Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 69 od 69

Tema: E-vitamin,vitamin plodnosti

  1. #51
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj ronin prvotno napisa
    A ja pak mislim da pretjerujem s B vitaminom... :/
    Pijem B6 Plibex i Folic plus....i dobila sam UŽASAN apetit.
    Ne znam dal da nastavim ...
    Samo nastavi. Pojačan apetit je samo privremeni, naviknut ćeš se.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    A onda dobro!

  3. #53

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    402

    Početno

    Ja već treći mjesec pijem B6, B komplex, A+C+E+Se, folnu kiselinu, E posebno, C posebno,... ma nemam nikakav apetit samo strah da nećemo niakda uspjeti
    Poslije IVF-a, pravim pauzu od vitamina. Kažu da nakon 90 dana treba praviti pauzu bar 15 dana.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    ja imam užasan apetit kak pijem plivit b6, udebljala se ja već 3 il 4 kile u nekih 6-7 tjedana..... :/

    rene, a kad bi se trebala ja naviknut na to, ne želim se opet debljat ko od kontraceptiva prije 7 godina!

  5. #55
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    ja jučer počela sa b6, pa vam javljam rezultate... ali me već strah od toga svega. malo c vitamina i cinka, malo b6, malo čaja onog "mačjeg" i eto tko još pije folnu.... možda nam nastane bućkuriš u tijelu :?

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    niccoleta mislilm da se nemaš kaj brinuti to je sve prirodno, ovo su vitaminčeki, pa malo čajeka....nije to niš loše.....
    ajmo u akciju za zamotuljka draga! :D
    ~~~~~~~~ da i tebi pomogne b6 ko i meni,mislim ODUŠEVLJENA SAM!!

  7. #57
    niccoleta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    428

    Početno

    vidjet ćemo... danas je 13dc.... O stiže.... a možda mi b6 i pomogne oko kožnih problema.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    103

    Početno

    Evo još jednog izvještaja ...

    Uzimam jedan komplex vitamina , koji ujedino ima pojačanu taj B komplex tako da samo dodam još jednu tableticu B6 i magnezij.
    E vitamina ima dosta u tom pripravku tako da ne uzimam dodatno da se ne predoziram

    Vrkutu mješam sa stolisnikom, nevenom i mljevenim plodom od brusnice + domaći med

    A za glad ..pa ja sam stalno gladna bez tableta i sa njima

    Jedno blesavo pitanje , kakva vam je pi-pi / mokraća od tih vitamina ... kod mene izgleda kao radioaktivni otpad ...žutoooo ajme .

  9. #59
    Suzzy avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    TT
    Postovi
    317

    Početno

    Citiraj AnneM prvotno napisa
    Jedno blesavo pitanje , kakva vam je pi-pi / mokraća od tih vitamina ... kod mene izgleda kao radioaktivni otpad ...žutoooo ajme .
    I ja sam primijetila da mi je urin jako žut. Mislim da je to od vitamina B. Sad ih ne pijem i sad je normalne boje.

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Vitamin E (uz A i C + selen) je jak antioksidans, a to znači da se bori protiv slob. radikala (koji uzrokuju rak, srčane bolesti prerano starenje). Poboljšava mušku i žensku plodnost. Postoji prirodni (d-alfa-tokoferol) i sintetski (dl-alfa-tokoferol) vitamin E. (Na kutijici je uvijek navedena formula.) Bolje je uzimati prirodnu verziju jer je biološki aktivnija, tj. tijelo bolje iskorištava prirodni vitamin E, on duže ostaje u tkivu i bolje obavlja svoju zaštitnu ulogu.
    Citiraj delfina prvotno napisa
    Dobila sam upozorenje da folnu kiselinu i vitamin E ne treba uzimati zajedno, jer vitamin E smanjuje djelotvornost folne kiseline, pa ih uzimam u različito doba dana.
    Možeš li nam delfina malo više reći o ovome? Ja sam uvijek uzimala zajedno folnu i E vitamin i nisam čula za loše interferencije :?

  11. #61

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    103

    Početno

    Ma ne vjerujem da postoje neke interferencije , inače ne bi stavljali u multivitamine sve skupa .
    No ako vas je baš frka , popijete odvojeno u razmaku od par sati i gotovo ...

  12. #62
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Koliko je meni poznato, vitamin E je jedino kod laboratorijskih glodavaca uzrokovao povećanu plodnost, što je svojevremeno rezultiralo općom pomamom.
    Koristite pšenične klice u prehrani, više od toga ne treba.

  13. #63

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Negdje sam stavljala vec taj recept da se med , orasi, sezam,kospice itd. sve pomjesa a to je sve E vit.

  14. #64
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Bacio sam u tražilicu i voila:
    http://www.vivo.colostate.edu/hbooks.../vitamine.html

    Potvrđuje da povećava plodnost kod glodavaca. Ne očekujte previše.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    Nitko za nista nemoze tvrditi da je 100% ucinkovito ali da je i 4 % opet je vishe nego 0% :D

  16. #66
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Meni se ipak romantična večera uz svijeće čini efikasnija. A ti se kljukaj tabletama ako te to baš jako veseli.

  17. #67
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Meni se ipak romantična večera uz svijeće čini efikasnija. A ti se kljukaj tabletama ako te to baš jako veseli.
    Očito je da vi niste imali problema sa začećem...
    With all do respect, mislim da smo sve mi probale "tvoj recept" nekoliko stotina puta, ali nije uspjelo! :/ Kod nas se ipak "prima" nešto teže, pa je potrebno puno više od casual sex-a punog želuca. Da ti bar malo približim situaciju, većina nas pokušavamo zatrudniti već više od godinu dana, pa shvati ovo kao hvatanje za slamku ili predočajnički potezi... Pure sex smo već davno prerasle. Još mi samo reci da bi se možda trebali sexati u vrijeme plodnih dana odn. na dan ovulacije!? Ma da??
    Oprosti, nemoj me krivo shvatiti, ali nisi dorastao, odn. ne razumiješ situaciju.
    Svejedno, hvala na savjetima!

  18. #68
    Davor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    8,985

    Početno

    Imam očito takvu karizmu 8)

  19. #69
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Ajme, a da tek Davor svrati na potpomognutu, pa da vidi rasprave o utjecaju omega3 na NK killer stanice itd. Davore, blago ti se iz tvoje perspektive zdravog čovjeka di normalan sex uz svijeće i savjete tipa - "opustite se" pali 8). We salute you !

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •