Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 64 od 64

Tema: Ti dosadni prištići

  1. #51
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa
    a ta zelena magma ima samo u biljnim ljekarnama ili u svima? ja, naime, zivim u selendri...
    koliko kosta?
    ima je u tabletama i u prahu i u običnim apotekama. košta nešto preko 100 kn. ne znam više točno

  2. #52
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Malena beba, za oziljke i fleke su izvrsna biljna ulja divlje ruze, centelle, ljesnjaka, a od etericnih ruzmarin kt verbenon, smilje, sjeme mrkve, timijan kt linalol, spanjolska lavanda...

  3. #53
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    kobila Suzy to sve zajedno ili je dovoljno jedno ili dvoje ili kako? i sto onda? s tim se mazati ili sto? ja sam ti totalna neznalica sta se tice prirodne medicine a isprobala sam sve kemijsko pa ne pomaze...

  4. #54
    kobila_suzy avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    487

    Početno

    Receptura bi mogla izgledati ovako:
    20 ml ulja ljesnjaka
    10 ml ulja ploda divlje ruze
    6 kapi etericnog ulja smilja
    6 kapi etericnog ulja ruzmarina verbenona
    4 kapi spanjolske lavande

  5. #55
    MalaBuba avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    271

    Početno

    eto, ja nabavila ulje noćurka, pa ćemo vidjeti kroz mjesec dana.. cure, hvala na infu!

  6. #56
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Vakum u Splitu, ima li gdje?
    Rekoh da mi je ten super, e više nije , nakon obžderavanja kulenom (i čokoladom-PMS) i mojeg istiskivanja,sad se pogoršalo, pomalo na mjestima upalilo..ma , sad sve to pokušavam zaliječiti.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    kako se nanese ulje jojobe na lice?Koja količina?

    Ja imam nešto masniju T zonu pa si mislim jel bi mi ulje bilo premasno?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    9

    Početno

    Ja sam imala pristice po ledjima i po licu. Pokusavam da se zdravo hranim i idem kozmeticarki redovno ali to je vise zbog opustanja . Kada mi je lice bilo najgore nisu mi pomogli kozmeticki tretmani.
    Prije godinu dana otkrila sam nesto fenomenalno za pristice . Od tada mi je koza dobra. Operem lice djecijim sapunom , osusim , nanesem jabukovo sirce par minuta i onda isperem vodom. Dalje njega sta kome odgovara. Ako imam neki veci pristic na njega stavim jos malo zelene gline. Od nje brzo spadaju fleke i ne ostaju oziljci.
    Od moga brata djecak ima problema sa osipom po ledjima u ljeto i sa ovim mu se sve smiri za par dana. Jedva je pristao na "tretman " sircetom prvi put. Sada mu je to osnovna terapija .

  9. #59

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    336

    Početno

    misliš na jabučni ocat..

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    9

    Početno

    da, ja kupujem u apotekama u staklenim bocama od divlje jabuke.

  11. #61
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Evo i mene ovdje. U zadnjih par mjeseci pojavili su mi se prištići po vratu, ispod brade i to baš onakvi veliki, bolni, odvratni. Pokušala sam sve i svašta ali se ne daju pa bih prije dermatololga voljela čuti još koji savjet.

  12. #62
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Novih postova na ovu temu nažalost nije bile već više od tri godine.
    Super mi je sve ovo što sam pročitala pošto i ja muku mučim sa aknama od adolescencije a sada sam na pragu 30-e, nešto od toga ću sigurno i isprobati.
    Nego, povod za pisanje ovog posta je koloidno srebro. Čujem dosta pozitivnih iskustava što se tiče korištenja srebra u lječenju akni.
    Kolegici sa posla koja godinama ima problema sa velikim potkožnim aknama lice se u potpunosti očistilo, kada sam ju pitala kako rekla mi je da zadnja tri mjeseca maže lice sa srebrnom vodom.
    Ja sam si preko kolegice naručila sapun sa srebrom koji je pomogao njenoj poznanici pa čemo vidjeti kako če to ići.

    Javite se , što vam je pomoglo iz gore navedenih postova, ipak je prošlo tri godine

  13. #63
    slava avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    890

    Početno

    Ima li netko iskustva s jabučnim octom?

  14. #64
    XENA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,028

    Početno

    Evo kod mene instant riješenja trudnoća = divan ten ,ha,ha.
    Sa octom nemam iskustva ali kolegica mi pije cink i pomaže joj, ima ga se za kupiti u DM-u.
    Ne znam koliko bi taj ocat isušivao lice pošto ni to nije cilj, suho lice se više masti to je začarani krug

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •