Pokazuje rezultate 1 do 38 od 38

Tema: BISERI

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno BISERI

    Baš sam im se danas nasmijala, pa mi pade na pamet i ovdje otvorit temu biseri.
    Naime, ja Luciju još uvijek dojim, a dečki to naravno svakodnevno gledaju i tako oni danas odlučili nahranit svoje plišane hobotnice (od kojih se ne razdvajaju). Legli obojica na bok, podbočili glavu rukicom i stavili hobotnicu kraj sebe. Pitam ja njih šta rade, a oni meni: psst, hobotnica papa.

  2. #2
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno


  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    bdina, slatka su ti deca sa hobotnicama, BISERI su ti super tema, hajde, seticemo se, pisacemo
    super

  4. #4
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Genijalno!
    Moje Luce kad je bila malecka i došlo vrijeme da se igra lutkicama, obavezno su to morale biti 2 lutke, ili plišanca ili što god.
    Za nju ne postoji varijanta jednog djeteta...
    Naravno da je Luce i dojila igračke - sjećam se neke plišane majmune!
    Al nije to sve - i malena nećakinja isto tako stalno priča kako će roditi blizance

  5. #5
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Nema veze sa blizancima, trojkama... ali je biser.
    Kada je T. imala 2,5 god. išli smo u posjetu rođakinji koja je rodila kćer i nazvala je Amalija. Moja me T. pitala da li će se Amalija kada naraste zvati Avelija :?

  6. #6
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Citiraj fegusti prvotno napisa
    Nema veze sa blizancima, trojkama... ali je biser.
    Kada je T. imala 2,5 god. išli smo u posjetu rođakinji koja je rodila kćer i nazvala je Amalija. Moja me T. pitala da li će se Amalija kada naraste zvati Avelija :?
    A mali ja
    A veliki ja vjerovatno je to to

    kako slatko razmisljaju djecica

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    e da, osim ovog s dojenjem, zna se u zadnje vrijeme dogodit da nas sve doma ušutkuju ili traže da stišamo TV/radio jer neki plišanac ide na spavanje. Sve to uz neizostavno ljuljuškanje na rukama. To valjda vide kako povremeno uspavljujem L, a možda se sjećaju i vlastitog iskustva.

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Prije godinu i pol, krenuli MM i ja sa Stelom na kontrolu i pregipsavanje. Već smo skoro pred bolnicom, kasnimo zbog zagrebačkog prometa, kad ja vrisnem sa zadnjeg sjedišta: "Tata, jesmo li mi uzeli pravo dijete??!!" i panično odmotavam dekice da zavirim u AS. Naime, u ranoj dobi, Stela i Sven su bili jako slični, a MM i ja tek mladi i neiskusni roditelji blizanaca i često nam se događalo da moramo provjeriti o kojem se djetetu radi.

  9. #9
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    mamasch

    Naši ne sliče uopće!!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Krenulo je puzanje preko ogradjenog prostora. Otkrili su parket i neobicno klizanje i sve sto se nalazi na njemu... Dakle, pocinje NE OVO NE ONO. Tako sam opominjala devojcicu da ne vuce i ne pipa telefonske kablove, jedno pet puta ne, ne i masem prstom. Ona me svaki put pazljivo pogleda i na kraju odustane, kao ok, dosadna si, idem dalje.
    Posle desetak minuta na isti kabl nalece decko i sa ogromnom paznjom ga ispituje. Ja opet istu pricu.. A devojcica na svako moje ne-ne pocinje sa odusevljenjem da tapse , da se smeje slatko i da ga bodri da on pipa kad vec sama nije smela! A on zbunjen. Da li je ohrabrenje ili zabrana.. pa pocne i sam da se smeje.

  11. #11
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Stalno pišen naše bisere na jednom drugom forumu pa ću da kopiram nekoliko za početak:

    Pijem ja kafu malopre i dolazi mi Boris sa nekom raskantanom bušilicom koja em ne radi em su joj baterije praktično izdahnule. Prislanja mi onu bušilicu na ruku, pritiska dugme i čuje se neko zzzzzzzzz. Pitam ga ja šta mi to radi a on če:''Ćuti, bre, ti si jaje! Mutim te!'
    ***********************
    Ovo je jutarnja pamet. Pre neki dan budim ja ove moje pa pričam: "'Aaaajde, sine, mora mama na posao...'Aaaaajde, mačići, da mama zaradi pare da vam kupi nešto lepo...". A onda se oni ubacuju sa: "Da kupiš čokoladu i bombone i smoki i lepezu (don't ask ) i blokčić i...". Ja rekoh "Uuuuu, bre, koliki spisak!!! Pa mama mora mnogo da radi da zaradi tolike pare" a Bokac će onako sa nosem u jastuku: "Pa nego!"
    ***********************
    Juče smo bili na nekom krštenju i pošto znam kako moji klinci podnose živu svirku i velika veselja ponela sam im po jedan kamiončić koliko da imaju da se igraju. Svako malo im je prilazila jedna malo starija devojčica i pokušavala da pozajmi jedan kamiončić ali bezuspešno jer je sve vreme probala da ga uzme od Borisa a taj ti je katastrofa za deljenje.

    U jednom trenutku vidi ona da je Boris spustio svoj kamiončić na pod a da on stoji zavučen iza zavese i gleda kroz prozor. Prišla ona onom kamiončiću i podigla ga kad eto ti Matije, otima joj onaj kamion iz ruku i nosi ga u torbu a odatle vadi svoj i odnosi joj. Valjda u fazonu ''Ma pusti njega, nezgodan je taj po pitanju deljenja . Nije drugo nego plakaće nam tu i upropastiti provod...''

  12. #12
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Clumsy mum, rikavam a ovo je najbolje:
    ''Ćuti, bre, ti si jaje! Mutim te!'

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    clumsy mom, odlicni su ti klinci. i kod nas imajedan sto tesko deli sa drugima...

    uzme ti tako deckic u desnu ruku jednu igracku, u levu drugu i tako funkcionise. obe ruke moraju da su zauzete. kad, nailazi i treca zanimljiva stvar! A on sta ce, kratko se misli, pa ovu iz desne pod guzu, stisnuo se, pa novu stvarcicu u slobodnu ruku. snalazljiv...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    82

    Početno

    Ja se uvijek rado prisjetim studentskih dana, a otad potječe jedna zgodna pričica. Naime, moja prijateljica je u to vrijeme imala 3 mala nećaka (sad ih je 4 već su veliki ) i svakog vikenda nam dolazila s novim doživljajima. Gledaju klinci Kralja lavova i u akciji navijaju za svoje favorite. Najmanji viče: "Ajmo, higijena, sad, to higijena!" Na to će stariji:"Joooj Matija, pa to je hijena. Higijena ti je bolest!"

    Ima još jedna iz tog davnog vremena:
    U susjedstvu moje sestrične stanovao je dječak kojega su zvali Mićo. Njezina se Gabi, tada 2,5 godišnja djevjčica, često igrala s njim, ali nikako joj njegovo ime nije išlo pod kapu. Jednoga dana upitala je mamu zašto se on tako zove, a mama joj je rekla da je on ustvari Mihael da mu se tata i dida tako zovu, pa je zato i on Mićo. Na to mala zaključi: Aha, k'o Gibonni. Mama ostade u čudu i pita ju zašto k'o Gibonni, a Gabi će: "Nek' se dijete zove kao ja!".

    Moji su klinci još maleni pa nemaju izjave, ali se zato svakodnevno smijemo gestama, facama, grljenju, hrvanju. Baš sam sinoć konstatirala kako bi bilo dosadno da je samo jedan.

  15. #15
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Citiraj mici prvotno napisa
    Posle desetak minuta na isti kabl nalece decko i sa ogromnom paznjom ga ispituje. Ja opet istu pricu.. A devojcica na svako moje ne-ne pocinje sa odusevljenjem da tapse , da se smeje slatko i da ga bodri da on pipa kad vec sama nije smela! A on zbunjen. Da li je ohrabrenje ili zabrana.. pa pocne i sam da se smeje.
    E, mici, draga...otkrivaš zašto blizanci mogu bit teže odgojivi,vidim. Pomori se s tim - uvijek je neka piz...... onom drugom urnebesno zabavna - a tome se, stara, ne mo'š parirati...

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    O konačno biseri i od višebrojnih familija.

    Pita mmama ov moje da šta su radili u vrtiću. Kaže DOra "pejali, igali se, pesali", a mmama pita Mislava: "a kako ti pjevaš", a Mislav ni pet ni šest "Dobo"

    Htjela sam se i praviti kako moja Dora zna gdje stanuje (adresu) pa sam ju to i pitala pred sveki. Na to mi je moja kčerka odgovorila "Tu".

    DOmagoj Mislavu " Tita odma u kevet" uz popratno pokazivanje prstom kamo treba ići

  17. #17
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    E, da, MB, ...i moji se često tako "narednički" obraćaju jedno drugom..tko zna od koga su to čuli...

    malci još ne pričaju nešto razumljivo, ali zato je jučer Niko uzeo video-kazetu s Teletubbiesima, otvorio kutiju, izvadio kazetu i lijepo ju počeo gurati u video...dijete se naučilo pobrinut za sebe rano...
    jučer pitam ja tko je kakao (osjeti se fino)? Je li Matija kako? A Matija me pogleda i kaže: "Maati..." - prvi put svoje ime. presladak je bio.

  18. #18
    Gost 1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    95,4 FM
    Postovi
    1,747

    Početno

    Hm...možda će se uklopiti biser mog kuma (totalno dobronamjerno rečeno, suze su nam išle na oči od smijeha...)

    Kad sam rekla da čekam blizance (iz potpomognute), kum je izjavio: a tako ti je to, tko radi taj i griješi... :D

  19. #19
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno


  20. #20
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno


  21. #21

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Moj muž na rubu živaca prije spavanja (doduše nakon treniranja "piti, tuta, poki, otki, paji seto, di je ato Juić, vode, nece spavat, tuta, tataa, mama di jeee)
    - Dora spavaj!
    - Necu!
    - Hoćeš hoćeš!
    - Neću neću!

  22. #22
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Hm...možda će se uklopiti biser mog kuma (totalno dobronamjerno rečeno, suze su nam išle na oči od smijeha...)

    Kad sam rekla da čekam blizance (iz potpomognute), kum je izjavio: a tako ti je to, tko radi taj i griješi... :D

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Citiraj Gost 1 prvotno napisa
    Hm...možda će se uklopiti biser mog kuma (totalno dobronamjerno rečeno, suze su nam išle na oči od smijeha...)

    Kad sam rekla da čekam blizance (iz potpomognute), kum je izjavio: a tako ti je to, tko radi taj i griješi... :D

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    esslingen
    Postovi
    51

    Početno

    moju djecu stalno muči pitanje žašto ima crnih ljudi ja im odgovorim da su oni došli iz afrike gdje ima puno više sunca.jučer se šečemo u gradu i ante vidi crnca pita on mene mama vidi kako je ovaj crn šta ti misliš koliko je on popio coca cole? skužilo djete da u njemačkoj nema sunca pa je valda od nečeg drugog pocrnio.

  25. #25
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno


  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    59

    Početno

    Prošle subote sam bila sa djecom na grobu mog oca.Htjela sam pobrisati grob ali nisam ništa ponjela pa sam iz torbe izvadila maramice od najmlađeg djeteta i pobrisala.Djeca su mi pomagala u tome.Kad smo odlazili moja curica (4 god.) klekne poljubi grob i rece :"Evo dida sad smo te osvjezili "

  27. #27
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    genijalna fora!

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    nisu nasi biseri, ali deca obozavaju ovo da cuju

    http://www.youtube.com/watch?v=wzv5V...eature=related

    a onda se i mi slatko nasmejemo

    http://www.youtube.com/watch?v=iLrZE...eature=related

  29. #29
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno


  30. #30
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    joj, odvaljujem već 5minuta...

  31. #31
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    e mici ove četvorke imaju tako zarazan smijeh....

  32. #32
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    i prekrasno ih je vidit! moji bebci gledali sa mnom i kese se i oni...

    al mali Cigo je ipak zakon! ajkula, drakula...nindža kornjača...

  33. #33
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Prekjuče. Vraćamo se iz vrtića po najvišoj dnevnoj temperaturi od -10 (tako nam je od Nove godine, poludesmo). Boris komentariše: ''Hladno mi je. Ne volim zimu. Ni mama ne voli zimu. Ni tata ne voli zimu. Ni Maki ne voli zimu.Nismo mi pivingi da volimo zimu :/ ''

  34. #34
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    "Nismo pingvini"


  35. #35

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    263

    Početno

    :D Evo bisera mojeg kumceta. Razgovara on sa svojom mamom i kaze: Jel mama ti i tata ste se sexali 2 puta jer imate mene i brata, nasi zajednicki prijatelji imaju 3 djece pa je dijete doslo do zakljucka da su se oni 3 puta..... I zadnja konstatacija je bila : Jelda mama da se onda kuma BIBI nije nijednom (tad jos nisam imala niti jedno dijete)

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Jučer žica Dora napolitanke i ja uzmem zdjelicu i napunim za svo troje. I tak nosi ona tu zdjelicu na stol (Mislav je na stolu već našao moju polovicu napolitanke). Krene si mislav uzeti napolitanku a ona njemu "Ti pojeo već jedan. Daj!"

    Kak su me sredili sa upalom uha i virozom dere se Mislav iz sobe "Mamaaaa" a Dora njemu "Nema meme. Mama bubini. Tišina!"

  37. #37

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Kad Dunji pokusavam staviti spangicu u kosu, evo i Marka, redovito se gura da bi i on spangicu .

    Za maskenbal sam im kupila njemu zecje usi, a njoj rozu krunu i plast (princeza), al' se i njemu bas to svidja, pa tako, kad dodje na red, paradira u rozom po kuci. Sav je vazan...

    I da, ako jednom padne duda pa je ja idem isprati, i drugi se obavezno gura da i njegovu dudu operem .

  38. #38

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    I opet moja kčer. Sjede Dora i DOmi na tutama i dođe moj muž sa friškim gaćama za Doru:"Evo tatina princeza friške gaće", kad se Domi pobunio da i in hoće friške gaće ode mm i njemu po gaće, a Dora se okrene prema Domiju i onak s visine mu kaže "Ti imaš bak gače"

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •