Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 115

Tema: quinny zapp

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno quinny zapp

    Ima li tko ovakva kolica i da li ste zadovoljni s njima?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Meni su baš simpatična ta kolica. S obzirom da sam u potrazi za kolicima čula sam i pročitala neke prednosti i mane:

    Ok je što su lagana simpa su i većinom služe kao druga kolica za kratke transporte, lako je upravljati s njima.
    Mane su nemaju položaje, za stariju su djecu iznad 8 mjeseci, nemaju košaru za stvari, prečku, i nisu stabilna navodno kad klinci počnu skakati u kolicima znaju se prevrnuti.

    To sam uspjela saznati ali najbolje neka ti se natko javi tko ih ima ( savjet iz prve ruke )

    Ja sam ih iskreno izbacila iz izbora kupnje .

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Hvala Pinkflower!
    Baš su mi slatka ta kolica, ali još ću razmisliti.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    mi smo ih imali kao kolica za u auto, i kako sebastian nikad nije spavao u kolicima meni je to bilo ok, odnosno nije nam smetalo sto se ne moze spustiti naslon ako dijete spava

    kako je sebastian nesto visi od vrsnjaka on je to prerastao cas posla

  5. #5
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Mene su spasila zbog AS. Ne moram ju više tegliti u rukama od točke A do točke B.

    Vidjet ćemo kakva će biti kao kišobran kolica.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    meni su ta kolica skroz simpa , skoro da sam ih kupila ! Ali me muče ti polozali i......

  7. #7
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Mi smo ponosni vlasnici i stvarno sam zadovoljna s njima. Samo mi nisu baš lagana, mislim kad ih trebam podignuti skupa s Emmom, možda ipak zbog njenih skoro 12 kg. Inače za upravljanje i guranje su zakon, MM se danima divio nakon što smi ih kupili kako lako idu. Malo je bed kad E. zaspe u njima ali njoj ne smeta a ja se tješim da tako spava i u autosjedalici

    A ovo za prevrtanje što je netko spomenuo, ne vjerujem da je to izvedivo, ako je djete vezano u kolicima kako može divljati toliko da se iskrene :?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    29

    Početno

    prevnu se ako se objesi nesto na rucku. neka vrecica, npr. Sto je dijete vece teze se prevrnu

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,973

    Početno

    Citiraj an prvotno napisa
    prevnu se ako se objesi nesto na rucku. neka vrecica, npr. Sto je dijete vece teze se prevrnu
    Ovo se nama dogodilo. Srećom, bez djeteta unutra.
    Za ostalo, samo hvale.
    Mi smo ga počeli voziti s 8 mjeseci i još ga ponekad vozimo.
    Položaj za spavanje nam nikada nije ni trebao.

  10. #10
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    Ah eto, kad sam se vec veceras raspisala da i ovdje dam svoj prilog
    dakle, ja jako volim svoja zapp kolica, ali na zalost imaju ona i svojih mana.
    vecinom su to stvari koje su navele cure gore - dakle, zapp ti je u biti "sminkerska" verzija kisobran kolica i ako trazis najbolji omjer ulozenog i dobivenog onda ih definitivno ne bih preporucila. takodjer, iako smo ih mi s Grgom upotrebljavali od prvog dana (u kombinaciji s AS Cabrio), preporucuje se da dijete ne provodi bas previse vremena u AS, pa u nekoj dobi bebi i prestane bit zanimljivo gledat u mamu, a jos je premala da sama sjedi i bude okrenuta prema van...i da, taj nesretan 1 sjedeci polozaj - posto moji imaju sklonosti spavanju u kolicima, fakat mi je koma vidjeti ih tak "spigane"
    e sad, sto se velicine tice, ja S. jos uvijek ponekad provozam u njima i nisu joj mala, a ona je poprilicno visoka za svoje skoro 4 godine!
    ne znam, meni je velika "prednost" sto su mi jako lijepa (tj. "headturning") i lagana za vozit, iako i to vrijedi samo za asfalt ili npr. shopping centre i aerodrome, za to su odlicna - relativno su lagana, lijepo se sklope, cak ih mozes i u torbu pospremiti.
    doduse, moze ih se voziti i po parku i po sljunku, iako mi u tim situacijama nekako bas nisu naj (pogotovo kad je u njima teze dijete), imam dojam kao da ce se sva rasklimati i skrsiti (pogotovo npr. kad sam ja trudna neko vrijeme prtila kolica s Grgom stengu po stengu, 10 kom gore, 10 kom. dolje kad smo isli van, a bila su mi preteska za nosit u takvom stanju).
    da i koma su za shopping, ako moras teglit vrecice s placa ili iz ducana dalje nego do auta na parkiralistu, ako nesto teze objesis na rucke sklona su prevrtanju (ili ako ti npr. zivahniji potomak voli "divljati" u kolicima)...
    sve u svemu, u Zg kad sam se kretala samo po kvartu ili van kvarta autom, bila su mi super i stalno su bila u prometu,dok ih tu nisam ni koristila dok nisam "udesila" ova velika...
    evo malo naseg zappa u akciji
    http://picasaweb.google.com/galixus/...81888966036242

  11. #11
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mi smo zapp kupili bas u svrhu kisobran kolica i obozavali smo ih - jer su nam prepreprekrasna
    ok, i strasno lako se guraju
    i fakat su mala kad se sloze

    ali glavno je da su prekrasna

    druga opcija su nam bila chicco caddy, ali su nam bila miljama daleko od zappa...
    a onda jos miljama i miljama nikakvih kisobran kolica u blizini

    jedva cekamo da i margita bude spremna za zapp

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    108

    Početno

    i mi imamo zapp jos od seke i prezadovoljna sam s tim kolicima. ja vozim clio i skoro niti jedna druga kolica mi ne stanu u gepek (doduse i zato kaj imam sub woofer u gepeku 8) ).

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Ja imam od prve moje cure chicco caddy. Ali taj zapp mi neda mira.
    Stvarno mi je preprekrasan!
    Od kad se zapravo beba može voziti u zapp-u?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Kazu od je od 8 mjeseci ali je i bolje kasnije !!!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    172

    Početno

    Citiraj Pinkflower prvotno napisa
    Kazu od je od 8 mjeseci ali je i bolje kasnije !!!
    Zašto kasnije?

  16. #16

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Tako sam čitala na forumima, a i u dućanu su mi rakli da su bolja za stariju djecu !!! Valjda zbog položaja ( jer imaju samo jedan ) !!! Kad sam se raspitivala jer smo ih planirali kupiti !!!
    Na kraju samo uzeli Loolu BebeConfort i doista sam prepre zadovoljna, vidim da se i ona obožava voziti u njima !!! Uopće se ne buni da bi van !!! Tako da mo Happy :D :D

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    I mi imamo zapp. Ja sam se zaljubila u njih u dućanu i morala sam ih kupiti.

    Mana im je to što naslon nema više položaja, pa bi Lovro ponekad znao zaspati u njima u groznom položaju.

  18. #18
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    i meni se svidjela ova kolica, prekrasna su mi...al neznam koju boju bi uzela ....
    Mihael ne spava u kolicima a naša su mi prilično glomazna (u usporedbi sa ovima) i htjela bi nešto manje/lakše/jednostavnije...

    1. koliko sam skužila ta kolica nemaju prečku...?
    2. jel mogu proć kroz vrata starijih tramvaja?
    3. kako se sklapaju (jednom ili sa 2 ruke)?
    4. kolika im je nosivost ?

  19. #19
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ima li tko iskustva sa [url=http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170174]ovi[]/url kolicima

  20. #20
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

  21. #21

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Definitivno bolja od zapp, ali ako hoćes ova su malo jeftinija varijanta a čula sam da su ok !!! http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174268

    Nisam ih vidjela u živo, navodno su slo proizvodnja kvalita ok, 2 god garancija !!! Servis Brežice !!!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Cekamo da nam stignu,ovakva boja http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=173543
    Svaka pohvala za ova kolica,ali jedna mala zamjerka...dosta su niska.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Stigla su nam kolica :D
    Pre,pre,pre dobro izgledaju...Narocito mi se svidja sto su dvobojna,
    Uz kolica smo dobili i torbu za kolica,navlaku za kisu,suncobran i zimsku navlaku.
    Inace moj Ante se zeli samo nositi u Mei tai,ali nadam se da de nekad i u novim kolicima,ali samo nekad.

  24. #24
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    i mi dobili svoja Mint al u ZG se ne dobije ništa osim navlake za kišu..ni torba... :/

    koliko košta vreća zimska za Zapp?

  25. #25
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    Uz kolica smo dobili i torbu za kolica,navlaku za kisu,suncobran i zimsku navlaku.
    Zimska navlaka za zapp :?
    To postoji? :?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    To ti je univerzalna zimska navlaka za sva quinny kolica,ne samo za zap.

  27. #27
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    To ti je univerzalna zimska navlaka za sva quinny kolica,ne samo za zap.
    Jel ta navlaka ide samo na noge? :?
    Jel ju imaju u TL?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Navlaka je da stavis cijelu bebu u nju,najbolje pase na autosjedalicu maxi cosi.Neznam jel imaju u TL :/

  29. #29
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Malo podižem temu!
    Od nedavno smo počeli koristiti zapp, osim što su mi prekrasna jako su prakrična, lagana i mala kada se sklope!
    Ali nervira me jedna stvar kod njih, kada R-a stavim u njih nakon vrlo kratkog vremena se nekako otkliže i više nije u sjedećem položaju nego sjedi kao neki "pijanac", povučem ga natrag u normalan položaj, ali se odkliže opet u vrlo kratkom roku(3 minute).
    Da li se događa tako nešto i vama, kako stati tome na kraj? :?

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    I nama se to dešava. Probala sam i zategnuti pojaseve, ali ne pomaže. Imam osjećaj da jedva čekaju da se tako sfrkaju. :/

  31. #31
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Identično bilo kod nas! Ne znam zakaj su ti klinci lijeni skužiti da se nogicama mogu odgurnuti i lijepo posjesti.

    Pa smo onda našli rješenje. Ona glavna kopča, kaj ide između nogu, taman ispod plastičnog dijela, smo zašili za sjedeći dio. Joj ne znam kak da vam to objasnim. Jel me možda kužite? Dakle nije bilo lufta ispred djetetove guze da otkliže naprijed.

  32. #32
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    jel zna itko gdje se može kupit košara za Zapp..ona ispod kolica?

    našla ih na ebayu al ne kužim taj sistem i uvijek me outbidaju...

  33. #33
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja sam kupila najobičniju mrežu i zakačila je

  34. #34
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa
    jel zna itko gdje se može kupit košara za Zapp..ona ispod kolica?

    našla ih na ebayu al ne kužim taj sistem i uvijek me outbidaju...
    :? Kak to izgleda? Jel možeš nabaciti koju fotku?

    Ja sam kupila u TL mrežu za 30-ak kn koju sam objesila na leđa kolica i super funkcionira.

  35. #35
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja sam kupila najobičniju mrežu i zakačila je
    Možeš nam sliknuti da vidimo kak bi to mogli izvesti i na našem zapu!
    Hvala!



    Izašao je novi model zapa i sada imaju šoping košaru ispod kolica i naprijed su sad dva kotača umjesto dosadašnjeg jednog

    http://www.quinny.com/quinny/productdetail.aspx?id=29

  36. #36

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Puno mi je ljepsi stari model.

  37. #37
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    Puno mi je ljepsi stari model.
    Potpuno su isti samo što novi model ima 4 kotača!

    Bila danas u TL pitati da li se mogu kupiti posebno te šoping košare sa novog modela, ali oni ni nemaju još u ponudi novi model, žena se iznenadila, nije ni znala da je izašao novi model zapp-a!

  38. #38
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj (maša) prvotno napisa
    jel zna itko gdje se može kupit košara za Zapp..ona ispod kolica?

    našla ih na ebayu al ne kužim taj sistem i uvijek me outbidaju...
    I koja je bila cijena košare za ispod na ebayu?

  39. #39
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja sam kupila najobičniju mrežu i zakačila je
    imam i ja tu al ja hoću onu ispod kolica

    ovak izgleda http://cgi.ebay.co.uk/Buggy-stroller...QQcmdZViewItem
    zapravo je za Buzz al paše i na Zapp i malo im poboljšava stabilnost kad su loadana sa svim mogućim stvarima

    http://cgi.ebay.co.uk/BUGGY-STROLLER...QQcmdZViewItem

    našla sam ih samo ovdje al uvije me outbidaju pa nikako doć do košare...a u dućanima kod nas nemaju (bar su mi tako rekli u TL-u)

  40. #40
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    meni je ljep novi model...zapravo isti ko stari al sa 4 kotača pa je vjerojatno i stabilniji...

    a ja u jednom TL-u pitala za košaru a ženska mi donese kutiju sa raincoverom... :/

  41. #41
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Kupili onu mrežu za kolica u TL za 20kn i stvarno je super, stane hrpa stvari, napokon rješili taj problem.
    Sad nam je još ostao problem što R klizi pa se stalno razmišljam jel mu neudobno!

  42. #42
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    imamo mi tu univerzalnu mrežu...al ova košara daje veću stabilnost kolicima i stvarno su velike...

    a meni se čini da se malcu sviđa kad tako sklizne...ko da se zavali i skroz je miran u tim kolicima...

  43. #43

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    I moji se zavale u kolicima. Valjda im tako paše. Baš ću vidjeti za tu mrežu.

  44. #44
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kad spominjete mrežu, u dm-u sam osim mreže vidjela i četvrtastu najlonsku torbu koja se zakači na kolica.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    U dm-u? Kamo to stoji?

  46. #46
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    samo sam u prolazu primijetila pa ne znam nikakve detalje - pokraj svih onih dječjih điđa tipa razne maramice, igračke, slinčeki...

  47. #47
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Kupili onu mrežu za kolica u TL za 20kn i stvarno je super, stane hrpa stvari, napokon rješili taj problem.
    Sad nam je još ostao problem što R klizi pa se stalno razmišljam jel mu neudobno!
    Misliš na onu kaj se okači na leđa kolica?

    Meni je taj njihov zavaljeni položaj baš grozno izgledao, ne čini mi se nikako dobar za kičmu. Zato smo napravili to kaj sam već napisala.

  48. #48

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    chill out room
    Postovi
    78

    Početno

    ova nova zapp sa 4 kotača su mi odlična i sad već ozbiljno razmišljam da ih nabavim

    ali, gdje ih nabaviti?
    naime, danas sam pogledala u TL-a, no prodavačica još nije ni čula da postoji varijanta s 4 kotača a kamoli što drugo.... :/

    imam nekoliko dvojibi oko zappa, pa ako mi možete odgovorit vi koji ih imate....

    1.) zapp nema onu prednju prečku koju bih voljela da ima jer mi se čini malo nesigurno bez nje. jesam li u pravu?
    moj se mališ bez te prečke (vozimo buzza) uvijek naginje prema naprijed i bojim se da se ne nagne toliko da završi glavom o pod i još poklopljen s kolicima (u buzza je to malo teže jer su ona daleko teža od zappa, pa se zbog toga posebno bojim što zapp nema prečku)

    2.) kako se zapp ponaša po neasfaltiranom putu?
    (ne mislim po šumama i gorama, nego recimo po puteljku koji se nađe u parku, iza zgrade i sl)

    3.) dovraga, pa ne bi ih bilo ubilo da su ih napravili s barem jednim ležećim položajem... :/
    jel vam bebani kljucaju kad zaspe u njima tako da im glava pada naprijed?

    4.) da li su ručke podesive po visini? ako nisu, jel vama koji ste krakati problem sa visinom?

    5.) što se dobije od opreme? i isplati li se ipak njih nabavljati u sloveniji?

  49. #49
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    1. pa vežeš dijete, ima remene kao u AS (ali ne moraš ih zategnuti kao u AS ). margita se u zappu vozi od svojih 10 mjeseci, lijepo vezana, i ništa nije nesigurno, niti može ispasti, niti se može nagnuti do poda

    2. relativno ok. po šljunku u ribnjaku mi malo zavlači, ali prednji kotač se onda fiksira pa ide lakše. ali to su definitvno kolica za asfalt. po brdima i gorama nema šanse.

    3. glava joj češće stoji sa strane, ne pada naprijed. izgleda :/ ali ne smeta me previše.

    4. nisu podesive. visoka sam 1.68, MM 1.78 i dobre su nam (nismo krakati, ali usporedbe radi)

    5. i 6. mi smo ih kupili prije 3 godine, tako da nemam pojma gdje je danas isplativije. od opreme smo dobili onu prozirnu zaštitu od kiše (super nam je) i torbu za nošenje sklopljenih kolica (nikad je nismo koristili).

  50. #50
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Zapp bih ja tek sad kupila.

    Imamo Buzz i do sad je Patrik bio u njima ali kako je već velik trebaju nam baš kišobran kolica, jer nema više šanse za bilo kakkvo spavanje ili tak nekaj nego jednostavno kad više nemre trčati, onda da ga pofuram do auta isl..

    Znam da zvuči pretenciozno imat dvoja kolica (da me sad ne razapnete) ali mišljenja sam da kišobran kolica ionako ne treba kupovati prije nego se dijete bez frke može u njih samo popesti i sjesti a to je i inače preporuka).

    No moj izgovor je da ću imati u Buzz kolicima košaru s novom bebom

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •