Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 115

Tema: Moja prva pelena :-))))

  1. #51
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Pino,ako imaš dobre zaštitne ništa vam neće ispasti van...

  2. #52
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    ovaj kroj od 6-12 mjeseci je jakooo dugacka
    da, ja biserka (nek se nijedna, molim ne uvrijedi) zaboravila sam ti napisati da smo mi dosad radile manji kroj - moj Oskar sad ima 7 mjeseci i još su mu dobre. ali recimo one koje smo radile od frotira bilo bi bolje da smo radile veće jer su deblje i samim tim ih teže kopčam. sljedeće će biti veće.

    osim toga, slobodno malo i prepravljaš kroj kak ti paše, nije to uopće komplicirano - napravi jednu, isprobaj i odmah vidiš gdje treba kaj promijeniti- dal je preuska među nogicama, dal trebaš i napred malu gumicu...
    - svaka je beba drukčija i paše joj drukčija pelena. meni su recimo krasne ali nefunkcionalne plitke pelene.

    i potpisujem Engls - uz dobar cover sve ostaje na svom mjestu

    sretno!

  3. #53
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Joj cure, napravila sam jednu i tak je lose ispala da me je sram

    izmedju nogica presiroka; na struku preuska (doduse moja mala je debeljuca - 9100g sa 6 mjeseci); lastike su ispale grozno ; dva cicka na velikim kracima su previse - treba samo jedan inace joj cicak smeta na nogici; jedino sto mi se tako svidja je kako je flis mekan i ugodan u usporedbi s tim groznim papirnatim pelenama.

    Ja bi na kupovne platnene nakon ovog fijaska - a muz je protiv da ne moze vise.

  4. #54
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    No,no...zar već odustaješ?! Malo strpljenja i pronaći ćeš idealan kroj za Bebe...Koliko sam ih samo ja udomila...nama nisu bile dobre,ali uvijek se nađe neka guza kojoj lijepo stoje.

  5. #55
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pino, ovako, mjere koje ja imam za midium koji bi tebi trebao su ove:
    -dužina cijele pelene 46 cm
    -širina krilca na leđima 46 cm
    -širina krilca s prednje strane 22cm
    -šririna među nogicama 14 cm
    -širina oko guze 29cm

    s tim da ja kroj radim sa zaobljenim prednjim krilcima.
    Na unutranju stranu ušijem uložak, spojim vanjsku i unutranju stranu i prošijem s tim da kad dođem do mjesta gdje idu gumice, na leđa i oko nogica, gumicu automatski ušijem s tim na cik-cak. Nategneš gumicu do kraja i to je to. Na prednjoj strani ostaviš otvor na koji pelenu preokreneš na pravu stranu. E sada. Ono u čemu još uvijek imam dilemu je proštepavanje cijele pelene izvana. Ja to radim jer mi je pelena ljepše izgledan ali jako moraš paziti da oko gumeš šivaš ne po gumi, prvo jer gubi moć elastičnosti a drugo jer postane gurbo i onda bi žuljalo. Pa kako pelenu proštepavaš uz sam rub, moraš i onu rupu zatvoriti gdje se pelena preokrene, kada dođeš do gumica, šivaš okolo njih, centimtar , da ne šivaš po gumi. I jučer sam našla super gumu, jako mekana, rastezljiva i malo širja, nekih 7 mm.
    Nadam se da sam bar malo pomogla.
    Eov ovo je moj KROJ
    Tu imaš i mjere za ostale dvije veličine. Ja sam ti inche preračunala u cm. S tim da sam ja još na prednjoj, ovoj užoj strani dodala krilca.
    I da, šivam uložak u obliku pješčanog sata na guzi, a na prednjoj strani je ravan.

  6. #56
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Stavila sam slikice još 6 novih pelena pa ih možete pogledati na linku s početka.

  7. #57
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Dobro je, ne odustajem 8)

    Jucer sam to napravila nabrzaka - prvo ne mogu od male cijeli dan, onda dajem instrukcije, onda kuham veceru, i onda u 9:30 napokon krenem s rezanjem i sivanjem i sve se zurim zavrsiti jer maloj treba dat i cicu za spavanac - i onda mi ispadne grozno i tako sam bila nekako down oko svega, posebno kad vidim tu kak to vama super ispadne Evo danas sam skoro sve rastepla i krecem ponovo.

    Znaci, nutarnji sloj mi je flis, vanjski obican pamuk koji je mozda malkice i krut (i psihodelican uzorak). Htjela bih napraviti pocketicu jer sam na ovaj forum nabasala u biti trazeci informacije o tome kako malu poceti uciti na wc, a za to treba dobro promatrati kad piski i kaka i nekako mi se ucinilo da cu to bolje vidjeti na platnenina bez uloska a onda me zaintrigiralo i stvarno vise se ne mogu vratit na papirnate kad vidim koja je to razlika u mekoci.

    Evo, sefica se opet probudila, nastavak slijedi.

    Ana, super su ti pelenice, i hvala na mjerama i linku, proucit cu jos bolje.

  8. #58
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    pino ja sam ti izvana stavljala pamuk, mako ili frotir. Mako je super, mekani, ugodan. Frotir mi se isto čini super. Pamuk je malo krut.
    Iznutra sada stavljam 7 slojeva, što pamuka, što flanela, što frotira.
    I naravno, ne odustaj

  9. #59
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Evo, gotova je, moja prva pelena ovdje

    Isla sam danas u ducan i nakupovala se flanela, imali su rasprodaju za 2$ po yardu (1 yard = 0.9 metara). Super su uzorci, bas bebasti, sve cu ih poslikati, to ce mi biti za vanjsku stranu pelene, puno je mekanije od pamuka - a mako bas ne mogu nigdje naci u bebastim uzorcima :?

    Trebam savjet - htjela sam kupiti microsuede jer je tako puno bolji i tanji nego flis za ljetne mjesece koji dolaze i herc me je strefil - 12$ po yardu. I bome ga nisam kupila. Pa kaj vi mecete na nutarnju stranu, odmah do guze? Da uzmem tako skupo? Je da imam kupon za 40% popusta, ali cak i tak mi se cini jako skup materijal (a i cuvala sam kupon za nesto drugo...) (Jelda da sam skrtica i pol?) Pogledat cu jos i frotir, ali mi se ne cini da je tak dobar ko microsuede.

  10. #60
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pino super je pelena :D . Koji si ti kroj uzela?
    Inače ja ti iznutra stavljam flanel....Mekano i ugodno za guzu.
    Mislim da vi vani imati ipak malo bolji izbor materijala nego mi ovdje. A ovo kaj si ti napisala je bagatela. Kod nas je metar flanela dupla širina kako gdje. Ima na nekim mjestima po 55 kn, a ako imaš sreće i malo prođeš pola grada, nađeš i za 28kn, A omjer valute je 1 $=5,516 kn, po srednjem tečaju na današnji dan.

  11. #61
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    A jooooj koje cjenurine!!! (Cekaj, a sta je to dupla sirina? Ovdje je standardna sirina 44incha, tj. 110cm; i flanel (pamucni) je normalna cijena 5$ za sve ovo sto sam kupila, ali ja kupujem samo na rasprodaji ili s kuponom.) Cure, ak hoce neko da mu posaljem odavde, vicite. Danas sam cijeli dan bila u shoppingu (duga prica... dragi me ostavio u trg. centru i nije dosao po mene) ali samo jedno pola sata na kraju u mojoj omiljenoj trgovini - Joann's... I sta cu rec, opet sam sve pokupovala. Nisam mogla odoljeti. Onaj jedan uzorak s rozim tockicama je isti onaj od kojeg rade Rodine platnene puse, bar se meni cini.

    E sad, upozorenje, slijedi link na kupovine ovdje, bolje ne gledati ako ne zelite da vam rastu zazubice

    Nazalost, nisam kupila flisa jer slijedeci vikend imaju dodatni popust od 50% na vec snizene ostatke, a zapikirala sam si super mekani flis koji ce me na kraju doci 3$ po yardu... (originalno 12$ po yardu). Tako da cu za sada samo napraviti par flanelnih pelenica.

    Ana, koristila sam onaj kroj koji mi je Vimmerby linkala. Ali morat cu ja to izmjeriti na maloj i preraditi jer ja bih da mi mala bude sto pokretnija u peleni, tj. imat cu dnevne i nocne pelene, dnevne s uskim medjunozjem tak da moze puzati, i nocne sa sirim.

    A tek sad mi je palo na pamet kako iskoristiti ostatke nakon sto izrezem kroj za pelene - pa to je za uloskeeeee - dugo mi je trebalo da se zaruljica ukopca...

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    357

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    ...ali samo jedno pola sata na kraju u mojoj omiljenoj trgovini - Joann's...
    pino, bojim se da nisi jedina koja u toj trgovini zaglavi.
    Ja ne mogu proci pored te trgovine, a da ne svratim kupiti materijala za pelene. Zadnji puta sam potrosila 43$, a kupovala isto po 2$... doduse kupovala sam i velcro i jos neke druge sitnice za sivanje pelena.

    BTW, za unutarnju stranju pelene ja koristim jednobojni flanel. Najjeftiniji sam nasla u Walmartu po 1$/yard. Imaju razlicitih boja (bijela, svijetlozuta, svijetloruzicasta, svijetlozelena...). Osim toga, ako kod tebe ima Hobby Lobby trgovina i tamo mozes uz kupon kupiti jeftine i lijepe materijale.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Pino, a jel ima tamo za kupiti PUL-a?Ja bih ga kupila.

  14. #64
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    nikolicc, nisam pitala za PUL, ali gledala sam sad online i ne mogu naci. Pitat cu slijedeci put u ducanu, ako nadjem nekog kompetentnog.

    Ima za naruciti PUL (polyurethane laminated) online, recimo ovdje, PUL ti je po 8.95$ po yardu (150cm sirine), i izgleda da imaju dobre druge stvari bas za pelene, i s(kršitelj koda)ing policy izgleda ok. Takodjer se ispati pogledati pod remnants jer to je obicno 50% jeftinije ako mozes naci nesto zanimljivo.

    Gledala sam za s(kršitelj koda)ing na USPS (US Posta) - insurance za 100$ vrijedan paket kosta 2.75$ (ako ti se izgubi u posti); do jedne kile se vise isplati Airmail-Letter, a nakon toga Airmail-Parcel, cijena ovisi o tezini (uglavnom 10-20$), kompletna tablica za HR je ovdje. Economy ti znaci da ide brodom i traje 4-6 tjedana, a Airmail 4-10 dana avionom. Kalkulator za s(kršitelj koda)ing je ovdje

    Bilo bi ti najbolje da nadjes jos zainteresiranih pa da narucite svi skupa da se podijele troskovi postarine, jer recimo postarina za
    1 lb, 1 funta tj. 450g ----- 9.75$
    2 lbs (900g) ------ 16.35$
    4 lbs --------- 21.35$
    8 lbs -------- 33.15$
    Za usporedbu - jedan metar flanela ti tezi oko 200g, a ovaj materijal ne vjerujem da je jako puno tezi.

    Vanchy, nema tu Hobby Lobby... Ali Walmart - pa da, kak se nisam sjetila, vec sam par puta tamo nasla bas dobre jeftine tkanine. Iako sekcija s tkaninama je u nasem Walmartu dosta mala, a i ja cekam dan iza Thanksgivinga, onda su flaneli po 1$ u Joann's, prosle godine sam si kupila za quilts, samo mi uzorci nisu bas odgovarajuci za pelene...

  15. #65
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Zaboravih reci, dolazim 9.5. u ZG, pa mogu donijeti (u razumnim kolicinama, recimo par metara).

  16. #66

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Nažalost,engleski mi nije jača strana tako da mi naručivanje baš i ne bi išlo.

  17. #67
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    Zaboravih reci, dolazim 9.5. u ZG, pa mogu donijeti (u razumnim kolicinama, recimo par metara).
    Isuse, ja se predbilježavam za par metara flanela, nekih onako baby uzoraka kakve si i sebi kupila please.Po pola metra, da bude više vrsta. Molim teeeeeeeeeeeee

  18. #68
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Ana, ok, moze, idem danas pogledati ako je jos uvijek rasprodaja, a osim toga cu i poslikati malo u trgovini pa mi mozes tocno reci koje uzorke hoces - a cekas curicu ili decka? Je l' ti vazno da su zenskaste ili muskaste boje? Npr. meni se skoro pa najvise svidja onaj rozi tockasti uzorak, ali tesko mi je zamisliti jednog deckica

    Nikolicc, gle, ako se nadje dovoljno zainteresiranih (jednu sam dobila na pp), mogu naruciti i poslati postom privatno kao poklon jer do 100$ se ne placa carina, ili kao sto sam rekla mogu donijeti (jedino ak mi se javi previse ljudi, to ce biti malo tesko). Postom bi bilo znaci sve skupa 11 yardi PUL-a - oko 10m - znaci ako racunamo cijenu od oko 9$ po yardu + postarina za HR recimo 20$ + postarina meni jedno 10$ (ako nema u trgovini pa moram naruciti) ispada 13$ po metru duzine (150cm sirine).

    Napravila sam jos dvije pelene, jednu flanelastu neposlikanu i jednu od flisa izvana... ali muku mucim s krojem...

  19. #69
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    gledam za jeftiniji PUL i ima ovaj forum o pelenama http://www.mothering.com/discussions...play.php?f=319 imaju sticky topic o diaper supplies i ima PUL za 8$ po yardu jednobojni i 10-11$ s uzorcima na http://www.jennsdiapers.com/yard_printedPUL.htm
    imaju i u velicinama za jednu veliku pelenu po 3.5$ komad i bolje postarine.[/url]

  20. #70
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Pino, rekli su mi da je cura, ali nikad se ne zna. Mogu biti i univerzalni a malo ženskasti i malo muškasti. Ako ipak bude dečko one ženskaste ću prodati . I hvala ti
    Evo, gledala sam pone tvoje uzorke io siđaju mi se oni dva s bubama, pa oni plavi sa zvjezdicama, pa rozi....Samo da nije nekaj perdrečavo/prešareno

  21. #71
    pino avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    New Jersey
    Postovi
    3,720

    Početno

    Bok cure,

    jesam rekla da muku mucim s krojem? Uzas. Tak da sam ipak narucila jedan komplet za jednu AIO pelenu, sav materijal je izrezan, ima instrukcije za sivanje, pa cu si prekopirati kroj za ubuduce... Komplet za AIO pelenu, broj 3 za debelu guzu moje malene, je bilo 7.5$, a za zastitne gacice jos skoro 6$ (+ postarina 4.5$). A i vidjet cu kakav je to materijal PUL jer ga nikad nisam popipala. Danas sam u ducanu pitala zenu koja reze tkaninu i blijedo me je gledala - kazem ja polyurethane laminated, a ona meni, znam da se to radi drvu, ali tkanini???

    Ana, imas pp. Sad se bojim da je presareno, ali samo vici, mogu zamijeniti s onim sto sam vec kupila, jer sam bila kupila malo vise od svakoga, a ovi mi se svi uzorci svidjaju, pa cu ovako i ja imati raznolikije. Imala sam osjecaj da volis bubice

    Kupila sam si i vinil i patentni zatvarac iliti ciferslus za napraviti jednu vrecu za odlaganje pelena (ako nista drugo kad se putuje) - imate vi te stvari? Ili samo kante?

  22. #72
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Citiraj pino prvotno napisa
    ... mogu naruciti i poslati postom privatno kao poklon jer do 100$ se ne placa carina...
    Ispravak netočnog navoda, na poklone do 300 kn ne plaća se carina

  23. #73
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    ana.m. kupujemo li mi to materijale u istoj trgovini?Bonoteks?

  24. #74
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Engls prvotno napisa
    ana.m. kupujemo li mi to materijale u istoj trgovini?Bonoteks?
    Da, to je onaj u Čanićevoj?

    Ma gledam tu kod sebe u jednom dućanu metar flanela 55,00 kn. Ja sam na Malešnici ali mi stvano nije teško otići do tamo jer je stvarno izbor krasan, a cijene se ne mogu usporediti. Skoro su duplo jeftiniji nego od mene. Ali kad vidim kaj pino piše dođe mi da ....

  25. #75
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Mi kupujemo(kao i Roda neke materijale) u Bonoteksu u Čulinečkoj.Metar flanela 24,90 kn...Kada sam otkrila Bonoteks (prije sam kupovala u Emporiju)pomahnitala sam!Nisam znala da ima i u Čanićevoj taj dućan...

  26. #76
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Engls prvotno napisa
    Mi kupujemo(kao i Roda neke materijale) u Bonoteksu u Čulinečkoj.Metar flanela 24,90 kn...Kada sam otkrila Bonoteks (prije sam kupovala u Emporiju)pomahnitala sam!Nisam znala da ima i u Čanićevoj taj dućan...
    Ma joooooooooj, da Čulinečka. Baš sam smotana .
    Viš da sam pukla, u Čanićevoj je RODA

  27. #77
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    I ja sam se raspametila kad sam došla tam. I jedva čekam da idem opet :D

  28. #78
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Ja metar flanela širine 2,4m plaćam 35,00 kn u Lantei u Zapruđu. Nemaju baš jako velik izbor, ali je ok. 25,00 kn je širine 1,4m i pamuk za vanjski sloj.

  29. #79
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Ovdje je flanel 1x2,40 m (2,80 ovisi kako koji uzorak) 25,00 kn.
    Od pamučnih materijala cijene su do 45,00 kn,ali ne za 1x140 već za 1x1,60 m. Kada dođe pošiljka ima jako lijepih uzoraka,ali se to brzo razgrabi...

  30. #80
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Koliko sam ja uspjela vidjeti, Bonoteks ima najljepši izbor i najmanje cijene.

  31. #81
    zibba avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Postovi
    1,204

    Početno

    Gdje kupuješ čičak traku i ima li gdje za kupiti samo mekani dio, s obzirom da s njega više troši kod šivanja pelene. Meni uvijek ostane puna onog grubog dijela, a moram kupiti oba. Kako to riješiti.

  32. #82
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Odeš u Omniteh i kupiš samo mekani dio čička...jeftilen!

  33. #83
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    ima i u Kiki na metre posebno mekanog dijela, posebno grubog, i to je zamislite - samoljepljiva! :shock:

    nije ni skupa, metar jedne je oko 6 kn, a druge oko 7 kn. lakše ju je za šivati jer se samo zalijepi, pa ne klizi, nema onog sastrane 2 mm praznog dijela, ali - skuplja se nešto u pranju (a možda je meni i do sušilice).

    gdje kupiti onu trakicu za okolo pelene, za zaštitne?? kako ono nešto fold...
    mislim u RH???

  34. #84
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    engls a gdje je taj omniteh?
    tea meni ta samoljepljiva ne valja. Teško mi ju je šivati kao da mi igla teško prolazi kroz nju i nekad moram i više puta proći po jednom mjestu da bi konac prošao. Tako da ja više volim onu običnu.
    Samo bad mi je kaj moram kupiti jednako i muške i žeske trane, zato bi htjela znari di je taj dućan...

  35. #85
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Omniteh-Stara Samoborska cesta 145 (ako se ne varam).Mislim da su bivšoj tvornici Jedinstvo,na Jankomiru.Probaj ih nazvati,jer se na njihovoj internet stranici ne može vidjeti ništa specijalno,ali to ti je veleprodaja i jeftinije je za poluditi!!! Ja sam misllila da je Bonotex jeftin,dok nisam došla u Omniteh...( http://www.omniteh.hr)

  36. #86
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ajme, pa ja sam maltene doma na staroj Samoborskoj :D .
    Hvala ti puno

  37. #87
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Oho, i Tea nam kupuje u Bonotexu...

  38. #88
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj Engls prvotno napisa
    Oho, i Tea nam kupuje u Bonotexu...


    si me škicala?

  39. #89
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj ana.m prvotno napisa
    Ajme, pa ja sam maltene doma na staroj Samoborskoj :D
    onda smo nas dvije blizu :?

    :D

  40. #90
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Tea, blizu crkve u Stenjevcu sam ja.

  41. #91
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    he he he :D i ja
    možemo napravit grupnu nabavku u omnitehu i šivanje!

  42. #92

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    tea gdje nabavljas ringove za sling?

  43. #93
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    he he he :D i ja
    možemo napravit grupnu nabavku u omnitehu i šivanje!
    Može. ali kad ozdravim :/

  44. #94
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    T. jeees,i mislim da sam baš jučer u Kreativi u NZg vidjela jedan tvoj model u rozom slingu...

  45. #95
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj Engls prvotno napisa
    T. jeees,i mislim da sam baš jučer u Kreativi u NZg vidjela jedan tvoj model u rozom slingu...
    ZNALA SAM, ZNALA SAM, ZNALA SAM

    točno sam si to mislila, da je neka "rodica"!

    mogle smo se i upoznat!

  46. #96
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Engls,drago mi je :smajlić koji pruža desnu ruku:

  47. #97
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    Citiraj Engls prvotno napisa
    Engls,drago mi je :smajlić koji pruža desnu ruku:
    Tea: i meni, a ono malo debelo čudo je Ines! :imamo osmjeh od uha do uha i pružamo rukice: :D

    (samo da te negdje opet vidim ne bi te prepoznala, osim u Mativa ili Bonoteksa i to po žutoj marami )

  48. #98
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Ispobala sam pelenu na živom modelu, nečaku koji ima 2 mjeseca i 7.5 kg i ova small mu je još uvijek dobra i prekrasno mu stoji. Ako dobijem slikicu stavim a vidite kako izgleda!

  49. #99
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ana wow!!!! bravo!!!

  50. #100
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    ana a kad ćemo vidjeti slikicu one slatke iva-pelenice na ivinoj guzi?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •