Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Porod u Merkuru, Prof.dr.Podobnik

  1. #1
    -lana-

    Početno Porod u Merkuru, Prof.dr.Podobnik

    Hello! Ja sam nova forumašica i sve Vas lijepo pozdravljam! U 36 tjednu trudnoće sam i vodim trudnoću kod dr.Podobnika u privatnoj klinici,a rađat ću u Merkuru, također bi mi Podobnik trebao bit na porodu, pa mene zanimaju da li netko ima kakva iskustva s njim,da li je neko rađao kod njega (kakav je , kako je bilo), a i zanimaju me kakve su babice? Sad mi je još gore kad sam čula da je on smjenjen sa funkcije i da je na dužem godišnjem odmoru.... sljedeći tjedan idem na pregled,pa ću vidjet kaj će reć. Kakvi su drugi doktori/ce, jer sumnjam na kraju da će me dr.Podobnik porodit zbog ove afere. :? Sve u svemu, ovo mi je druga trudnoća, imala sam spontani,pa mi je trebalo duže vrijeme da zanesem, uz pomoć terapija i sad kad smo MM i ja uspjeli i održali trudnoću,sad se bojimo ko vrag da nešto ne bude uredu sa porodom ili našom bebicom. Užasno se bojimo,pa smo iz tog razloga i išli kod dr.Podobnika i plaćali preglede i nadali da će on porodit (jer smo čuli da je jedan od boljih doktora),a sad na kraju izgleda da me na kraju ni neće on porađat!

  2. #2
    aries24 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    2,090

    Početno

    dobrodošla

    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...light=podobnik

    tu imaš nešto o njemu

  3. #3
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Bok -lana-!

    Iako razumijem tvoje strahove biti ću toliko slobodna pa napisati da ne porađaju doktori, Žena je ta koja rađa, doktor je (ako porod protječe uredno, po mogućnosti nemedikalizirano ni u ležećem položaju) samo "statist", u biti je puno važnije kraj sebe imati dobru primalju.

    Imaš topic "moja primalja, ima li bolje", možda tamo nađeš i neku iz Merkura.

    Sretno!

  4. #4
    -lana-

    Početno

    Hvala na dobrodošlici i hvala na pomoći, cure! Pročitala sam o dr.Podobniku (baš i ne piše sve super o njemu), a nema veze. Kako bude, bude. Da, slažem se da žena rađa i obavlja najveći posao,ali naravno ja se kao prvorotkinja jako,jako bojim da slučajno nešto ne pođe po zlu (ne daj Bože), a onda dr. ne bude dobar da završi i pomogne do kraja.... Samo da naša cura bude zdrava i neozljeđena i da imam super primalju... i to sam čula da babice puno više znače, nego doktor,a i MM će bit samnom,tako da se nadam svemu najboljem. Hvala Vam na pomoći i savjetima!

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    30

    Početno

    ja sam rađala u Merkuru i dr koji je vodio moju trudnoću je napravio sve
    da ne dođem u ruke dr. Podobniku........ne želim plašiti niti išta slično
    samo prenosim svoje iskustvo...

  6. #6
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    Svoje sam mišljenje o njemu već napisala, pa da se ne ponavljam. Samo bi ti htjela reći da sam 2 puta rodila u Merkuru i svi osim njega su mi super, imam odlična iskustva i sa dr.ima i babicama i sestrama.
    Nadam se da ga više neću tamo sresti, naježim se svaki put kada ga vidim.
    Ali kao stručnjak i dijagnostičar je, kažu, odličan, a i kada mu plačaš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •