentara o homoseksualizmu i nije bilo ugodno citati. no, takve komentare (ako uistinu ne poticu na mrznju) ne treba po difoltu brisati, treba im samo proturjeciti. kao sto su ucinili i gay-ovci na svom threadu.

    btw, ja i tamo znam forumasiti, al vi sad pogadjajte pod kojim nickom....

  23. #123
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    mene su komentari na gay.hr skroz razveselili jer puno puno su bolji od hrvatskog prosjeka. rekla bi da je to zato jer smo nas dvije sefice od dojenja bile na svim prajdovima ali nije 8)
    komentari par korisnika su bas glupi, ali bozemoj, ima i kod nas takvih.
    i na ovom forumu ih je npr prije 4 godine bilo i na ovu temu.

  24. #124
    choko avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    RIJEKA
    Postovi
    285

    Početno

    A sta reci kada meni kaze trudna frendica sta ja jos dojim a moj noa ce 8 mj. za 3 dana?
    Kaze da sve koje zna da su dojile do 1. mj?! Isto tako kolegica sa posla sva u cudu...kao ti znas sta je dobro za tvoje djete. DA ZnAM i bas to i radim!
    Iskreno prije nego sam ostala trudna,rodila ja sam mislia da skoro sve zene doje...ali tek sada vidim da je to malo porazavajuce.I ja sam dobivala savijete da mi je bolje odmah na zamijenska ,sta dojenje to ti je bezveze :shock: ma ima svega,ocito...ja ocito zivim u svijetu roda nekoj maloj idili...malo me ovo sve
    a sto se tice gay populacije mozda su ljubomorni,mozda misle da se hvalimo ...mislim da njihov problem krece od njihovih roditelja...pa tako i ovo.mozda za vas govorim gluposti,ali mOZDA je bas to falilo
    dosta ih znam i svi imaju cudne odnose sa roditeljima...mozda generaliziram :/

  25. #125
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    golim cicama koje poskakuju na vjetru
    meni su ovakve stvari toliko dobre da me uopce ne mogu naljutt...svrstavam ih u jedan vid umjetnost

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ok, vjerojatno nismo čitali isti topic. Ne znam što bih drugo rekla.

  27. #127

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    Luna, ne zamatraj se komentarima, mislim da je u cijeloj prici najvaznije da je tvoje dijete sretno i zdravo. Budi ponosna na sebe!

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    1,610

    Početno

    ne zamatraj=ne zamaraj

  29. #129
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Pa ne odnosi se ono što ljudi pišu, govore, misle ... na Lunu i Kaleba, Anjicu i Anju već na sve nas koje dojimo djecu i još uz to i na javnim mjestima (shame on us ). A komentare nisam brojala, već mi se kao i Luni kad čitam (prva stranica je ispunjena koliko toliko fer komentarima, ali ovo dalje je stvarno bljuv) čini da u zbroju ipak nisu niti malo pozitivni ili barem neutralni.

  30. #130
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Slika je lijepa - pohvale modelima i fotografu ali članak je glupo i amaterski napisan, bez uvrede.
    Smetaju me ti zbrda-zdola-senzacionalističko-negativistički naslovi (Je li dojenje u javnosti pristojno? : pa nije anketa u pitanju)...
    I onda tekst koji ističe negativno - uopće nije naglasak na dojenju već na reakciji okoline koja opet nema veze sa naslovom.
    Trebalo je staviti naslov: Dojenju negativno naklonjena okolina.
    Članak bi bio pun pogodak. Ovako su ga jedva dočekali da se sprdaju.

  31. #131
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Meni je vrlo zanimljvio to što neke stavri komentiraju ljudi koji uopće nemaju nikakve veze s onim o čemu pričaju. Tko je od njih dojio ili to planira pa da takve nebuloze piše?

  32. #132
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Meni je vrlo zanimljvio to što neke stavri komentiraju ljudi koji uopće nemaju nikakve veze s onim o čemu pričaju. Tko je od njih dojio ili to planira pa da takve nebuloze piše?
    a ti komentiras samo ono sto si iskusila?

  33. #133
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ok, vjerojatno nismo čitali isti topic. Ne znam što bih drugo rekla.
    luna, u slicnoj situaciji sam bila kad je pred 4 godine objavljena prica o nekoliko produzenih dojenja, jedna je bila o ivarovom koji je tada imao 3 i po godine. bilo je uzasnih postova, znam da sam plakala zbog svakog od njih, ali sad s ovim odmakom, sjecam se samo tog da nam se tad samaritanka prikljucila :D
    kad na kraju budes zbrajala ova prica moze donijeti samo dobro. i hvala ti sto si sudjelovala u tom.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Ma, komentari na večernjakovom portalu ili na forum.hr-u uopće me nisu uzdrmali, očekivala sam puuuuno gore jer znam kakav je u prosjeku intelektualni kapacitet ljudi koji pišu i komentiraju na takvim mjestima (čast izuzecima, naravno). Ovo s gay forumom me uzdrmalo jer po stilu pisanja zaključujem da se ne radi o priprostim, poluobrazovanim ljudima ili klincima koji sise vide samo kroz seksualnu prizmu. Valjda se nisam unaprijed pripremila da ću baš tamo zateći najgore komentare (onakve gadarije koje je pisao may day nisam našla ni među svim onim komentarima na večernjakovom portalu na koje su se ovdje svi zgražali - ja nisam, čak sam napisala da sam ugodno iznenađena koliko je ljudi tamo za javno dojenje).

    Nisam ni na tren zažalila zbog ovog.
    Hvala svima na podršci.

  35. #135
    bubimirko

    Početno

    na tom forumu me ništa nemre iznenaditi....uopće se čudim kako vas takvi stavovi iznenađuju od homosexualaca......a zapravo najžalosnije je, gdje vi tj. od koga, tražite potporu

  36. #136
    bubimira avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    u miru
    Postovi
    1,245

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    (onakve gadarije koje je pisao may day nisam našla ni među svim onim komentarima na večernjakovom portalu na koje su se ovdje svi zgražali - ja nisam, čak sam napisala da sam ugodno iznenađena koliko je ljudi tamo za javno dojenje).
    kada bi osobno poznavala osobu koja se krije pod nickom may day, kao što ju ja poznajem, vjeruj mi lunice ne bi ni okom trepnula na njegove komentare, nego bi onako u svom revijalnom stilu mahnula rukom po ramenu i rekla: skini mi se.

    ne brigaj draga, vjeruj mi!

  37. #137
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Bravo Luna i Kaleb
    I ja imam frendicu ( naša ira.iray ) koja doji svoju Lanu - koja ima 2 godine.
    Često smo po vani na kavicama i one to naravno obavljaju po potrebi gdje stignu. Stvarno ima svakavih glupih komentara a da ne govorim o "onim pogledima" .... ma ko ih sve ... da ne velim kaj... Svi oni ko da su odrasli na serumima koji pospješuju glupoću

  38. #138
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ok, vjerojatno nismo čitali isti topic. Ne znam što bih drugo rekla.
    mozda na to gledas previse subjektivno mislim, potpuno mi je jasno da se tebi taj topic cini pesimisticnijim nego sto mozda uistinu je. nevermind, kao sto ivarica rece... moze donijeti samo dobro, a sad kad smo opet opposite mozda se i vrijeme proljepsa

  39. #139
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Da, i ja sam htjela zahvaliti Luna na ovome.
    Puno ljudi iz moje okoline me uputilo na clanak, dosta je zapazen.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    sad kad smo opet opposite mozda se i vrijeme proljepsa
    Nadam se, treba mi lijepo vrijeme za subotu da mališa ima rođendan u prirodi.

  41. #141
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ljubomorna sam sto imate di. nama se nudi samobundek, jarun etc.
    ali 23. i 24. 3. prosle godine zasjalo je jaaaako sunce, ne sumnjam da i ove godine nece grijai

    ne uzimaj komentare k srcu, lijepo ti bubimira veli. imas zdravu pamet, mozes procijeniti na osnovu komentara o kakvoj se osobi radi i jel je vrijedna spomena.

    Luna

  42. #142
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Meni je vrlo zanimljvio to što neke stavri komentiraju ljudi koji uopće nemaju nikakve veze s onim o čemu pričaju. Tko je od njih dojio ili to planira pa da takve nebuloze piše?
    a ti komentiras samo ono sto si iskusila?
    . Trudim se.

  43. #143
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ali tema jest dojenje u javnosti, koga ces onda pitati za misljenje ako ne javnost. to su iskusili.

  44. #144
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    slažem se, ali na taj način komentriati hranjenje djeteta....
    ja se ne slažem i imam blago rečeno averziju prema homosexualnosti (ne prema osobama- da se razumijemo), ali nikad ne koristim izraze i rječnik koji je tamo zabilježen i povezan sa dojenjem. :/
    meni je to pitanje čiste kulture i odgoja.

    ponovno cure i Kaleb

  45. #145
    Lucija Ellen avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,478

    Početno

    Meni je koma to kaj pisu ljudi zeljni prihvacanja, ljudi koji se bore za svoja prava i koji ocekuju bezuvjetnu podrsku. Jednostavno ne nalazim opravdanja za to sto su neki od njih pisali. :/

  46. #146
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Koliko ja poznam gay populaciju, često imaju problema jer se moraju skrivati i prikrivati da ih neki idiot ne bi namlatio, a ipak im se to stalno događa. Zato im valjda taj forum služi za izbacivanje svega što inače moraju prešućivati, pa onda malo i pretjeraju.


    Inače i moj dojam je u pravilu pozitivan. Lijepo mi je kad kažu:
    Sinner: 1. Smatram da nije nuzno dojiti u tramvaju, na cesti, u kafichu dok pijesh kavu, u avionu dok letish 25 minuta.

    A ja mislim da nema potrebe da se žena izdojava ili odgađa dojenje tih osjetljivih bića ako to može napravit baš onda kad mu je i potrebno.

    2. Smatram tako jer je jasno vidljivo da su to radnje koje ne traju toliko dugo da se dojenje ne bi moglo obaviti prije ili poslje tih radnji.

    Mala djeca se hrane 7 puta na dan što znači u prosjeku svako 3 sata.
    Odgađanje od pola sata je itekako stresno, no i da ga nema ne uspijevam vidit razlog zašto je tebi toliko teško skrenut pogled.

    3. Imam dojam da je dojenje samo josh jedan nachin da ponosne majke pokazhu svoje novo blago A mozhda sam ja samo poremechen

    Nisu baš majke opsjednute pokazivanjem svoje dječice kao da su nove cipele ali da su opsjednute zadovoljavanjem njihovih potreba, to da, tako i treba bit.
    Drugi dio citata neću komentirat..

    4. Color me blind ali isto tako smatram da sisa zhene koja doji, u svoj svojoj slavi ne mozhe biti oku ugodan prizor osim ako ta sisa nije sisa tvoje zhene.¸

    Ne nije ugodan prizor ali nije ni neugodan, isto košto nije ni ugodan prizor lica neke 80godišnjakinje koja jedva diše. Da one stoje doma? Ili da svi neslatki ljudi stoje doma, jer naime, ti nemožeš u njih buljit pa šta oni rade tu?
    Idiota ima svugdje. Valjda iz razloga koji sam gore navela gay forum nema baš neku žestoku cenzuru.

    Meni je super što se na ovom forumu pazi što se piše, inače često diskusije (na drugim forumima)nakon prve stranice prijeđu u bljuvotinu. Hvala, anchie!

    I Luna, super za akciju, super ste ispali na fotkama, ignoriraj komentare!

    e jesam zbrkala post

  47. #147

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    14

    Početno

    luna, preslatki ste

    al trebala si ga ipak pokrit po glavi. mislim, sebi staviš gazu na glavu dok jedeš, po restoranima svi jedu s gazom na glavi, u pizzacutovima svi jedu s gazom na glavi, u kafićima svi piju kavu s gazom na glavi, da prostiš al koji je faktor taj tvoj da jede bez gaze na glavi. neprilično, odista..

    kad netko ždere burek onako da mu se krajnici vide, i onda još baci papir na cestu, to je okej, al kad žena nahrani bebu, onda je bestidnica. mah, previše nam debila udiše ovaj drgaocjeni zrak. :D

  48. #148
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    Luna, nisam te prije vidla na fotkama pa sam se usokirala kad sam skuzila da te poznam . necu reci bravo za dojenje u javnosti jer je to toliko normalna stvar da se nema sta cestitati (ko da ti kazem bravo sto si prehodala od tkalce do trga), ali da ste slatki, nema sta..
    sto se komentara tice, ne berem brigu, jedna od odlika u hrvata je ta da se vole praviti pametni i bezgresni i prvi bacati kamen. pogotovo anonimno, na webu. dusu dalo!
    osobno se ne smatram pozvanom da ikome dijelim moral i pravila ponasanja. ako nekom smeta sto dojim u javnosti neka ne gleda, meni ako smeta sto netko pljuje po cesti ili statijaznamsta necu ni ja gledati. da ja nekom kenjam ili da slusam neciju kenju.. pa di bi dosla, kraj ovoliko ljudi na svijetu!

  49. #149
    retha avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zemlja neizlazeceg sunca
    Postovi
    1,599

    Početno

    Luna,nikako ne shvacati odvratne komentare (bilo koje populacije) preosobno!
    Cekaj..gay populacija na svom forumu ispise koliko 7,8 stranica na temu dojenje u javnosti,ma ima da budes ponosna i ti i Anjica!

  50. #150
    makka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    785

    Početno

    Evo čitam sve i još mi nije jasno što to zapravo ljudima smeta :?
    Dijete koje jede ili mamina sisa??

    Trebalo bi ponoviti ovu "anketu" u ljeto, na +30, pa uz mamu dojilicu staviti i jednu tetu sa četvorkom u topiću nategnutom do ruba areole, koliko se vidi i kad beba/dijete doji, pa da vidimo što im to točno smeta. Ili su obje besramnice

    btw, ja dojim 2,5 godišnjaka, nisam imala ružnih komentara, osim klasičnog "šta on još sisa?? :shock: "

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •