Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 306

Tema: Goli pred djecom?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    115

    Početno Goli pred djecom?

    Kako se Vi ponašate?
    Doma?
    U kupaonici?
    Na moru?
    Kad se presvlačite?
    Skrivate se pred djecom?
    Ili ste slobodni?
    Goli?

  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Moji su još mali, ali se uopće ne skrivamo.
    Kad znaš otkud su izašli i iz čega su dojili, kaj da im još skrivam?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    40

    Početno

    pa evo mi imamo bebu od 7mj i skrivamo se,može tulit do besvjesti ali na wc,tuširanje i sl. idemo sami,tak će se od početka učit da nemoraju svi sve znat i vidit a takvi su bili i naši starci i meni je to tak ok
    a djeca kako su znatiželjna sve će ionako saznat na vrijeme

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ne skrivamo se, za sada....

  5. #5
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Beba od 7 mjeseci osobito je opasan promatrač ...
    A. me oduvijek slijedi u kupaonicu bilo kojim poslom i već dugo sam joj totalno "nezanimljiva" kad se presvlačim i sl.
    MM-u treba više privatnosti, ali i to polako rješavamo.

  6. #6
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    obje znaju biti sa mnom u kupaoni, i kad se presvlačim, i kad se tuširam, a bogme ponekad i kad sjedim na wc školjki
    zara je čak bila s nama na ginekološkim pregledima tokom trudnoće (i tu mislim na ginekološke preglede, ne na uzv )

    MM - kao i čokoladin

  7. #7
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Ne skrivamo se ali ni ne prešetavamo goli po stanu. U WC-u se nikada ne zaključavamo pa nam često uđe dok obavljamo nuždu ili se tuširamo. Uopće na to ne obraćamo pažnju, ni mi ni on.
    Ako mi u nekom trenutku baš zatreba intima zamolim ga da izađe, a isto tako poštujem i kada on mene zamoli da se maknem.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Ne skrivamo se. Ni mi od njih, ni oni od nas , ni međusobno

  9. #9

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    186

    Početno

    beba ima umalo 5 mjeseci i nema skrivanja, čak ponekad kada plače, a ja se tuširam mm je drži na vratima od kupaonice da vidi da je mama tu

    ja sam sa svojima doma uvijek imala takav odnos da se nismo skrivali jedni pred drugima, ako mi je nešto trebalo iz kupaonice kada se stari tuširao lijepo bi ušla po to tako da je za mene neskrivanje totalno normalna stvar

    baš me zanima dali postoji povezanost između takvog skrivanja doma i kasnijih "sramežljivosti" u vezama tj. pred dečkima/mužem... recimo ja nikada nisam imala problema s tim, uvijek sam mogla prošetati gola pred dečkom bez pol frke, dok recimo moja najbolja frendica koja nikada nije vidjela starce gole se uvijek nakon odnosa pokrivala dekom/plahtom, nije šetala gole i to ne pred nekim onako usputnim, nego pred dečkom s kojim je bila 4 godine :shock:

  10. #10
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ne skrivam se kad se presvlacim, mada bas gola ne setam kroz kucu. vise zbog susjeda (jer jos uvijek nemam zavjese na prozorima) kad se tusiram isto mi nije bed, al kad obavljam nuzdu ne volim da mi itko ulazi i nesto cavrlja sa mnom (ni mm). moze uci, ako mora hitno nesto uzeti iz banje, al da sad drzim otvorena vrata, da smo u tolikoj ljubavi pa da me prati i na wc i te fore - ne, hvala.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ne skrivam se kad se presvlacim, mada bas gola ne setam kroz kucu. vise zbog susjeda (jer jos uvijek nemam zavjese na prozorima) kad se tusiram isto mi nije bed, al kad obavljam nuzdu ne volim da mi itko ulazi i nesto cavrlja sa mnom (ni mm). moze uci, ako mora hitno nesto uzeti iz banje, al da sad drzim otvorena vrata, da smo u tolikoj ljubavi pa da me prati i na wc i te fore - ne, hvala.
    potpisić

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Ne skrivamo se. Ja se obicno tusiram ujutro dok Filip gleda crtice, pa on navrati i provede neko vrijeme sa mnom. Zna mi se uvaliti u krilo dok piskim. Ne smeta mi nedostatak odjece ili nesto slicno, ali mi povremeno smeta sto nemam mira ni na wc-u. MM trazi da napustimo kupaonu dok je on na wc-u i sve mi se vise cini da je u pravu. Hocu i ja malo mira dok se kupam/piskim/kakam, a ne da mi Filip trazi benove za to vrijeme (to mu je nova zanimacija).

  13. #13
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    mi o tome ne razmisljamo previse - ako smo goli onda smo goli iz nekog log. razloga - npr. necu se sakriti kad se presvlacim ili kupam (meni to ne smeta, ne smeta ni njoj - da je drugacije, onda bi razmislila). ne namecemo joj svoju golotinju, ali se niti ne sramimo biti gloi.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    doduše Marko stražari pred vratima wc-a i priča sa mnom


    a ja sam od onih koji za veliku nuždu tebaju visinske pripreme

  15. #15
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    mi o tome ne razmisljamo previse - ako smo goli onda smo goli iz nekog log. razloga - npr. necu se sakriti kad se presvlacim ili kupam (meni to ne smeta, ne smeta ni njoj - da je drugacije, onda bi razmislila). ne namecemo joj svoju golotinju, ali se niti ne sramimo biti gloi.
    Tako nekako i mi. Ne skrivam se pred djetetom, ali povlačim granice svoje intime i to sve više što je on stariji. Ono što mi je bilo OK s jedno, dvo-, tro-, četverogodišnjim djetetom nije mi više OK sa šestogodišnjim djetetom. I dalje se ne skrivam, ali nema teorije da mi ulazi u WC, a pomalo niti u kupaonicu. Sad se naučio da čeka pred vratima ako nešto treba, a ako baš hitno želi nešto pitati ili uzeti iz kupaonice, pita me smije li ući. Ja njega još uvijek kupam, ali sad je počeo tražiti da bude sam u WC-u i ja to poštujem. I on uči povlačiti granice svoje intime i mislim da je to dobro. Inače, u taj svoj intimni prostor ne bi ni za živu glavu pustio nikoga osim mene, MM, mojih roditelja i jedne tete u vrtiću.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    108

    Početno

    ne skrivamo se. seki smo sve odavno objasnili. kak izgledaju decki, kak izgledaju cure i to ju vise uopce niti ne zanima. odavno je vidjela svog malog bratica dok su mu se presvlacile pelene i zanimalo ju je kaj to on ima a ona nema pa smo joj objasnili. sad dok presvlacim bracu vise ju zanima npr. kak on ima tak mala stopala ili kak ima uvuceni pupak (njezin je kuglica )... zna uletiti tati u kupaonu dok se tusira ali nikad ne mice zavjesu od tusa vec samo razgovara s njim. zna bit sa mnom na wc-u (meni, doduse, isto trebaju visinske i nizinske pripreme, ne mogu se skoncentrirat ) ali ako ju zamolim da izadje - izaci ce.
    s druge strane, ona je pocela u zadnje vrijeme traziti da izadjemo iz kupaonice dok kaka i to postujemo. dodjemo samo ako zove da joj obrisemo guzu (inace brise sama, ali koji put trazi asistenciju). dok npr. piski, cesto puta kaze: "ajde mama, tu me cekaj. ne moram kakati".

    mislim da, ako se ponasamo prirodno i normalno, djeca to tako mogu i usvojiti. previse skrivanja od toga samo stvara tabu a to njima tada postaje jos vise zanimljivo a nekima i nelagodno.
    sjecam se da su se moji od mene uvijek skrivali dok sam bila mala i pamtim dobro osjecaj nelagode koji sam osjecala kad god bi mama ili tata isli u kupaonu. ne znam zasto, ali sam si u svom mozgu (dok sam bila dijete) umislila da rade nesto zabranjeno i cudno u kupaoni, buduci da ja nisam smjela uci... oslobodila sam se toga tek kasnije, kad sam krenula u skolu.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    negdje izmedju
    Postovi
    248

    Početno

    Ne skrivamo se i ako je potreba setamo goli po kuci (hm mozda me zato susjedi tako milo gledaju ). Nemam neki odnos prema tome da bismo se trebali skrivati. Kad idem na wc pokusavam izbjec klince jer me gnjave (a ja bih u miru i tisini), al to se rijetko uspije organizirat. M je u zadnjih mjeseci poceo traziti da bude sam dok kaka (sad ce 6 godina navrsit) i to postujemo. Mozda jednom poncne i on nas postivat

  18. #18

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj meri78 prvotno napisa
    baš me zanima dali postoji povezanost između takvog skrivanja doma i kasnijih "sramežljivosti" u vezama tj. pred dečkima/mužem... recimo ja nikada nisam imala problema s tim, uvijek sam mogla prošetati gola pred dečkom bez pol frke, dok recimo moja najbolja frendica koja nikada nije vidjela starce gole se uvijek nakon odnosa pokrivala dekom/plahtom, nije šetala gole i to ne pred nekim onako usputnim, nego pred dečkom s kojim je bila 4 godine :shock:
    Hm, ne znam. Moji ne da su se skrivali nego ih čak nikad nisam vidjela ni da su se cmoknuli. :shock: A ja nemam problema s tim, to mi je nekako uvijek bilo prirodno, i uvijek sam znala da su oni čudni a ne ja. Ali zato mi se otac bio šokirao kad je došla njegova sestra iz VB sa svojim mužem i ja sam išla s njima na nudističku plažu. S njima mi je to bilo normalno, ali s mojima nikad ne bih mogla na takvo mjesto.
    (sad kad se prisjetim, bila sam i ja sramezljiva do nekog doba, mislim dok se cure na treningu nisu pocele svlaciti gole, pa sam onda i ja. )

  19. #19

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj meri78 prvotno napisa
    baš me zanima dali postoji povezanost između takvog skrivanja doma i kasnijih "sramežljivosti" u vezama tj. pred dečkima/mužem..

    naravno da postoji,ja sam još jedan od primjera,ali sam se uz MM("egzibicionista" ) prilično brzo otkravila.
    i ne pada mi na pamet skrivati se od svog djeteta, ne želim da misli da je neprirodno vidjet roditelje gole.
    naravno da neću sad ići u drugu krajnost i nametati svojoj djeci golotinju.

  20. #20
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    mi o tome ne razmisljamo previse - ako smo goli onda smo goli iz nekog log. razloga - npr. necu se sakriti kad se presvlacim ili kupam (meni to ne smeta, ne smeta ni njoj - da je drugacije, onda bi razmislila). ne namecemo joj svoju golotinju, ali se niti ne sramimo biti gloi.
    eto, ovako

  21. #21
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    ovakvi topici se pojavljuju u redovnim razmacima. bliži se ljeto, što li?

    ne skrivamo se uopće, a kad je došla faza radoznalih pipkanja iskoristila sam je za prve lekcije o osobnom prostoru i ispravnom dodiru. na wc-u nisam bila sama odavno... a ne bih imala ništa protiv. i sve mi se čini da je to više pitanje 5 min mira nego intime i morala.

    kad počne pokazivati nelagodu i želju za intimom, poštovati ćemo to.

    (da preduhitrim sljedeći topic: da, i kupamo se zajedno.)

  22. #22
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    meni se isto neprirodno i skrivati i nametati.
    Marin ulazi u wc dok piškim,tuširam se...ali ga sve više prije lijepo zamolim da to mama obavi sama.MM isto treba malo više intime,i malo se više "srami" pred njim,al sam debelo uvjerena da to ima veze s njegovim odgojem.i ide na bolje.Eh,da,kad se presvlačim,ne skrivam se,naravno.

  23. #23

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj flower prvotno napisa
    mi o tome ne razmisljamo previse - ako smo goli onda smo goli iz nekog log. razloga - npr. necu se sakriti kad se presvlacim ili kupam (meni to ne smeta, ne smeta ni njoj - da je drugacije, onda bi razmislila). ne namecemo joj svoju golotinju, ali se niti ne sramimo biti gloi.
    Točno ovako, a što se tiče WC-a ne pada mi na kraj pameti vršiti number two pred djetetom i želim da nauči da je WC-u područje privatnosti.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Ne skrivam se.
    Je mi bilo neugodno jedno vrijeme (kad su počela škakljiva pitanja) ali nakon rođenja Luke me prošlo, a i pitanja su prestala.
    Kako dojim Luku, nema smisla da se skrivam. A bilo bi i glupo pokrivati se svaki put kad Duje uđe u sobu.
    Jedino, eto, nekako volim da sam sama kad je na rasporedu ona, hm, velika nužda...
    Što se tiće MM...ne daj Bože da mu Duje vidi, ne znam ... komadić desnog guza
    Malo ću uzurpirati temu (sorry), ali dali su vam djeca ikad upala dok radite "one" stvari? Šta onda?
    Luka spava s nama, pa se desilo par puta da usred odnosa shvatimo da nas gleda. S Dujom da i ne govorim
    Zemljo otvori se
    Kako se nosite s tim?

  25. #25
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    da preduhitrim sljedeći topic: da, i kupamo se zajedno


    i sve mi se čini da je to više pitanje 5 min mira nego intime i morala.
    Meni sasvim sigurno je. I sve cesce se lovim da zapomazem da me puste da bar na miru ka*am (da, da i E i MM i pas).

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Nikada se ne skrivamo. Pa čak i kada smo na "velikoj". Ne skrivamo se niti MM niti ja...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    40

    Početno

    e a i mene zanima odgovor na jadrankino pitanjce

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    nije nikad.....

    a ni mi nismo ko zečevi da nas može uhvatiti

    čekamo da neprijatelj duboko zaspe i zaključamo se u spavaću

  29. #29
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    ... ne skrivamo se uopće, a kad je došla faza radoznalih pipkanja iskoristila sam je za prve lekcije o osobnom prostoru i ispravnom dodiru. na wc-u nisam bila sama odavno... a ne bih imala ništa protiv. i sve mi se čini da je to više pitanje 5 min mira nego intime i morala.

    kad počne pokazivati nelagodu i želju za intimom, poštovati ćemo to
    Ovako nekako, jedino se ne kupamo zajedno. Ali mala uredno boravi pored tuša dok se ja tuširam. Ako uđe MM-u, ni on ne pravi problem oko toga, ali to rijetko radi. Uglavnom, ja sam joj interesantnija.

  30. #30
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ako je potreba setamo goli po kuci (hm mozda me zato susjedi tako milo gledaju ).
    meni je najgore kad shvatim da sam zaboravila uzeti donje rublje iz ormara u spavacoj sobi. a kako vis-a-vis nase zgrade grade novu zgradu radnici svako malo mogu uzivati u peep-show dok pretrcavam gola po stanu.

    ne kupam se sa malom, nekad, kad smo bili jos mladi i nadobudni kupala sam se sa mm.

    a ni mi nismo ko zečevi da nas može uhvatiti
    ma sve ti je to ionako precjenjeno.

  31. #31

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Baš da se skrivan neskrivan,kada uleti u wc uleti ali da ju guram da je sa menom ne ali ako nas i vidi gole odma smješak,pitanja,mala kurioža a za ono Jadrankino pitanje još nas nije ulovila ali uvjek nas prekida

  32. #32

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj ana-marija prvotno napisa
    pa evo mi imamo bebu od 7mj i skrivamo se,može tulit do besvjesti ali na wc,tuširanje i sl. idemo sami,tak će se od početka učit da nemoraju svi sve znat i vidit a takvi su bili i naši starci i meni je to tak ok
    a djeca kako su znatiželjna sve će ionako saznat na vrijeme
    iako nemam više ovako male bebe oko sebe i mi se skrivamo i radimo ovako kao ana-marija
    mislim nije sad da se sakrijem u ormar dok se presvlačim, ali sam bar u drugoj prostoriji nego u onoj u kojoj su djeca
    meni je to bezveze da me gledaju golu golcatu...evo starija mala zna sve djelove ljudskog tijela pa se isto smijulila kad je vidjela bratu pišu dok bi mu mi mjenjali pelene
    mislim moj muž bi se baš oduševio da mu ona tako upire prstom u pišu i smije se dok se on presvlači zato takva druženja i ne prakticiramo...

    i uopće nam ne fali društvo u tim trenucima, lijepo nam je i bez njih


    a što se tiče Jadrankinog pitanja: mi jako pazimo kako na riječi tako i na djela koja radimo pred djecom, nisu nas uhvatili i vjerujem da će tako i ostat.....za takve radnje se itekako dobro skrivamo...ali mi smo konzerve po tom pitanju

  33. #33
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    MM se skriva, ja još ne, mada niti nemam neki show.
    dokad? ne znam. možda još koju godinicu.
    kad se kupamo zajedno ja imam kupaće (meni je malo bed)

    a što se tiče kreveta, još nas nije otkrila

  34. #34
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    MM se skriva, nikad nije bio goli pred H. Za WC treba 100% mira i privatnosti. Za tusiranje, ajde, mozemo uci i uzeti nesto, ali nas doceka prijekoran pogled.

    Ja pred H ne hodam gola, ev. se presvucem. Za WC isto trebam privatnosti, radje trpim ili joj upalim crtic, da se osiguram da me nece pratiti u kupaonu. Ne tusiram se ako smo same doma, cekam da MM dodje doma, da me ne prati u kupaonu. To nije toliko iz srama, koliko iz straha da dok sam u kadi ne bi je mogla dobro paziti i pravovremeno reagirati.

    Nikad nas nije zatekla u akciji. Cekamo da zaspi i nikad to ne radimo dok je ona u sobi.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    3,026

    Početno

    Kako se uopće uspijevate skrivati?
    Kužim za bebe koje ne puzaju. Ni ja svoje nisam vodila na WC. Ali čim su propuzali nema meni bez njih. Jan je alergičan na zatvorena vrata. Da ih zatvorim, odmah bi uletio. Ovako ni ne primjeti ako gola preletim iz kupaone u spavaću...

  36. #36
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Luka spava s nama, pa se desilo par puta da usred odnosa shvatimo da nas gleda. S Dujom da i ne govorim
    Zemljo otvori se
    Kako se nosite s tim?
    Nikad se nismo poseksali s djetetom u istoj sobi, a kamoli u krevetu. To nam je no-no. Imamo dosta velik stan i bogatu mastu.
    Ako/kad ipak naleti, improvizirat cemo.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    odgovor na Jadrankino pitanje -
    Par puta se znalo desiti da je Pia uletila, ali ništa konkretno nije vidjela...

  38. #38

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    MM se ne skriva osim kad je na wc-u, a ja sad kad D.ima 7 i pol godina izbjegavam situacije nekog goličenja pred njim. Do unatrag godinu dana bilo je sasvim normalno da me vidi golu, ali smatram da to više nije u redu jer sam par puta primjetila da se posramio i okretao glavu prema podu, pa sad rađe pričekam da se kupaonica oslobodi.
    Dok su mali ok, ali treba pratiti kako dijete prihvaća određene situacije i ponašati se u skladu s tim.

    A što se tiće stvari oko sex-a, kad su porasli toliko da su počeli reagirati na zvukove iz našeg kreveta, jednostavno smo ih preselili u njihovu sobu.
    Za noćni sex nema problema jer većinom spavaju, ali za sex u po bijela dana postoji kljuć u bravi pa nema šanse da nas vide.
    Inaće D. dosta prati ako se recimo MM i ja poljubimo, ako ležimo jedan kraj drugoga, pa ako se grlimo. Reagira sa smješkom i pa zato gledamo da bude nekih granica i da ne pretjerujemo.

  39. #39
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    mi se za sada ne skrivamo!!
    poslije...? vidjet cemo!

  40. #40
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ali za sex u po bijela dana
    zar toga ima i u braku ? :shock: :/











  41. #41
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    ali za sex u po bijela dana
    zar toga ima i u braku ? :shock: :/
    Ima kod riname.

    Zato ja danas cijeli dan čuvam leđa. :shock:
    Ipak je dan, se razme, čeka se noć, a kad dođe noć, onda se brže-bolje ogradimo sa 6 slikovnica, troje djece i 6 lampi. Dok netko prvi ne zahrče.

  42. #42
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Pored dva dvogodišnjaka teško d amogu da se sakrijem i da hocu. A neću Bez šale, uglavnom sam sama sa njima i nikad ih nije imao ko pripaziti dok se presvlačim ili tuširam tako da su navikli na mene bez odeće.

    Moji se nisu nešto razgolićivali predamnom (ono u totalu) ali je tata u gaćama mogao bez blama da prošeta ispred mene uvek. Mama je već druga priča - istog smo pola pa nije ni imalo potrebe da se skriva. Brata je rodila kad sam ja imala 4.5 i dojila ga je pune dve godine a na moru se i presvlačila predamnom u sobi tako da sam na njihovu golotinju gledala sasvim normalno. Problem bi bio da sam ih uhvatila u sexu i to bi možda ostavilo neke posledice na moju psihu ali samo golo telo očigledno nije. Nisam stidljiva iako se ne dičim baš svojim telom.

    Inače, golotinju smatram sasvim normalnom što se baš ne bi moglo reći za mm-a koji se zatvara u sobu i čarape da promeni. Njemu nije cool što se ja ne stidim pred sinovima ali ne mogu promeniti ni sebe ni njega. Moji sinovi će najverovatnije piškiti sedeći jer viđaju samo mamu kad to radi :/

  43. #43
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    mislim moj muž bi se baš oduševio da mu ona tako upire prstom u pišu i smije se dok se on presvlači zato takva druženja i ne prakticiramo...
    ako se "takva "druženja prakticiraju kao nešto uobičajeno/prihvatljivo/podrazumijevajuće... onda nema ni upiranja prstom ni smijuljenja: penis i vagina doživljavaju se poput ruke ili nosa - dijelovi tijela.

  44. #44
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Moji sinovi će najverovatnije piškiti sedeći jer viđaju samo mamu kad to radi
    cemu takav smajlic ? snahe ce ti biti zahvalne.

    Dok netko prvi ne zahrče.

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,468

    Početno

    Zatvorena vrata su ko magnet za moju djecu. Pa ako hocu u miru obaviti veliku nuzdu, prije cu to uspjeti sa otvorenim nego sa zatvorenim vratima.
    Sto se tice skidanja, isto ko flower i oni koji je potpisuju.....niti se namjerno nasetavamo goli niti se krijemo. Doduse, muz je malo rezerviraniji pa se voli presvuci ili otici u wc " na miru" i bez znatizeljnih pogleda. Ali, to je njegova granica i ja nemam problem s tim.

  46. #46

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    1,797

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa

    ako se "takva "druženja prakticiraju kao nešto uobičajeno/prihvatljivo/podrazumijevajuće... onda nema ni upiranja prstom ni smijuljenja: penis i vagina doživljavaju se poput ruke ili nosa - dijelovi tijela.
    potpisujem 8)

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    ja nažalost nemam sobu u koju bi ih mogla smjestiti...
    Luka spava s nama ... u krevetiću

  48. #48
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    Mi se ne skrivamo, uopće tome ne pridajemo pažnju. MD bi valjda najrađe i po vani hodao gol, često ga podsjećam da je gol kad netko kuca na vrata
    A ovo što se sexa tiče...hm. Mi naime živimo u garsonijerri - jedna prostorija u kojoj je sve. Postoji i mala kupaona koja je totalno hladna i nekako nije baš zgodna jelte. Krenuli smo kao uređivati potkrovlje, ali kako se nema para to ide puževim korakom. I sad mene živo zanma ima li tj može li na ovako malo dijete prizor roditelja koji se seksaju (ako se slučajno probudi) ostaviti neke loše posljedice? Meni je ta aktivnost već neko vrijeme zadnja rupa na sviralu, ali eto tu i tamo se desi . A sad ak mi netko napiše da je to strašno loše za bebu od 14 mjeseci ubit će i zadnji tračak libida u meni

  49. #49

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    1,292

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    A sad ak mi netko napiše da je to strašno loše za bebu od 14 mjeseci ubit će i zadnji tračak libida u meni

  50. #50

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Ma kaj bi im bilo, ništa im neće biti ako vide nešto jer su još mali. Problem nastaje kad porastu i postanu znatiželjni, pa se usred noći ustane u kindaću, a mi jeli...ovaj pa slijedi pitanje: tata kaj radiš mami, ništa sine, spavaj, mama kaj ti tata radi... coma.
    drugi dan su išli u svoju sobu i nisu imali nikakve noćne more, a mi smo zakljućili da je gotovo s egzibicijama, bar u zajedničkoj spavaonici s klincima.

    I ko to pita za sex u po bijela dana? Taj je još i najbolji, onaj noćni je ok samo ako prije ne zaspim dok on dođe iz kupaone, tada mu treba pol sata da me oživi.
    Ja kad vidim navećer jastuk, zaspim još u letu pri spuštanju na isti.

Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •